• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

POLSKA Z OFFU: QX // HANAKO

Ostatni w tym roku wieczór Polski z Offu zostawi nas z otwartą raną w sercu! A może nie, może właśnie odwrotnie - może dwa pełne emocji, niezgody i uzasadnionej wściekłości koncerty część ran, które nosimy przez zmagania z codziennością, dadzą radę zagoić? Jedno jest pewne - listopadowa PzO nikogo nie zostawi obojętnym!

QX | Kudłata, czyli QX, czyli Kuczi, czyli Natalia Kozłowska to na poznańskiej scenie postać! Prezeska kolektywu Miłość Krąży jest też aktywna w wielu kapelach, w tym Salcie Śmierci czy Polonii Disco - w OKO zaś pojawi się z solowym projektem, w którym gra emocjonalny noise pop. Bo i taka jest muzyka QX - bywa naraz brudna i hałaśliwa jak rzeczywistość i liryczna i refleksyjna jak w tej rzeczywistości my. To będzie piękna shoegaze’owa wędrówka przez wcale niekoniecznie piękne podwórka!

HANAKO | Ich debiut “Powiedz mi, że to przetrwasz” był równie mocny, co jego tytuł. Muzyka Hanako to brutalny krzyk, wydawany z głębi najwrażliwszych zakamarków człowieka. Warszawski band nie bierze jeńców i wywala na stół całe swoje niedowierzanie, że można było z pięknego świata zrobić tak paskudne do życia miejsce, całą niezgodę na niesprawiedliwość i nieludzkość współczesności. Poza tym, że po prostu warto posłuchać, co mają do powiedzenia, są jeszcze dwa powody, żeby na listopadowej PzO się zjawić. Po pierwsze - Hanako jest w przeddzień wydania kolejnego albumu. Po drugie - na scenie OKO po raz pierwszy zabrzmi post-hardcore!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-01-27 19:00 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty bilety: 31 kup bilet