• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Bovska

11 lutego (godz. 18:00), na naszej scenie pojawi się Bovska! Usłyszymy utwory z wszystkich albumów artystki! Nie może Was tam zabraknąć!

Okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany dwa dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 35 MILIONÓW razy.

W 2017 r. nominowana do nagrody Fryderyki 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV Europe Music Award w kategorii najlepszy polski wykonawca. Nominowana do nagrody Fryderyki 2017 za drugi album „Pysk” w kategorii „Elektronika”. Artystka otrzymała również Złotą Płytę̨ za sprzedaż̇ ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”. W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”.

Bovska ma za sobą̨ występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Była też jedyną gwiazdą z Europy na festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio w 2017 r.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-11 18:00 Warszawa, Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir" bilety: 143 kup bilet