Repertuar


Andrychów

28

 nd

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Andrychów, Miejski Dom Kultury

Bartoszyce

25

 czw

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury

Bełchatów

24

 czw

 17:00

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Bełchatów, Namiot Cyrku Korona

25

 pt

 17:00

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Bełchatów, Namiot Cyrku Korona

08

 śr

 19:00

Kacper Ruciński - Program pt. MOJITO VIRGIN!

Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

06

 sb

 17:00

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

10

 pt

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

Biała Podlaska

04

 nd

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour 2021

Biała Podlaska, Amfiteatr

25

 sb

 16:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

17

 nd

 16:00

Nerwica natręctw

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

17

 nd

 18:30

Nerwica natręctw

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

14

 nd

 17:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

Białogard

11

 śr

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Białogard, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich

Białystok

01

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

09

 sb

 17:00

Cudowna terapia

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

11

 pn

 18:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

11

 pn

 20:30

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

12

 wt

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

16

 sb

 17:00

Ławeczka w słońcu

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

16

 sb

 19:00

Tre Voci

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

17

 nd

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

23

 sb

 17:00

Comedy Talent Show Komik 2021

Białystok, Elixir Club

23

 sb

 17:00

Najsłodszy owoc

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

30

 sb

 16:00

Kabaret Smile - Tu i teraz

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

07

 nd

 17:00

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

07

 nd

 19:30

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

16

 wt

 19:45

IRA Akustycznie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

17

 śr

 19:00

10 Tenorów

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

23

 wt

 17:00

Nerwica natręctw

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

23

 wt

 20:30

Nerwica natręctw

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

05

 nd

 17:00

Teresa Werner

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

31

 pn

 19:30

Koncert Wiedeński

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

Bielany Wrocławskie

25

 sb

 12:00

Bajkowa Nuta - Koncert rodzinny

Bielany Wrocławskie, ATM SCENA

25

 sb

 20:00

Porwanie

Bielany Wrocławskie, ATM SCENA

Bielawa

01

 czw

 20:00

Katarzyna Piasecka - "KARMA WRACA" program stand-up comedy

Bielawa, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie

Bielsk-Podlaski

26

 czw

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Bielsk-Podlaski, Kreatywny Bielsk Podlaski

Bielsko-Biała

25

 pt

 18:00

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

25

 pt

 20:30

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

26

 sb

 19:00

Kobieta Idealna

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

26

 sb

 19:00

Śmierć Youtubera

Bielsko-Biała, Klub Klimat

30

 śr

 20:00

Kortez: spektakl teatralny dźwięku, cienia i światła

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

01

 czw

 19:00

Koko Die

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

29

 nd

 19:00

Żona do adopcji

Bielsko-Biała, Klub Klimat

10

 pt

 17:00

Michał Szpak - FREEDOM

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

10

 pt

 20:30

Michał Szpak - FREEDOM

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

11

 sb

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

11

 sb

 20:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

17

 pt

 20:00

Małgorzata Ostrowska - The Best Of

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

18

 sb

 17:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

18

 sb

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

19

 nd

 17:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

19

 nd

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

26

 nd

 20:00

MY POLACY - Marcin Zbigniew Wojciech Stand-up

Bielsko-Biała, Klub Miasto

30

 czw

 19:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

16

 sb

 16:00

Cudowna terapia

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

17

 nd

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

05

 pt

 19:00

Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

05

 pt

 21:00

Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

06

 sb

 19:00

Justyna Steczkowska - 25 lat

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

07

 nd

 17:00

Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

07

 nd

 20:30

Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

13

 sb

 16:00

Nerwica natręctw

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

13

 sb

 18:30

Nerwica natręctw

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

13

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Bielsko-Biała, Hala Widowiskowo Sportowa

22

 pn

 19:00

Koncert Wiedeński z klasą i humorem

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

23

 wt

 20:00

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Bielsko-Biała, Klub Miasto

05

 nd

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

05

 nd

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

09

 czw

 20:00

Telewizja Kłamie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

11

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

12

 nd

 18:00

Lady Pank - LP40

Bielsko-Biała, Hala Widowiskowo Sportowa

05

 sb

 16:00

Klimakterium ... i już

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

05

 sb

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Biłgoraj

25

 pt

 17:30

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

25

 pt

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

27

 pn

 19:00

Kacper Ruciński - Program pt. MOJITO VIRGIN!

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

Bochnia

07

 nd

 18:00

Cudowna terapia

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

Bolesławiec

17

 sb

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Bolesławiec, Amfiteatr w Bolesławcu MOSIR

19

 nd

 17:00

Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w

Bolesławiec, Teatr Stary

23

 czw

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

08

 pt

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Bolesławiec, Teatr Stary

21

 czw

 18:00

Najsłodszy owoc

Bolesławiec, Kino Forum

13

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Bolesławiec, Teatr Stary

13

 sb

 19:30

Koncert Wiedeński

Bolesławiec, Teatr Stary

18

 czw

 20:00

Pomoc domowa

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

02

 czw

 20:00

Telewizja Kłamie

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Brenna

26

 sb

 20:00

W górach jest wszystko co kocham

Brenna, Schronisko PTTK na Błatniej

Brzeg

24

 czw

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Brzeg, Brzeskie Centrum Kultury

18

 nd

 18:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Brzeg, Amfiteatr

Brzeg Dolny

04

 pn

 18:00

Miłosna pułapka

Brzeg Dolny, Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Brzesko

10

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

10

 pt

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

28

 wt

 16:30

Eleni z zespołem

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

28

 wt

 19:00

Eleni

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

Brzeszcze

03

 nd

 18:00

Kobieta Idealna

Brzeszcze, Ośrodek Kultury Brzeszcze

Brzozów

18

 pn

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Brzozów, Brzozowski Dom Kultury

Busko-Zdrój

25

 pt

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

25

 pt

 19:00

W jak morderstwo

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 19:00

W jak morderstwo

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 20:00

GARY MOORE TRIBUTE BAND

Busko-Zdrój, Tężnia

27

 nd

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

27

 nd

 19:00

W jak morderstwo

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

02

 pt

 20:00

Inauguracja - Chopin in memoriam

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

03

 sb

 20:00

Buscy artyści Bogusławowi Kaczyńskiemu

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

04

 nd

 20:00

Spektakl baletowy KOPCIUSZEK

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

05

 pn

 20:00

Polscy kandydaci na Międzynarodowy Konkurs Chopinowski

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

07

 śr

 20:00

Benefis Henryka Kuźniaka - Cinema Boogie

Busko-Zdrój, Tężnia

09

 pt

 20:00

Młodzi wirtuozi ze Stradivariusem

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10

 sb

 20:00

Recital Justyny Steczkowskiej - The Best

Busko-Zdrój, Tężnia

11

 nd

 20:00

Koncert Finałowy

Busko-Zdrój, Tężnia

02

 czw

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17

 nd

 17:00

Klimakterium ... i już

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17

 nd

 17:00

Klimakterium ... i już

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

Bydgoszcz

24

 czw

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

29

 wt

 20:00

Maciej Brudzewski - Gniazdo Szerszeni

Bydgoszcz, Klub Wiatrakowa

03

 sb

 17:00

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

Bydgoszcz, Opera Nova

03

 sb

 20:00

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

Bydgoszcz, Opera Nova

05

 czw

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

08

 nd

 19:00

Roksana Węgiel - Roxie

Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

15

 nd

 20:00

Guzior - Pleśń

Bydgoszcz, Wakepark Bydgoszcz Myślęcinek

24

 wt

 20:00

Król - Dziękuję

Bydgoszcz, Wakepark Bydgoszcz Myślęcinek

28

 sb

 16:00

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Bydgoszcz, Kościół Polskokatolicki w Bydgoszczy

