Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar


Andrychów

26

 sb

 19:00

Maryla Rodowicz akustycznie

Andrychów, Miejski Dom Kultury

27

 nd

 18:00

Mężczyzna idealny

Andrychów, Miejski Dom Kultury

23

 sb

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Andrychów, Miejski Dom Kultury

Augustów

13

 pt

 19:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Augustów, Augustowskie Centrum Edukacyjne

Bełchatów

25

 pt

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

08

 pt

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Bełchatów, Hala Widowiskowo-Sportowa BOT KWB

15

 pt

 18:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

01

 nd

 17:00

Telewizja Kłamie

Bełchatów, PGE Giganty Mocy

07

 sb

 18:00

10 Tenorów

Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

Bełżyce

29

 pt

 19:00

Kabaret FiFa-RaFa - Rodzina Plus

Bełżyce, Miejski Dom Kultury

Będzin

12

 czw

 18:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Będzin, Klub Latawiec

Biała Podlaska

18

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

19

 sb

 17:00

XVIII Podlasie Jazz Festival - I dzień

Biała Podlaska, Aula AWF

19

 sb

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

19

 sb

 17:00

XVIII Podlasie Jazz Festival - karnet

Biała Podlaska, Aula AWF

20

 nd

 17:00

XVIII Podlasie Jazz Festival - II dzień

Biała Podlaska, Aula AWF

25

 pt

 18:00

WIERUSZKA

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

30

 śr

 09:00

IGRASZKI Z DIABŁEM.

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

30

 śr

 12:30

IGRASZKI Z DIABŁEM.

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

05

 wt

 09:00

SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY.

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

05

 wt

 11:30

SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY.

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

15

 pt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

15

 pt

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

07

 sb

 17:00

Poparzeni Kawą Trzy

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

12

 czw

 09:00

ANTYGONA.

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

12

 czw

 11:30

ANTYGONA.

Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

10

 pt

 19:00

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

Białystok

21

 pn

 19:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

26

 sb

 16:00

Prywatna Klinika

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

26

 sb

 19:00

Prywatna Klinika

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

04

 pn

 10:00

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

09

 sb

 19:00

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

Białystok, Spodek C Sala Impresaryjna w WOAK SPODKI

16

 sb

 17:00

Mayday 2

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

16

 sb

 17:00

Cezary Pazura: Wujek Czarek na żywo

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

16

 sb

 20:00

Mayday 2

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

17

 nd

 16:00

Kobieta Idealna

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

20

 śr

 19:00

20 lat po metrze - musical

Białystok, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki

23

 sb

 19:00

Gwiazdy światowych Talent Show

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

24

 nd

 19:00

Telewizja Kłamie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

29

 pt

 19:00

25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

30

 sb

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Aula Duża

30

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Aula Duża

04

 śr

 18:00

Zaklinacz Kobiet

Białystok, Hotel Silver

04

 śr

 20:30

Instrukcja obsługi faceta

Białystok, Hotel Silver

07

 sb

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

08

 nd

 16:00

Kariera po polsku

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

15

 nd

 17:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

14

 wt

 18:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

16

 czw

 19:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

18

 sb

 18:00

Musical Grease

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

27

 pn

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

04

 wt

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

12

 śr

 19:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

22

 sb

 17:00

Przychodzi baba do lekarza

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

24

 pn

 17:30

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - "Co tu jest grane?"

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

24

 pn

 20:00

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - "Co tu jest grane?"

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

02

 pn

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

02

 pn

 20:15

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

07

 sb

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

10

 wt

 19:00

Klaps! 50 twarzy Greya

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

24

 wt

 19:00

10 Tenorów

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

05

 nd

 17:00

Anna&Anna koncert fabularyzowany

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

18

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Aula Duża

06

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Białystok, Stadion Miejski

Bielany Wrocławskie

01

 nd

 16:00

Kłamstwo

Bielany Wrocławskie, ATM SCENA

01

 nd

 19:00

Kłamstwo

Bielany Wrocławskie, ATM SCENA

Bielsko-Biała

18

 pt

 20:00

Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

20

 nd

 19:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Bielsko-Biała, Klub Klimat

25

 pt

 19:00

YOY

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

26

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Bielsko-Biała, Hala Widowiskowo Sportowa

26

 sb

 19:30

IRA

Bielsko-Biała, Klub Klimat

31

 czw

 17:30

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Sfera

Bielsko-Biała, Sala Zabaw Fikołki CH Sfera

31

 czw

 19:00

Ghostman na leżaka #3

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

09

 sb

 19:00

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

11

 pn

 10:00

TIK DAY Z GWIAZDAMI W FIKOŁKACH GALERIA SFERA

Bielsko-Biała, Sala Zabaw Fikołki CH Sfera

11

 pn

 15:00

TIK DAY Z GWIAZDAMI W FIKOŁKACH GALERIA SFERA

Bielsko-Biała, Sala Zabaw Fikołki CH Sfera

15

 pt

 20:00

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

Bielsko-Biała, Klub Klimat

21

 czw

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

24

 nd

 17:00

Kłamstwo

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

29

 pt

 20:00

Baciary

Bielsko-Biała, Klub Klimat

02

 pn

 19:00

Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

06

 pt

 19:00

Chłopcy Kontra Basia

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

08

 nd

 18:00

Roksana Węgiel

Bielsko-Biała, Klub Klimat

15

 nd

 19:00

Natalia Przybysz - Jak malować ogień

Bielsko-Biała, Klub Klimat

07

 wt

 17:30

Ludzie inteligentni

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

07

 wt

 20:15

Ludzie inteligentni

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

08

 śr

 19:00

Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & Balet

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

13

 pn

 19:00

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

17

 pt

 21:00

CamaSutra

Bielsko-Biała, Klub Klimat

30

 czw

 17:00

Dobrze się kłamie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

30

 czw

 20:00

Dobrze się kłamie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

17

 pn

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

29

 sb

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

29

 sb

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

01

 nd

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

06

 pt

 20:00

Dżem - 40-lecie

Bielsko-Biała, Klub Klimat

08

 nd

 15:00

Klimakterium ... i już

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

08

 nd

 18:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

09

 pn

 19:00

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Bielsko-Biała, Hala Widowiskowo Sportowa

14

 sb

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Bielsko-Biała, Hala BKS Stal Bielsko-Biała

28

 sb

 17:00

Telewizja Kłamie

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

29

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

Bieruń

26

 sb

 18:00

Frida. Życie Sztuka Rewolucja.

