• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Musical Improwizowany

Po raz kolejny w Otwocku zawita Musical Improwizowany – który będzie improwizował Święta, lub coś bo tylko zażyczy sobie publiczność !
Bo zasady są takie, że wystarczy tylko tytuł�

Pierwszy i oryginalny – musical improwizowany! Przyjdź i zobacz spektakl z piosenkami spontanicznie tworzonymi do Twojego tytułu.
„Szok! To niewiarygodne, że wszystko powstaje w czasie rzeczywistym. Ja rozumiem, że można improwizować, ale na poczekaniu wymyślać do tekstu melodie. I to nie są byle jakie melodie tylko ambitne frazy bardzo dobrze zaśpiewane. Podziwiam i zawsze chętnie wracam." – Małgorzata Walewska
„Lubię tych wariatów! Bawiłem się świetnie!" – Jacek „Budyń" Szymkiewicz

„Galopem przez Tesco 24", „Zapomniany malarz z Płocka", „Harry Potter w darkroomie"
– to tylko niektóre musicalowe hity z naszego repertuaru, który zmienia się każdego wieczoru.
Grupa aktorów, wokalistów i improwizatorów przy akompaniamencie muzyki na żywo za każdym razem tworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne: Zaskakuje wymyślanymi na bieżąco historiami, dialogami, piosenki, melodiami, a także choreografią.
By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł od publiczności.
Musical Improwizowany od samego początku nieustannie gromadzi pełną widownię w warszawskim Klubie Komediowym przy placu Zbawiciela. Bawi, wzrusza i zachwyca!

Musical Improwizowany:
Aleksandra Markowska, Norbert Bajan, Agnieszka Bajer, Ewa Aniela Gryczon, Kasia Kołeczek, Kinga Kosik, Marta Podobas, Piotr Gasik, Bartek Jurkowski
muzyka: Agata Pankowska / Joanna Kucharczyk

SPEKTAKL DLA WIDZÓW 16+
czas trwania około 60 minut

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-09 20:00 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza bilety: 91 kup bilet