• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Stand up: Piotr Szwedes. Godzina z Pożycia Mężczyzny

Idealnie się składa. Idealny temat na tę i każdą inną okazję. Idealny temat na ten czas. Idealny temat na zawsze. Nie tylko dla idealnych kobiet czy mężczyzn.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór kabaretowo-muzyczny, nazywany przeze samego Piotra Szwedesa comedie-musical stand up. A w nim trochę teatru, kabaretu i muzyki.

Mars i Wenus, mężczyzna i kobieta, i cały kosmos między nimi i w nich świat, który tworzą, ale niestety, konsekwentnie go burzą. Temat stary jak… no właśnie - świat, a…ciągle aktualny.

To jest to, co zainteresowało Piotra Szwedesa i Artura Andrusa, z tego narodził się scenariusz, wzbogacony osobiście przez aktora piosenkami z jego warszawskich spektakli i nie tylko. Wśród autorów tekstów piosenek: Emilian Kamiński, Wojciech Młynarski, Kabaret Starszych Panów.

„Czy Państwo wiedzą, że ponad 90 procent utworów muzycznych, dzieł literackich powstało z myślą o kobiecie? A my, Panowie, to co ? Jesteśmy gorsi? Mniej ciekawi? Pozbawieni wnętrza? Jeśli mężczyzna, to znaczy, że wszystko proste? Tak? Bez żadnej tajemnicy?.

Szwedes przyznaje: „Miał rację Napoleon Bonaparte, kiedy mówił, że Bóg też jest najlepszym pisarzem, jego poezja to kobieta, jego proza to mężczyzna. I właśnie proza pisze często piękne opowiadania. Chcecie sobie mnie poczytać? Słusznie, w końcu już cała Polska czyta! Zapraszam! W tę Polskę ze mną!"

Zapraszamy zatem na niekonwencjonalny wieczór, w którym biorą czynny udział widzowie. Zapewniamy, że stand up ten poruszy każdego do śmiechu, do łez... i do śpiewu...

Program wyłącznie dla widzów pełnoletnich!

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-09 19:00 Barlinek, Barlinecki Ośrodek Kultury bilety: 43 kup bilet