Wydarzenia

Zamówienie

lipiec 2020

1

śr

 

09:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

10:00 Bayala i Ostatni Smok

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

10:00 Wystawa Piotra Naliwajki

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory - sala taneczna

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Baśnie i bajki polskie (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Filmowe Lato na bogato - "Miś Bamse i supermiód"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Najświętsze serce

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

12:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Ostatni smok świata

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Najświętsze serce

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:45 Słoń Benjamin

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Słoń Benjamin

 Żyrardów, Kino Len

15:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:15 Eastern (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:15 Bayala i Ostatni Smok (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 The Grudge: Klątwa

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Kino Młodego Widza - Supa modo (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Zambrów, Namiot Cyrkowy

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:15 Eastern

 Żyrardów, Kino Len

17:15 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Emma. (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:45 Gorący temat (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Swingersi (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Jeff Warschauer - śpiew jidysz

 Kraków, ZOOM - FKŻ

18:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Heavy Trip (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:15 Emma. (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:30 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

19:30 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:00 Eastern (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Lola (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:15 Małe kobietki (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

22:00 Siła ognia (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

2

czw

 

09:30 Najświętsze serce

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

10:00 Wszystkowidząca 2 (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Filmowe lato na bogato: „Wszystkowidząca 2” (2D/dubbing)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Spektakl teatralny dla dzieci "Odważny Pastuszek"

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Urwis (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Mia i biały lew

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:00 Urwis (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Swingersi (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

14:30 Żegnaj, mój synu (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:45 Słoń Benjamin

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Słoń Benjamin

 Żyrardów, Kino Len

15:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Bayala i Ostatni Smok (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Kino Młodego Widza - Cały świat Romy (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:00 The Grudge: Klątwa

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Najświętsze serce

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Gniezno, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Ostrów Mazowiecka, Namiot Cyrkowy

17:15 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

17:15 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Emma. (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:45 Gorący temat (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Swingersi (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:30 Chinkali Story - Kuchnia gruzińska 2 ONLINE

 Warszawa, Cook Story by Samsung

19:00 Judy

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:15 Emma. (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:30 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:30 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:00 Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Eastern (2D)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Parasite (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

 Wrocław, Stary Klasztor

20:10 Eastern

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Małe kobietki (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Lato Sangaile (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

3

pt

 

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Filmowe lato na bogato: „Aladyn” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Wilk w owczej skórze (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Wszystkowidząca 2 (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Kumple z dżungli

 Żyrardów, Kino Len

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:30 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Czworo dzieci i Coś

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Bayala i ostatni smok (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Zawód: kobieciarz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Zdrajca

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Tom of Finland (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Jeff Warschauer - śpiew jidysz

 Kraków, ZOOM - FKŻ

18:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:10 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Zdrajca (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:30 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Matthias i Maxime (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Judy

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Nieznajomi (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:30 Historia świata w skróconej wersji

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:30 Nasz czas (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:30 Kłamstewko (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kuba Kowalski Quartet +

 Kielce, Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Strażnicy galaktyki (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

20:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Andrzej Poniedzielski – 66. Wieczór Urodzinowy

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:40 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

21:30 Dwa Sławy - Pokolenie X2

 Wrocław, Stary Klasztor

22:15 Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

4

sb

 

10:00 Wszystkowidząca 2 (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Kaczki z gęsiej paczki (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:15 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:45 Smak pho. (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Dzień czekolady

 Żyrardów, Kino Len

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Urwis (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

14:45 Zdrajca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Czworo dzieci i Coś

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Września, Namiot Cyrkowy

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Ostrołęka, Namiot Cyrkowy

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Bayala i ostatni smok (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Mayday (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Zawód: kobieciarz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Zdrajca

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Bad Boy (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Co przyniesie jutro (2D/napisy)FKS

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Are You Proud? (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Zdrajca (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:30 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Paweł Tur

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19:00 Matthias i Maxime (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Balon (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Napis - Komedia francuska

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Bezpłatne bilety na koncert Sosnowskiego

 Wołomin, Park im. Zofii i Wacława Nałkowskich

19:30 Dzieła wszystkie Szekspira

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:30 Nasz czas (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:30 Oficer i Szpieg (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

