• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

„Dwa szkiełka” kino sferyczne!

Kino sferyczne w Sępólnie Krajeńskim!
Już 9 lutego, w drugi tydzień ferii zimowych zapraszamy dzieci do kina sferycznego, na niezwykły seans filmowy w kopule sferycznej pt: „Dwa szkiełka” inaugurujący rok Mikołaja Kopernika. W trakcie pokazu widzowie będą mogli oglądać trójwymiarową przestrzeń na siedząco lub leżąco. Ta jakże inspirująca podróż w czasie i przestrzeni, odkrywanie tajemnic wszechświata a do tego obracający się obraz stworzą dla uczestników kina sferycznego realistyczne widowisko, które z pewnością dostarczy najmłodszym wielu pozytywnych wrażeń.

„Dwa szkiełka” 9 lutego 2023 roku.
godz.11:00, godz.12:00
Opis:
Teleskop, po raz pierwszy odkrył przed nami ogromną i pełną tajemnic galaktykę. W tym filmie dowiemy się co to jest teleskop i jak jest zbudowany. Usłyszymy jak dawniej ludzie wierzyli, że Ziemia jest centrum galaktyki i że wszystko krąży dookoła niej, a później, dowiedzieli się, że według teorii Kopernika, to Słońce jest w centrum układu słonecznego.
Obracające się po kopule obrazy i spadające gwiazdy sprawiają, że film ten staje się niesamowicie realistycznym widowiskiem.

Sala widowiskowo-kinowa w Sępólnie Krajeńskim
Cena biletu: 15 zł
Bilety do nabycia w sekretariacie CKiS lub na stronie www.biletyna.pl
Serdecznie zapraszamy!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-09 11:00 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki bilety: 7 kup bilet
2023-02-09 12:00 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki bilety: 6 kup bilet