Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

luty 2020

1

sb

 

09:00 III Turniej Tańca Nowoczesnego

 Oleśnica, Gminna Sala Sportowa

09:00 Warsztaty Artystyczne przy kawie: Serca w rytmie eko

 Rybnik, Oblicza TZR

10:00 BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI 2-6 LAT

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

11:00 Italian Vege Story - Włoskie smaki Iny Rybarczyk

 Warszawa, Cook Story by Samsung

11:00 Superpies i turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

11:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Kraina miodu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

12:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI 2-6 LAT

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

13:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Tajni i Fajni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

13:45 Boże Ciało

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

14:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Urwis

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:15 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:40 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

15:00 Kapitan Morten i Królowa Pająków (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:00 Nieplanowane (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:00 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:00 Superpies i turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Pan T. (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

15:30 Koncert Muzyki Filmowej - Gliwice

 Gliwice, Arena

15:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (3D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Mayday

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Mayday 2

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Nysa, Nyski Dom Kultury

16:00 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Wieliczka, Kampus Wielicki

16:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Bielawa, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie

16:00 Doktor Dolittle

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

16:00 Futro z Misia

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Futro z Misia

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:15 Proxima

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:30 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Myślibórz, Myśliborski Ośrodek Kultury

16:45 Nasza mała Polska

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

17:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17:00 Futro z Misia (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Mysłowice, Mysłowicki Ośrodek Kultury

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

17:00 Mayday (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:00 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

17:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

17:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

17:00 Koncert Wiedeński

 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

17:00 Urwis (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

17:00 Edukacja Rity - Teatr CoMeta

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Nieplanowane (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Jumanji : Następny poziom

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 W poszukiwaniu Chopina (2D)

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

17:00 Przychodzi baba do lekarza

 Wołomin, Kino Kultura

17:00 Kobieta Idealna

 Poznań, Kino Apollo

17:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:30 Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

17:30 1917 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Jak zostałem gangsterem.Historia prawdziwa (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:45 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Za rok o tej samej porze

 Legnica, Legnickie Centrum Kultury

18:00 MICHAŁ BAJOR w BCK

 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

18:00 Mayday (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls"

 Strzegom, Strzegomskie Centrum Kultury

18:00 Doktor Dolittle (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Noworoczne Impresje Harfowe

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

18:00 Milord de Paris

 Żywiec, Miejskie Centrum Kultury

18:00 Koncert charytatywny dla Andrzeja

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

18:00 Mayday (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Teresa Werner

 Czerwionka-Leszczyny, CKE Czerwionka-Leszczyny

18:00 Andrzej Poniedzielski

 Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

18:00 1917

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

18:00 Bułat Okudżawa- najpiękniejsze pieśni i ballady

 Bolesławiec, Teatr Stary

18:00 Proxima

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Kupiec Wenecki NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:15 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

18:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

18:30 Nędznicy

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Silnik Poezji. Śpiew Poziomki - premiera

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

18:45 Mayday

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:50 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:55 George Gershwin "Porgy and Bess" | PREMIERA SEZONU - The Metropolitan Opera: Live in HD

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

19:00 Napis - Komedia francuska

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Spektakl ruchowy „D U A L” – Katarína Brestovanská / Martin Kosorín

 Kraków, NCK 010, Budynek A Studio KCC

19:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Dzieła wszystkie Szekspira

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Waglewski Fisz Emade

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

 Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

19:00 Mayday (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Psy 3. W imię zasad

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Singin' Warsaw: Lovin' Warsaw

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

19:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Pierwszy raz - spektakl dyplomowy studentów Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

19:00 Moscow Circus On Ice

 Zgorzelec, Hala sportowo- widowiskowa: PGE Turów Arena

19:00 Pomoc domowa

 Katowice, Pałac Młodzieży

19:00 Futro z Misia (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Między łóżkami

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

19:30 Edukacja Rity - Teatr CoMeta

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:30 “Wszystko o Ewie”

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:30 Gorący temat (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Włocławek, Hala Mistrzów

19:45 Koty

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:00 Grzegorz Bukała & Wały Jagiellońskie+

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Mesajah

 Tychy, Underground Pub

20:00 Telewizja Kłamie

 Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

20:00 Disco - Luz Brothers (DJ Harper, Green Jesus)

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Kobieta Idealna

 Poznań, Kino Apollo

20:00 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:00 Marcelina Akustycznie

 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

20:00 Polska Noc Kabaretowa 2020

 Wałbrzych, Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ

20:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Dżem

 Wrocław, Centrum Koncertowe A2

20:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

20:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

20:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Koncert Wiedeński

 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

20:30 Nadzwyczajni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Gorący temat (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Osierocony Brooklyn

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:30 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Ella Fitzgerald. Just One of Those Things

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

21:15 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:15 MAŁGOSIA I JAŚ

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:20 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

2

nd

 

09:00 III Turniej Tańca Nowoczesnego

 Oleśnica, Gminna Sala Sportowa

09:30 Wkręć się w muzykowanie: Bajka o Rybaku i Złotej Rybce

 Radom, Kuźnia Artystyczna

10:00 Koncert uczestników kół i sekcji - godz. 10:00

 Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

10:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

10:30 Urwis

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Wkręć się w muzykowanie: Bajka o Rybaku i Złotej Rybce

 Radom, Kuźnia Artystyczna

11:00 HOP-SIUP warsztaty teatralno-plastyczne

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury s.42 - Sala teatralna

11:00 Czarodziej

 Warszawa, Teatr Palladium

11:00 Junior Pasta Story – Włoskie makarony

 Warszawa, Cook Story by Samsung

11:00 Maski i maskarady - Spotkania z Filharmonią

 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

11:00 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Teatralny Poranek Najnaja - spektakl "Kształty"

 Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

11:00 Superpies i turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów „Skacząca Księżniczka”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

11:00 „Smok Wawelski" - Autorski Teatr Młodego Widza

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

12:00 Boże Ciało

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

12:00 Tata bez krawata

 Warszawa, Teatr Mazowiecki

12:00 Koncert uczestników kół i sekcji - godz. 12:00

 Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

12:00 Wiking Tappi

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

12:00 Gorący temat (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

12:30 Wkręć się w muzykowanie: Bajka o Rybaku i Złotej Rybce

 Radom, Kuźnia Artystyczna

12:30 Bajka dla dzieci "Tajemnica dwunastu miesięcy" Teatr Koliberek

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

12:45 Boże Ciało

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Tajni i Fajni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 „Smok Wawelski" - Autorski Teatr Młodego Widza

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

14:15 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Dwóch Papieży

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:40 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

15:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Lubań, Miejski Dom Kultury

15:00 Nieplanowane (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:00 Superpies i turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

15:00 Pan T. (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

15:15 Proxima

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Nadzwyczajni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Tydzień, nie dłużej...