21:30 Chłopaki nie płaczą

 Lublin, W Kinie w Lublinie

21:30 Najlepszy

 Warszawa, Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

21:45 Jutro będziemy szczęśliwi

 Elbląg, Dziedziniec Muzeum Historyczno Archeologicznego

5

nd

 

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Dzień czekolady

 Żyrardów, Kino Len

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

14:30 Krewetki w cekinach (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Czworo dzieci i Coś

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:15 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Kolno, Namiot Cyrkowy

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Jarocin, Namiot Cyrku Zalewski

16:00 Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Bayala i ostatni smok (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Winni (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

16:45 xABo: Ksiądz Boniecki (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Grzech Piotrowski & Michał Salamon w ramach cyklu "Letnie granie w Pałacu"

 Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Zawód: kobieciarz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Zdrajca

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Alicja Janosz Dzieciom

 Wrocław, Stary Klasztor

18:00 Dede Negra Z Dj - Em. Koncert Muzyki Dance/Pop

 Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

18:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 L.A. Trio

 Toruń, Sala Kameralna CKK JORDANKI

18:00 Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Bad Boy (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:30 Zdrajca (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:30 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:30 Babyteeth - pokaz przedpremierowy (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Swingowe lato

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

19:00 Matthias i Maxime (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Balon (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Napis - Komedia francuska

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:30 Biblia dla opornych

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:30 Nasz czas (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:30 Pan T (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Świnoujście, Amfiteatr

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Poranek Kojota

 Lublin, W Kinie w Lublinie

6

pn

 

10:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Agatka

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:30 Smolna Dance - TANIEC JAZZOWY

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:00 Luis i obcy

 Żyrardów, Kino Len

13:00 „Bukiet Talentów" - Teatr Kultureska

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

13:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:45 Eastern (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:15 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:45 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Gostyń, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Zawód: kobieciarz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Ełk, Namiot Cyrkowy

17:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Italian Vegan Story - Wegańskie Włochy ONLINE , 120 min.

 Warszawa, Cook Story by Samsung

19:00 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Pan T (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

19:30 Nasz czas (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:30 Nędznicy (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 Ceremonia gongów i mis tybetańskich

 Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK"

20:45 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

7

wt

 

09:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Poranek filmowy - Były sobie człowieki

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

10:00 Aladyn (2019) (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 #Jestem M. Misfit (2D/oryginalny)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Mała czarownica

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Zwierzogród (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Powitanie słońca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Czworo dzieci i Coś

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Smak pho. (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Kościan, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Zawód: kobieciarz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Pisz, Namiot Cyrkowy

17:30 Letnie powtórki operowe: Met Summer Encores 2020. Gaetano Donizetti “Don Pasquale”

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:30 Zdrajca

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Przesłuchanie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:05 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:30 Wernisaż wystawy - I hit the wall and fell: Roksana Żelazkiewicz

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

19:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Kłamstewko

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

19:30 Nasz czas (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:30 Błąd systemu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Andrzej Grabowski - Żywot człowieka zabawnego

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Biały, biały dzień (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:40 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

8

śr

 

09:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

09:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

10:00 Filmowe lato na bogato: „Dzielny kogut Maniek” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwierzogród (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Manu. Bądź sobą! (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

12:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Przesłuchanie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 #Jestem M. Misfit (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Manu. Bądź sobą!

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Aladyn (2019) (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:15 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Czworo dzieci i Coś

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Kino Młodego Widza - Blanka (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Leszno, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Mrągowo, Namiot Cyrkowy

17:30 Zdrajca

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Prawda (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Artus Cinema - Festiwal Pod Gwiazdami

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

19:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Kłamstewko

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Mayday (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

19:30 Nadzwyczajni (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Świnoujście, Amfiteatr

20:00 Andrzej Grabowski - Żywot człowieka zabawnego

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Nasz czas (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Dźwirzyno, Amfiteatr

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 MUSIC OF BUENA VISTA - Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz

 Wrocław, Stary Klasztor

20:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:45 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

21:30 Wieczór gier

 Warszawa, Royal Wilanów

9

czw

 

10:00 Filmowe lato na bogato: „Mała Wielka Stopa” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Pokazy chemiczne

