• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok!

Zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia 2023 roku z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

Rozwiń
Data Miejsce Format Bilety
2023-02-09 19:00 Zakopane, Kino Sokół 2D/napisy bilety: 335 kup bilet
2023-02-23 19:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu 2D/napisy bilety: 301 kup bilet
2023-02-26 18:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu 2D/napisy bilety: 324 kup bilet
2023-02-28 19:00 Zakopane, Kino Sokół 2D/napisy bilety: 337 kup bilet