28

 sb

 19:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

11

 sb

 19:00

Małgorzata Ostrowska - 40-lecie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

12

 nd

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

12

 nd

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17

 pt

 19:00

RapTour - Kukon, Nizioł, OKI, Włodi, Miły ATZ

Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

18

 sb

 20:00

Joanna Kołaczkowska - Recital

Bydgoszcz, Sala MCK

19

 nd

 16:00

Wąsik - spektakl komediowy

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

19

 nd

 19:00

Wąsik - spektakl komediowy

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

25

 sb

 16:30

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

Bydgoszcz, Kościół Polskokatolicki w Bydgoszczy

26

 nd

 20:00

Łukasz Rybarski YES:) i artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

02

 sb

 17:00

Zamiana

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

02

 sb

 20:00

Zamiana

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

03

 nd

 13:00

Czerwony Kapturek - spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

04

 pn

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Bydgoszcz, Opera Nova

04

 pn

 20:15

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Bydgoszcz, Opera Nova

10

 nd

 17:15

Cudowna terapia

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

10

 nd

 19:00

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

13

 śr

 19:00

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz, K. Dąbrowska i inni

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

15

 pt

 18:30

Andrzej Poniedzielski - wieczór kabaretowy

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16

 sb

 16:00

Goło i Wesoło

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16

 sb

 19:00

Goło i Wesoło

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16

 sb

 19:00

IRA Akustycznie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

24

 nd

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

24

 nd

 20:00

Przygoda z ogrodnikiem

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

27

 śr

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

29

 pt

 20:00

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

30

 sb

 16:00

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Bydgoszcz, Kościół Polskokatolicki w Bydgoszczy

30

 sb

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Bydgoszcz, HSW Immobile Łuczniczka

05

 pt

 17:30

Pikantni

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 pt

 20:00

Pikantni

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Bydgoszcz, HSW Immobile Łuczniczka

06

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

06

 sb

 20:00

Klimakterium ... i już

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

07

 nd

 19:00

Patrycja Markowska - Akustycznie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

13

 sb

 16:30

Wiesz, że wiem

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

13

 sb

 19:30

Wiesz, że wiem

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20

 sb

 16:00

Dobrze się kłamie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

20

 sb

 18:30

Dobrze się kłamie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

21

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

27

 sb

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

28

 nd

 17:00

Ławeczka w słońcu

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 nd

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

19

 nd

 18:00

Lady Pank - LP40

Bydgoszcz, HSW Immobile Łuczniczka

30

 czw

 16:00

Kolędy Polskie

Bydgoszcz, Kościół Polskokatolicki w Bydgoszczy

12

 sb

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

13

 nd

 17:00

Salon Odnowy

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

10

 nd

 17:00

Babski przekręt

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

Bytom

03

 pt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

05

 nd

 18:00

Między łóżkami

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

24

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

24

 pt

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

27

 pn

 17:00

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

27

 pn

 19:30

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

29

 śr

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

29

 śr

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

03

 nd

 16:00

Kasia Kowalska akustycznie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

03

 nd

 19:00

Kasia Kowalska akustycznie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

30

 sb

 16:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

30

 sb

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

12

 pt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

21

 nd

 18:00

Telewizja Kłamie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

20

 czw

 17:15

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

20

 czw

 20:45

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

Bytów

25

 pt

 15:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Bytów, Namiot Cyrku Zalewski

25

 pt

 17:30

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Bytów, Namiot Cyrku Zalewski

Chełm

28

 śr

 19:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Chełm, Amfiteatr Kumowa Dolina

22

 pt

 19:00

Justyna Steczkowska - 25 lat

Chełm, Chełmski Dom Kultury

16

 śr

 19:00

Między łóżkami: Kurowska, Barciś, Pazura, Żurek, Sawka

Chełm, Chełmski Dom Kultury

Chełmno

24

 czw

 15:30

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

24

 czw

 18:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

24

 czw

 20:15

Wolka (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

25

 pt

 16:00

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

25

 pt

 18:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

25

 pt

 20:15

Saint Maud (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 13:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 15:30

Cruella (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 18:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 20:15

Saint Maud (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

27

 nd

 13:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

27

 nd

 15:30

Cruella (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

27

 nd

 18:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

27

 nd

 20:15

Saint Maud (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 śr

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 śr

 17:30

Cruella (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 śr

 20:00

Ojciec (2020) (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

01

 czw

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

01

 czw

 17:30

Cruella (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

01

 czw

 20:00

Ojciec (2020) (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

02

 pt

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

02

 pt

 17:30

Cruella (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

02

 pt

 20:00

Ojciec (2020) (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

03

 sb

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

03

 sb

 17:30

Cruella (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

03

 sb

 20:00

Ojciec (2020) (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

04

 nd

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Chełmno, Kinoteatr Rondo

04

 nd

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 pt

 20:00

OLKA SZCZĘŚNIAK Stand - up: w programie "Wszyscy jesteśmy hipokrytami"

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 czw

 18:00

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie w Rondzie

Chełmno, Kinoteatr Rondo

01

 pt

 17:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Chełmno, Kinoteatr Rondo

09

 sb

 19:30

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Chełmno, Kinoteatr Rondo

Chmielnik (pow. kielecki)

08

 czw

 20:30

Muzyczne Judaica

Chmielnik (pow. kielecki), Świętokrzyski Sztetl w Synagodze

Chojna

24

 czw

 19:30

Stand-Up: Damian "Viking" Usewicz

Chojna, Centrum Kultury w Chojnie

16

 pt

 19:00

Czesław Mozil Solo

Chojna, Centrum Kultury w Chojnie

Chojnice

23

 czw

 17:30

Dobry wieczór kawalerski

Chojnice, Chojnickie Centrum Kultury

Chorzów

26

 sb

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

29

 wt

 18:00

Łukasz Kaczmarczyk i Marcin Zbigniew Wojciech Stand-up

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

10

 sb

 17:00

Cudowna terapia

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

10

 sb

 19:30

Cudowna terapia

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

23

 pt

 18:00

Lauba Pełno Bluesa

Chorzów, Klub Sztygarka

24

 sb

 15:00

Lauba Pełno Bluesa

Chorzów, Klub Sztygarka

25

 nd

 15:00

Lauba Pełno Bluesa

Chorzów, Klub Sztygarka

03

 pt

 19:00

Bluestracje

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

04

 sb

 18:00

Gala Blues Top

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

12

 nd

 16:00

Nerwica natręctw

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

12

 nd

 18:30

Nerwica natręctw

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

26

 nd

 18:00

Kirszenbaum

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory - sala widowiskowa 3 sektory