 Bydgoszcz, Opera Nova

15:30 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Żary, Sala Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących

15:30 MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - BAL PRZEBIERAŃCÓW

 Racibórz, RCK RDK - sala kameralna

15:45 Doktor Dolittle

 Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

16:00 Czerwony Kapturek BAJLANDIA

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

16:00 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

16:00 Mayday

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Karnawał Wenecki

 Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

16:00 Akt równoległy

 Szczecin, Opera na Zamku

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

16:00 FANTAZJANA – NIEKOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA

 Konstancin-Jeziorna, Sala widowiskowa-KDK-Mostowa

16:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Mariusz Kalaga

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16:00 Anioł i Kobiety

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

16:00 Zamiana

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16:00 Futro z Misia

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Między łóżkami

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

16:15 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Dobry wieczór kawalerski

 Żory, Kino Na Starówce

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

17:00 "Hejt MADE" spektakl muzyczny

 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

17:00 Futro z Misia (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Koncert Wiedeński

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

17:00 Przychodzi baba do lekarza

 Marki, Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne

17:00 Zapiski z wygnania: Krystyna Janda - Teatr Polonia

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:00 Kraków Kolędowe Serce Świata - TO ALL THE NATIONS

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17:00 Urwis (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Nieplanowane (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Wrocław, Impart

17:00 Jumanji : Następny poziom

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 Chojnice, Chojnickie Centrum Kultury

17:00 Andrzej Poniedzielski

 Zabrze, Miejski Ośrodek Kultury Guido

17:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:15 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:30 1917 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Jak zostałem gangsterem.Historia prawdziwa (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:45 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Psy 3. W imię zasad

 Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

18:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

 Radom, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga

18:00 Pierwszy raz

 Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

18:00 Doktor Dolittle (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 André Rieu, czyli 70 lat młodości

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

18:00 Mayday (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 Mayday 2

 Zakopane, Nosalowy Dwór Resort & SPA

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Teresa Werner

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

18:00 NIEMY MOVIE - nieme kino z muzyką na żywo: Alicja w Krainie Czarów, Znak Zorro

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

18:00 Koncert Ireny Santor - Diamentowy Jubileusz pt. "Śpiewam, czyli jestem".

 Świdnik, Kino Lot

18:00 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 Mayday (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Odkryjemy miłość nieznaną

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:15 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

18:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

18:30 Daria Zawiałow - koncert w WCK

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:30 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

18:30 Tydzień, nie dłużej...

 Bydgoszcz, Opera Nova

18:30 Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

 Gliwice, Powstańcza - Szynk Śląski

18:50 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

19:00 Dobry wieczór kawalerski

 Żory, Kino Na Starówce

19:00 Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Biblia dla opornych

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

19:00 Akt równoległy

 Szczecin, Opera na Zamku

19:00 Opania - Cohen - Nohavica: Miłości pachniesz deszczem

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

19:00 Mayday (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

19:00 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Psy 3. W imię zasad

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Zamiana

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19:00 Futro z Misia (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Między łóżkami

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19:15 Przygoda z ogrodnikiem

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

19:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

19:30 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 Chojnice, Chojnickie Centrum Kultury

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Zielona Góra, Hala CRS

19:30 Koncert Wiedeński

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

19:45 Koty

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Zapiski z wygnania: Krystyna Janda - Teatr Polonia

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Porozmawiajmy w Wolnym Mieście

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Poznajmy się jeszcze raz. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

 Rybnik, Klub Powstańcza

20:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Balladyna - spektakl dyplomowy studentów Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

20:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:00 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:10 1917

 Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

20:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:30 Gorący temat (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 Mayday

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:00 Mayday (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

21:15 MAŁGOSIA I JAŚ

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:20 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

3

pn

 

10:00 FRIENDS

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Ferie z grafiką

 Kraków, NCK 115, Budynek A, Otwarta Pracownia Graficzna

11:00 Złodziejski Majster - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Superpies i turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12:00 Młody renifer Alex (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

12:30 FRIENDS

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Ferie z grafiką

 Kraków, NCK 115, Budynek A, Otwarta Pracownia Graficzna

13:00 Kino Seniora - Boże ciało (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13:00 Tajni i Fajni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 „Uszyj sobie misia” - warsztaty dla dzieci

 Kraków, NCK 006

13:15 Oficer i Szpieg

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:45 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Lwówek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:15 Mayday

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:40 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

15:00 Superpies i turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Doktor Dolittle

 Lwówek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Proxima

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:15 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:30 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Tajni i Fajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

17:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17:00 Koncert Wiedeński

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

17:00 "Najpiękniejsze melodie świata"

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

17:00 Jumanji : Następny poziom

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

17:30 Psy 3. W imię zasad

 Lwówek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

17:30 Wąsik

 Łódź, Teatr Muzyczny

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Doktor Dolittle (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Middle East Story - Bliski wschód oczami Piotra Swobody

 Warszawa, Cook Story by Samsung

18:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

18:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

18:30 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Mayday (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Judy

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19:00 Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

 Bydgoszcz, Opera Nova

19:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

19:00 Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

19:00 Lekko nie będzie

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

19:00 Bartosz Gajda

 Żyrardów, Resursa

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Warszawa, COS Torwar

19:30 Koncert Wiedeński

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

20:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Poznajmy się jeszcze raz. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 1917

 Lwówek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

20:15 Przygoda z ogrodnikiem

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

20:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:15 Wąsik

 Łódź, Teatr Muzyczny

20:30 Gorący temat (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:40 Nadzwyczajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 Boże Ciało

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

21:15 MAŁGOSIA I JAŚ

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

4

wt

 

09:00 Czerwony Kapturek BAJLANDIA

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

09:00 Baśń w Poszukiwaniu Teatru NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:30 Futro z Misia

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

10:00 Piotruś Pan

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10:00 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Superpies i Turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Chłopiec z burzy (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

11:00 Zaginiony świat - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020  

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Czerwony Kapturek BAJLANDIA

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

12:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Młody renifer Alex (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

13:00 Scena NAJ NAJ Czasoodkrywanie - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

 Kraków, NCK 009, Budynek A

13:00 Tajni i Fajni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:45 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

14:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Urwis (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:40 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Superpies i Turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Mayday

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:45 Doktor Dolittle

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

16:00 Mayday

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Sokół z masłem orzechowym

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Na noże

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:15 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Tajni i Fajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Futro z Misia (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Jumanji : Następny poziom

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17:00 1917 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

17:30 George Gershwin "Porgy and Bess" | PREMIERA SEZONU - The Metropolitan Opera: Live in HD

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 1917

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

18:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Doktor Dolittle (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Boże Ciało

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

18:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Nadzwyczajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Ella Fitzgerald. Just One of Those Things

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Aspromonte

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Stand Up: Wojtek Pięta/Michał Kutek

 Warszawa, Klubokawiarnia Chłodna 25

19:00 Stand-up: Magda Kubicka, Jakub Poczęty

 Łódź, Klub Magnetofon

19:00 Nerwica natręctw

 Warszawa, Imka Light

19:00 Moscow Circus On Ice

 Zielona Góra, Hala CRS

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Nasze Żony

 Wrocław, Impart

19:30 Poznajmy się jeszcze raz. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:30 NAJLEPSZY SHOW ŚWIATA

 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Warszawa, COS Torwar

19:30 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Grupa AD HOC w Artefakcie

 Kraków, Artefakt Café

20:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Gorący temat (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:00 Pan T.

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Ich czworo - Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Renata Dancewicz, Iza Kuna

 Łódź, Teatr Muzyczny

20:00 Futro z Misia

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

20:30 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Gorący temat (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:40 Mayday (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:45 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Psy 3. W imię zasad

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:15 MAŁGOSIA I JAŚ

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

5

śr

 

09:00 Mirai

 Włoszczowa, Kino Muza

09:00 Baśń w Poszukiwaniu Teatru NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

10:00 Pinokio

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Superpies i Turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Solan i Ludwik - wielki wyścig z serem (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

11:00 Tuwim dla dzieci - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:30 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Teatr Tęcza "O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników"

 Jastrowie, Ośrodek Kultury

12:00 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:00 Tajni i Fajni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 „Komiksowa lokomotywa”- warsztaty dla dzieci

 Kraków, NCK 008, Budynek A

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

14:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Urwis (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:15 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Historia Małżeńska

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Superpies i Turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:45 Doktor Dolittle

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

16:00 Mayday

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Na noże

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:15 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Tajni i Fajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Richard Jewell (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Wieczór Poezji miłosnej SZEPTYTURA w wykonaniu Teatru Pomimo i Chóru Tu i Teraz

 Wałcz, HOL WCK / WAŁCZ Wałeckie Centrum Kultury

17:00 Jumanji : Następny poziom

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Błąd systemu (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Wieczór Poezji miłosnej SZEPTYTURA w wykonaniu Teatru Pomimo i Chóru Tu i Teraz

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17:00 1917 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

