• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Warsaw K-Pop Day

Brakuje Ci k-popowych eventów? Masz ochotę poznać i spróbować specjały koreańskiej kuchni? Może szukasz okazji, żeby wyrwać się z domu i poznać nowe osoby, a przy okazji sprawdzić się w konkursach tematycznych i warsztatach tanecznych? Wszystko to znajdziecie już 4 marca na WARSAW K-POP DAY 2023!

Czeka na Was wiele różnorodnych atrakcji. Nie zabraknie też nagród i upominków, które możecie wygrać lub wylosować w trakcie trwania wydarzenia. W ramach wejściówki możecie wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez grupę dance coverową Hassle i innych naszych gości oraz profesjonalnych tancerzy ze szkoły Artia. Między zajęciami zapraszamy Was do zorganizowanej przez Showcase Events strefy spotkań, gdzie odbywać się będą:

Wykłady; Panele tematyczne; Random Play Dance; Karaoke; Konkursy; KQuizy;

Dodatkowo w specjalnie wyznaczonej strefie wystawców znajdziecie wiele kolorowych i ciekawych stoisk, na których będziecie mogli zaopatrzyć się w wyjątkowe k-popowe gadżety, pyszne jedzonko, a nawet k-popowe ubrania czy dodatki!

Warsaw Kpop Day to nie tylko targi ze stoiskami i wykładami, to zbiór wydarzeń i atrakcji dla młodszych i tych trochę starszych. W ramach Dnia K-popu będziecie mogli uczestniczyć w FINALE KPOP DANCE COVER AWARDS 2023 organizowanego pod patronatem znanego w Polskich kręgach k-popowych Tokyo Studio, który również zarejestruje dla nas całe wydarzenie!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-04 10:00 Warszawa, Artia Akademia Artystyczna bilety: 53 kup bilet