27

 pn

 17:30

Dobrze się kłamie

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

27

 pn

 20:00

Dobrze się kłamie

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

11

 pn

 19:00

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

18

 pn

 17:30

Wiesz, że wiem

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

18

 pn

 20:15

Wiesz, że wiem

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

19

 wt

 19:00

Royal National Ballet Of Georgia Potkhishvili

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

21

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

22

 pn

 17:15

Przygoda z ogrodnikiem

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

22

 pn

 20:30

Przygoda z ogrodnikiem

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

Chrzanów

26

 sb

 19:00

Karol Ochodek Trio

Chrzanów, Ambasada Kreatywności

09

 pt

 19:30

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie "Za starzy by umrzeć młodo"

Chrzanów, Zapach Kawy

03

 pt

 19:00

Anna&Anna koncert fabularyzowany

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

03

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

22

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

10

 pt

 19:00

Telewizja Kłamie

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

14

 pt

 20:00

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

06

 nd

 18:00

Babski przekręt

Chrzanów, sala kinowa MOKSiR

Ciechanów

05

 pn

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

26

 czw

 20:00

Maciej Brudzewski - Gniazdo Szerszeni

Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt

18

 pn

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

07

 nd

 19:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Ciechanów, Hala Sportowa Mazovia

22

 pn

 18:30

Teresa Werner

Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

Ciechocinek

25

 pt

 19:00

Magnezja

Ciechocinek, Kino Zdrój

26

 sb

 19:00

Magnezja

Ciechocinek, Kino Zdrój

Cieszyn

27

 nd

 18:00

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

27

 nd

 20:30

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

28

 sb

 19:30

Wiesz, że wiem

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

02

 czw

 17:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

02

 czw

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

03

 pt

 17:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

03

 pt

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

04

 sb

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

05

 nd

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

10

 pt

 17:00

Koncert Wiedeński

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

10

 pt

 20:00

Koncert Wiedeński

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

11

 sb

 17:00

Michał Szpak - FREEDOM

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

11

 sb

 20:30

Michał Szpak - FREEDOM

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

12

 nd

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

12

 nd

 20:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

15

 pt

 20:00

Małgorzata Ostrowska - The Best Of

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

16

 sb

 17:00

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

16

 sb

 20:00

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

30

 sb

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

30

 sb

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

31

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

31

 nd

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

05

 pt

 20:00

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

30

 wt

 19:00

10 Tenorów

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

03

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

03

 pt

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

Czaplinek

11

 nd

 19:00

Wakacyjne Magic Show

Czaplinek, Amfiteatr

16

 pt

 20:00

BOYS

Czaplinek, Amfiteatr

19

 pn

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Czaplinek, Amfiteatr

21

 śr

 20:00

Ku pamięci Krzysztofa Krawczyka

Czaplinek, Amfiteatr

Czarnków

25

 pt

 17:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Czarnków, Sala Kina Światowid

25

 pt

 20:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Czarnków, Sala Kina Światowid

Czechowice-Dziedzice

24

 czw

 14:15

Tom i Jerry (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

24

 czw

 16:00

Minari (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

24

 czw

 18:00

Magnezja (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

24

 czw

 20:15

La Gomera(DKF) (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 pt

 16:15

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 pt

 18:00

SWEAT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 pt

 20:00

W jak morderstwo (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

26

 sb

 16:15

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

26

 sb

 18:00

SWEAT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

26

 sb

 20:00

W jak morderstwo (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 15:00

Słowiki w Śpiewowicach

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 16:15

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 18:00

SWEAT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 20:00

W jak morderstwo (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

28

 pn

 16:15

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

28

 pn

 18:00

W jak morderstwo (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

28

 pn

 20:00

SWEAT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 wt

 16:15

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 wt

 18:00

W jak morderstwo (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 wt

 20:00

SWEAT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

30

 śr

 16:15

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

30

 śr

 18:00

W jak morderstwo (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

30

 śr

 20:00

SWEAT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11

 nd

 15:00

Serenada CTM Movimento

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18

 nd

 15:00

Czekając na Godota CTM Movimento

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

13

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

14

 sb

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 nd

 15:30

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

Czeladź

24

 czw

 20:00

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Czeladź, Restauracja i Hotel "Rycerski"

Częstochowa

28

 pn

 17:30

Mrozu - Aura Tour

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

28

 pn

 20:30

Mrozu - Aura Tour

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

01

 czw

 19:30

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie "Za starzy by umrzeć młodo"

Częstochowa, Ośrodek Promocji Kultury GAUDE MATER

04

 nd

 19:00

Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

21

 śr

 20:00

Michał Kutek - Do skutku

Częstochowa, PUB Sportowy Stacherczak

11

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

11

 sb

 20:00

Koncert Wiedeński

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

20

 pn

 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

24

 pt

 19:00

Cleo - SuperNOVA

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

03

 nd

 16:00

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

03

 nd

 19:30

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

29

 pt

 20:00

Lady Pank - LP40

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

07

 nd

 16:00

Nerwica natręctw

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

07

 nd

 19:30

Nerwica natręctw

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

12

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

14

 nd

 17:00

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Częstochowa, Klub Politechnik

18

 czw

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

19

 pt

 19:00

Cezary Pazura: Wujek Czarek na żywo

Częstochowa, Klub Politechnik

21

 nd

 19:00

Motywy Żydowskie w Muzyce Światowej

Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

27

 sb

 16:00

Dobrze się kłamie

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

27

 sb

 19:30

Dobrze się kłamie

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

28

 nd

 19:00

10 Tenorów

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

12

 nd

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

13

 pn

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

20

 nd

 18:00

12 Tenorów & Diva Sophia Slyvka

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

Człuchów

25

 pt

 14:30

Luca (2D/dubbing)

Człuchów, Kino Uciecha

25

 pt

 16:30

Luca (2D/dubbing)

Człuchów, Kino Uciecha

25

 pt

 18:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Człuchów, Kino Uciecha

25

 pt

 20:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Człuchów, Kino Uciecha

26

 sb

 14:30

Luca (2D/dubbing)

Człuchów, Kino Uciecha

26

 sb

 16:30

Luca (2D/dubbing)

Człuchów, Kino Uciecha

26

 sb

 18:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Człuchów, Kino Uciecha

26

 sb

 20:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Człuchów, Kino Uciecha

27

 nd

 14:30

Luca (2D/dubbing)

Człuchów, Kino Uciecha

27

 nd

 16:30

Luca (2D/dubbing)

Człuchów, Kino Uciecha

27

 nd

 18:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Człuchów, Kino Uciecha

27

 nd

 20:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Człuchów, Kino Uciecha

Dąbie

27

 nd

 20:30

Szalone Nożyczki

Dąbie, Ośrodek TEMAR

16

 pt

 20:30

Daria Zawiałow

Dąbie, Ośrodek TEMAR

30

 pt

 20:30

ORGANEK

Dąbie, Ośrodek TEMAR

06

 pt

 20:30

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Dąbie, Ośrodek TEMAR

08

 nd

 20:30

Paweł Domagała

Dąbie, Ośrodek TEMAR

15

 nd

 20:30

Prywatna Klinika

Dąbie, Ośrodek TEMAR

Dąbrowa Górnicza

28

 pn

 17:00

Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

28

 pn

 19:30

Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

05

 nd

 17:00

A mi to rybka!

