• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Karnawału czar - Baśń dla dorosłych

Mariaż muzycznych gatunków jednego wieczoru
Doskonale dobrany repertuar to wspaniałe dzieła operetkowe i największe hity kultowych widowisk musicalowych. Niesamowite metamorfozy sprawią, że znajdziemy się w wiedeńskiej operze, a za chwilkę... w amerykańskiej szkole z lat 70′. Znakomite aranżacje wielokrotnie nagradzanych utworów, choreografia i zjawiskowe kreacje wprowadzą wszystkich widzów w niepowtarzalny klimat.
Opera i musical. Baśń dla dorosłych - to widowisko, które z powodzeniem wystawiane jest w całej Polsce. Usłyszymy najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Wisienką na torcie będą hity legendarnego zespołu ABBA.
Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów, ich subtelnej gry scenicznej, tańca, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.
OBSADA:
Joanna Wojtaszewska - sopran
Anna Jakiesz-Błasiak - sopran
Kamil Roch Karolczuk - tenor
Mikołaj Miko Król – tenor
Kameraliści Zespołu Operetkowego
Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Gwarantujemy wiele wzruszeń oraz dobrą zabawę. Zachęcamy do wspólnego muzykowania!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-18 18:00 Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury bilety: 0 brak biletów