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Najświętsze serce

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwierzogród (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Miś Bamse i Super miód (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Śnieżna paczka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 #Jestem M. Misfit (2D/oryginalny)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Aladyn (2019) (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:00 Śnieżna paczka (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Czworo dzieci i Coś

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:15 Czworo dzieci i Coś

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Kino Młodego Widza - Niezwykłe lato z Tess (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:00 Czworo dzieci i Coś

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Olsztyn, Namiot Cyrkowy

17:30 Zdrajca

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:45 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Co przyniesie jutro (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Prawda (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:30 xABo: Ksiądz Boniecki (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Swingersi (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Kłamstewko

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Wierzę w ciebie (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 "Strategie małżeńskie" Krotochwila

 Kraków, Teatr Praska 52

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:30 Richard Jewell (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:45 Tylko sprawiedliwość - Premiera (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Ewelina Gronowska - Basia Oblesia

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:15 Tylko sprawiedliwość - Premiera

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

21:00 Mikromusic z Dolnej Półki

 Wrocław, Stary Klasztor

21:30 Player One

 Warszawa, Kopa Cwila, Ursynów

10

pt

 

10:00 Filmowe lato na bogato: „Naprzód” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Miś Bamse i Super miód (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Baśnie i bajki polskie (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 #Jestem M. Misfit (2D/oryginalny)

 Sławno, Mała Sala SDK

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Salma w krainie dusz

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

13:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:15 Zdrajca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Wszyscy na scenę (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 ROCCA ZMIENIA ŚWIAT (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Głogów, Namiot Cyrkowy

17:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

17:45 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Prawda (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

18:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Judy (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Swingersi (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Nędznicy (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Boże Ciało (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:30 Biblia dla opornych

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

19:30 Sokół z masłem orzechowym (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

 Kudowa-Zdrój, Teatr Zdrojowy

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:00 BOYS

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Koszt życia

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Olsztyn, Amfiteatr

20:00 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Krzysztof Zalewski

 Ustroń, Amfiteatr

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Władysławowo, Amfiteatr

20:10 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Andrzej Grabowski - Żywot człowieka zabawnego

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

20:30 Szanty w Starym Klasztorze: EKT- GDYNIA

 Wrocław, Stary Klasztor

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

21:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Nick Sinckler Akustycznie

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

21:30 La La Land

 Lublin, W Kinie w Lublinie

21:30 Kobieta idzie na wojnę

 Warszawa, Dorożkarnia

21:30 Paterson

 Warszawa, Park Szymańskiego, Wola

11

sb

 

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

10:00 Rock Dog. Pies ma głos!

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:45 Marona – psia opowieść (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Playmobil: Film

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Najświętsze serce

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Smak pho. (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Boże Ciało (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 LETNIA SERENADA

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 ROCCA ZMIENIA ŚWIAT (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Wszyscy na scenę (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Nowa Sól, Namiot Cyrkowy

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Mayday (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Renoir poważany i znieważany - WYSTAWA NA EKRANIE (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Elbląg, Namiot Cyrkowy

16:00 Judy (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

16:00 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:30 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 1917 (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:45 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

18:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Prawda (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Swingersi (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 30 gramów (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Parasite (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

19:00 Nędznicy (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

19:30 Poznajmy się jeszcze raz (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:00 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Koszt życia

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 Event Artystyczny w Czerwonym Fortepianie

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

20:00 Joker (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

 Wrocław, Stary Klasztor

20:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

20:45 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Grzech Piotrowski - koncert urodzinowy

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

21:30 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

 Elbląg, Dziedziniec Muzeum Historyczno Archeologicznego

21:30 Green Book

 Warszawa, Parking TIR ArcelorMittal Warszawa

21:30 Uprowadzona

 Lublin, W Kinie w Lublinie

12

nd

 

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Playmobil: Film

 Żyrardów, Kino Len

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Najświętsze serce

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:15 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:30 Niezwykłe lato Z Tess (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Urwis (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Wszyscy na scenę (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 ROCCA ZMIENIA ŚWIAT (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Zielona Góra, Namiot Cyrkowy

16:00 Tynieckie Recitale Organowe 2020

 Kraków, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu

16:00 Po tamtej stronie (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Perypetie Arlekina - Bajka dell'Arte

