• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Lekko nie będzie

SPEKTAKL LEKKO NIE BĘDZIE

Obsada:
Dominika Ostałowska
Katarzyna Grabowska/Zofia Zborowska
Julia Rosnowska
Jan Jankowski
Kacper Kuszewski

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak - ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.
"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude Islert'a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukania szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (JAN JANKOWSKI) romansujący ze sprytną studentką Sarah (ZOFIA ZBOROWSKA/KATARZYNA GRABOWSKA), jego była żona Marion (DOMINIKA STAŁOWSKA) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (JULIA ROSNOWSKA) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego "artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy (KACPER KUSZEWSKI) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika - imigranta ze wschodu...

PRZYGOTUJCIE SIĘ NA WYJĄTKOWO ZABAWNY WIECZÓR, A JEŚLI NIE LUBICIE SIĘ ŚMIAĆ, TO MOŻEMY WAM OBIECAĆ, ŻE... LEKKO NIE BĘDZIE!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-10 18:30 Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia bilety: 4 kup bilet
2023-02-11 16:00 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa bilety: 37 kup bilet
2023-02-11 16:00 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa bilety: 70 kup bilet
2023-02-12 15:30 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury bilety: 18 kup bilet
2023-02-14 17:00 Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza bilety: 64 kup bilet