• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Double Crafter - bluesowy duet

Duet Double Crafter (Włodzimierz Tyl - śpiew, instr. klawiszowe i Sławomir Chojecki - śpiew, gitara, harmonijka ustna) chciałby zagrać koncert u Państwa.
Włodek i Sławek współpracują ze sobą od 15 lat (w tym roku rocznica), zagrali dziesiątki koncertów, czy to grając w duecie, czy w pełnym, blues-rockowym składzie (Blueszcz Band).
Ten znakomity duet udowodni, że blues nie musi być smutny. Gra własne utwory, jak i wiele standardów, zawsze wciągając publiczność do dobrej zabawy.
Sławomir Chojecki (śpiew, gitara, harmonijka ustna)

kompozytor wielu utworów granych przez duet. Działa na rynku muzycznym od początków lat 70-tych (w tym roku mija 50 lat działalności scenicznej). Założyciel i kierownik wielu zespołów blues-rockowych. Występował w całej Polsce, na Białorusi, Litwie, Słowacji i na Węgrzech.
Jest autorem muzyki do kilku filmów dokumentalnych emitowanych w TVP.
Nagrał partię harmonijki do ścieżki dźwiękowej filmu kinowego „Wkręceni 2“
W 1981 roku, z swoim zespołem SPÓŁKA AKCYJNA brał udział w nagraniach piosenek Andrzeja Garczarka dla Programu 3 Polskiego Radia oraz w 2018 r. w nagraniu płyty SOSNOWSKIEGO „The Hand Luggage Studio”, gdzie również nagrał partie harmonijki.
Jego kompozycja „Tylko blues” 14 tygodni była na liście przebojów Top 40 Radia Plus Gryfice.
Włodzimierz Tyl (instrumenty klawiszowe) świetny, wszechstronny klawiszowiec, poruszający się swobodnie w każdym muzycznym stylu, a w szczególności w bluesie. Współpracujący z hardrockowym zespołem KORPUS, chórem żeńskim WIWAT, z BLUES TIME i wieloma innymi formacjami muzycznymi.
Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-16 20:00 Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian bilety: 50 kup bilet