Bieruń, Dom Kultury "Gama"

25

 sb

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bieruń, Dom Kultury "Gama"

Biłgoraj

15

 pt

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Biłgoraj, Hala Widowiskowo Sportowa OSiR

15

 pt

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

21

 czw

 18:00

Eleni

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

14

 sb

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

Bochnia

18

 pt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

18

 pt

 20:15

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

16

 sb

 17:00

Kobieta Idealna

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

Bogatynia

02

 pn

 19:00

Szalone Nożyczki

Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Kultury

24

 pt

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Kultury

Bolesławiec

24

 czw

 17:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

24

 czw

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

14

 czw

 19:00

Dobry wieczór kawalerski

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

23

 sb

 18:30

Gala Wiedeńska

Bolesławiec, Teatr Stary

15

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Bolesławiec, Teatr Stary

16

 czw

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

21

 czw

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolków

10

 nd

 17:00

Krzysztof Daukszewicz - Jedz kawiorek

Bolków, Gminno - Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie

Braniewo

17

 nd

 15:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Braniewo, Braniewskie Centrum Kultury

Brodnica

29

 pt

 18:00

Szlagierowy Koktajl Silesia

Brodnica, Brodnicki Dom Kultury

Brzeg Dolny

06

 czw

 19:00

Gala Wiedeńska

Brzeg Dolny, Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Brzesko

20

 nd

 17:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

23

 sb

 18:00

Cudowna terapia

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

12

 czw

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

12

 czw

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

Brzeszcze

24

 nd

 18:00

Cudowna terapia

Brzeszcze, Ośrodek Kultury Brzeszcze

Brzozów

19

 sb

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Brzozów, Brzozowski Dom Kultury

Busko-Zdrój

18

 pt

 16:00

Dzień czekolady (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18

 pt

 19:00

(NIE)ZNAJOMI / film polski (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19

 sb

 18:00

Italiano Vero - Koncert muzyki włoskiej

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20

 nd

 16:00

Dzień czekolady (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20

 nd

 19:00

(NIE)ZNAJOMI / film polski (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

21

 pn

 16:30

Dzień czekolady (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

21

 pn

 19:00

(NIE)ZNAJOMI / film polski (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

25

 pt

 18:00

Kochanie wróciłem

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 16:00

Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 19:00

Czarny Mercedes (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

27

 nd

 16:00

Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

27

 nd

 19:00

Czarny Mercedes (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

28

 pn

 16:30

Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

28

 pn

 19:00

Czarny Mercedes (2D)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

08

 pt

 19:00

Przychodzi baba do lekarza

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

29

 pt

 18:00

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

29

 pt

 18:00

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

Bydgoszcz

21

 pn

 17:00

Pan Jowialski - komedia A. Fredry - Teatr Polonia

Bydgoszcz, Opera Nova

21

 pn

 20:00

Pan Jowialski - komedia A. Fredry - Teatr Polonia

Bydgoszcz, Opera Nova

22

 wt

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

26

 sb

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

26

 sb

 20:00

Kłamstwo

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

27

 nd

 16:00

Prywatna Klinika

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

30

 śr

 17:30

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

30

 śr

 20:30

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

08

 pt

 17:00

Złodziej

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

08

 pt

 20:00

Złodziej

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

08

 pt

 20:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Bydgoszcz, Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

09

 sb

 20:00

Natalia Przybysz - Jak malować ogień

Bydgoszcz, Sala MCK

10

 nd

 17:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Bydgoszcz, Eljazz

11

 pn

 13:30

Wschód i Zachód Słonia - spektakl Teatru Baj Pomorski

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

11

 pn

 16:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Bydgoszcz, Opera Nova

11

 pn

 17:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

11

 pn

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Bydgoszcz, Opera Nova

14

 czw

 17:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

14

 czw

 20:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

15

 pt

 17:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

15

 pt

 20:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16

 sb

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

17

 nd

 17:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

17

 nd

 17:00

Telewizja Kłamie

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

23

 sb

 16:30

Dwie pary do pary

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

23

 sb

 19:30

Dwie pary do pary

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

24

 nd

 18:30

Gala Wiedeńska

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

25

 pn

 19:00

Lilka, cud miłości

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

28

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

29

 pt

 17:00

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

29

 pt

 19:00

10 Tenorów

Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

29

 pt

 20:00

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

30

 sb

 18:00

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

01

 nd

 17:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

01

 nd

 20:00

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

Bydgoszcz, Opera Nova

05

 czw

 19:00

Kwiat Jabłoni - koncert specjalny

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 czw

 19:00

Lao Che

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

06

 pt

 17:30

Czworo do poprawki

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

06

 pt

 20:00

Czworo do poprawki

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

07

 sb

 17:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

07

 sb

 20:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

08

 nd

 19:00

LemON Akustycznie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

09

 pn

 20:00

Edyta Geppert

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

11

 śr

 17:30

Pikantni

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

11

 śr

 20:00

Pikantni

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

13

 pt

 17:00

Scenariusz dla trzech aktorów - Bogusława Schaeffera

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

13

 pt

 20:00

Scenariusz dla trzech aktorów - Bogusława Schaeffera

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

14

 sb

 19:00

Muzyka Pink Floyd - The Wall po polsku

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

15

 nd

 20:00

Piaseczny The Best

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

19

 czw

 20:00

The Dumplings - Trasa Przykro mi

Bydgoszcz, Sala MCK

29

 nd

 20:30

Kolędy świata

Bydgoszcz, Kościół Najświętszej Marii Panny

01

 śr

 17:00

Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata"

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

04

 sb

 16:00

Między łóżkami

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

04

 sb

 19:15

Między łóżkami

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 nd

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 nd

 19:15

Przygoda z ogrodnikiem

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

06

 pn

 15:30

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - "Co tu jest grane?"

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

06

 pn

 18:30

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - "Co tu jest grane?"

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

23

 czw

 19:30

Bang2 - Premiery 2020

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

07

 pt

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

08

 sb

 19:00

Ray Wilson - Genesis Classic

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

14

 pt

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

15

 sb

 17:00

Grzegorz Dolniak - Termin przydatności

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

01

 nd

 19:00

Mikromusic z Dolnej Półki

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

12

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

15

 nd

 18:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

19

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

24

 nd

 19:00

Harlem Globetrotters

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

Bytom

18

 pt

 19:00

Węgierskie Czardasze i Tańce

Bytom, Teatr Górnośląski

27

 nd

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

22

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

27

 śr

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

28

 czw

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

01

 nd

 17:00

Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

04

 śr

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

14

 sb

 19:00

Kasia Kowalska akustycznie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

11

 sb

 18:00

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

25

 sb

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

23

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

14

 sb

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

18

 śr

 19:00

10 Tenorów

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

27

 pt

 19:00

Telewizja Kłamie

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

Bytów

17

 nd

 19:00

Steńczyk / Osiecka - koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Bytów, Jaś Kowalski Klub

26

 nd

 16:00

Kabaret Jurki - Last minute

Bytów, Bytowskie Centrum Kultury

Chełm

16

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Chełm, Chełmski Dom Kultury

02

 pn

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

Chełm, Chełmski Dom Kultury

Chełmno

18

 pt

 14:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

18

 pt

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

18

 pt

 18:00

Ad Astra (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

18

 pt

 20:30

Świat w ogniu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 sb

 13:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 sb

 15:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 sb

 17:00

Ad Astra (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 sb

 19:30

Świat w ogniu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

20

 nd

 13:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

20

 nd

 15:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

20

 nd

 17:00

Ad Astra (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

20

 nd

 19:30

Świat w ogniu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

22

 wt

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

22

 wt

 18:00

Ad Astra (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

22

 wt

 19:30

Świat w ogniu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

23

 śr

 15:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

23

 śr

 17:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

23

 śr

 19:00

Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

23

 śr

 20:30

Rambo: Ostatnia krew (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

24

 czw

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

24

 czw

 18:00

Boże Ciało (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

24

 czw

 20:30

Rambo: Ostatnia krew (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

25

 pt

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

25

 pt

 18:00

Boże Ciało (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

25

 pt

 20:30

Rambo: Ostatnia krew (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 15:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 17:00

