• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Czesław Mozil Solo

Koncert: Czesław Mozil Solo

4 marca 2023 sobota 19.00

Bilety: 20 zł

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem.
Obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.
Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA, druga to Inwazja Nerdów nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.
Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.
Czesław Mozil – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia autorska płyta #ideologiamozila znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in. onet.pl i magazynu Polityka.
Aktualnie artysta promuje album nagrany pod szyldem Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości. Jest to niespotykany projekt edukacyjny, gdzie Czesław nagrał płytę z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych w całej Polsce.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-16 19:00 Police, Hotel Dobosz bilety: 40 kup bilet
2023-03-19 18:00 Świnoujście, Miejski Dom Kultury bilety: 36 kup bilet
2023-03-22 20:00 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka bilety: 42 kup bilet