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

05

 nd

 20:00

A mi to rybka!

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

10

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Dąbrowa Górnicza, Hala Sportowa Centrum

26

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

02

 sb

 16:00

Wieczór Panieński Plus

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

02

 sb

 19:00

Wieczór Panieński Plus

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

08

 pt

 17:30

Berek, czyli upiór w moherze 2

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

08

 pt

 20:30

Berek, czyli upiór w moherze 2

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

10

 nd

 19:30

Bond In Concert

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

15

 pt

 17:30

Dobrze się kłamie

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

15

 pt

 20:00

Dobrze się kłamie

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16

 sb

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

23

 sb

 18:00

Imię - spektakl komediowy

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

23

 sb

 20:30

Imię - spektakl komediowy

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

12

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

12

 pt

 20:15

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19

 pt

 17:30

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

20

 sb

 16:00

Goło i Wesoło

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

21

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński z klasą i humorem

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

11

 sb

 16:00

Upiór w kuchni

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

11

 sb

 19:30

Upiór w kuchni

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Dębica

03

 nd

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Dębica, Dom Kultury "Mors"

22

 pt

 19:00

Babski przekręt

Dębica, Dom Kultury "Mors"

24

 nd

 19:00

ORGANEK - W nowym świecie

Dębica, Dom Kultury "Mors"

05

 sb

 17:00

Salon Odnowy

Dębica, Dom Kultury "Mors"

Dębno (pow. myśliborski)

25

 pt

 20:30

Stand-Up: Michał Pałubski i Damian "Viking" Usewicz

Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

11

 nd

 19:00

Czesław Mozil Solo

Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

Dobczyce

12

 nd

 19:00

Pomoc domowa

Dobczyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (RCOS)

Działdowo

24

 czw

 15:30

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

24

 czw

 17:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

24

 czw

 19:30

Wolka (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

25

 pt

 15:30

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

25

 pt

 17:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

25

 pt

 19:30

Miasto (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

26

 sb

 15:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury - 25

26

 sb

 17:00

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

26

 sb

 19:00

Miasto (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

27

 nd

 15:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

27

 nd

 17:00

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

27

 nd

 19:00

Miasto (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

30

 śr

 15:30

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

30

 śr

 17:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

30

 śr

 19:30

Miasto (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

01

 czw

 15:30

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

01

 czw

 17:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

01

 czw

 19:30

Miasto (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

02

 pt

 15:30

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

02

 pt

 17:15

Mortal Kombat (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

02

 pt

 19:15

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

03

 sb

 15:00

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

03

 sb

 17:00

Mortal Kombat (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

03

 sb

 19:00

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

04

 nd

 15:00

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

04

 nd

 17:00

Mortal Kombat (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

04

 nd

 19:00

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

07

 śr

 15:30

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

07

 śr

 17:15

Mortal Kombat (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

07

 śr

 19:15

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

08

 czw

 15:30

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

08

 czw

 17:15

Mortal Kombat (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

08

 czw

 19:15

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

09

 pt

 14:45

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

09

 pt

 16:30

Cruella (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

09

 pt

 19:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

10

 sb

 14:15

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

10

 sb

 16:00

Cruella (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

10

 sb

 18:30

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

11

 nd

 14:15

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

11

 nd

 16:00

Cruella (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

11

 nd

 18:30

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

14

 śr

 14:45

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

14

 śr

 16:30

Cruella (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

14

 śr

 19:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

15

 czw

 14:45

Luca (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

15

 czw

 16:30

Cruella (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

15

 czw

 19:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

19

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Działdowo, Sala Szkoły Podstawowa nr 2

Dzierżoniów

25

 pt

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

25

 pt

 17:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

25

 pt

 20:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

26

 sb

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

26

 sb

 17:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

26

 sb

 20:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

27

 nd

 15:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

27

 nd

 17:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

27

 nd

 20:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

29

 wt

 19:00

(Z)DOLNY ŚLĄSK-KONCERT

Dzierżoniów, SALA KONCERTOWA DOK

30

 śr

 18:30

GRAND OFF część I

Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

01

 czw

 18:30

GRAND OFF część II (2D/napisy)

Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

02

 pt

 17:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

02

 pt

 19:00

PRZENIKANIA-KONCERT CELLOICE

Dzierżoniów, SYNAGOGA U RUTIKI-DZIERŻONIÓW

02

 pt

 20:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

03

 sb

 16:00

LutosAir Quintet

Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

03

 sb

 17:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

03

 sb

 20:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

04

 nd

 17:15

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

04

 nd

 20:00

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 (2D/napisy)

Dzierżoniów, Kino Zbyszek

24

 nd

 20:15

Kabaret Ani Mru-Mru - Cirque de volaille!

Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

19

 pt

 19:00

Pomoc domowa

Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Dźwirzyno

12

 pn

 19:00

Wakacyjne Magic Show

Dźwirzyno, Amfiteatr

15

 czw

 20:00

Gwiazdy Stand-up'u na żywo

Dźwirzyno, Amfiteatr

Elbląg

18

 śr

 20:00

Grzegorz Dolniak & Adam van Bendler

Elbląg, Willa Piękny Widok

17

 pt

 20:00

OLKA SZCZĘŚNIAK Stand - up: w programie "Wszyscy jesteśmy hipokrytami"

Elbląg, Klub Mjazzga

29

 pt

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

18

 sb

 20:00

Lady Pank - LP40

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

Ełk

24

 czw

 17:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

24

 czw

 19:00

Minari (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

28

 pn

 17:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

28

 pn

 19:00

Minari (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

29

 wt

 17:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

29

 wt

 19:00

Minari (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

30

 śr

 17:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

30

 śr

 19:00

Minari (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

15

 czw

 21:00

MULATKA - Stand-up

Ełk, Amfiteatr

16

 pt

 20:30

Mulatka - Wieczór w Amfiteatrze

Ełk, Amfiteatr

17

 sb

 20:30

Mulatka - Wieczór w Amfiteatrze

Ełk, Amfiteatr

07

 sb

 20:30

Dezerter

Ełk, Amfiteatr

17

 pt

 19:00

Przychodzi baba do lekarza

Ełk, Hotel Rydzewski

19

 pt

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

Garwolin

13

 śr

 19:00

Miłosna pułapka

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

18

 czw

 19:00

Sklep z facetami

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

25

 czw

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

02

 czw

 19:00

Moherowe Berety

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

09

 śr

 17:00

Klimakterium ... i już

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

09

 śr

 20:00

Klimakterium ... i już

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

21

 czw

 19:00

Salon Odnowy

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Gdańsk

24

 czw

 14:30

Na rauszu (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 czw

 17:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

24

 czw

 21:15

Minari (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

 pt

 15:00

Lato '85 (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

 pt

 17:00

Niepamięć (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

 pt

 18:30

Rubinowe Gody

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

25

 pt

 18:45

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

25

 pt

 21:00

Gala Stand-up Comedy

Gdańsk, ERGO ARENA

25

 pt

 21:30

Rubinowe Gody

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

26

 sb

 15:30

Minari (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

26

 sb

 16:00

Żona potrzebna od zaraz NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

26

 sb

 18:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

26

 sb

 19:30

Żona potrzebna od zaraz NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

26

 sb

 20:00

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

26

 sb

 22:00

Na rauszu (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

27

 nd

 12:30

Minari (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

27

 nd

 14:45

Lato '85 (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

27

 nd

 16:00

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

27

 nd

 16:45

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

27

 nd

 18:30

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

27

 nd

 19:00

Kultura na niedzielę: Niepamięć - pokaz specjalny i spotkanie z Wojciechem Korsakiem (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