17:45 1917

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Doktor Dolittle (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Koncert "Oskarżona - Wiera Gran"

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Wieczorynka Teatralna - Flecista z Hameln

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Artia Musical School - Musical "Mojra"

 Wrocław, Wrocławski Klub Formaty

18:30 Mayday (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Mayday. Run For Your Wife

 Gdynia, Klub UCHO

19:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Boże Ciało

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19:00 Moscow Circus On Ice

 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:15 Głębia strachu (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Kraków, TAURON Arena Kraków

19:30 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

20:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Gorący temat (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:00 "Wspomnienie" Czesława Niemena - Roman "Pazur" Wojciechowski & band

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Wieczór Szkoły AD HOC

 Kraków, Artefakt Café

20:00 Futro z Misia

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:15 Poznajmy się jeszcze raz. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:30 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Stand-up: Karol Kopiec, Maciek Adamczyk

 Bełchatów, Piwiarnia Warki

20:40 Nadzwyczajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:45 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 MAŁGOSIA I JAŚ

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

6

czw

 

09:00 ANTYGONA SIEDLCE

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

10:00 Ferie Browerie 2020

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

10:00 Spektakl na motywach bajki Jana Brzechwy pt. „Kopciuszek”

 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

10:00 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10:00 Superpies i Turbokot

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Zielona wyspa Pirata Pifpafa

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

11:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Calineczka - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 ANTYGONA SIEDLCE

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

11:00 Corgi, psiak Królowej (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

12:00 Kino seniora

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12:00 Ratujmy Florę (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Urwis (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:15 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:15 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:30 Tajni i Fajni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Mayday

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Doktor Dolittle

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

16:00 Futro z Misia

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Kraina miodu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Tajni i Fajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Bajeczny bal karnawałowy dla dzieci

 Jaworzno, Bajkowy Labirynt w Galerii Galena w Jaworznie

17:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Richard Jewell (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 „W Krainie Baśni” - bal karnawałowy dla dzieci

 Świecie, OKSiR, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17:00 1917 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:15 Jumanji : Następny poziom

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 MOJA GWIAZDA - seans filmowy w ramach DKF PULS (2D/napisy)

 Racibórz, RCK DK Strzecha - sala widowiskowa

18:00 '45' - Polski Teatr Tańca

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

18:00 Boże Ciało

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

18:00 Doktor Dolittle (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Poznajmy się jeszcze raz. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Seks dla opornych - Ave Teatr

 Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

18:00 DOKTOR DOLITTLE (dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Nadzwyczajni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Tomaszów Mazowiecki, Ęklawa - klub kultura kawa

19:00 Fala na Woli

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

19:00 Warszawska Szkoła Filmowa przedstawia: Family matters

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Mayday. Run For Your Wife

 Gdynia, Klub UCHO

19:00 Dama bije Króla

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

19:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Jarosław, Hotel Jarosław i Restauracja AMD

19:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Le Mans'66

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Kobieta Idealna

 Będzin, Teatr Dzieci Zagłębia

19:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Opole, NCPP - Sala Kameralna

19:00 Wojtek Fiedorczuk

 Wołomin, Mała Huta Kuchnia&Bar

19:00 Koncert "Historia według Kaczmarskiego" - Adam Jarząbek

 Rzeszów, Niezła Sztuka

19:00 Ghostman na leżaka #6

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

19:15 Głębia strachu (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Warszawa, COS Torwar

19:30 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

19:45 Na noże

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Stopklatka - muzyka filmowa na jazzowo

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Gorący temat (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:00 Boże Ciało

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

20:00 Kraina miodu (2D/napisy) DKF

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 1917

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

20:15 Gorący temat (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:15 Poznajmy się jeszcze raz. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:30 The Grudge: Klątwa (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Kasai - Equals

 Wrocław, Stary Klasztor

20:30 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:40 Mayday (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:45 Psy 3. W imię zasad

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

7

pt

 

09:30 DOKTOR DOLITTLE (napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

10:00 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10:00 FRIENDS

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10:30 Doktor Dolittle

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

11:00 Jestem Aki - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Szybcy i Śnieżni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:30 FRIENDS

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

12:45 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Szybcy i Śnieżni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:15 Jumanji : Następny poziom

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

14:45 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:00 Urwis (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:45 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

16:00 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 Boże Ciało

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 1917

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Futro z Misia

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Ratujmy Florę (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:15 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:30 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Mayday

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:00 Richard Jewell (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Walentynkowa potańcówka dla dorosłych ..

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

17:00 Bajeczny bal karnawałowy dla dzieci

 Zabrze, Bajkowy Labirynt w Galerii Platan w Zabrzu

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17:30 Pikantni

 Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

17:30 Nerwica natręctw

 Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

17:30 Boeing, Boeing NT

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

17:45 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 Boże Ciało (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Operetka "Księżniczka Czardasza"

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

18:00 Judy (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Dobranocka. Spektakl "Taneczna wyprawa Emilka"

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

18:00 Proxima

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:00 365 dni

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

18:00 Kabaret Ani Mru-Mru

 Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

18:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Świecie, Hala Widowiskowo Sportowa

18:00 André Rieu, czyli 70 lat młodości

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

18:00 COMBER 2020

 Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce - sala imprezowa

18:00 Andrzej Poniedzielski

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Koncert Wiedeński

 Katowice, Pałac Młodzieży

18:30 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Toruń, Aula UMK

18:40 1917 (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

18:45 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Już czas na tango

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

19:00 Napis - Komedia francuska

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Ray Wilson - Genesis Classic

 Łódź, Klub Wytwórnia

19:00 Dotknij nieba (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Puławy, Peweks Art&Music

19:00 Koncert Wiedeński z Gwiazdami

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

19:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Prudnik, Sala Kina Diana

19:00 Mayday. Run For Your Wife

 Gdynia, Klub UCHO

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

 Zgierz (pow. zgierski), Klub AgRafKa

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Belfer

 Warszawa, Teatr Mazowiecki

19:00 The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 Poznań, Kościół Ewangelicko-Augsburski

19:00 Pomoc domowa

 Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza

19:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

19:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Sanok, Royal Palace - Centrum Bankietowe

19:00 Echa Miłości - Przeboje Niemena i German

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Baciary

 Zbrosławice, Rogate Ranczo

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Polska Noc Kabaretowa 2020

 Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

19:15 Mayday

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:15 Głębia strachu (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:20 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Warszawa, COS Torwar

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Za Siódmą Górą

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

20:00 John Porter

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Cudowne lata…70-te. Disco ponad wszystko!

 Radom, MOK "Amfiteatr" - Kawiarnia Artystyczna

20:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Krzysztof Krawczyk - Koncert Jubileuszowy

 Siedlce, Hala Sportowa ARMS

20:00 Marek Piekarczyk Akustycznie

 Sulejówek, Sala widowiskowa OSP

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

20:15 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:15 Parasite (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Pikantni

 Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

20:15 Nerwica natręctw

 Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

20:15 365 dni

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

20:30 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Ralph Kaminski - trasa "Młodość"

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:30 Osierocony Brooklyn

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Bracia Figo Fagot

 Tychy, Underground Pub

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 Monos – oddział małp

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Boeing, Boeing NT

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

21:00 33 urodziny Bilguuna Ariunbaatara

 Wrocław, Wall Street Club

21:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

22:20 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

8

sb

 

10:00 O kobiecości na talerzu – Wykład z warsztatami kulinarnymi

 Warszawa, Cook Story by Samsung

10:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Gotujemy zupę i robimy sałatkę z brokułów

 Lublin, Szwedzki Stół

11:00 Pokazy Mistrzów 2 - Koncert Akademii Tańca 4-20 , 100 min.

