Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Russian National Ballet - Kostroma

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET KOSTROMA ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie br.. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa ,Bieriozką i Krasnojarskiem.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru i spektakularnych efektów.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 listopada 19:00 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa
BILETY
17 listopada 18:00 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego
brak biletów
20 listopada 19:00 Wrocław, Opera Wrocławska
brak biletów
22 listopada 19:00 Szczecin, Scena na Łasztowni
brak biletów
23 listopada 19:00 Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska
brak biletów
24 listopada 15:00 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
brak biletów
26 listopada 19:00 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
brak biletów
29 listopada 19:00 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie
brak biletów
01 grudnia 17:00 Łódź, Teatr Wielki
brak biletów