Boże Ciało (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

26

 sb

 19:30

Rambo: Ostatnia krew (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

29

 wt

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

29

 wt

 18:00

Gdzie jesteś, Bernadette? (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

29

 wt

 20:30

ZABAWA W POCHOWANEGO (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 śr

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 śr

 18:00

Gdzie jesteś, Bernadette? (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

30

 śr

 20:30

ZABAWA W POCHOWANEGO (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

31

 czw

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

31

 czw

 18:00

Annabelle Wraca do domu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

31

 czw

 20:00

ZABAWA W POCHOWANEGO (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

31

 czw

 22:00

To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

02

 sb

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

02

 sb

 18:00

Annabelle Wraca do domu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

02

 sb

 20:00

To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

03

 nd

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

03

 nd

 18:00

Annabelle Wraca do domu (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

08

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Chełmno, Kinoteatr Rondo

08

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Chełmno, Kinoteatr Rondo

01

 śr

 16:00

Noworoczna Gala 2020 – Koncert Wiedeński

Chełmno, Kinoteatr Rondo

01

 śr

 19:00

Noworoczna Gala 2020 – Koncert Wiedeński

Chełmno, Kinoteatr Rondo

Chojnice

07

 sb

 18:00

Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

Chojnice, Centrum Park

15

 sb

 19:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Chojnice, Centrum Park

Chorzów

19

 sb

 18:00

"... lecia Bardów"

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

25

 pt

 18:00

I znów jesteśmy razem

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

31

 czw

 19:00

KSW 4 Blues

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

03

 nd

 18:00

"Parapetówka" - Teatr Żelazny

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

08

 pt

 18:00

Jan Maria Dyga

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

15

 pt

 17:30

Berek, czyli upiór w moherze 2

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

15

 pt

 20:30

Berek, czyli upiór w moherze 2

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17

 nd

 16:00

Tydzień, nie dłużej...

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17

 nd

 18:00

Blues Alive 2019

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

17

 nd

 19:00

Tydzień, nie dłużej...

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

20

 śr

 19:00

Mianujom mie Hanka

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

29

 pt

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

29

 pt

 20:00

Telewizja Kłamie

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

30

 sb

 18:00

Andrzejki

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory - sala taneczna

01

 nd

 15:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

01

 nd

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

02

 pn

 19:00

Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

05

 czw

 20:00

Paris! The Show

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

16

 pn

 17:00

Klaps! 50 twarzy Greya

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

16

 pn

 20:00

Klaps! 50 twarzy Greya

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

19

 czw

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

20

 pt

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

31

 wt

 20:00

Sylwester z MDK Batory

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory - sala taneczna

03

 pt

 17:30

Nerwica natręctw

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

03

 pt

 20:00

Nerwica natręctw

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

09

 czw

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Noworoczna Gala Operetkowa

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

21

 wt

 19:00

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie Koncert Noworoczny

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

24

 pn

 17:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

24

 pn

 20:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

05

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

03

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

29

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

Choszczno

22

 wt

 15:45

Angry Birds Film 2

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

22

 wt

 17:45

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

22

 wt

 20:00

Boże Ciało

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

07

 sb

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

Chrzanów

20

 nd

 17:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

17

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

17

 pt

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

14

 pt

 19:00

Szalone Nożyczki

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

06

 pt

 17:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

Ciechanów

09

 czw

 19:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt

17

 pn

 19:00

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

24

 pn

 19:00

Kabaret Jurki - Last minute

Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

16

 pn

 18:00

Klimakterium ... i już

Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

Ciechocinek

18

 pt

 16:00

Nieznajomi

Ciechocinek, Kino Zdrój

18

 pt

 19:00

Nieznajomi

Ciechocinek, Kino Zdrój

19

 sb

 16:00

Nieznajomi

Ciechocinek, Kino Zdrój

19

 sb

 19:00

Nieznajomi

Ciechocinek, Kino Zdrój

20

 nd

 16:00

Nieznajomi

Ciechocinek, Kino Zdrój

25

 pt

 16:00

Boże Ciało

Ciechocinek, Kino Zdrój

25

 pt

 19:00

Boże Ciało

Ciechocinek, Kino Zdrój

26

 sb

 16:00

Boże Ciało

Ciechocinek, Kino Zdrój

27

 nd

 16:00

Czarny Mercedes

Ciechocinek, Kino Zdrój

27

 nd

 19:00

Ad Astra

Ciechocinek, Kino Zdrój

28

 pn

 16:00

Czarny Mercedes

Ciechocinek, Kino Zdrój

28

 pn

 19:00

Ad Astra

Ciechocinek, Kino Zdrój

Cieszyn

19

 sb

 18:00

Carrantuohill & Salake W Irlandzkim Rytmie

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

20

 nd

 17:00

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

25

 pt

 19:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

27

 nd

 19:00

Michał Szpak - The Moon Tour

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

07

 czw

 19:00

10 Tenorów

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

09

 sb

 20:45

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

22

 pt

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

23

 sb

 17:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

01

 nd

 17:00

Sławek Uniatowski - Tribute To Wodecki / Zaucha / Sinatra

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

15

 nd

 16:00

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

15

 nd

 19:00

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

01

 nd

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

01

 nd

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

31

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

Czarnków

14

 czw

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Czarnków, Sala Kina Światowid

Czechowice-Dziedzice

18

 pt

 19:00

SZAC Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 sb

 16:00

Kabaret Jurki

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 sb

 16:00

Kabaret Jurki - Last minute

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

19

 sb

 18:15

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 sb

 20:30

Boże Ciało (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20

 nd

 15:00

Czechowicki Teatr Muzyczny Movimento RODZINA ADDAMSÓW

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20

 nd

 18:45

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20

 nd

 20:45

Boże Ciało (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

21

 pn

 16:15

Tajemnica ojca Pio (2D)lektor

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

21

 pn

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

21

 pn

 20:15

Boże Ciało (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 wt

 16:15

Tajemnica ojca Pio (2D)lektor

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 wt

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 wt

 20:15

Boże Ciało (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

23

 śr

 16:00

Boże Ciało (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

23

 śr

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

23

 śr

 20:15

Krew Boga (2D)DKF

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

24

 czw

 19:00

WIEDŹMIN. TURBOLECHITA Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 pt

 16:15

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 pt

 18:00

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 pt

 20:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

26

 sb

 15:00

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

26

 sb

 16:30

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

26

 sb

 18:55

Jules Massenet - "Manon"- The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 16:00

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 18:00

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

27

 nd

 20:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

28

 pn

 16:00

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

28

 pn

 18:00

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

28

 pn

 20:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 wt

 16:00

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 wt

 18:00

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 wt

 20:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

30

 śr

 16:00

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

30

 śr

 18:00

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

30

 śr

 20:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

31

 czw

 14:30

Rodzina Adamsów (dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

31

 czw

 16:00

VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

31

 czw

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

31

 czw

 20:15

Niewidoczne życie sióstr Gusmao (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

05

 wt

 18:00

TRAGEDIA JANA Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

09

 sb

 18:55

Giacomo Puccini "Madame Butterfly" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20

 śr

 18:00

WE_SELLE Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

21

 czw

 16:00

POMELO JEST ZAKOCHANY... W ŻABIE W DESZCZU I NIE TYLKO Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt - nienumerowana

23

 sb

 18:55

Philip Glass "Echnaton" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

04

 śr

 16:00

Kobieta Idealna

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

04

 śr

 16:00

Kobieta Idealna

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11

 sb

 18:55

Alban Berg "Wozzeck" | PREMIERA SEZONU - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

25

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

30

 czw

 18:00

Koncert Teresy Werner

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

01

 sb

 18:55

George Gershwin "Porgy and Bess" | PREMIERA SEZONU - The Metropolitan Opera: Live in HD

