Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Dobry wieczór kawalerski

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów). Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak. Reżyseria: Piotr Nowak Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Obsada: (dwie obsady aktorskie): Michał Żurawski, Michał Piela, Tomasz Borkowski, Piotr Nowak, Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Marcin Rogacewicz, Piotr Ligenza

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 czerwca 16:00 Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza
20 czerwca 19:00 Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza
13 września 17:00 Poznań, Kino Apollo
BILETY
13 września 20:00 Poznań, Kino Apollo
BILETY
21 października 18:00 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
BILETY
25 października 17:00 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.
BILETY
07 listopada 16:00 Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego
BILETY
08 listopada 17:00 Wrocław, Impart
BILETY
21 listopada 17:00 Wrocław, Impart
BILETY
21 listopada 20:00 Wrocław, Impart
BILETY
26 listopada 18:00 Chojnice, Chojnickie Centrum Kultury
BILETY
27 listopada 18:00 Starogard Gdański, Kino Sokół
BILETY
27 listopada 20:30 Starogard Gdański, Kino Sokół
brak biletów
02 grudnia 18:00 Poznań, Kino Apollo
BILETY
05 lutego 17:00 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT
BILETY
06 lutego 17:00 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.
BILETY