27

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 pn

 15:00

Minari (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

28

 pn

 17:00

Niepamięć (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

28

 pn

 18:45

Śniegu już nigdy nie będzie (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

28

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 pn

 21:15

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

 wt

 15:00

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

 wt

 17:00

SWEAT (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

 wt

 19:00

Amatorzy (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

29

 wt

 20:45

Śniegu już nigdy nie będzie (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30

 śr

 12:00

Minari (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30

 śr

 15:00

Lato '85 (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30

 śr

 17:00

Amatorzy (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30

 śr

 18:45

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 śr

 20:45

Niepamięć (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

01

 czw

 16:30

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

01

 czw

 18:30

Śniegu już nigdy nie będzie (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

01

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

01

 czw

 20:45

Minari (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

02

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

02

 pt

 20:00

KULT - Summer Sky Festival 2021

Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych

03

 sb

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

03

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

03

 sb

 20:00

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych

03

 sb

 20:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

04

 nd

 17:00

Tre Voci

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

04

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

04

 nd

 20:00

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Gdańsk, Stary Maneż

04

 nd

 20:00

Tre Voci

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

05

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

07

 śr

 12:00

SUPERNOVA (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

07

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

08

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

10

 sb

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

10

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

10

 sb

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

11

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

12

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

13

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

14

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

15

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

15

 czw

 20:45

Pod powierzchnią (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 pt

 17:00

Nie tak miało być (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 pt

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 sb

 12:00

Solan i Ludwik - Misja Księżyc (2D/dubbing)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 sb

 14:00

Wszystkowidząca 2 (2D/dubbing)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 sb

 16:00

W co grają ludzie (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 nd

 11:30

NELLY RAPP – UPIORNA AGENTKA (2D/dubbing)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 nd

 13:15

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś w pociągu (2D/dubbing)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 nd

 15:00

Nadzieja (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 nd

 17:30

SWEAT (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 nd

 19:30

Bez śniegu + Echo (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 nd

 21:00

Na rauszu (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 pn

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Gdańsk, Dom Technika NOT

20

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

21

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

22

 czw

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

23

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

24

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

25

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

26

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

29

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

31

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

01

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

02

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

03

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

04

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

05

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

07

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

08

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

10

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

11

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

12

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

13

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

14

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

16

 pn

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

20

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

21

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

22

 nd

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Gdańsk, Dom Technika NOT

22

 nd

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

23

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

24

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

25

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

26

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 sb

 18:30

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

Gdańsk, Kościół Bożego Ciała

28

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 sb

 20:15

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Gdańsk, Kościół Bożego Ciała

29

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

31

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

01

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

02

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

03

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

04

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

05

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

07

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

08

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

10

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

11

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

12

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

13

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

14

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

15

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

16

 czw

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 sb

 17:30

Pomoc domowa

Gdańsk, Dom Technika NOT

18

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 sb

 20:30

Pomoc domowa

Gdańsk, Dom Technika NOT

19

 nd

 17:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

20

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

21

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

22

 śr

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

23

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

24

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

25

 sb

 19:30

Kochane Pieniążki

Gdańsk, Dom Technika NOT

25

 sb

 20:30

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

26

 nd

 16:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

26

 nd

 18:30

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

26

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 pn

 17:00

Wiesz, że wiem

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

27

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 pn

 20:00

Wiesz, że wiem

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

28

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

29

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

01

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

02

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

03

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

04

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

05

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

07

 czw

 19:00

IRA Akustycznie

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

07

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

08

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 sb

 18:00

Dobrze się kłamie

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

09

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 sb

 20:30

Dobrze się kłamie

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

10

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

11

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

12

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

13

 śr

 17:30

Imię - spektakl komediowy

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

13

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

14

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

15

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

16

 sb

 18:00

Grupa MoCarta i Przyjaciele

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

16

 sb

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 nd

 17:00

Kabaret Smile - Tu i teraz

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17

 nd

 17:00

Patrycja Markowska - Akustycznie

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

17

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 nd

 20:00

Kabaret Smile - Tu i teraz

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

18

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

20

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

21

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

22

 pt

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

23

 sb

 19:00

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Gdańsk, ERGO ARENA

23

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

24

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

25

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

26

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

29

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 sb

 17:00

Comedy Talent Show Komik 2021

Gdańsk, Klubogaleria Bunkier

30

 sb

 20:30

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

31

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

01

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

02

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

03

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

04

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

05

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

07

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

08

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

10

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

11

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

12

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

13

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

14

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

15

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

16

 wt

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 czw

 19:00

10 Tenorów

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18

 czw

 19:00

10 Tenorów

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

20

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

21

 nd

 18:15

Pozytywni

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

21

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

22

 pn

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

23

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

24

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

25

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

26

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

29

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

01

 śr

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

01

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

02

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

03

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

04

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

05

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

06

 pn

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Gdańsk, Dom Technika NOT

07

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

08

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

09

 czw

 19:00

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

09

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

10

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

11

 sb

 16:00

Wieczór Panieński Plus

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

11

 sb

 19:00

Wieczór Panieński Plus

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

11

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

12

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

13

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

14

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

15

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

16

 czw

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

17

 pt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

18

 sb

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 nd

 17:00

Winter Songs of Frank Sinatra

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19

 nd

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 nd

 20:00

Winter Songs of Frank Sinatra

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

21

 wt

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

22

 śr

 21:00

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

23

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

27

 pn

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

28

 wt

 20:00

Kolędy Polskie

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

29

 śr

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

30

 czw

 19:30

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Gdańsk, Dwór II Quellbrunn

19

 śr

 17:30

Golec uOrkiestra - koncert kolęd i pastorałek

Gdańsk, Kościół Rzymskokatolicki Pw. Św. Ojca Pio

13

 nd

 16:00

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

13

 nd

 19:00

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

02

 czw

 20:00

The Amy Winehouse Band - Forever Amy

Gdańsk, Stary Maneż

19

 sb

 19:30

Koncert Muzyki Filmowej - Gdańsk

Gdańsk, ERGO ARENA

Gdańsk/Sopot

16

 sb

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

04

 sb

 17:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

Gdynia

04

 nd

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

04

 nd

 20:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

18

 nd

 19:00

Gwiazdy Stand-up'u na żywo

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

01

 nd

 17:00

Kiedy kota nie ma...