 Kraków, Teatr Praska 52

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Malbork, Namiot Cyrku Korona

16:00 Wierzę w ciebie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:30 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

17:45 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Judy (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Prawda (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

19:00 Swingersi (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 30 gramów (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Nędznicy (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:30 Dzieła wszystkie Szekspira

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

19:30 Portret kobiety w ogniu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20:00 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:10 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Renoir poważany i znieważany - WYSTAWA NA EKRANIE (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Ptaki nocy (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN) (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

21:30 Iluzja

 Lublin, W Kinie w Lublinie

13

pn

 

10:00 Jaskiniowiec (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Miś Bamse i Super miód (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:30 Smolna Dance - AKTYWNY RELAKS PRZY MUZYCE (grupa 1)

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

12:00 Smolna Dance - AKTYWNY RELAKS PRZY MUZYCE (grupa 2)

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

13:00 Księżniczka Rosa i Klimek

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

13:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

14:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Filmowe poniedziałki na miejscu

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

17:00 Nasz czas (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Nowy Dwór Gdański, Namiot Cyrkowy

17:45 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

19:00 Za niebieskimi drzwiami (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 SENSO 720 GrupLab – Plejrek 225

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:15 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

14

wt

 

10:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Poranek filmowy - Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

10:00 Co w trawie piszczy (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Co w trawie piszczy (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Wszyscy na scenę (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Świebodzin, Namiot Cyrkowy

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Letnie powtórki baletowe Bolshoi Ballet Summer Encores 2020 - "Giselle"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Pruszcz Gdański, Namiot Cyrkowy

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

17:45 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

18:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Judy (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 30 gramów (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:15 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Zdrajca (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:10 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

21:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Moje Wielkie Greckie Wesele 2

 Warszawa, Park nad Balatonem

15

śr

 

09:00 Wszyscy na scenę (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

09:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

10:00 Filmowe lato na bogato: „Pszczółka Maja - miodowe igrzyska” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Paskudy. Ugly Dolls (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

11:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Bosch - Ogród snów (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Eastern (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Wędrująca ławeczka | Szydełkowy street art

 Toruń, Stare Miasto

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Wolsztyn, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

17:00 Jestem William (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Kartuzy, Namiot Cyrkowy

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Proceder (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:30 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:45 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Artus Cinema - Festiwal Pod Gwiazdami

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

18:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Białystok, Hotel Gołębiewski

18:00 30 gramów (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

18:30 Hola Mexico! - Smaki Meksyku ONLINE

 Warszawa, Cook Story by Samsung

18:30 Renoir poważany i znieważany - WYSTAWA NA EKRANIE (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Za jakie grzechy, dobry Boże? - DKF (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:15 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:00 Zawód: kobieciarz (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Zdrajca (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Doktor Sen (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Przesłuchanie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Białystok, Hotel Gołębiewski

20:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

21:30 The World Is Yours

 Warszawa, Kamionkowskie Błonia Elekcyjne

21:30 Bajecznie bogaci Azjaci

 Warszawa, Royal Wilanów

16

czw

 

09:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

10:00 Filmowe lato na bogato: „Gang Wiewióra 2” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Spotkanie z podróżnikiem dla dzieci

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

10:00 Chłopiec i wilk (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Sekretny świat kotów (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Sekretny świat kotów (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Bajkowe spotkania z Teatrem Otwartym

 Kraków, Klub Piaskownica

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Naprzód

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Smak Pho (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Smak pho. (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Nowy Tomyśl, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Kino Młodego Widza - Mirai (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Rumia, Namiot Cyrkowy

17:30 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

17:30 Proceder (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR]

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:40 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Żyrardów, Kino Len

17:45 30 gramów (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Inowrocław, Teatr Miejski

18:00 30 gramów (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

19:00 Judy (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Moriah Woods w Aquarium

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

19:00 Ocaleni

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Królowa Kier 16.07. (2D)

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:00 Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:15 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Sala samobójców. Hejter (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

20:00 Na topie** (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:10 Zdrajca

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Doktor Sen (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Coś się kończy ,coś zaczyna

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

 Wrocław, Stary Klasztor

21:30 Jedz Módl się Kochaj

 Warszawa, WOLA PARK - Park Ulricha

21:30 Mroczna Wieża

 Warszawa, DOK Ursynów

21:30 Ocean’s 8

 Warszawa, Park Polińskiego

17

pt

 

10:00 Filmowe lato na bogato: „Thor: Ragnarok” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

10:00 Miś Fantazy

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Judy

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Ojciec (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Wernisaż Inner Portrait, Joanna Dabkiewicz-Luścińska

 Toruń, Dom MUZ

17:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Międzyrzecz, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 W labiryncie (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 DOKTOR DOLITTLE

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Proceder (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Ojciec (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 30 gramów (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Swingersi

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Pan T (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Ocaleni

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Napis - Komedia francuska

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Robert Cichy w Aleksandrowie

 Warszawa, Aleksandrów - Widowiskowa

19:00 Robert Kasprzycki Solo ACT

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Historia świata w skróconej wersji

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 9 życie Louisa Draxa

 Włoszczowa, Kino Muza

20:00 Lotek i Rutek prezentują

 Internet, Internet

20:00 Zespół MIG

 Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

20:00 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Konsternacja

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Ostróda, Amfiteatr

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

20:00 Daria Zawiałow

 Opole, Amfiteatr Tysiąclecia

20:00 Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

 Dźwirzyno, Amfiteatr

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Władysławowo, Amfiteatr

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Świnoujście, Amfiteatr

20:00 Niewidzialny Człowiek

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

20:15 Doktor Sen (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:45 Zdrajca (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Event Artystyczny w Czerwonym Fortepianie

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

21:00 Pięć Dwa (52 Dębiec) - "Tölgy Föld"

 Wrocław, Stary Klasztor

21:30 Dziewczyna z pociągu

 Lublin, W Kinie w Lublinie

21:30 Szczęśliwy Lazzaro

 Warszawa, Dorożkarnia

21:30 Cudowny chłopak

 Warszawa, Park Szymańskiego, Wola

18

sb

 

10:00 Cały świat Romy (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

10:00 Baśnie i bajki polskie (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Judy

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Słubice, Namiot Cyrku Zalewski

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Teatr Piasku Online - Mały Książę

 Internet, Transmisja on-line

17:00 Bolek i Lolek (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 xABo: Ksiądz Boniecki (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 W labiryncie (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:00 DOKTOR DOLITTLE

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Mayday (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Bad Boy (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 30 gramów (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Swingersi

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Władysławowo, Namiot Cyrkowy

19:00 Siła ognia (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

19:30 Bohemian Rhapsody (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19:40 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

20:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Ełk, Amfiteatr

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Event Artystyczny w Czerwonym Fortepianie

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

20:00 Konsternacja

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 Konopielka NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

20:00 Daria Zawiałow

 Ustroń, Amfiteatr

20:00 Niewidzialny Człowiek

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:00 Kabaret Paranienormalni - Baltic Tour 2020

 Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Krzysztof Zalewski - Summer Sky Festival

 Poznań, Port Lotniczy Poznań Ławica

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Doktor Sen (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21:00 Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Piła: Dziedzictwo

 Lublin, W Kinie w Lublinie

21:30 Zwyczajna Przysługa

 Warszawa, Parking TIR ArcelorMittal Warszawa

21:30 Cudowny chłopak

 Warszawa, Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

21:30 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

 Elbląg, Dziedziniec Muzeum Historyczno Archeologicznego

22:00 Jojo Rabbit (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19

nd

 

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:45 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Koncert gordonowski: Kraina Bajek

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

11:00 RelaksAkcja - rodzinny piknik bliskości z naturą

 Toruń, Filia Dom Muz Rudak

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Renoir poważany i znieważany - WYSTAWA NA EKRANIE (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Najświętsze serce (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Naprzód (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Judy

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 CELESTI TENORI

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Cyrk Zalewski - widowisko 2020

 Kostrzyn nad Odrą, Namiot Cyrku Zalewski

16:00 „Klara Mu” (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 W labiryncie (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

17:00 Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 DOKTOR DOLITTLE

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Mayday (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:40 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

17:45 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Koncert "Żyj Kolorowo” - Ewa Gapon po Polsku

 Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

18:00 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 Ojciec (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Bad Boy (2D)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 30 gramów (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Kętrzyn, Amfiteatr

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

19:00 Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

 Gorzów Wielkopolski, Scena Letnia Teatru im. J. Osterwy

19:00 Swingersi

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Władysławowo, Namiot Cyrkowy

19:00 Leszek Możdżer SOLO

 Warszawa, Dom Kultury Zacisze

19:00 Siła ognia (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Ostatnia wola Papy. Tragikomedia.

