• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Muzyka dla Przyjaciół

Rewelacyjny, niepowtarzalny koncert na Dzień Kobiet! Sławni, fantastyczni wokaliści i genialni instrumentaliści w koncercie "Muzyka dla Przyjaciół".

Wystąpią dla Państwa:

Wiesław Ochman – światowej sławy tenor występujący na największych scenach operowych i estradach świata, m.in. w mediolańskiej La Scali, Metropolitan Opera w Nowym Jorku, operach w Barcelonie, Berlinie, Buenos Aires, Chicago, Hamburgu, Madrycie

Krystian Ochman – zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz laureat nagrody publiczności w konkursie premier podczas 58. KFPP w Opolu. W ubiegłym roku artysta reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, docierając do finału i zajmując 12 miejsce.

EVA (Ewa Warta-Śmietana) – utalentowana wokalistka popowa, której utwór „Szafirowy blask” znalazł się na szczytach list przebojów, m.in. w radiowej Jedynce.

Wokalistom towarzyszysz będzie orkiestra instrumentalna pod dyr. Jerzego Sobeńki oraz Chór Con Fuoco Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie pod dyrekcją Diany Mrugały – Gromek. Na scenie pojawią się również instrumentaliści, m.in. Jacek Królik – gitara, Sławek Berny – perksuja, czy Mariusz Pędziałek – obój.
W programie zaprezentowane zostaną popularne utwory popowe, wyjątkowe hity z repertuaru Krystiana Ochmana, jak i światowe przeboje musicalowe oraz z repertuaru muzyki filmowej.

Zapraszamy!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-12 18:00 Kraków, Klub Studio bilety: 57 kup bilet