• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

"Listy miłosne" koncert walentynkowy

Z okazji święta zakochanych, Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" pragnie zaprosić na walentynkowy koncert słowno-muzyczny pt. "Listy Miłosne". Podczas tego romantycznego wydarzenia zaprezentują się przed Państwem Sylwia Banasik - Smulska oraz Marcin Jajkiewicz, znani artyści o wyjątkowych głosach, którzy wykonają najbardziej popularne i najpiękniejsze utwory miłosne.

Listy od ukochanej osoby możemy czytać w nieskończoność. Czułe słowa, szczere wyznania i bliskie naszemu sercu rozmowy, rozgrzewają oraz przypominają pierwsze porywy serca. "Listy miłosne" to koncert słowno-muzyczny, podczas którego słowa łączyć się będą z muzyką... To idealny prezent na Walentynki! Szlachetne głosy, muzyka na żywo, najpiękniejsze miłosne utwory, zachęcają, aby w ten dzień zabrać ukochaną osobę do "Dobrego Miejsca" i pozwolić porwać się romantycznym i czułym brzmieniom - tak, by połączyły się serca i splotły się dłonie...

O WYKONAWCACH:

Sylwia Banasik - Smulska

Wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa. Znana m. in jako polski głos Belli w filmie „Piękna i Bestia”. Śpiewane przez nią utwory osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube: „Pod drzewem”(10 milionów), „Wilcza zamieć” (7,5 miliona), „Powiedz kocham” (2 miliony) oraz wiele innych których łączna oglądalność przekroczyła 50 milionów wyświetleń. Występowała w Teatrach Muzycznych w całej Polsce m.in w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Gliwicach, Łodzi czy Warszawie. Aktualnie możemy zobaczyć ją w tytułowej roli musicalu „Aida” w Teatrze Muzycznym Roma. Pracuje nad swoją debiutancką płytą.

Marcin Jajkiewicz

Marcin Jajkiewicz to wokalista jazzowy, musicalowy oraz rozrywkowy. Artysta popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia”. Będąc członkiem zespołu Button Hackers, wyśpiewał sobie pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie (piosenką „Między nami”) oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym. Brał udział w wielu prestiżowych koncertach takich, jak: Święta Święta 4, I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem, Dzień Kotana, Solidarni z Białorusią, Sportowiec roku 2011. Występował również na jednej scenie m.in. z Edytą Górniak, Ryszardem Rynkowskim, Marylą Rodowicz, Justyną Steczkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Ewą Bem, Marią Sadowską oraz Krzysztofem Krawczykiem. Został zaproszony do współpracy przez panią Grażynę Brodzińską, z którą koncertują w teatrach i filharmoniach na terenie całej Polski. Marcin Jajkiewicz jest także wokalistą w zespole Marcina Wyrostka (laureata programu „Mam Talent”) „Tango Corazon Quintet”. Wziął udział w polskiej premierze musicalu „The Sound of music”(Dźwięki muzyki), gdzie wcielił się w historyczną postać kapitana marynarki wojennej - Georga von Trappa.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-14 19:00 Warszawa, Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" bilety: 145 kup bilet