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

01

 nd

 20:00

Kiedy kota nie ma...

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

08

 nd

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

11

 sb

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

11

 sb

 20:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

11

 pn

 17:30

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

11

 pn

 20:15

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

12

 wt

 17:30

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

12

 wt

 20:15

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

22

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Gdynia, Gdynia Arena

25

 pn

 20:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

21

 nd

 17:00

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

25

 czw

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Gdynia, Gdynia Arena

01

 śr

 19:00

Stanisław Soyka

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

17

 pt

 19:00

Winter Songs of Frank Sinatra

Gdynia, Gdynia Arena

Giżycko

03

 sb

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour 2021

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

18

 nd

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Cirque de volaille!

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

24

 sb

 20:00

IRA - The Best Of

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

08

 nd

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

20

 pt

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

Gliwice

14

 śr

 20:00

Katarzyna Piasecka - "KARMA WRACA" program stand-up comedy

Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

19

 pn

 19:30

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie "Za starzy by umrzeć młodo"

Gliwice, Powstańcza - Szynk Śląski

31

 sb

 20:00

Kortez - Holiday Tour 2021

Gliwice, Arena

13

 pt

 20:00

Paweł Domagała

Gliwice, Arena

21

 sb

 20:00

Baciary

Gliwice, Arena

10

 pt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

18

 sb

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

15

 pt

 19:00

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Gliwice, Arena

16

 sb

 18:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Gliwice, Arena

22

 pt

 19:00

Daria Zawiałow

Gliwice, Arena

14

 nd

 18:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Gliwice, Arena

26

 pt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

Głogów

23

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

24

 nd

 19:00

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

14

 nd

 16:00

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

14

 nd

 19:00

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

Gniezno

28

 sb

 19:00

Gwiazdy Stand-up'u na żywo

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

26

 nd

 17:00

Anna Wyszkoni akustycznie

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

01

 pt

 19:00

Anna&Anna koncert fabularyzowany

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

03

 nd

 17:00

Klimakterium ... i już

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

11

 pn

 19:00

Kobieta Idealna

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

06

 sb

 17:30

Pikantni

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

06

 sb

 20:30

Pikantni

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

20

 sb

 18:00

10 Tenorów

Gniezno, Hala im. Mieczysława Łopatki

Goleniów

02

 pt

 15:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Goleniów, Namiot Cyrkowy

02

 pt

 17:30

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Goleniów, Namiot Cyrkowy

Golub-Dobrzyń

08

 czw

 19:00

Czesław Mozil Solo

Golub-Dobrzyń, Dom Kultury

Gomunice

02

 pt

 20:00

Luxtorpeda

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

31

 sb

 20:00

Sztywny Pal Azji

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

25

 sb

 20:00

Lao Che - trasa pożegnalna "No To Che!"

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

02

 sb

 18:00

IRA

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

15

 pt

 20:00

Tribute Night to Iron Maiden & Metallica by Blood Brothers AlcoholicA

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

16

 sb

 19:00

ORGANEK - W nowym świecie

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

29

 pt

 20:00

Łydka Grubasa

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

13

 sb

 20:00

Cree

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

04

 sb

 20:00

Luxtorpeda

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

10

 pt

 19:00

Punky Reggae live 2020: Farben Lehre, Analogs, Dr Misio

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

01

 sb

 20:00

KAT&Roman Kostrzewski - Popiór

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

Gorlice

09

 pt

 18:00

Ambient Festival 2021 - DZIEŃ 1

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

09

 pt

 18:00

Ambient Festival 2021 - KARNET

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

10

 sb

 16:00

Ambient Festival 2021 - DZIEŃ 2

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

Gorzów Wielkopolski

25

 nd

 17:00

Od Nowa: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Paweł Domagała

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

22

 nd

 19:00

Gala Piosenek Oscarowych

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

03

 pt

 18:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

03

 pt

 20:30

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

04

 sb

 20:00

Lady Pank - LP40

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

11

 sb

 17:00

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

11

 sb

 20:00

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

15

 śr

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Cirque de volaille!

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

15

 śr

 20:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Cirque de volaille!

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

17

 pt

 19:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

19

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

19

 nd

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

03

 nd

 15:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Galowy

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

16

 sb

 16:00

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

16

 sb

 19:00

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

17

 nd

 16:00

Telewizja Kłamie

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

17

 nd

 19:00

Telewizja Kłamie

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

22

 pt

 17:30

Wiesz, że wiem

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

22

 pt

 20:15

Wiesz, że wiem

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

24

 nd

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

25

 pn

 18:00

Maciej Maleńczuk

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

04

 czw

 17:00

10 Tenorów

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

06

 sb

 16:00

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

19

 pt

 18:00

Imię - spektakl komediowy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

19

 pt

 20:30

Imię - spektakl komediowy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

28

 nd

 16:00

Upiór w kuchni

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

28

 nd

 19:00

Upiór w kuchni

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

30

 wt

 17:30

Dobrze się kłamie

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

30

 wt

 20:15

Dobrze się kłamie

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

12

 nd

 16:00

Same plusy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

12

 nd

 18:30

Same plusy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

21

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

27

 czw

 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

20

 nd

 18:00

Pikantni

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

20

 nd

 20:30

Pikantni

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

Gostyń

17

 pt

 20:00

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał „Mimi” Zenkner, Ewa Błachnio

Gostyń, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

26

 pt

 17:00

Kobieta Idealna

Gostyń, Dom Kultury

Góra Kalwaria

25

 pt

 14:30

Luca (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

25

 pt

 16:30

Luca (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

25

 pt

 18:30

W jak morderstwo (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

25

 pt

 20:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

26

 sb

 14:30

Luca (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

26

 sb

 16:30

Luca (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

26

 sb

 18:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

26

 sb

 20:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

27

 nd

 14:30

Luca (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

27

 nd

 16:30

Luca (2D/dubbing)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

27

 nd

 18:30

W jak morderstwo (2D/oryginalny)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

27

 nd

 20:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

Grajewo

26

 sb

 16:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

26

 sb

 19:00

Druga połowa (2D)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

27

 nd

 16:30

SKĄD SIĘ BIORĄ SNY (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

27

 nd

 19:00

Druga połowa (2D)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

03

 sb

 16:30

Krudowie 2: Nowa era (dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

03

 sb

 19:00

Magnezja (2D)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

04

 nd

 16:30

Krudowie 2: Nowa era (dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

04

 nd

 19:00

Magnezja (2D)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

14

 śr

 13:00

Słoń Benjamin (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

14

 śr

 15:30

Wszystkowidząca (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17

 sb

 15:00

Luca (3D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17

 sb

 17:00

Cruella (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17

 sb

 19:30

Nomadland (2D/napisy)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

18

 nd

 15:00

Luca (3D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

18

 nd

 17:00

Cruella (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

18

 nd

 19:30

Nomadland (2D/napisy)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

24

 sb

 15:00

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

24

 sb

 17:00

Śniegu już nigdy nie będzie (2D)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

24

 sb

 19:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

25

 nd

 15:00

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

25

 nd

 17:00

Śniegu już nigdy nie będzie (2D)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