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

29

 sb

 18:55

Georg Friedrich Händel "Agrypina" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

14

 sb

 17:55

Richard Wagner "Holender tułacz" | PREMIERA SEZONU - The Metropolitan Opera: Live in HD

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11

 sb

 18:55

Giacomo Puccini "Tosca" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

09

 sb

 18:55

Gaetano Donizetti "Maria Stuart" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

Czersk

26

 sb

 17:30

Noc grozy na zamku w Czersku

Czersk, Zamek Książąt Mazowieckich

Czerwionka-Leszczyny

10

 nd

 16:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Czerwionka-Leszczyny, CKE Czerwionka-Leszczyny

10

 nd

 18:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Czerwionka-Leszczyny, CKE Czerwionka-Leszczyny

18

 sb

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Czerwionka-Leszczyny, CKE Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

19

 sb

 17:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

19

 sb

 20:15

Berek, czyli upiór w moherze 2

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

20

 nd

 17:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

25

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

26

 sb

 18:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

28

 pn

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

30

 śr

 19:00

Brudzewski, Kutek, Minkiewicz - mocne uderzenie stand-up

Częstochowa, Muzyczna Meta

07

 czw

 20:45

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Częstochowa, Klub Politechnik

08

 pt

 19:00

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

13

 śr

 19:00

10 Tenorów

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

14

 czw

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

30

 sb

 17:00

Przygoda z ogrodnikiem

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

03

 wt

 19:00

25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

07

 sb

 16:00

Między łóżkami

Częstochowa, Miejski Dom Kultury

07

 sb

 19:30

Między łóżkami

Częstochowa, Miejski Dom Kultury

08

 nd

 18:00

Dżem - 40-lecie

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

13

 pt

 19:30

Dom o Zielonych Progach

Częstochowa, Sala koncertowa przy Kościele Św. Zygmunta

15

 nd

 18:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

18

 śr

 19:00

Christmas Time! Concert

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

21

 sb

 16:00

Świąteczna Gala Śląska

Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

18

 sb

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

22

 śr

 19:30

Bang2 - Premiery 2020

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

25

 sb

 16:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

20

 czw

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

15

 nd

 19:00

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

21

 sb

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

28

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

29

 nd

 18:00

IRA

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

Dąbrowa Górnicza

20

 nd

 19:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

08

 pt

 19:00

10 Tenorów

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

09

 sb

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Dąbrowa Górnicza, Hala Sportowa Centrum

16

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

24

 nd

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

26

 wt

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

28

 czw

 19:00

Telewizja Kłamie

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

29

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

29

 pt

 20:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

30

 sb

 19:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

01

 nd

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

01

 nd

 19:15

Przygoda z ogrodnikiem

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

20

 pt

 19:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

05

 nd

 17:00

Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński z udziałem Orkiestry Królewskiej z Odessy

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

31

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Dąbrowa Górnicza, Hala Sportowa Centrum

07

 pt

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

07

 sb

 19:00

12 Tenorów & Diva

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

20

 pt

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

28

 sb

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Dębica

19

 sb

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Dębica, Dom Kultury "Mors"

16

 sb

 20:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Dębica, Dom Kultury "Mors"

18

 pn

 18:00

Eleni

Dębica, Kino Kosmos

30

 sb

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Dębica, Dom Kultury "Mors"

01

 nd

 17:00

Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

Dębica, Dom Kultury "Mors"

02

 pn

 19:00

Kobieta Idealna

Dębica, Kino Kosmos

04

 śr

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Dębica, Dom Kultury "Mors"

06

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Dębica, Dom Kultury "Mors"

16

 nd

 16:30

Klimakterium ... i już

Dębica, Dom Kultury "Mors"

28

 sb

 19:00

Szalone Nożyczki

Dębica, Dom Kultury "Mors"

Dobczyce

19

 sb

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Dobczyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (RCOS)

29

 nd

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Dobczyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (RCOS)

Drezdenko

07

 sb

 18:00

Krzysztof Daukszewicz - Nie dać się sprowokować

Drezdenko, Centrum Promocji Kultury

Duszniki-Zdrój

20

 śr

 19:00

Niemcewicz od przodu i od tyłu

Duszniki-Zdrój, Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina

Dzierżoniów

10

 pt

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Noworoczna Gala Operetkowa

Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Elbląg

25

 pt

 19:00

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

Elbląg, Klub Mjazzga

05

 wt

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

08

 pt

 20:00

Lady Pank

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

30

 sb

 19:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

01

 nd

 18:00

Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w

Elbląg, Biblioteka Elbląska im. C. Norwida, Sala koncertowa "U św. Ducha"

21

 sb

 19:00

Christmas Time! Concert

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

24

 wt

 19:00

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

25

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

Ełk

30

 sb

 18:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Ełk, Hala Widowiskowo - Sportowa

23

 nd

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

01

 nd

 19:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Ełk, Hala Widowiskowo - Sportowa

Garwolin

05

 czw

 18:30

Kobieta Idealna

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

15

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

05

 czw

 19:00

Kłamstwo

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

12

 czw

 19:00

Zdradziłeś mnie... Kotku!

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

23

 czw

 19:00

Długi Łykend

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

03

 śr

 19:00

Sklep z facetami

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

03

 czw

 19:00

Klimakterium ... i już

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Gdańsk

18

 pt

 14:15

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 pt

 16:45

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 pt

 19:00

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 pt

 20:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

18

 pt

 21:15

Joker

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 sb

 11:00

Wysoka dziewczyna

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 sb

 13:45

Ostatnia góra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 sb

 16:00

Szalone Nożyczki

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19

 sb

 16:00

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 sb

 18:30

I młodzi pozostaną

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 sb

 19:00

Szalone Nożyczki

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19

 sb

 19:30

Opera Tosca

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

19

 sb

 21:00

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 nd

 12:30

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 nd

 15:00

Wysoka dziewczyna

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 nd

 16:30

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20

 nd

 17:00

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20

 nd

 18:00

Van Gogh. U bram wieczności

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 nd

 18:00

Michał Szpak - The Moon Tour

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20

 nd

 20:30

Miles Davis: Ikona jazzu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 pn

 16:00

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 pn

 18:30

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 pn

 20:45

Ostatnia góra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

 wt

 10:00

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

22

 wt

 15:30

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

 wt

 18:00

Miles Davis: Ikona jazzu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

 wt

 20:30

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

23

 śr

 12:00

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

23

 śr

 14:15

Ostatnia góra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

23

 śr

 18:00

Sojalizm

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 czw

 15:45

Synonimy

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 czw

 18:15

Pociągi pod specjalnym nadzorem

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 czw

 20:15

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

 pt

 17:00

Prywatna Klinika

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

25

 pt

 20:00

Prywatna Klinika

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

25

 pt

 20:30

OBYWATEL JONES

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

26

 sb

 18:00

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

27

 nd

 17:00

Kłamstwo

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

27

 nd

 18:00

Artur Andrus i Dorota Miśkiewicz

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

27

 nd

 19:30

Roomieńce - koncert

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

 wt

 18:45

Portret kobiety w ogniu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

31

 czw

 18:30

Czarny Piotruś

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

01

 pt

 21:15

Demony Prerii

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

01

 pt

 23:15

Ekstaza

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

02

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

02

 sb

 20:30

Łowca głów

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

02

 sb

 22:15

Głowa do wycierania

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

03

 nd

 16:30

SPEKTAKL MAYDAY - Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego Koszalin

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

03

 nd

 19:30

SPEKTAKL MAYDAY - Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego Koszalin

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

04

 pn

 18:30

Willa Weber koncert

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

04

 pn

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

06

 śr

 17:45

Zjadanie zwierząt

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

06

 śr

 20:00

Pavarotti.

