• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Błażej Król

"Błażej Król już „W KAŻDYM (polskim) MIEŚCIE” oraz największymi przebojami!
Artysta przedstawi publiczności materiał ze swej najnowszej płyty, a także wykona swoje największe przeboje. Błażej Król jest wokalistą, autorem tekstów oraz kompozytorem. Muzyk posługuje się bardzo różnorodnymi formami wyrazu, swobodnie operując tak klasycznymi środkami, jak i wplatając w nie niekonwencjonalne elementy. Jego piosenki są przejawem jawnej artystycznej fuzji, łączącej w sobie muzyczną brawurę oraz poetycką wrażliwość.
Do tej pory artysta wydał sześć solowych płyt: „Nielot” (2014), „Wij” (2015), „Przez sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie” (2018), „Nieumiarkowania” (2019) oraz „Dziękuję” (2021). W 2019 roku otrzymał prestiżowy Paszport Polityki, rok później został wyróżniony Fryderykiem w kategorii Autor Roku i razem z Darią Zawiałow oraz Igo dołączył do Orkiestry Męskiego Grania.
Siódmy album Błażeja Króla zatytułowany W KAŻDYM (polskim) MIEŚCIE ukaże się już niebawem. Na krążku znajdują się single „Miałem już nie tańczyć”, „10 lat” oraz duet „Przyszedłem tu…” nagrany razem z Quebonafide. Artysta pożegnał się z erą „DZIĘKUJĘ” i wraca w zupełnie nowej, nieznanej dotąd odsłonie. Znajome, czasami trudne, czasami kojące emocje, Błażej Król położył na popowych fundamentach, co zaowocowało stworzeniem refleksyjno-tanecznego krążka.
Błażej Król z płytą „W KAŻDYM (polskim)MIEŚCIE” wyrusza w trasę, a wszystkie występy będą pełnym, konceptualnym, muzyczno-wizualnym show z wykorzystaniem scenografii. Do zobaczenia W KAŻDYM (polskim) MIEŚCIE!
"

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-04-22 19:00 Ełk, ZEBRA duża bilety: 493 kup bilet