25

 nd

 19:30

Ciche miejsce 2 (2D/napisy)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

28

 śr

 13:00

Magiczny dywan (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

28

 śr

 15:30

Wszystkowidząca 2 (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

10

 nd

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - widowiskowa

20

 sb

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - widowiskowa

20

 sb

 19:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - widowiskowa

Grójec

05

 wt

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

14

 czw

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

25

 czw

 20:00

Telewizja Kłamie

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

02

 czw

 19:00

Akt równoległy

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

Grudziądz

30

 czw

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

17

 nd

 19:00

Raz Dwa Trzy

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

07

 nd

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

10

 śr

 19:00

Tribute to Abba

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

27

 sb

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

11

 sb

 19:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

Gryfice

01

 czw

 15:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Gryfice, Namiot Cyrkowy

01

 czw

 17:30

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Gryfice, Namiot Cyrkowy

Gryfino

25

 pt

 14:20

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

25

 pt

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

25

 pt

 18:00

W jak morderstwo (2D)

Gryfino, Kino Gryf

25

 pt

 20:10

Cruella (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 14:20

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 18:00

W jak morderstwo (2D)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 20:10

Cruella (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 14:20

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 18:00

W jak morderstwo (2D)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 20:10

Cruella (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 14:20

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 18:00

Ludzki głos (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 19:45

Cruella (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 14:20

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 16:00

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 18:00

Ludzki głos (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 19:45

Cruella (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

02

 pt

 14:20

Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

02

 pt

 16:00

Luca (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

02

 pt

 18:00

Godzilla vs. Kong (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

02

 pt

 20:15

Miasto (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

03

 sb

 14:20

Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

03

 sb

 16:00

Luca (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

03

 sb

 18:00

Godzilla vs. Kong (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

03

 sb

 20:15

Miasto (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

04

 nd

 14:20

Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

04

 nd

 16:00

Luca (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

04

 nd

 18:00

Godzilla vs. Kong (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

04

 nd

 20:15

Miasto (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

05

 pn

 14:20

Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

05

 pn

 16:00

Luca (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

05

 pn

 18:00

Godzilla vs. Kong (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

05

 pn

 20:15

Miasto (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

06

 wt

 14:20

Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

06

 wt

 16:00

Luca (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

06

 wt

 18:00

Godzilla vs. Kong (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

06

 wt

 20:15

Miasto (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

Halinów

11

 nd

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Halinów, Centrum Swobodna Przestrzeń

Hrubieszów

11

 sb

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Hrubieszów, Hrubieszowski Dom Kultury

22

 sb

 19:00

Babski przekręt

Hrubieszów, Hrubieszowski Dom Kultury

Iława

02

 pt

 20:00

O.S.T.R. | HADES | HAOS

Iława, Amfiteatr Miejski

23

 pt

 20:00

Tymek

Iława, Amfiteatr Miejski

25

 nd

 19:00

IRA - The Best Of

Iława, Amfiteatr Miejski

21

 sb

 20:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour 2021

Iława, Amfiteatr Miejski

Inowrocław

17

 pt

 17:15

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Inowrocław, Teatr Miejski

17

 pt

 20:00

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Inowrocław, Teatr Miejski

23

 sb

 17:00

Miłosna pułapka

Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury

04

 sb

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Inowrocław, Teatr Miejski

17

 pt

 19:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Inowrocław, Teatr Miejski

08

 wt

 19:00

Babski przekręt

Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury

Internet

18

 sb

 17:00

Teatr Piasku Online - Dziadek do Orzechów

Internet, Internet

18

 sb

 18:00

Teatr Piasku Online - Opowieść Wigilijna

Internet, Internet

18

 sb

 19:00

Teatr Piasku Online - Świąteczny koncert kolęd

Internet, Internet

Jabłonna

11

 nd

 15:00

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

11

 nd

 17:00

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

18

 nd

 18:00

Romantic Paris

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

22

 nd

 15:00

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

22

 nd

 17:00

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

19

 nd

 15:00

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

19

 nd

 17:00

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

Jarocin

25

 pt

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

02

 sb

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

26

 pt

 18:00

Wielka sława to żart

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

28

 nd

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

Jarosław

18

 czw

 18:00

Salon Odnowy

Jarosław, Miejski Dom Kultury

21

 pt

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Jarosław, Hala MOSiR

07

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Jarosław, Miejski Dom Kultury

Jasionka, Rzeszów

24

 nd

 18:00

Lady Pank - LP40

Jasionka, Rzeszów, G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego

Jastrzębie Zdrój

09

 sb

 16:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

09

 sb

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

20

 śr

 18:00

Kobieta na zamówienie

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

24

 nd

 18:00

Wielka sława to żart

Jastrzębie Zdrój, Kino Centrum

07

 nd

 18:00

Seks dla opornych - Ave Teatr

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

Jawor

13

 śr

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Jawor, Jaworski Ośrodek Kultury

Jaworzno

06

 sb

 17:30

Nerwica natręctw

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

06

 sb

 20:15

Nerwica natręctw

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

Jelenia Góra

24

 czw

 18:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

24

 czw

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

30

 śr

 17:30

Katarzyna Piasecka - "KARMA WRACA" program stand-up comedy

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

30

 śr

 20:00

Katarzyna Piasecka - "KARMA WRACA" program stand-up comedy

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

05

 pn

 19:00

Tomek Kołecki - Kołdżej Simpson

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

20

 wt

 20:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Jelenia Góra, Klub Kwadrat

09

 pn

 20:00

Maciej Brudzewski - Gniazdo Szerszeni

Jelenia Góra, Klub Kwadrat

11

 pn

 20:00

Sławek Uniatowski - The best of

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

17

 nd

 18:00

Kobieta Idealna

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

04

 czw

 20:00

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

Józefosław

25

 pt

 20:00

SCENA JÓZEFOSŁAW - Urszula Fryzka i Jerzy Styczyński (Dżem)

Józefosław, Klub Kultury Józefosław

Józefów

04

 nd

 17:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Cirque de volaille!

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Jugów

28

 sb

 19:00

W górach jest wszystko co kocham

Jugów, Schronisko PTTK "Zygmuntówka"

Kalisz

25

 pt

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

27

 nd

 20:00

IRA

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

19

 nd

 18:00

Klimakterium ... i już

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

25

 sb

 18:00

Gala Operowa - Arcydzieła Opery włoskiej i francuskiej

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

25

 sb

 19:00

Justyna Steczkowska - 25 lat

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

01

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

18

 pn

 19:00

Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

22

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

14

 nd

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

14

 nd

 18:30

Imię - spektakl komediowy

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

15

 pn

 19:00

10 Tenorów

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

21

 nd

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

21

 nd

 19:00

Przygoda z ogrodnikiem

Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

26

 pt

 19:00

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

28

 nd

 17:00

Telewizja Kłamie

Kalisz, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

28

 nd

 20:00

Telewizja Kłamie

Kalisz, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

30

 wt

 18:30

Stanisław Soyka

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

04

 sb

 16:00

Koncert Wiedeński z klasą i humorem

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

04

 sb

 19:00

Koncert Wiedeński z klasą i humorem

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

11

 sb

 16:00

Same plusy

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

11

 sb

 18:30

Same plusy

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

14

 wt

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

08

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

19

 sb

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

26

 sb

 17:00

Wielka sława to żart

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

06

 nd

 17:00

Kobieta Idealna

Kalisz, Aula PWSZ

Karpacz

13

 nd

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Karpacz, KINO Gołębiewski w Karpaczu

