• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata

Laboratorium Pieśni – premiera płyty HÉ OYÁTE

Jest taka pieśń, która zawsze na Ciebie czeka. Przypomina o tym, co najprostsze. Otwórz serce, poszerz zrozumienie, otwórz się na prapamięć tego, kim naprawdę jesteś. Z okazji narodzin najnowszej płyty Laboratorium Pieśni “Hé oyáte” zapraszamy na koncerty celebrujące muzykę Świata i Kosmosu.

W styczniu 2023 roku Laboratorium pieśni zaplanowało premierę nowej płyty zatytułowanej „Hé oyáte”. Jest to płyta wypełniona tradycyjnymi pieśniami różnych kultur, jak również autorskich, intuicyjnych kompozycji o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach.

Laboratorium Pieśni to kobiecy zespół pieśniarek, który powstał w 2013 roku. Grupa śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne z całego świata. Pieśni wykonują zarówno a capella, jak również przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów. Występy pieśniarek wnoszą w tradycyjne pieśni nową jakość i tworzą przestrzeń improwizacji głosowych -często intuicyjnych, dzikich ikobiecych.
Jesteś pieśnią, a pieśń jest Tobą. Weź głęboki oddech i uwolnij ją. Stań się dziką rzeką, która wypełni Twoje życie po brzegi, zabierając Cię do źródła. Ta pieśń jest Twoim życiem.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-04 19:00 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci bilety: 77 kup bilet