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Zawód kobieciarz (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Ania Dąbrowska

 Świnoujście, Amfiteatr

19:15 Ojciec (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

 Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku

19:30 Historia świata w skróconej wersji

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:30 Kabaret Paranienormalni - Baltic Tour 2020

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

19:30 9 życie Louisa Draxa

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

20:00 Kwiat Jabłoni

 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

20:00 Nasz czas

 Żyrardów, Kino Len

20:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Królowa Kier (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:00 Konopielka NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

20:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Niewidzialny Człowiek

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:30 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

pn

 

10:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Biały Kieł (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:30 Smolna Dance – ZUMBA LIGHT

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

13:00 „Krasnoludek u kupca" - Teatr Tup Tup

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Zaginiona dziewczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:30 Sekret bogini fortuny (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:30 Nasz czas

 Żyrardów, Kino Len

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Władysławowo, Namiot Cyrkowy

19:00 Sala samobójców. Hejter (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Cleo - Letni koncert

 Ustronie Morskie, Amfiteatr w Parku Nadmorskim

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

 Świnoujście, Amfiteatr

20:00 Kabaret Skeczów Męczących - Na fali 2020

 Władysławowo, Amfiteatr

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21:00 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

21

wt

 

09:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Gang zwierzaków (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Poranek filmowy - Super Spark: Gwiezdna Misja

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Corgi, psiak Królowej (2019) (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Wiking i Magiczny Miecz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Corgi, psiak Królowej (2019) (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Ojciec (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:30 Letnie powtórki operowe: Met Summer Encores 2020. Pietro Mascagni „Cavalleria rusticana” („Rycerskość wieśniacza”), Ruggero Leoncavallo „Pagliacci” (Pajace).

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:30 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Tylko zwierzęta nie błądzą (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Ojciec (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Summer Asian Story - Wakacyjna Azja ONLINE

 Warszawa, Cook Story by Samsung

19:00 Nasz czas

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

19:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Dębki, Namiot Cyrkowy

19:00 Więzień zero (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 9 życie Louisa Draxa

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

19:30 Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

19:40 Nasz czas

 Żyrardów, Kino Len

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Cleo

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Kabaret Paranienormalni - Baltic Tour 2020

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Antropocen: Epoka człowieka (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

 Jugów, Schronisko PTTK "Zygmuntówka"

20:30 Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

śr

 

09:00 Zaklinaczka (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

09:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Filmowe lato na bogato: „Riko, prawie bocian” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Bayala i ostatni smok (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury - COVID-19

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Ojciec (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

11:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

11:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 9 życie Louisa Draxa

 Włoszczowa, Kino Muza

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

14:30 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

17:00 Storm. Opowieść o odwadze (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:30 Nasz czas

 Żyrardów, Kino Len

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 ZABIJAM GIGANTÓW [LEKTOR] (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Artus Cinema - Festiwal Pod Gwiazdami

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

18:00 Małe kobietki (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Młodość Astrid (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Kabaret Paranienormalni - Baltic Tour 2020

 Władysławowo, Amfiteatr

20:00 Cleo

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Dźwirzyno, Amfiteatr

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Zło nie istnieje (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Damy Rocka Acoustic - Jestem kobietą

 Wrocław, Stary Klasztor

20:30 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21:00 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

23

czw

 

09:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Filmowe lato na bogato: „Potworna rodzinka” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Spektakl dla dzieci "Bajka - pod starym Wawelem przygód bez liku"

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Jaskiniowiec (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Jaskiniowiec (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:15 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

14:00 Bajkowe spotkania z Teatrem Otwartym

 Kraków, Klub Piaskownica

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Wiking i Magiczny Miecz

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Cały świat Romy (2D/dubbing)