Katowice

24

 czw

 21:00

Gala Stand-up Comedy

Katowice, Spodek

29

 wt

 19:30

Łukasz Kaczmarczyk i Marcin Zbigniew Wojciech Stand-up

Katowice, Pałac Młodzieży

05

 pn

 20:00

Maciej Brudzewski - Gniazdo Szerszeni

Katowice, Królestwo

10

 sb

 20:00

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

Katowice, Plac Sławika i Antalla

11

 nd

 20:00

NOSOWSKA - Summer Sky Festival 2021

Katowice, Plac Sławika i Antalla

18

 nd

 19:30

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie "Za starzy by umrzeć młodo"

Katowice, Królestwo

20

 pt

 18:30

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

20

 pt

 20:15

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

04

 sb

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

04

 sb

 17:00

A mi to rybka!

Katowice, Pałac Młodzieży

04

 sb

 20:00

A mi to rybka!

Katowice, Pałac Młodzieży

04

 sb

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

10

 pt

 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

17

 pt

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

02

 sb

 16:00

Pomoc domowa

Katowice, Pałac Młodzieży

02

 sb

 19:00

Pomoc domowa

Katowice, Pałac Młodzieży

02

 sb

 19:30

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Katowice, Spodek

03

 nd

 18:00

SAVE THE PLANET

Katowice, Spodek

03

 nd

 20:00

Comedy Talent Show Komik 2021

Katowice, Klub Pomarańcza

22

 pt

 20:00

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

18

 czw

 17:00

Wielka sława to żart

Katowice, Pałac Młodzieży

19

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Katowice, Pałac Młodzieży

19

 pt

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Katowice, Spodek

20

 sb

 17:00

Najsłodszy owoc

Katowice, Pałac Młodzieży

26

 pt

 20:00

Koncert Wiedeński

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

27

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

11

 sb

 16:00

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Katowice, Filharmonia Śląska

13

 pn

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

13

 pn

 20:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

25

 sb

 16:00

Kolędy Polskie

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

08

 sb

 18:00

Zadzwońcie po Milicję

Katowice, Spodek

06

 nd

 17:00

Kabaret Smile - Tu i teraz

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

06

 pt

 17:30

Nerwica natręctw

Katowice, Sala Audytoryjna MCK

06

 pt

 20:00

Nerwica natręctw

Katowice, Sala Audytoryjna MCK

Kąty Wrocławskie

11

 sb

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kąty Wrocławskie, Hala widowiskowo-sportowa GOKiS

10

 pt

 19:00

Kobieta Idealna

Kąty Wrocławskie, Hala widowiskowo-sportowa GOKiS

Kędzierzyn Koźle

14

 nd

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Kędzierzyn Koźle, Hala Widowiskowo-Sportowa

Kętrzyn

27

 nd

 18:00

Kętrzyński Wieczór Komediowy

Kętrzyn, Amfiteatr

17

 sb

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Cirque de volaille!

Kętrzyn, Amfiteatr

27

 pt

 20:00

Paweł Domagała z zespołem

Kętrzyn, Amfiteatr

Kęty

25

 wt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kęty, Dom Kultury w Kętach

Kielce

24

 czw

 20:00

Waglewski Fisz Emade

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

26

 sb

 21:00

Soulove live - koncert i afterpaty

Kielce, Czerwony Fortepian

04

 nd

 17:00

Kroke

Kielce, Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia

04

 nd

 20:00

Maciej Brudzewski - Gniazdo Szerszeni

Kielce, MASKA Incognito Club

22

 czw

 19:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

31

 sb

 20:00

Tymek

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

08

 nd

 19:00

Lady Pank - LP40

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

24

 wt

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Kielce, MASKA Incognito Club

02

 czw

 19:00

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

04

 sb

 19:30

XVIII Wielki koncert charytatywny - Sylwia Grzeszczak oraz Łódzka Orkiestra Filmowa

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

10

 pt

 19:00

Mrozu

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

11

 sb

 16:00

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

18

 sb

 19:00

Porwanie

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

03

 nd

 16:00

Kabaret Smile - Tu i teraz

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

06

 śr

 20:00

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

09

 sb

 18:00

Skok w bok - Teatr Capitol

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

17

 nd

 17:00

Najsłodszy owoc

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

21

 czw

 20:00

Waglewski & Pospieszalski akustycznie

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

22

 pt

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

29

 pt

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

05

 pt

 19:00

Przychodzi baba do lekarza

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

07

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

12

 pt

 19:00

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

14

 nd

 17:00

Cudowna terapia

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

21

 nd

 15:00

Russian National Ballet - Kostroma

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

27

 sb

 16:00

10 Tenorów

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

28

 nd

 17:00

Kiedy kota nie ma...

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

14

 wt

 19:00

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

15

 sb

 19:00

Anna&Anna koncert fabularyzowany

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

Kłodawa

13

 wt

 18:00

Magda Kubicka Stand-up - w programie ''Każdy ma swoje Wejherowo"

Kłodawa, Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie (pod Gorzowem Wielkopolskim)

29

 nd

 20:00

OLKA SZCZĘŚNIAK Stand - up: w programie "Wszyscy jesteśmy hipokrytami"

Kłodawa, Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie (pod Gorzowem Wielkopolskim)

Kłodzko

27

 nd

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

06

 sb

 18:00

Natalia Niemen i Michał Zator - I Interface Kulturalny ARh+

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

07

 nd

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

03

 pt

 20:00

Telewizja Kłamie

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

20

 nd

 19:00

Miłosna pułapka

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

Koło

14

 śr

 20:00

Grzegorz Dolniak - Sztuka Relaksu

Koło, Dom Kultury

09

 sb

 16:00

Kabaret Czesuaf - Przyjęcie

Koło, Miejski Dom Kultury

Kołobrzeg

25

 pt

 19:00

Spotkanie z Youtuberami

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

27

 nd

 20:00

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

30

 śr

 17:30

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Kołobrzeg, Namiot Cyrku Zalewski

03

 sb

 20:00

IRA

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

07

 śr

 20:00

Igor Kwiatkowski - Co ja tu robię?

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

12

 pn

 21:00

Wakacyjne Magic Show

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

13

 wt

 20:00

BOYS

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

15

 czw

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

16

 pt

 20:00

Michał Szpak - FREEDOM

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

17

 sb

 20:00

Dżem

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

18

 nd

 19:00

Eleni z zespołem

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

19

 pn

 20:00

Igor Kwiatkowski - Co ja tu robię?

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

21

 śr

 20:00

Cleo

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

22

 czw

 20:00

Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

24

 sb

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

26

 pn

 20:00

Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2021

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

28

 śr

 20:00

Trzech Tenorów: Mirosław Niewiadomski, Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta

Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu