• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Fall in love symfonicznie

Koncert FALL IN LOVE Symfonicznie

Niezwykły koncert muzyki filmowej i musicalowej

SPEKTAKULARNY I PORUSZAJĄCY | WZRUSZAJĄCY

Wejdź do zaczarowanego świata niewiarygodnie pięknych i wzruszających utworów filmowych oraz musicalowych wykonanych NA ŻYWO! Niezwykłe muzyczne emocje zagwarantuje niesamowita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej oraz zaproszeni goście Piotr Cugowski, Kasia Moś oraz Natalia Lesz.

Widowisko stworzone by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz piękną muzykę przenoszącą widzów w zupełnie inny, niecodzienny, zadziwiający i piękny świat największych miłosnych przebojów z dużego ekranu!

Koncert jakiego jeszcze nie widzieliście na żywo już w 25 lutego w ICE Kraków!

Piękno muzyki

Fall in Love Symfonicznie powstał z pasji do muzyki i filmu, które wspólnie przenoszą nas w świat wzruszeń i wrażeń. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego filmowego repertuaru, a jednocześnie przeżyli coś nietypowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej ale także polskich solistów obdarzonych wyjątkowymi głosami w tym Piotra Cugowskiego, Kasię Moś i Natalię Lesz. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo.

Ekskluzywny Koncert w ICE Kraków

Fall in Love zasługuje na niezwykłą oprawę dlatego idealnym miejscem jest bez wątpienia Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Sala zaprojektowana z największą dbałością o standardy akustyczne oraz komfort widzów. Tym sposobem zagwarantujemy widzom najwyższą jakość i niesamowite odczucia podczas koncertu.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-25 20:00 Kraków, ICE Kraków Congress Centre bilety: 549 kup bilet