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

07

 czw

 18:30

Pali się, moja panno!

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

10

 nd

 19:00

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

11

 pn

 19:00

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

12

 wt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

13

 śr

 18:30

Zjedz to

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14

 czw

 18:00

Małgorzata, córka Łazarza

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 sb

 19:00

Telewizja Kłamie

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

18

 pn

 19:00

10 Tenorów

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19

 wt

 18:30

Krewetki w cekinach

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 śr

 18:30

Robaki

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 czw

 18:15

Adela jeszcze nie jadła kolacji

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

 pt

 17:00

Mayday 2

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

22

 pt

 20:00

Irlandczyk

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

 pt

 20:00

Mayday 2

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

23

 sb

 19:00

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Największe Przeboje

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

23

 sb

 19:30

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

23

 sb

 20:00

Irlandczyk

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 nd

 16:00

Irlandczyk

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

 nd

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

24

 nd

 19:30

Bednarek

Gdańsk, Klub muzyczny Parlament

26

 wt

 19:00

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

27

 śr

 16:30

Znikająca wyspa

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

28

 czw

 17:00

Sklep przy głównej ulicy

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

 pt

 20:00

Kobieta Idealna

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

01

 nd

 16:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

01

 nd

 18:00

Magda Umer - koncert jubileuszowy 50 lat na scenie

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

01

 nd

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

03

 wt

 20:00

Złodziej

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

04

 śr

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

04

 śr

 18:00

Był sobie las

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

04

 śr

 20:00

Diego

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

04

 śr

 20:15

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

05

 czw

 18:15

Trzy orzeszki dla Kopciuszka

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

07

 sb

 17:30

Czworo do poprawki

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

07

 sb

 20:30

Czworo do poprawki

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

08

 nd

 16:30

Skok w bok

Gdańsk, Dom Technika NOT

08

 nd

 19:30

Skok w bok

Gdańsk, Dom Technika NOT

09

 pn

 20:00

Voo Voo - Za niebawem

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

11

 śr

 18:30

Ziarno. Nieznana historia

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

11

 śr

 20:30

Paris! The Show

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

13

 pt

 18:00

Cudowna terapia

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

14

 sb

 19:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

15

 nd

 17:00

Zaklinacz Kobiet

Gdańsk, Focus Hotel Premium Gdańsk

15

 nd

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gdańsk, Dom Technika NOT

15

 nd

 19:00

25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

15

 nd

 19:30

Instrukcja obsługi faceta

Gdańsk, Focus Hotel Premium Gdańsk

16

 pn

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

16

 pn

 20:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

17

 wt

 18:30

Niezbędna konieczność

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 śr

 18:30

Więcej niż miód

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 sb

 19:00

Art on Ice Poland

Gdańsk, ERGO ARENA

28

 sb

 16:30

Związek otwarty

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

28

 sb

 19:00

Związek otwarty

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

29

 nd

 14:00

Kolędy świata

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

29

 nd

 16:30

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

29

 nd

 17:00

Winter Songs of Frank Sinatra

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

29

 nd

 19:00

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

04

 sb

 17:00

Przygoda z ogrodnikiem

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

04

 sb

 20:15

Przygoda z ogrodnikiem

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

06

 pn

 18:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Noworoczna Gala Operetkowa

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

12

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

12

 nd

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18

 sb

 19:00

Atmasfera Exclusive - Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski

Gdańsk, ERGO ARENA

19

 nd

 16:30

Pomoc domowa NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19

 nd

 20:00

Pomoc domowa NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

25

 sb

 16:30

Pomoc domowa

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

25

 sb

 19:30

Pomoc domowa

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

30

 czw

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

07

 pt

 17:30

Boeing, Boeing NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

07

 pt

 21:00

Boeing, Boeing NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19

 śr

 19:30

Bang2 - Premiery 2020

Gdańsk, ERGO ARENA

20

 czw

 20:30

Piotr Rubik - Moja Historia

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

01

 nd

 19:00

20 lat po metrze - musical

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

08

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

12

 czw

 19:00

10 Tenorów

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

15

 nd

 18:00

IRA - Akustycznie The best of

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19

 czw

 19:00

12 Tenorów & Diva

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

17

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

07

 czw

 20:00

Forever Amy

Gdańsk, Stary Maneż

Gdańsk Wrzeszcz

23

 sb

 19:00

LemON Akustycznie

Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon Kultury

Gdańsk/Sopot

06

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

Gdynia

18

 pt

 17:30

Przygoda z ogrodnikiem

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

18

 pt

 19:00

Tribute to...

Gdynia, Gdynia Arena

18

 pt

 20:30

Przygoda z ogrodnikiem

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

19

 sb

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

19

 sb

 19:00

Przygoda z ogrodnikiem

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

20

 nd

 17:00

Noc Helvera

Gdynia, Konsulat Kultury

21

 pn

 20:15

O co biega?

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

21

 pn

 21:00

Mała rzecz a cieszy

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

22

 wt

 17:30

Pomoc domowa - reż. Krystyna Janda

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

22

 wt

 20:30

Pomoc domowa - reż. Krystyna Janda

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

25

 pt

 19:00

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

26

 sb

 17:00

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

26

 sb

 20:30

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

27

 nd

 11:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

27

 nd

 16:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

27

 nd

 16:30

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

27

 nd

 19:00

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

28

 pn

 17:30

Tydzień, nie dłużej...

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

28

 pn

 20:15

Tydzień, nie dłużej...

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

30

 śr

 19:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

31

 czw

 19:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

03

 nd

 16:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

03

 nd

 19:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

06

 śr

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Gdynia, Gdynia Arena

08

 pt

 19:00

PSIUNIO

Gdynia, Konsulat Kultury

09

 sb

 17:00

PSIUNIO

Gdynia, Konsulat Kultury

09

 sb

 19:30

PSIUNIO

Gdynia, Konsulat Kultury

11

 pn

 10:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

11

 pn

 12:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

11

 pn

 16:00

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

11

 pn

 18:00

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

12

 wt

 18:00

Bóg Mordu - Teatr 6. piętro

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

12

 wt

 20:30

Bóg Mordu - Teatr 6. piętro

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

14

 czw

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

15

 pt

 19:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

16

 sb

 18:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

16

 sb

 19:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

16

 sb

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Gdynia, Gdynia Arena

17

 nd

 17:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

18

 pn

 17:30

Ludzie inteligentni

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

18

 pn

 20:00

Ludzie inteligentni

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

19

 wt

 17:30

Ślub doskonały

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

19

 wt

 20:15

Ślub doskonały

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

22

 pt

 19:00

Koszt życia

Gdynia, Konsulat Kultury

23

 sb

 17:00

Kabaret Jurki - Last minute

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

23

 sb

 19:00

Koszt życia

Gdynia, Konsulat Kultury

28

 czw

 19:00

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

29

 pt

 19:00

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

30

 sb

 17:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

30

 sb

 20:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

02

 pn

 17:30

Nerwica natręctw

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

02

 pn

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Gdynia, Gdynia Arena

02

 pn

 20:15

Nerwica natręctw

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

03

 wt

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Gdynia, Gdynia Arena

06

 pt

 19:00

20 lat po metrze - musical

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

07

 sb

 11:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

07

 sb

 16:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

08

 nd

 11:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

08

 nd

 16:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

11

 śr

 19:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

13

 pt

 17:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

13

 pt

 20:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

14

 sb

 18:00

Zadzwońcie po Milicję

Gdynia, Gdynia Arena

16

 pn

 19:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Gdynia, Gdynia Arena

28

 sb

 17:00

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

28

 sb

 20:30

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

29

 nd

 17:00

Ożenek

Gdynia, Konsulat Kultury

30

 pn

 19:00

Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

Gdynia, Konsulat Kultury

02

 czw

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Noworoczna Gala Operetkowa

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

02

 czw

 19:00

Tribute to Tina Turner "What's Love Got To Do With It.".

Gdynia, Gdynia Arena

10

 pn

 17:30

Zamiana

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

13

 czw

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

02

 pn

 19:00

Queen Machine

Gdynia, Gdynia Arena

17

 wt

 17:30

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

17

 wt

 20:15

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

Giżycko

28

 czw

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Giżycko, Giżyckie Centrum Kultury

26

 czw

 19:00

Kabaret Jurki - Last minute

Giżycko, Giżyckie Centrum Kultury

Gliwice

24

 czw

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Gliwice, Kino Amok

25

 pt

 20:30

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

27

 nd

 18:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Gliwice, Arena

30

 sb

 17:00

Cudowna terapia

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

05

 czw

 19:00

Milord de Paris

Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

11

 sb

 19:30

Hity Buffo

Gliwice, Arena

01

 sb

 15:30

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Gliwice

Gliwice, Arena

01

 sb

 19:30

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Gliwice

Gliwice, Arena

08

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

21

 pt

 20:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

08

 nd

 19:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Gliwice, Arena Gliwice (Mała Arena)

09

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

14

 sb

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

Głogów

23

 śr

 17:00

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Głogów, Namiot Cyrkowy

30

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

26

 nd

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

21

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

Głogówek

26

 sb

 18:00

Róże Europy - 35 lat

Głogówek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

Głuchołazy

16

 sb

 18:00

Gala Wiedeńska

Głuchołazy, Centrum Kultury

17

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Głuchołazy, Centrum Kultury

Gniezno

19

 sb

 18:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

27

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

15

 pt

 17:30

Ludzie inteligentni

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

15

 pt

 20:00

Ludzie inteligentni

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

16

 sb

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

23

 sb

 19:00

IRA

Gniezno, Nowa Hala Widowiskowa w Gnieźnie

06

 pt

 19:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

06

 pt

 19:00

10 Tenorów

Gniezno, Nowa Hala Widowiskowa w Gnieźnie

01

 śr

 17:00

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Gniezno, Nowa Hala Widowiskowa w Gnieźnie

26

 nd

 19:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

01

 nd

 16:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

13

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

Golub-Dobrzyń

23

 śr

 19:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Golub-Dobrzyń, Dom Kultury

Gomunice

18

 pt

 20:00

PROLETARYAT

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

19

 sb

 20:00

Juwana Jenkins

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

25

 pt

 20:00

Tabu

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

26

 sb

 20:00

Fisz Emade Tworzywo

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

02

 sb

 20:00

Tymański / Ciechowski

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

08

 pt

 20:00

Chłopcy z Placu Broni

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

15

 pt

 20:00

Nowica 9, Jaźna

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

16

 sb

 20:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

22

 pt

 20:00

Prawda, Azotox, Leśne Ludki

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

23

 sb

 20:00

Król - Nieumiarkowania

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

29

 pt

 19:15

Sztywny Pal Azji

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

06

 pt

 20:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

07

 sb

 20:00

Świetliki

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

21

 sb

 20:00

Śląska Grupa Bluesowa

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

Gorlice

21

 pn

 10:00

Dorotka w Krainie Oz

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

26

 sb

 17:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

23

 sb

 17:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

Gorzów Wielkopolski

30

 śr

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

23

 sb

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

30

 sb

 19:00

10 Tenorów

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

01

 nd

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

04

 śr

 20:00

Stand-up | Wiolka Walaszczyk & Karol Modzelewski

Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

14

 sb

 15:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

14

 sb

 18:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

15

 nd

 18:30

Czworo do poprawki

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

08

 śr

 20:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

12

 nd

 16:00

Pomoc domowa

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

12

 nd

 19:00

Pomoc domowa

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

13

 pn

 17:30

12 Tenorów & Diva

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

20

 czw

 19:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

24

 wt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

05

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

22

 pt

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

11

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

Gostynin

22

 pt

 19:00

Wykrywacz kłamstw

Gostynin, Miejskie Centrum Kultury

Gostyń

16

 sb

 19:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Gostyń, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

01

 nd

 16:00

Kabaret Jurki - Last minute

Gostyń, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

Góra Kalwaria

20

 nd

 18:00

Mgły - koncert przedpremierowy

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

05

 wt

 20:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

Grodzisk Mazowiecki

18

 pn

 19:30

Telewizja Kłamie

Grodzisk Mazowiecki, Centrum Kultury

14

 sb

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Grodzisk Mazowiecki, Hala Widowiskowo-Sportowa OSIR

Grodzisk Wielkopolski

05

 wt

 15:45

Angry Birds Film 2

Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

05

 wt

 17:45

Joker

Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

05

 wt

 20:00

Boże Ciało

Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

27

 czw

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

Grójec

24

 czw

 19:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

21

 czw

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

28

 czw

 18:00

Warszawska Kapela z Targówka

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

12

 czw

 19:00

Wykrywacz kłamstw

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

19

 czw

 20:00

Telewizja Kłamie

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

02

 czw

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

18

 sb

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Grójec, Hala sportowa Spartakus

Grudziądz

20

 nd

 19:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

09

 sb

 16:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

09

 sb

 19:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

11

 pn

 15:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Grudziądz, Hala Widowiskowo - Sportowa

24

 nd

 17:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

30

 sb

 16:00

Szlagierowy Koktajl Silesia

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

01

 nd

 16:00

Nerwica natręctw

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

01

 nd

 18:30

Nerwica natręctw

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

17

 wt

 19:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

27

 czw

 16:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

27

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

Gryfino

18

 pt

 14:15

Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

18

 pt

 16:00

Boże Ciało (2D)

Gryfino, Kino Gryf

19

 sb

 13:15

Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

19

 sb

 15:00

Boże Ciało (2D)

Gryfino, Kino Gryf

19

 sb

 20:40

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

20

 nd

 13:15

Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

20

 nd

 15:00

Boże Ciało (2D)

Gryfino, Kino Gryf

20

 nd

 20:40

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

21

 pn

 16:15

Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

21

 pn

 18:00

Boże Ciało (2D)

Gryfino, Kino Gryf

21

 pn

 20:15

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

22

 wt

 16:15

Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

22

 wt

 18:00

Boże Ciało (2D)

Gryfino, Kino Gryf

22

 wt

 20:15

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

23

 śr

 14:15

Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

23

 śr

 16:00

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

25

 pt

 14:20

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

25

 pt

 16:15

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

25

 pt

 20:30

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 14:20

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 16:15

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 18:10

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

26

 sb

 20:30

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 13:00

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 15:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

27

 nd

 20:30

Joker (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 16:00

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

28

 pn

 20:15

(Nie)znajomi (2D)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 16:00

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

29

 wt

 20:15

(Nie)znajomi (2D)

Gryfino, Kino Gryf

30

 śr

 16:00

Dora i Miasto Złota (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

30

 śr

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

30

 śr

 20:15

(Nie)znajomi (2D)

Gryfino, Kino Gryf

31

 czw

 20:00

Noc Grozy - Demony prerii - pokaz przedpremierowy (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

31

 czw

 21:45

Noc Grozy - Łowca głów - pokaz przedpremierowy (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

31

 czw

 23:10

Noc Grozy - To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

02

 sb

 14:15

O Yeti! (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

02

 sb

 16:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

02

 sb

 18:15

(Nie)znajomi (2D)

Gryfino, Kino Gryf

02

 sb

 20:15

To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

03

 nd

 14:15

O Yeti! (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

03

 nd

 16:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

03

 nd

 18:15

(Nie)znajomi (2D)

Gryfino, Kino Gryf

03

 nd

 20:15

To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

04

 pn

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

04

 pn

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

04

 pn

 20:15

To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

05

 wt

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

05

 wt

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Gryfino, Kino Gryf

05

 wt

 20:15

To: Rozdział 2 (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

06

 śr

 15:20

O Yeti! (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

Hajnówka

01

 nd

 16:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury

Hrubieszów

15

 nd

 16:30

Klimakterium ... i już

Hrubieszów, Hrubieszowski Dom Kultury

Inowrocław

24

 czw

 19:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Inowrocław, Kropa Pub

13

 śr

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury

13

 śr

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury

16

 sb

 19:00

Szalone Nożyczki

Inowrocław, Teatr Miejski

16

 sb

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Inowrocław, OSiR Hala Widowiskowo -Sportowa

01

 nd

 20:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Inowrocław, Teatr Miejski

02

 nd

 17:00

To tylko sex

Inowrocław, Teatr Miejski

08

 nd

 17:00

Telewizja Kłamie

Inowrocław, Teatr Miejski

Ińsko

29

 wt

 16:00

Angry Birds Film 2

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

29

 wt

 17:45

Joker

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

29

 wt

 20:00

Boże Ciało

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

30

 śr

 19:00

Parasite

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

Izabelin

19

 sb

 11:00

Paddington 2 (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

19

 sb

 16:00

Planeta Singli 3 (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

23

 śr

 19:00

Na mlecznej drodze (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

25

 pt

 19:00

Plan B (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

26

 sb

 11:00

Odlotowy nielot (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

26

 sb

 16:00

Kamerdyner (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

30

 śr

 19:00

Pozycja obowiązkowa (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

Jarocin

20

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

Jarosław

17

 nd

 19:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Jarosław, Hala MOSiR

Jastrzębie Zdrój

19

 sb

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

13

 śr

 17:30

Pikantni

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

13

 śr

 20:15

Pikantni

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

22

 pt

 19:00

Kłamstwo

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

24

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

24

 nd

 19:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

01

 sb

 18:00

Andrzej Poniedzielski

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

07

 pt

 18:00

Seks dla opornych - Ave Teatr

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

15

 sb

 19:00

Telewizja Kłamie

Jastrzębie Zdrój, Kino Centrum

13

 pt

 20:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Jastrzębie Zdrój, Hala Widowiskowo - Sportowa

20

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

28

 sb

 18:00

Kobieta na zamówienie

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

Jawor

15

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Jawor, Jaworski Ośrodek Kultury

Jaworzno

20

 nd

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

10

 nd

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

24

 nd

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

27

 śr

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

30

 sb

 17:00

Telewizja Kłamie

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

07

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

13

 pt

 17:30

Pikantni

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

13

 pt

 20:00

Pikantni

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

08

 sb

 19:00

Pomoc domowa

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

18

 wt

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

Jelenia Góra

20

 nd

 19:00

Muzyka i Słowa Stanisław Soyka

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

27

 nd

 18:00

JGJ FESTIVAL - Marek Napiórkowski HIPOKAMP ft. Mino Cinelu

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

28

 pn

 19:00

JGJ FESTIVAL - Artur Lesicki, Sławek Uniatowski

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

08

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

18

 pn

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

29

 pt

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

02

 pn

 19:00

10 Tenorów

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

08

 sb

 18:00

Milord de Paris

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

Józefów

19

 sb

 18:00

Komeda Filmowo

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

20

 nd

 18:00

Spektakl Komediowy Trudno Uwierzyć

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

27

 nd

 18:00

Piotr Cyrwus w monodramie Zapiski Oficera Armii Czerwonej

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

09

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

08

 nd

 17:00

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

08

 nd

 20:00

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Kalisz

19

 sb

 16:00

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Kalisz, Namiot Cyrkowy

23

 śr

 19:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

27

 nd

 19:00

Zamiana

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

03

 nd

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

12

 wt

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 16:30

Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 19:30

Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

17

 nd

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

17

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

30

 sb

 17:00

Kłamstwo

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

01

 nd

 18:00

Węgierskie Czardasze i Tańce

Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

07

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

08

 nd

 20:00

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

01

 śr

 18:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Noworoczna Gala Operetkowa

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

05

 nd

 15:30

Kiedy kota nie ma...

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

18

 sb

 16:00

Marcin Daniec

Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

18

 sb

 18:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

09

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

29

 sb

 16:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

07

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

10

 wt

 19:00

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

28

 sb

 18:00

10 Tenorów

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

29

 nd

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

26

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

18

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

03

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

Kalisz Pomorski

19

 sb

 13:30

Angry Birds Film 2

Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

19

 sb

 15:30

Nieznajomi

Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

19

 sb

 17:30

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

19

 sb

 19:45

Boże Ciało

Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

Karpacz

24

 nd

 19:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Karpacz, Hotel Gołębiewski

31

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Karpacz, KINO Gołębiewski w Karpaczu

Kartuzy

19

 sb

 16:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Kartuzy, Kartuskie Centrum Kultury

12

 czw

 19:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Kartuzy, Kartuskie Centrum Kultury

25

 sb

 16:00

Kabaret Jurki - Last minute

Kartuzy, Kartuskie Centrum Kultury

Katowice

19

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Katowice, Miejski Dom Kultury "Szopienice-Giszowiec"

20

 nd

 16:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Katowice, Pałac Młodzieży

20

 nd

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Katowice, Pałac Młodzieży

20

 nd

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

26

 sb

 18:00

Opera Tosca

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

26

 sb

 18:30

Lady Pank - Trasa koncertowa LP1

Katowice, Spodek

27

 nd

 19:00

Tribute to...

Katowice, Spodek

28

 pn

 20:00

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Katowice, Miejski Dom Kultury "Szopienice-Giszowiec"

07

 czw

 10:00

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Katowice, Pałac Młodzieży

09

 sb

 16:00

Prywatna Klinika

Katowice, Pałac Młodzieży

09

 sb

 19:00

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

09

 sb

 19:00

Prywatna Klinika

Katowice, Pałac Młodzieży

10

 nd

 17:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

12

 wt

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Katowice, Spodek

16

 sb

 17:00

10 Tenorów

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

17

 nd

 18:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Katowice, Spodek

17

 nd

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Katowice, Pałac Młodzieży

21

 czw

 19:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

23

 sb

 19:00

Nasze Żony

Katowice, Pałac Młodzieży

23

 sb

 19:00

KULT

Katowice, Spodek

29

 pt

 19:00

Cudowna terapia

Katowice, Pałac Młodzieży

30

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Katowice, Pałac Młodzieży

30

 sb

 17:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Katowice, Filharmonia Śląska

30

 sb

 20:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Katowice, Filharmonia Śląska

01

 nd

 18:00

Zaklinacz Kobiet

Katowice, Biuro Centrum

01

 nd

 19:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna

01

 nd

 20:30

Instrukcja obsługi faceta

Katowice, Biuro Centrum

04

 śr

 17:00

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

04

 śr

 20:00

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

06

 pt

 20:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Katowice, Klub Old Timers Garage

07

 sb

 17:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Katowice, Filharmonia Śląska

08

 nd

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Katowice, Pałac Młodzieży

08

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Katowice, Pałac Młodzieży

12

 czw

 19:00

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

Katowice, Klub Podróżników - Namaste

27

 pt

 18:00

Kolędy świata

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

05

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

05

 nd

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

10

 pt

 20:00

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

15

 śr

 20:00

Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna

16

 czw

 20:00

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna

18

 sb

 19:00

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie Koncert Noworoczny

Katowice, Filharmonia Śląska

18

 sb

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

25

 sb

 19:00

Atmasfera Exclusive - Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski

Katowice, Spodek

01

 sb

 19:00

Pomoc domowa

Katowice, Pałac Młodzieży

07

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Katowice, Pałac Młodzieży

12

 śr

 19:30

Bang2 - Premiery 2020

Katowice, Spodek

13

 czw

 19:30

Bang2 - Premiery 2020

Katowice, Spodek

15

 sb

 20:00

4. Koncert Muzyki Filmowej + Musicale

Katowice, Spodek

16

 nd

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

22

 sb

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

05

 czw

 19:00

Queen Machine

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala A

17

 wt

 19:00

The National Choir of Russia Piatnitsky

Katowice, Filharmonia Śląska

21

 sb

 11:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Katowice, Pałac Młodzieży

21

 sb

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Katowice, Pałac Młodzieży

21

 sb

 18:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Katowice, Pałac Młodzieży

21

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Katowice, Spodek

22

 nd

 17:00

Być jak Elizabeth Taylor

Katowice, Pałac Młodzieży

21

 czw

 19:00

Harlem Globetrotters

Katowice, Spodek

05

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

Kędzierzyn Koźle

23

 nd

 15:30

Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski

Kędzierzyn Koźle, Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty

08

 nd

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Kędzierzyn Koźle, Hala Widowiskowo-Sportowa

Kępno

10

 nd

 17:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Kępno, Hala Widowiskowo-Sportowa Spółki Projekt Kępno Sp.zo.o.

15

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kępno, Hala Widowiskowo-Sportowa Spółki Projekt Kępno Sp.zo.o.

Kęty

31

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Kęty, Dom Kultury w Kętach

Kielce

18

 pt

 10:00

Teatr Baniek Mydlanych - Dziwactwa Mistrza Bulbulasa

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

19

 sb

 17:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

20

 nd

 20:00

Voo Voo - Za niebawem

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

24

 czw

 20:00

Wojtek Justyna TreeOh!

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

26

 sb

 18:00

Edyta Geppert

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

26

 sb

 18:00

Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

28

 pn

 19:00

Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

04

 pn

 19:00

10 Tenorów

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

04

 pn

 19:00

Ludzie inteligentni

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

09

 sb

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

09

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

10

 nd

 18:00

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

13

 śr

 20:00

Püdelsi

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

14

 czw

 20:00

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

16

 sb

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

17

 nd

 17:00

Prywatna Klinika

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

20

 śr

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

24

 nd

 17:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

02

 pn

 19:00

25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

08

 nd

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

09

 pn

 19:00

Nerwica natręctw

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

15

 nd

 18:00

20 lat po metrze - musical

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

15

 nd

 20:00

Mazolewski/Porter

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

18

 śr

 19:00

Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

09

 czw

 18:00

Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & Balet

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

19

 nd

 16:00

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie Koncert Noworoczny

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

27

 pn

 19:00

Nasze Żony

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

09

 nd

 20:00

Beatriz Blanco & Alegrija

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

06

 pt

 19:00

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

08

 nd

 17:00

Przychodzi baba do lekarza

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

09

 pn

 19:00

12 Tenorów & Diva

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

15

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

04

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

09

 sb

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

20

 sb

 20:00

Kielecka Gala Disco Polo 2020

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

18

 nd

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

Kluczbork

23

 sb

 16:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Kluczbork, Kino "Bajka"

Kłobuck

20

 nd

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Kłobuck, Miejski Ośrodek Kultury

Kłodzko

19

 sb

 10:00

Magiczny Dywan - poranek filmowy

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

27

 nd

 18:00

Samoobsługa - spektakl w reż. W. Malajkata

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

09

 sb

 18:00

Zaduszki Wokalne - Lech Janerka

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

20

 śr

 18:00

"Boże Mój!" - Teatr im. S. Jaracza, Łódź

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

20

 śr

 18:00

XXV Festiwal Zderzenie Teatrów / 20-25.11.2019 r. / KARNET

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

21

 czw

 18:00

Wieczór Monodramu/"Mamy problem.Monodram macierzyński"/"Od przodu do tyłu"

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

22

 pt

 18:00

"Żeby nie było śladów" - Teatr Polonia, Warszawa

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

23

 sb

 18:00

"Tragedia Jana" - Teatr Chorea, Łódź

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

24

 nd

 18:00

"Atrament z nutą maliny" - Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

25

 pn

 18:00

"Niech żywi grzebią umarłych" - Polski Teatr Tańca, Poznań

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

07

 sb

 17:00

Jezioro Łabędzie - spektakl baletowy

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

13

 pt

 19:00

Kariera po polsku

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

03

 pt

 18:00

Gala Wiedeńska - Tanecznie w Nowy Rok

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

24

 pt

 19:00

"Kolacja dla głupca" - spektakl komediowy

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

01

 sb

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

01

 sb

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

16

 nd

 18:00

Szalone Nożyczki

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

13

 pt

 19:00

Milord de Paris

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

13

 pt

 19:00

Milord de Paris

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

03

 pt

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

Kolbuszowa

20

 śr

 19:00

Eleni

Kolbuszowa, Miejski Dom Kultury

Koło

28

 pn

 18:00

Bułat Okudżawa- najpiękniejsze pieśni i ballady

Koło, Miejski Dom Kultury

22

 pt

 20:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Koło, Miejski Dom Kultury

14

 sb

 16:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Koło, Miejski Dom Kultury

20

 pt

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Koło, Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR

Kołobrzeg

26

 sb

 20:00

Stand-up comedy: Michał Kutek & Tomasz Boras Borkowski

Kołobrzeg, Klub Muzyczny Centrala

13

 pt

 17:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Kołobrzeg, Klub Muzyczny Centrala

13

 pt

 20:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Kołobrzeg, Klub Muzyczny Centrala

Konarzyny

25

 pt

 16:00

Angry Birds Film 2

Konarzyny, Gminny Ośrodek Kultury

25

 pt

 17:45

Joker

Konarzyny, Gminny Ośrodek Kultury

25

 pt

 20:00

Boże Ciało

Konarzyny, Gminny Ośrodek Kultury

Konin

25

 pt

 19:00

Alibi od zaraz

Konin, Koniński Dom Kultury

10

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Konin, Koniński Dom Kultury

10

 nd

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Konin, Koniński Dom Kultury

12

 wt

 19:00

10 Tenorów

Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

17

 nd

 17:00

Cezary Pazura: Wujek Czarek na żywo

Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

22