Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Kolędy świata

KOLĘDY ŚWIATA – WYJATKOWY KONCERT KOLĘD

Ubiegłoroczne koncerty kolęd świata podbiły serca publiczności, spotykając się z jej wzruszeniem i zachwytem. Dlatego też w nadchodzące święta postanowiliśmy powtórzyć te wyjątkowe i magiczne koncerty.

Każdy kto w okresie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać nie tylko polskich kolęd ale również znanych i uwielbianych na całym świecie christmas songs, powinien bezapelacyjnie uczestniczyć w naszym koncercie.

W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I’ll be home for Christmas. Przy akompaniamencie jazzowego bandu (Prestige Chamber Orchestra) utwory zaprezentują utalentowani wokaliści- gwiazdy telewizyjnych show takich jak "Mam Talent", The Voice of Poland" czy "Bitwa na głosy". Nie zabraknie również najpiękniejszych polskich kolęd, takich jak m.in. Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 grudnia 17:00 Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego
BILETY
26 grudnia 14:00 Warszawa, Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka
BILETY
27 grudnia 18:00 Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski
BILETY
28 grudnia 20:00 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny
BILETY
29 grudnia 14:00 Gdańsk, Kościół św. Katarzyny
BILETY
29 grudnia 20:30 Bydgoszcz, Kościół Najświętszej Marii Panny
BILETY
30 grudnia 19:00 Szczecin, Kościół św. Piotra i Pawła
BILETY
04 stycznia 19:30 Lublin, Bazylika oo. Dominikanów pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
BILETY