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

11:00 Szybcy i Śnieżni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Sobotnie Spotkania Muzyczne – „Gitarka dla każdego” – ukulele

 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

12:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Bal dla dzieci "Bajkowe podróże" w Zastowie

 Warszawa, Zastów - sala widowiskowa

12:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

12:30 Jumanji : Następny poziom

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:45 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Szybcy i Śnieżni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

13:30 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Urwis (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

14:45 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:00 Teatrzyk dla dzieci "Bezpieczny Świat"

 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

15:00 Tajni i Fajni (3D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

15:00 Urwis (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:15 Mayday

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Doktor Dolittle

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

15:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:45 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Bukiety na Walentynki

 Lublin, Szwedzki Stół

16:00 DOKTOR DOLITTLE (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

16:00 Pavarotti (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

16:00 Queen Symfonicznie - Koncert

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

16:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D)

 Złotów, Kino Rodło

16:00 Futro z Misia

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Nerwica natręctw

 Łódź, Teatr Wielki

16:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Śrem, Hala Bazar

16:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Boże Ciało

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 1917

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Aktywne Popołudnie na Smolnej - Breaking

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16:00 Pikantni

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

16:00 Kochanie wróciłem

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:15 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Trzebnica, Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu

16:30 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

17:00 Mayday

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Dobry wieczór kawalerski

 Poznań, Kino Apollo

17:00 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury

17:00 Koncert Wiedeński

 Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

17:00 Kabaret K2 - Jedziemy dalej

 Recz, Hala Widowiskowo-Sportowa w Reczu

17:00 Richard Jewell (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Narodowa Perła Gruzji

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

17:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 365 dni

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:45 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

18:00 Boże Ciało (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Judy (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 Dorota Miśkiewicz z towarzyszeniem ATOM STRING QUARTET

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory - sala widowiskowa 3 sektory

18:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

18:00 Cafe Brasil

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

18:00 Proxima

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy wieczór kabaretowy

 Pobiedziska, Pobiedziski Ośrodek Kultury

18:00 Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

18:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Milord de Paris

 Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

18:00 Judy. Wyznanie gwiazdy

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

18:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Wielka sława to żart

 Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

18:00 COMBER 2020

 Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce - sala imprezowa

18:00 Bułat Okudżawa- najpiękniejsze pieśni i ballady

 Morąg, Morąski Dom Kultury

18:00 Walentynkowy Koncert Gwiazd

 Zielona Góra, Hala CRS

18:00 LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18:00 Boeing, Boeing NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Monos – oddział małp

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:40 1917 (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Ostrowiec Świetokrzyski, Primo Pizza

19:00 Queen Symfonicznie - Koncert

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Tymon Tymański - koncert

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

19:00 "Wazawai" film i rozmowa | Nowe Formy Teatru (2D/napisy)

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19:00 Boogie Street - Renata Przemyk śpiewa Cohena

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Nerwica natręctw

 Łódź, Teatr Wielki

19:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

19:00 Marek Piekarczyk Akustycznie

 Wołomin, Miejski Dom Kultury

19:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Skok w bok

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Kochanie wróciłem

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

19:00 Krzysztof Krawczyk - Koncert Jubileuszowy

 Chełm, MOSiR

19:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Tre Voci

 Olsztyn, Hala Urania

19:00 Pikantni

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

19:00 Pomoc domowa

 Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Czworo do poprawki

 Warszawa, Imka Light

19:00 Ray Wilson - Genesis Classic

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

19:15 Gorący temat

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:15 Głębia strachu (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:20 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Kościan, Kościański Ośrodek Kultury

19:30 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:30 The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 Lublin, Kościół Ewangelicko-Augsburski

19:45 365 dni

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:00 pARTyzant

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 Dobry wieczór kawalerski

 Poznań, Kino Apollo

20:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Baranovski

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Tarnobrzeg, Stary Browar Tarnobrzeg

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Lubin, Centrum Kultury Muza

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Sztywny Pal Azji

 Gniezno, Klub Muzyczny MŁYN

20:00 III Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

 Warszawa, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - Dom Dziennikarza

20:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

20:15 Joker (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

20:30 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Osierocony Brooklyn

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:30 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

21:00 Tommaso

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22:20 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

9

nd

 

10:00 Wkręć się w teatr: Wilczek Milczek

 Radom, Kuźnia Artystyczna

10:15 Jumanji : Następny poziom

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Szybcy i Śnieżni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

11:00 Poranek Familijny - Teatr Tak „O Pchle, co manier nie miała”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Ratujmy Florę-Kinowy Poranek (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:30 Teatralny Poranek Bajkowy "O dobrej Anusi i mądrym Krasnoludku" , 50 min.

 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

12:00 Kapela Towarzyska zaprasza na bal karnawałowy

 Warszawa, Sala kameralna - Marzyciel 007, piętro 0 DK Kadr

12:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Sokół z masłem orzechowym

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 "Konik Garbusek" bajka dla dzieci w wykonaniu Teatru Vaska z Torunia

 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

12:00 Wkręć się w teatr: Wilczek Milczek

 Radom, Kuźnia Artystyczna

12:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

12:30 Bajeczna Fiesta

 Warszawa, Dorożkarnia Sala widowiskowa (nr 1)

13:00 Z miłości do gier

 Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Szybcy i Śnieżni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

13:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

13:30 Polarna przygoda

 Wołomin, Miejski Dom Kultury

14:00 Urwis (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Bajkowa Niedziela - Wielka przygoda małej księżniczki

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

14:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Monos – oddział małp

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Boże Ciało (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

14:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

14:45 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:00 Tajni i Fajni (3D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

15:00 Urwis (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Lądek Film Tour 2020

 Łódź, Teatr DOM

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:15 Boże Ciało

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

15:30 Doktor Dolittle

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:45 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Pomoc domowa

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Raz Dwa Trzy - Jubileusz 30-lecie zespołu

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

16:00 Nerwica natręctw

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16:00 Pikantni

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

16:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D)

 Złotów, Kino Rodło

16:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Teresa Werner

 Olsztyn, Aula Kongresowa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

16:00 SEN KSIĘŻNICZKI - spektakl w wykonaniu grupy teatralnej MIODZIO i MAŁE MIODZIO

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

16:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Boże Ciało

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Prywatna Klinika

 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

16:00 (NIE)Brzydkie Kaczątko - Bajka dla dzieci

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

16:00 1917

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16:00 Bajkowa Niedziela - Wielka przygoda małej księżniczki

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

16:00 COMBER 2020

 Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce - sala imprezowa

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Gorący temat

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Żyrardów, Kino Len

16:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:30 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:30 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

16:30 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Beata Rybotycka recital

 Pyskowice, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu

17:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

17:00 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Baciary

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Mayday

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:00 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Koncert " Trzy miłości...- ballady Bułata Okudżawy

 Kraków, Piwnica pod Baranami

17:00 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

17:00 Konsternacja

 Gdynia, Konsulat Kultury

17:00 Richard Jewell (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Katarzyna Żak

 Konstancin-Jeziorna, Sala widowiskowa-KDK-Mostowa

17:00 Musical Grease

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

17:00 Koncert Wiedeński

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

17:00 Slyde "Maanam być lepiej"

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

17:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

17:00 Bajki robotów Teatr Miniatura z Gdańska , 80 min.

