• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Joanna Kołaczkowska & Improłajzers - "Nieoczytani"

IMPROŁAJZERS to komediowy show improwizowany z muzyką na żywo! To show, który nie tylko bawi i śmieszy, lecz także uczy czym jest improwizacja komediowa. Aby spektakl się udał konieczna jest współpraca z widownią - ich sugestie i pomysły.

"Nieoczytani" to spektakl tworzony przez artystów znanych z filmu, telewizji, kabaretu, teatru, improwizacji. To grupa pełna indywidualistów, których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. Mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu.

Spektakl podzielony jest na trzy główne części:
-część ze scenariuszem, która w dowcipny sposób przedstawia sylwetki artystów, istotę improwizacji komediowej;
-kolejna część to krótkie, improwizowane scenki, gry, także muzyczne, oparte na sugestiach widowni, ilustrujące "impro";
-trzecią część tworzy długa forma improwizowana - pilotażowy, improwizowany odcinek opery mydlanej, oparty na tytule stworzonym wraz z publicznością.
W spektaklu, oprócz improwizatorów, rolę gra scenografia oraz rekwizyty. Całość ma wybitny charakter komediowy.

Na scenie:

Joanna Kołaczkowska - "Asior" (Kabaret Hrabi) Beata Różalska - "Bebe" Tomasz Majer - "Bajer" (Kabaret Hrabi) Antoni Machoń - "Antek" Michał Głowacki - "Głowacki"
Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-21 20:30 Warszawa, Kuźnia Kulturalna bilety: 0 brak biletów