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Smak pho. (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Na topie (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Sławno, Mała Sala SDK

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Czworo dzieci i Coś (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Turu. W pogoni za sławą

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

17:00 Na tropie zaginionej opowieści

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

17:00 Marona-psia opowieść. (2D)

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

17:30 Nasz czas

 Żyrardów, Kino Len

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:45 Opera da Camera di Roma - La Traviata

 Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

17:45 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Małe kobietki (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:15 xABo: Ksiądz Boniecki (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Fit and speed - Grecja ONLINE

 Warszawa, Cook Story by Samsung

19:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt (2D/oryginalny)

 Sławno, Duża sala SDK

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Ghostman / Maciejowski / Szewczuga

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

19:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Łeba, Namiot Cyrkowy

19:15 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 Na topie

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

19:30 Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2020

 Ustronie Morskie, Amfiteatr

20:00 Dzięki Bogu (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Cleo - Letni koncert

 Świnoujście, Amfiteatr

20:00 Martin Eden (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Kabaret Skeczów Męczących - Na fali 2020

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

 Rewal, Amfiteatr

20:00 Letnia Gala Stand-up Comedy

 Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu

20:00 Tylko sprawiedliwość (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Carmen - Opera da Camera di Roma

 Kraków, Pałac pod Baranami

20:00 Na topie (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

20:30 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Pojedynek na głosy (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21:00 #tuiteraz

 Żyrardów, Kino Len

24

pt

 

10:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:00 Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

 Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

10:00 Filmowe lato na bogato: „Strażnicy Galaktyki” (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

10:00 Corgi, psiak Królowej (2019) (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

10:00 Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

10:30 Scooby-Doo! (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

11:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

11:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

12:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

13:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

14:30 Scooby-Doo! (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

15:00 Scooby-Doo! (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 #tuiteraz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Słoń Benjamin (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

15:30 Valhalla

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

16:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

16:00 Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Sonic. Szybki jak błyskawica (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:15 Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 xABo: Ksiądz Boniecki

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste

16:30 Opera da Camera di Roma - La Traviata

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

16:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 xABo: Ksiądz Boniecki (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Scooby-Doo! (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

17:30 Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

 Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

17:30 xABo: Ksiądz Boniecki (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:45 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 xABo: Ksiądz Boniecki (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 BOYS

 Rewal, Amfiteatr

18:00 Wernisaż Katarzyna Bilska - Baśń o Toruniu

 Toruń, Dom Muz. Filia Podgórz

18:00 POLOWANIE - premiera (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

18:00 Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

 Sławno, Mała Sala SDK

18:00 xABo: Ksiądz Boniecki (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Małe kobietki (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Obrazy bez autora (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

18:15 Scooby-Doo! (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - nieparzyste

19:00 Na topie (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

 Dźwirzyno, Amfiteatr

19:00 KONSTELACJE | III miejsce - MR FILAK | koncert

 Toruń, Filia Dom Muz Rudak

19:00 Na topie (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Hockney. Pejzaże, portrety i martwe natury - WYSTAWA NA EKRANIE (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Nieznajomi (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Motywy Żydowskie w Muzyce Światowej

 Szczawno Zdrój, Teatr Zdrojowy

19:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

 Łeba, Namiot Cyrkowy

19:00 Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Coś się kończy ,coś zaczyna (2D/napisy)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:15 Jak być dobrą żoną (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:30 The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

19:30 Sami bez mamy

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Carmen - Opera da Camera di Roma

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

19:30 Jak być dobrą żoną (2D/napisy)

 Łochów, Kino Łochów

19:30 The 3 Tenors & Soprano - Italian Pop Opera

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

20:00 Zdrajca (2D/napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Jak być dobrą żoną (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 BOYS

 Międzyzdroje, Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd

20:00 Wschód Piękna VI

 Warszawa, Pałac La Millou

20:00 Kabaret Skeczów Męczących - Na fali 2020

 Świnoujście, Amfiteatr

20:00 Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 POLOWANIE - premiera (2D/napisy)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

20:00 Bad Boys for Life (2D/napisy)

 Sławno, Duża sala SDK

20:00 Wschód Piękna VI

 Warszawa, Pałac La Millou