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:00 Kobieta Idealna

 Krapkowice, Krapkowicki Dom Kultury

17:00 PRZYSTANEK HOLLYWOOD - widowisko muzyczne

 Chęciny, Hala Widowiskowo-Sportowa Pod Basztami

17:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

17:00 Polska Noc Kabaretowa 2020

 Szczecin, Netto Arena

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17:30 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 365 dni

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

17:45 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Gala Wiedeńska

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

18:00 Kabaret Czwarta Fala

 Wolbrom, Dom Kultury

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

18:00 Boże Ciało (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Fascynujący świat pająków i skorpionów

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

18:00 Judy (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Boski Elwiro

 Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

18:00 Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:00 Michał Szpak - The Moon Tour

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

18:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - Śpiewające fortepiany

 Siemianowice Śląskie, Siemianowickie Centrum Kultury

18:00 Czy ty to ty?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 Pszczyna, Pszczyńskie Centrum Kultury

18:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Narodowa Perła Gruzji

 Lublin, Filharmonia Lubelska

18:00 Tymon Tymański z utworami Ciechowskiego

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

18:00 Nocna Zmiana Bluesa

 Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

18:00 IRA

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

18:00 Boeing, Boeing NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:15 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Nerwica natręctw

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

18:30 Pikantni

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

18:30 Artia Musical School - Musical "Mojra"

 Łódź, Centrum Zajęć Pozaszkolnych

18:40 1917 (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Stand-up Hybrydy

 Warszawa, Klub Hybrydy

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Pomoc domowa

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

19:00 Hanna Banaszak

 Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

19:00 Stand-up Chojna Ratuszowa: Arkadiusz Pan Pawłowski

 Chojna, Restauracja Ratuszowa

19:00 Stand-up w Warszawie: Paweł Reszela Exclusive

 Warszawa, MultiPub "Pod Grubą Kaśką"

19:00 Koncert Julia Pietrucha - "FOLK it! TOUR"

 Łódź, Klub Wytwórnia

19:00 Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

 Kielce, MASKA Incognito Club

19:00 Raz Dwa Trzy - Jubileusz 30-lecie zespołu

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

19:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Czworo do poprawki

 Warszawa, Imka Light

19:15 Gorący temat

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:15 Głębia strachu (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Koncert Wiedeński

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

19:30 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Psy 3. W imię zasad (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:30 Ja, Claude Monet

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 365 dni

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Ewelina Gronowska - Basia Oblesia

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

20:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Tribute to Joe Cocker

 Toruń, Lizard King

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

20:15 Boże Ciało (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

20:30 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

21:10 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:45 The Lighthouse

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

10

pn

 

08:00 ZIMA W MIEŚCIE | PÓŁKOLONIE W SALI ZABAW FIKOŁKI MAZOVIA (5 lat-11 lat)

 Płock, Galeria Mazovia Sala Zabaw Fikołki

09:45 Boże Ciało

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

10:00 Salma w krainie dusz

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

11:00 Superpies i turbokot

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

11:00 Gnomy rozrabiają (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

11:00 PROGRAM SENIOR - KULTUROMANIA - Zespół Nadzieja przy ITN „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

12:00 Paskudy. UglyDolls (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

12:00 Salma w krainie dusz

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

12:00 Ratujmy Florę

 Ciechocinek, Kino Zdrój

13:00 Pan T.

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:00 Dwóch Papieży

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:00 Kino Seniora - Jestem taka piękna (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Misiek i chiński skarb (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:15 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:45 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:45 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D)

 Złotów, Kino Rodło

16:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Gorący temat

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Boże Ciało

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:30 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Koncert " Podróż Operetkowa"

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

17:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:15 Doktor Dolittle

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

17:30 Pikantni

 Nysa, Nyski Dom Kultury

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:45 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Kabaret K2 - Jedziemy dalej

 Polkowice, Polkowickie Centrum Animacji - Sala Kina

18:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Zamiana

 Gdańsk, Dom Technika NOT

18:00 Noworoczna Gala 2020 - Koncert Wiedeński

 Poznań, Aula UAM

18:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Poznań, Teatr Wielki

18:15 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:30 Kraina miodu

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Koncert Wiedeński

 Przeworsk, Miejski Ośrodek Kultury

18:40 1917 (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 GALA OPERETKOWA w NDK

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 Tam gdzieś musi być niebo (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Narodowa Perła Gruzji

 Pleszew, Hala widowiskowo-sportowa

19:00 Bogusław Kaczyński. Wspomnienie

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

19:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Kobieta Idealna

 Leżajsk, Miejskie Centrum Kultury

19:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

19:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Edyta Geppert - recital

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

19:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Lekko nie będzie

 Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

19:15 365 dni

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Wrocław, Hala Stulecia

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Pikantni

 Nysa, Nyski Dom Kultury

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Nowy Jork. Prohibicja

 Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

20:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Poznań, Teatr Wielki

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Monos – oddział małp

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

11

wt

 

09:00 Brzechwolandia NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

10:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

10:00 Spotkanie z podróżniczką Małgorzatą Szumską - "Jak lalki uratowały Filipiny"

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury - Kawiarnia

10:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

10:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Misiek i chiński skarb

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10:30 Brzechwolandia NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

10:30 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

11:00 Chłopiec i wilk

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

12:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

12:00 Misiek i chiński skarb

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

12:30 Rodzina Adamsów (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:30 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Śnieżna paczka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

14:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 1917

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Superpies i Turbokot (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:15 Jumanji : Następny poziom (dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Doktor Dolittle

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

15:30 Boże Ciało

 Ciechocinek, Kino Zdrój

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:45 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Monos – oddział małp

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 1917

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:30 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:30 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Żona potrzebna od zaraz

 Łódź, Teatr Muzyczny

17:00 Koncert Wiedeński

 Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

17:10 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:45 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:45 365 dni

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

18:00 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 Sławek Uniatowski - The best of

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Sławek Uniatowski - The best of

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Ból i blask

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

18:00 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:30 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:40 1917 (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Narodowa Perła Gruzji

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19:00 QueenMania - The Best of Queen

 Wrocław, Impart

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Chorzów, Kraken Pub

19:00 Tam gdzieś musi być niebo (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Tam gdzieś musi być niebo

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Płońsk, Miejskie Centrum Kultury

19:00 Stand-up: Magda Kubicka, Paulina Potocka

 Radom, Archiwum Club

19:00 Boże Ciało

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Tarnów, Teatr im. Ludwika Solskiego

19:15 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

19:20 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Wrocław, Hala Stulecia

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 MFF TOFIFEST 5 X MIŁOŚĆ

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:00 Ethno Jazz Festival - VOLNIJ DON (Rosja) - pieśni dońskich Kozaków

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Żona potrzebna od zaraz

 Łódź, Teatr Muzyczny

20:00 Wtorek Teatralny - "Napoleonka"

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

20:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 365 dni

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

20:15 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Kroke

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:45 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

12

śr

 

09:00 Brzechwolandia NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

09:20 Miś Bamse i Super miód

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

09:45 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

10:00 Poranek filmowy. Pszczółka Maja. Miodowe Igrzyska

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

10:00 O Smoku Wawelskim

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

10:00 "Śpiąca Królewna" w wykonaniu Świdnickiego Zespołu Baletowego

 Świdnik, Kino Lot

10:00 Młody renifer Alex

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10:30 Brzechwolandia NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

10:30 KINOSZKOŁA - Dzień Czekolady

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

10:30 Rodzina Adamsów (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

11:00 Śnieżna paczka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

11:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

12:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

12:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

12:00 Młody renifer Alex

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

12:30 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

13:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

14:00 Kraina miodu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Śnieżna paczka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

14:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:45 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Boże Ciało

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 1917

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:45 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Robimy prezenty od serca (malowanie koszulek)

 Lublin, Szwedzki Stół

17:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Koncert Wiedeński

 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

17:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Koncert "Serca biją w walca takt"

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

17:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:45 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 Tam gdzieś musi być niebo (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 1917 (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Wystawa „ Generał Józef Haller i jego żołnierze ” - koncert kwartetu AQUAMARINE

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

18:00 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:30 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 365 dni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Kobieta Idealna

 Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

18:40 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Szczecin, Cafe Hormon

19:00 Boże Ciało

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Najlepszy (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Narodowa Perła Gruzji

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Narodowa Perła Gruzji

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Tribute to Dirty Dancing - Music & Dance Show

 Wrocław, Hala Stulecia

19:00 Ból i blask

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Gliwice, Klub STARY Browar Restauracja&Klub muzyczny&Catering

19:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:15 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Katowice, Spodek

19:30 Koncert Wiedeński

 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

20:00 Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

 Toruń, Lizard King

20:00 Marcin Kydryński prezentuje: MARIA EMÍLIA (Brazylia)

