• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Impresaryjny Teatr Gwiazd: Dobranoc, Panowie!

Dobranoc, panowie!

Julia, Krystyna i Barbara to przyjaciółki o różnych osobowościach – żonglująca męskimi sercami i bezkompromisowa narzeczona, pruderyjna psycholożka tęskniąca za romantyczną miłością i zdradzona mężatka, gotowa zmieść swojego eksmęża z powierzchni ziemi. Co się stanie, gdy ta wybuchowa mieszanka spotka się ze sobą w pewien grudniowy wieczór?
Życie zgotowało dla każdej z nich scenariusz inny niż się spodziewały. Stojąc przed koniecznością zrewidowania swoich postaw, kobiety dzielą się przemyśleniami i emocjami przy ciasteczkach i kolejnych kieliszkach szampana.
A to wszystko przy wtórze pojawiających się co jakiś czas telefonów od mężczyzn, które wywołują nie lada zamieszanie…

„Dobranoc panowie” to ciepły i wzruszający spektakl ukazujący galerię kobiecych postaci - ich tęsknoty, zmartwienia i marzenia, z którymi chociaż w części utożsamia się każda i każdy z nas. To opowieść o kobiecej solidarności i wsparciu na drodze do poszukiwania prawdziwej i szczerej miłości. Sztuka odważnie stawia tezę, że w obliczu niestałości relacji damsko-męskich, jedną rzeczą, której nie sposób obalić to siła kobiecej przyjaźni.

„Dobranoc panowie” w reżyserii Fabiana Kocięckiego, na podstawie sztuki Gabriela Barylli “Honeymoon”, to inteligentna komedia o przyjaźni, charakterach i dojrzewaniu do ważnych decyzji życiowych.

Reżyseria: Fabian Kocięcki
Autor: Gabriel Barylli
Tytuł oryginalny: Honeymoon
Muzyka: Mikołaj Błaszczyk
Występują: Ania Łada, Magda Oleksiewicz i Monika Pawlik
Czas trwania: 50 min

Spektakl od 16. roku życia

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-01-31 19:00 Warszawa, Terminal Kultury Gocław bilety: 177 kup bilet