• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Michał Wiśniewski Akustycznie III - Kon-Plast Tour

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz trzeci...!

Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak - wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie. Oprócz największych hitów Michała, takich jak "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", " usłyszymy również utwory z pierwszych płyt, które bardzo dawno nie były wykonywane na koncertach!

Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty!

BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

BILET VIP BACKSTAGE PASS - Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

BILET SPONSOR PACKAGE - uprawnia do uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.

*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-08 19:00 Opole, NCPP - Sala Kameralna bilety: 46 kup bilet
2023-02-12 17:00 Wisła, Hotel Gołębiewski - Klub Nocny bilety: 57 kup bilet
2023-02-13 19:00 Karpacz, Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski bilety: 22 kup bilet
2023-02-14 19:00 Zakopane, Restauracja Watra bilety: 75 kup bilet
2023-04-20 20:00 Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego bilety: 22 kup bilet