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Parasite (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Kraina miodu (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 LIMBOSKI - Ucieczka Saula

 Wrocław, Stary Klasztor

20:45 Nędznicy

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 365 dni (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13

czw

 

09:00 Miss Impossible

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

10:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10:30 Rodzina Adamsów (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

11:00 Tajni i Fajni

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

11:00 Były sobie człowieki

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

12:00 Śnieżna paczka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

12:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

12:00 Gang zwierzaków

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

12:30 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:30 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Gordon i Paddy (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

14:15 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

14:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:15 Jumanji : Następny poziom (dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Monos – oddział małp

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Boże Ciało (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 1917

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Szybcy i śnieżni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 O Yeti! (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:30 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:45 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:30 Sławek Uniatowski - The best of

 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

17:30 Judy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 365 dni

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

17:45 Chłopiec i wilk. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 WYMARZONY - seans filmowy w DKF PULS (2D/napisy)

 Racibórz, RCK DK Strzecha - sala widowiskowa

18:00 Miłość mojego Brata

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Mayday (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Walentynkowy Warsztat Walca Wiedeńskiego

 Rybnik, Industrialne Centrum Kultury w Rybniku - Niewiadomiu

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:00 Parasite (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:30 Koncert Wiedeński

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

18:30 Koncert Wiedeński

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

19:00 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Marcin Styczeń - Tańcz mnie po miłości kres

 Łódź, Pub Keja

19:00 Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście

 Łódź, Klub Wytwórnia

19:00 Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Ludzie inteligentni

 Warszawa, Imka Light

19:00 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

19:00 Tam gdzieś musi być niebo (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Szczecin, Cafe Hormon

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Skok w bok

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Dom o Zielonych Progach

 Olsztyn, Galeria Sowa

19:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Wieczorek Francusko-Włoski - Koncerty Walentynkowe

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 "Klara spotyka Edith i przyjaciół"

 Gryfino, Sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury

19:00 Narodowa Perła Gruzji

 Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

19:00 Stand-up: Magda Kubicka, Paulina Potocka

 Inowrocław, Kropa Pub

19:00 Sokół z masłem orzechowym

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:15 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

19:30 Bang2 - Premiery 2020

 Katowice, Spodek

19:45 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 365 dni

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

20:00 Sławek Uniatowski - The best of

 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

20:00 Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90 vol.2

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Tęgie Chłopy

 Kielce, Czerwony Fortepian

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Ból i blask

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Ralph Kaminski - trasa "Młodość"

 Katowice, Klub P23

20:15 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:15 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

20:15 Richard Jewell (2D/napisy) DKF

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

20:45 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14

pt

 

08:00 Wystawa "Magical dreams V"

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

10:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Kot w butach

 Żyrardów, Kino Len

10:00 Jumanji : Następny poziom (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

10:00 Chłopiec i wilk

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10:30 Dzień czekolady (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

11:00 1917 (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

11:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

12:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

12:00 KINOSZKOŁA - Supa Modo

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

12:00 Chłopiec i wilk

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

12:15 SuperPies i TurboKot. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:30 Agent Kot (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

13:00 „Pinokio” - Teatr Blaszany Bębenek

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

13:00 Gang zwierzaków

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Poznajmy się jeszcze raz

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:45 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

14:00 Ella Fitzgerald. Just One of Those Things

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 SuperPies i TurboKot. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Zenek

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Dzień czekolady (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

15:00 Zenek (2D)

 Człuchów, Kino Uciecha

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Jojo Rabbit

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Bayala i ostatni smok (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:15 Gang zwierzaków

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

15:30 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Doktor Dolittle

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:30 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Zenek (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Urwis

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Miłość swe humory ma

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Gang zwierzaków

 Żyrardów, Kino Len

16:15 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:15 Bayala i ostatni smok. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:45 Bal przebierańców dla dzieci

 Tarnowskie Góry, Gospoda u Wrochema

16:45 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:45 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Futro z Misia (2D)

 Strzegom, Kino SCK

17:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Iwona Manista-Kutryś „Gadu gadu o kobietach i mężczyznach”

 Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala kameralna

17:00 "Koncert walentynkowy"

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

17:00 Zenek (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Zenek

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

17:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Marcin Sójka - KILKA PRAWD

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

17:10 Zenek (2D)

 Człuchów, Kino Uciecha

17:30 Kiedy kota nie ma...

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:30 1917 (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Premiera w OKO - Kuba Jurzyk z zespołem - pierwszy koncert

 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

17:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe

17:30 O co biega?

 Toruń, Aula UMK

17:30 Klimakterium ... i już

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

17:30 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

17:30 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

17:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17:45 Małe kobietki. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:45 1917

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:45 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18:00 Najpiękniejsze Arie Świata w wykonaniu artystów scen poznańskich i łódzich

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 COMBER 2020

 Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce - sala imprezowa

18:00 Romeo i Julia

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

18:00 Mayday (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 TROCHĘ PIOSENEK O MIŁOŚCI - koncert

 Racibórz, RCK DK Strzecha - sala kameralna

18:00 Kulinarny Speed Dating

 Lublin, Szwedzki Stół

18:00 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 Sex and Cook Story - Walentynkowe warsztaty

 Warszawa, Cook Story by Samsung

18:00 Kobiety są z Wenus a Mężczyźni z Marsa, czyli kto pyta ten błądzi - koncert operetki i musicalu

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

18:00 Grzegorz Dolniak - Termin przydatności

 Toruń, OD NOWA Nowa Sala Kinowo - Teatralna

18:00 Dom o Zielonych Progach

 Gdańsk, Dom Harcerza

18:00 Zenek (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

18:00 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Księżniczka Czardasza

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18:00 Kabaret FiFa-RaFa - Rodzina Plus

 Opole Lubelskie, Opolskie Centrum Kultury

18:00 Nieznajomi

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

18:00 Dziewczyna piętaszek

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18:00 Cafe Bodo

 Rogoźno, Rogozińskie Centrum Kultury

18:00 Mayday

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 Wielka sława to żart

 Pabianice, Miejski Ośrodek Kultury im. Z. Herberta

18:00 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:10 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Zenek

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Bal przebierańców dla dzieci

 Tarnowskie Góry, Gospoda u Wrochema

18:30 Matthias i Maxime

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Kabaret Ciach

 Puszczykowo, Sala konferencyjna Hali widowiskowo-sportowej

18:40 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Żywiec, Miejskie Centrum Kultury

19:00 Sonety - Teatr Baj Pomorski

 Toruń, Teatr Baj Pomorski - scena duża

19:00 Szalone Nożyczki

 Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

19:00 Usłyszeć taniec

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

19:00 Sztywny Pal Azji Akustycznie

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

19:00 Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Przekręt (nie)doskonały

 Iłża, Dom Kultury w Iłży

19:00 Grzane Wino

 Kraków, Studio im. R. Bobrowskiej, Radio Kraków

19:00 Mayday (2D)

 Strzegom, Kino SCK

19:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

19:00 Miłość jest wszystkim (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Tarnów, Restauracja Pół na Pół

19:00 Walentynkowy "Bal na Hoymie" z Warszawskim Combo Tanecznym

 Rybnik, ZABYTKOWA KOPALNIA IGNACY

19:00 Kabaret K2 - Jedziemy dalej

 Przemków, Sala Widowiskowa Przemkowskiego Ośrodka Kultury

19:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 O co biega kobietom

 Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

19:00 IRA

 Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

19:00 Byle Nie O Miłości (Patrycja Modlińska i Ola Troczyńska)

 Izabelin, SALA KONCERTOWA

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Akt równoległy

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Niebezpieczna gra

 Warszawa, Teatr Mazowiecki

19:00 Witek Muzyk Ulicy - Koncert Walentynkowy

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

19:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Gąska - Teatr Skene

 Piła, RCK - Teatr Miejski

19:00 Michał Szpak - The Moon Tour

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

19:00 Cud

 Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

19:00 Wieczorek Francusko-Włoski - Koncerty Walentynkowe

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 Marcin Styczeń - Tańcz mnie po miłości kres

 Warszawa, Nowy Świat 44

19:00 Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

19:00 Tęgie Chłopy

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

19:00 Wszyscy wiedzą

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii - Kino Uciecha

19:00 YLO Violin - koncert skrzypcowy i pokazy laserowe

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

19:00 Niemy Kelner - spektakl w reż. Wojciecha Malajkata

 Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

19:00 Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 Leszno, Aula Comeniana PWSZ

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Żnin, Żniński Dom Kultury

19:00 Ania Karwan "Wszystko" - Trasa Koncertowa

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Zenek (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Narodowa Perła Gruzji

 Gniezno, Hala im. Mieczysława Łopatki

19:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

19:00 d:Amore-muzyczna podróż śladami miłości

 Świdnik, CK - sala kameralna

19:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Legnica, Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej

19:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Zakopane, Restauracja Watra

19:00 Historia świata w skróconej wersji

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 Roast Zakochanych

 Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

19:00 Sara Pach | Piosenki o miłości

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

19:00 Wykrywacz kłamstw NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

19:15 365 dni

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

19:45 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Premiera w OKO - Kuba Jurzyk z zespołem

 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

20:00 1917 (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Anja Orthodox & Michał Rollinger

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 Ralph Kaminski - trasa "Młodość"

 Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

20:00 Tęskno

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Maria Peszek - Sorry Polsko SUPER TOUR

 Łódź, Klub Wytwórnia

20:00 Walentynki w stylu vintage - Swingrowers (electro-swing, Włochy)

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 1917 (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Walentynkowy wieczór komediowy

 Zielonka, Hotel Trylogia

20:00 Portret kobiety w ogniu

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:00 4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

 Koszalin, Hala Widowiskowo - Sportowa

20:00 Marcin Sójka - KILKA PRAWD

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

20:15 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Małe kobietki. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:15 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:15 365 dni (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 Nieznajomi

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

20:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe

20:30 Telewizja Kłamie

 Kraków, Kijów Centrum

20:30 Kiedy kota nie ma...

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20:30 Skubas akustycznie

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 O co biega?

 Toruń, Aula UMK

20:30 Grzegorz Dolniak - Termin przydatności

 Toruń, OD NOWA Nowa Sala Kinowo - Teatralna

20:30 Klimakterium ... i już

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

20:30 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

20:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:30 Zenek (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Kraków, Plac Nowy 1

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 Grzech Piotrowski - Recording New Album

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

21:00 Walentynkowy Maraton Filmowy (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

21:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

21:30 Retro Kino

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:30 Roast Zakochanych

 Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

21:30 Poznajmy się jeszcze raz

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21:30 365 dni

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

22:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15

sb

 

09:30 Warsztaty gospel

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

10:00 Koncert gordonowski - Miłość

 Kraków, Dwór Czeczów

10:30 Agent Kot (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

10:45 Superpies i turbokot (dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Pieczemy i dekorujemy muffiny

 Lublin, Szwedzki Stół

11:00 Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

11:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

11:00 SuperPies i TurboKot. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

12:30 Dzień czekolady (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

13:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D)

 Złotów, Kino Rodło

13:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Jumanji : Następny poziom (dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Miłość mojego Brata

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:30 Bayala i ostatni smok. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:45 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:45 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

14:00 Zenek (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

14:00 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Żyrardów, Kino Len

14:15 Zenek

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

14:30 Agent Kot (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

15:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:00 Zenek (2D)

 Człuchów, Kino Uciecha

15:00 Teatralna Piaskownica - Przygody Smoczka Obiboczka

 Kraków, Klub Piaskownica

15:00 Zenek (2D)

 Złotów, Kino Rodło

15:00 Przekręt (nie)doskonały

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Bayala i ostatni smok (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:30 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Doktor Dolittle

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:30 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 SuperPies i TurboKot. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:30 Zenek (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

16:00 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 BFG : Bardzo fajny gigant (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

16:00 Urwis

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

16:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Zenek (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Pomoc domowa

 Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

16:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

16:00 Dobrze się kłamie

 Kraków, Kijów Centrum

16:00 Mayday (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Gang zwierzaków

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

16:15 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:15 Zenek (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

16:30 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:45 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:45 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:50 Zenek (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Narodowa Perła Gruzji

 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

17:00 Klimakterium ... i już

 Puławy, Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych

17:00 Kobiety kontra mężczyźni - Dzikuska vs Jaskiniowiec

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

17:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:00 Futro z Misia (2D)

 Strzegom, Kino SCK

17:00 Zenek (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

17:00 Zenek (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

17:00 Skok w bok

 Piła, Auditorium Maximum PWSZ

17:00 Koncert Wiedeński

 Jawor, Jaworski Ośrodek Kultury

17:00 Alibi od zaraz

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Zenek (2D)

 Złotów, Kino Rodło

17:00 Wieczór Walentynkowy

 Wołomin, Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości

17:00 Koncert „Bitwa na trzech barytonów”

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 365 dni

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17:00 Doktor Miłość

 Bieruń, Dom Kultury "Gama"

17:00 Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

 Wołomin, Kino Kultura

17:10 Zenek (2D)

 Człuchów, Kino Uciecha

17:30 1917 (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:45 Małe kobietki. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:45 1917

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:45 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Sonety - Teatr Baj Pomorski

 Toruń, Teatr Baj Pomorski - scena duża

18:00 COMBER 2020

 Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce - sala imprezowa

18:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Koźmin Wielkopolski, Kino Mieszko

18:00 Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!”

 Świecie, Sala Widowiskowa Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

18:00 Mayday (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Luxury Valentine’s dinner - Luksusowe Walentynki Artysty Smaku

 Warszawa, Cook Story by Samsung

18:00 Grzegorz Dolniak - Termin przydatności

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

18:00 Milord de Paris

 Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury

18:00 Zenek (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Mayday

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 Walentynkowy Koncert Operetki, Musicalu i Tańca

 Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

18:00 Kabaret FiFa-RaFa - Rodzina Plus

 Łęczna, Centrum Kultury

18:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Wisła, Hotel Gołębiewski - sala teatralna

18:00 PRYMKA

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

18:00 Jak złowić milionera

 Kraków, Piwnica pod Baranami

18:10 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Zenek

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:15 Mayday (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:30 Tommaso

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:40 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:50 Zenek (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Bułgarskie Święto Wina „Trifon Zarezan" - Sarakina Balkan Band

 Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

19:00 Zenek (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 POTAŃCÓWKA WALENTYNKOWA Z RCK

 Racibórz, RCK RDK - sala kameralna

19:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

19:00 "Strategie małżeńskie" Krotochwila

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Mayday (2D)

 Strzegom, Kino SCK

19:00 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Dom o Zielonych Progach

 Iława, IOWA Music Bar

19:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Przekręt (nie)doskonały

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Marcin Styczeń - Tańcz mnie po miłości kres

 Lublin, Lubartowska 77

19:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Pomoc domowa

 Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

19:00 Teatr na Progu „Moralność Pani Dulskiej”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

19:00 1917

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Chcesz się bawić? Zadzwoń!

 Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

19:00 Dobrze się kłamie

 Kraków, Kijów Centrum

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 koncert Moniki Kowalczyk "Te Twoje sukienki tour"

 Świdnik, CK - sala kameralna

19:00 365 dni

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:00 Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

19:00 Kapela Górole

 Zbrosławice, Rogate Ranczo

19:00 Żuki Koncert Walentynkowy Ciechocinek All You Need is Love

 Ciechocinek, Teatr Letni

19:00 Paweł Szamburski: Ceratitas Capitata

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

19:00 Grażyna Łobaszewska z zespołem AJAGORE największe przeboje

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Dzieła wszystkie Szekspira

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 IRA

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

19:00 Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0

 Tarnowskie Góry, Kompleks Zamkowy

19:00 Wykrywacz kłamstw NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

19:15 Przygoda z ogrodnikiem

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:30 Zenek (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:30 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

19:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Chojnice, Centrum Park

19:30 365 dni (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Frik Muzik Festival 2020: Wiewiórka Na Drzewie, Jan & Whorekiestra, Woda Ski Bla

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19:45 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20:00 1917 (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Bal Walentynkowy - This Cover Band

 Bielsko-Biała, Klub Klimat

20:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

20:00 Czarno Czarni

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Siesta w drodze: Maria Emilia

 Łódź, Klub Wytwórnia

20:00 Maria Peszek - Sorry Polsko SUPER TOUR

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

20:00 1917 (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Para Wino, NoG, Dziarwa

 Tychy, Underground Pub

20:00 Rewia Burleski Pin Up Candy

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:15 Małe kobietki. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:15 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:30 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 Zenek (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

21:00 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

21:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

21:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

22:00 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

22:15 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16

nd

 

10:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

11:00 Poranek Familijny - Teatr Lalek Igraszka „Wars i Sawa”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

11:00 Bayala i ostatni smok. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

12:00 Gang zwierzaków

 Żyrardów, Kino Len

12:00 „Szybcy i śnieżni”

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

12:30 Superpies i turbokot (dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

13:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D)

 Złotów, Kino Rodło

13:00 Jojo Rabbit

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:00 SuperPies i TurboKot. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:45 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

14:00 Gang zwierzaków

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Zenek (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

14:00 Gang zwierzaków

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

14:00 Bayala i ostatni smok (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Zenek

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:00 Przez siedem kontynentów - Skarby dżungli

 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

15:00 Małe kobietki. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

15:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:00 Zenek (2D)

 Człuchów, Kino Uciecha

15:00 Zenek (2D)

 Złotów, Kino Rodło

15:00 Gang zwierzaków

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Zespół Pieśni i Tańca „Wisła” u Przyjaciół

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

15:00 Doktor Dolittle

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Doktor Dolittle

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:30 Zenek (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 Anishort: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:45 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Zakurzona Królewna - Teatr Pacynki

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

16:00 COMBER 2020

 Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce - sala imprezowa

16:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

16:00 Zdradziłeś mnie... Kotku!

 Olsztyn, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

16:00 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

16:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Zenek

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

16:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Prywatna Klinika

 Kraków, Kijów Centrum

16:00 Zenek (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera

 Wrocław, Scena Kamienica

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Mayday (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Pomoc domowa

 Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

16:00 Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

16:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Wołów, Wołowski Ośrodek Kultury

16:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Żyrardów, Kino Len

16:15 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:15 Zenek (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

16:30 Mayday (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:30 Klimakterium ... i już

 Dębica, Dom Kultury "Mors"

16:30 Muzyczne Przewroty Pałacowe - Ballady i Romanse

 Ojrzanów, Pałac Ojrzanów

16:45 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:50 Zenek (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Futro z Misia (2D)

 Strzegom, Kino SCK

17:00 Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

 Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

17:00 Narodowa Perła Gruzji

 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

17:00 Zenek (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 To co ważne

 Kraków, Piwnica pod Baranami

17:00 Zenek (2D)

 Sławno, Duża sala SDK

17:00 Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Zenek (2D)

 Złotów, Kino Rodło

17:00 Marcin Styczeń - Tańcz mnie po miłości kres

 Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury

17:00 Koncert Wiedeński

 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

17:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Inowrocław, Teatr Miejski

17:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 DOKTOR MIŁOŚĆ - kabaret muzyczny

 Racibórz, RCK DK Strzecha - sala widowiskowa

17:00 Koncert Walentynkowy "O miłości na poważnie i wesoło"

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

17:00 365 dni

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17:00 Telewizja Kłamie

 Leszno, Miejski Ośrodek Kultury

17:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Niepołomice, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

17:10 Zenek (2D)

 Człuchów, Kino Uciecha

17:30 1917 (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Kabaret FiFa-RaFa - Rodzina Plus

 Zakrzówek, Gminny Dom Kultury w Zakrzówku

17:30 Bayala i ostatni smok. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:30 1917

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:45 1917

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:45 Porozmawiajmy w Wolnym Mieście

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:45 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Bułgarskie Święto Wina 2020: Balkan Folk Acoustic

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18:00 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Szalone Nożyczki

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

18:00 WIECZORY BARDÓW "ŻYCIEM SIĘ CIESZ" RECITAL WOJTKA GĘSICKIEGO Z UDZIAŁEM RAFAŁA GRZĄKI

 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

18:00 Tęgie Chłopy

 Łódź, Klub Wytwórnia

18:00 Taneczny wieczór - Różne oblicza kobiecości wyrażone tańcem

 Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

18:00 Mayday (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

18:00 Dom o Zielonych Progach

 Elbląg, Klub Mjazzga

18:00 Zenek (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Koncert UNIVERSE - Tacy Byliśmy... czyli Złote Przeboje UNIVERSE

 Częstochowa, Klub Politechnik

18:00 Koncert Gospel

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

18:00 365 dni (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

18:10 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 365 dni

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

18:15 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:15 Zenek

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:15 Mayday (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:30 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Karpacz, Hotel Gołębiewski

18:30 Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera

 Wrocław, Scena Kamienica

18:40 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:45 Kłamstewko

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:50 Zenek (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Aga Zaryan - Love Songs

 Piła, RCK - Teatr Miejski

19:00 Jak złowić milionera

 Kraków, Piwnica pod Baranami

19:00 Pomoc domowa

 Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

19:00 Zenek (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

19:00 Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Mayday (2D)

 Strzegom, Kino SCK

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

19:00 Cud

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

 Katowice, Królestwo

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Toruń, OD NOWA Nowa Sala Kinowo - Teatralna

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Voo Voo - Za niebawem

 Legnica, Legnickie Centrum Kultury

19:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

19:00 Jojo Rabbit

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 365 dni (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Marcin Wyrostek & Corazon

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

19:00 Prywatna Klinika

 Kraków, Kijów Centrum

19:00 1917

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 365 dni

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:00 Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

19:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

19:30 Zenek (2D)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:30 365 dni

 Sławno, Duża sala SDK

19:45 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 1917 (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Małe kobietki. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:00 1917 (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Koncert Wiedeński

 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

20:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Rawicz, Dom Kultury Rawicz

20:00 Psy 3. W imię zasad

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:15 Poznajmy się jeszcze raz

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:15 365 dni (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:15 365 dni

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:15 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 365 dni (2D)

 Sławno, Mała Sala SDK

20:30 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Zenek (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 365 dni (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 365 dni (2D/napisy)

 Złotów, Kino Rodło

21:00 365 dni

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 365 dni (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

21:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 365 dni (2D/napisy)

 Człuchów, Kino Uciecha

17

pn

 

10:00 "Śpiąca Królewna" w wykonaniu Świdnickiego Zespołu Baletowego

 Świdnik, Kino Lot

10:00 Salma w krainie dusz

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10:00 Superpies i turbokot (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

11:00 Superpies i turbokot

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

11:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Praziomek (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

12:00 Judy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

12:00 Salma w krainie dusz

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

13:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka. (2D)

 Złotów, Kino Rodło

13:00 Kino Seniora - Tajemnice Joan (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13:00 SuperPies i TurboKot. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

13:00 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:30 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:45 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

14:00 Bayala i ostatni smok (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Zenek

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Zenek (2D)

 Złotów, Kino Rodło

15:00 Gang zwierzaków

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Gang zwierzaków

 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:30 Zenek (2D)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Bayala i ostatni smok. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:45 Zenek

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Zenek (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 365 dni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 365 dni

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Doktor Dolittle (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:15 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 1917

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:45 Tajni i Fajni (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa