• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

luty 2023

1

śr

 

08:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

 Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

09:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

KARNET Kolekcje MOK

 Olkusz, Muzea MOK

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

 Olkusz, Muzea MOK

Muzeum Afrykanistyczne

 Olkusz, Muzea MOK

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

 Olkusz, Muzea MOK

09:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

09:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

10:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

10:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms (2D/dubbing)_Ferie w Kinie

 Włoszczowa, Duża sala

10:05 Godland (2D/napisy)_Seans Seniora

 Włoszczowa, Sala Kameralna

10:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:00 „Smoki” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Bella i Sebastian: nowe pokolenie (2D/dubbing) , 101 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

11:00 Uwolnić Poly (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

11:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing) , 65 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

11:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Teatr Barnaby "Rycerz bez konia" w OKJ , 45 min.

 Jastrowie, Ośrodek Kultury

12:00 Mumie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

12:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

12:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

12:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

13:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

13:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:15 Mumie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:45 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

13:45 W trójkącie (2D)

 Warszawa, Kino Świt

14:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

14:00 MUMIE (2D/dubbing) , 88 min.

 Sławno, Duża sala SDK

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

14:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

14:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

14:15 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/oryginalny)

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

14:30 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

14:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

14:45 MUMIE (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

15:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:00 Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

15:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Gra fortuny (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

15:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Żyrardów, Kino Len

15:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:40 MUMIE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:40 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Miejsce

15:45 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

15:45 MUMIE (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

16:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

Mały geniusz – luty

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

16:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

16:00 Mumie (2D/dubbing) , 89 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

16:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

16:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

16:00 MUMIE (2D/dubbing) , 88 min.

 Sławno, Duża sala SDK

16:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

16:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 99 min.

 Sławno, Mała sala SDK

16:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

16:30 W trójkącie (2D)

 Warszawa, Kino Świt

16:45 Babilon (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:45 Goya. Śladami mistrza (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

17:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

17:00 AKADEMIA FILMOWA | NOWOGARD

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

17:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

17:00 Gra fortuny

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Kierunek:księżyc! (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:30 Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało? , 90 min.

 Zawadzkie, Kinoteatr

17:30 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

17:30 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Świdnik, Kino Lot

17:35 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

17:40 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

17:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:50 Gra fortuny (2D/napisy) , 114 min.

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 Mumie (2D/dubbing) , 89 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Heroes Orchestra - próba otwarta , 120 min.

 Warszawa, Terminal Kultury Gocław

18:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

18:00 Ślub doskonały

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

18:00 Avatar: Istota wody (2D/napisy) , 195 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

18:00 M3GAN (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Giewont

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

18:00 Koncert kolęd i pastorałek

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:30 Ślub doskonały (2D/oryginalny) , 98 min.

 Sławno, Mała sala SDK

18:30 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:45 Aftersun (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy , 90 min.

 Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

19:00 Stand-up: Sebastian Rejent , 120 min.

 Zamość, Brama Spotkań

19:00 ABBA i INNI Symfonicznie , 90 min.

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

19:00 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

19:00 Prezent urodzinowy

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 The King of Swing , 90 min.

 Poznań, Aula UAM

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy) , 151 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

19:00 Kobieta na dachu (2D/oryginalny)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Chora na siebie (2D/napisy) , 95 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

19:00 John Porter Solo

 Łask, Łaski Dom Kultury

19:00 Teatr Cieni TEULIS , 90 min.

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19:00 Stand-up: Darek Gadowski - Testy nowego programu

 Toruń, Dwa światy

19:00 Stand-up - Waldemar Błaszczyk , 90 min.

 Warszawa, Scena Relax

19:10 Niebezpieczni dżentelmeni

 Żyrardów, Kino Len

19:15 W trójkącie (2D)

 Warszawa, Kino Świt

19:30 Pokusa (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

19:30 Whitney Houston: I wanna dance with somebody (2D/napisy)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

19:35 Till (2D/napisy)

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

19:50 Gra fortuny (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

20:00 Babilon (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

20:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 M3GAN (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Grzegorz Dolniak - Lifehack , 90 min.

 Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

20:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

20:00 Pokusa (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Pokusa

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

20:10 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Sławno, Duża sala SDK

20:10 Pokusa (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

20:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

20:15 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Terrifier 2. Masakra w święta (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:30 Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało? , 90 min.

 Zawadzkie, Kinoteatr

20:30 Stand-up: Czarek Sikora "Do startu start" • Rzeszów , 120 min.

 Rzeszów, Lord Jack

20:30 Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet "Koneserzy kolejnego dnia"

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

21:00 Pokusa (2D/oryginalny) , 99 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

21:00 Wieloryb (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22:00 sesja nocna w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

2

czw

 

08:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

KARNET Kolekcje MOK

 Olkusz, Muzea MOK

Muzeum Afrykanistyczne

 Olkusz, Muzea MOK

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

 Olkusz, Muzea MOK

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

 Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

09:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

 Olkusz, Muzea MOK

09:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:00 M3GAN (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Giewont

10:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

10:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

10:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:00 Nel i tajemnica kurokota (2D/dubbing) , 89 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

11:00 Kabaret dla dzieci pn.: „Bergamuty” wg. Jana Brzechwy

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

11:00 YAKARI i wielka podróż , 82 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

11:00 „Mamu -Ty" Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

12:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

12:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

12:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:00 Mumie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:15 Mumie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:30 MUMIE (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

13:45 MUMIE (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

14:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 MUMIE (2D/dubbing) , 88 min.

 Sławno, Duża sala SDK

14:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

14:15 Uwolnić Poly (2D/dubbing) , 102 min.

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:15 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

14:30 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

15:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Żyrardów, Kino Len

15:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:10 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

15:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:40 MUMIE (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:40 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

15:40 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Miejsce

15:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Mumie (2D/dubbing) , 89 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

16:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 MUMIE (2D/dubbing) , 88 min.

 Sławno, Duża sala SDK

16:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

16:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 99 min.

 Sławno, Mała sala SDK

16:45 Babilon (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing) , 65 min.

 Przeźmierowo, Centrum Kultury

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

17:00 Ainbo - strażniczka Amazonii

 Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

17:00 Dziwny świat (2D/dubbing)

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

17:00 Avatar: Istota wody (3D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

17:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

17:30 Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało? , 90 min.

 Lubliniec, Miejski Dom Kultury

17:30 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent (Cieślak, Zbieć, Borkowski, Podobas) , 90 min.

 Sierpc, Centrum Kultury i Sztuki

17:30 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

17:40 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

17:50 Gra fortuny (2D/napisy) , 114 min.

 Sławno, Duża sala SDK

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Gra fortuny (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

18:00 Fenomen (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

18:00 Mumie (2D/dubbing) , 89 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

18:00 Jan Kondrak - Cohen, Okudżawa, Stachura, Kondrak , 90 min.

 Biała Piska, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Avatar: Istota wody (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 NutkoSfera - CeZik dzieciom , 80 min.

 Kozienice, Kozienicki Dom Kultury - sala koncertowo-kinowa

18:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Gra fortuny (2D/napisy) , 114 min.

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

18:00 Avatar: Istota wody (2D/napisy) , 195 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18:30 Ślub doskonały (2D/oryginalny) , 98 min.

 Sławno, Mała sala SDK

18:30 Misio Tulisio - spektakl dla najmłodszych

 Józefosław, Klub Kultury w Józefosławiu sala widowiskowa

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy) , 151 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

19:00 Viagra i Chryzantemy

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Kobieta na dachu (2D/oryginalny)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Animal

 Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

19:00 ABBA i INNI Symfonicznie , 90 min.

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

19:00 I love Cabaret , 90 min.

 Kraków, Teatr Cabaret

19:00 Tomek Kołecki "Sztuka Marginesu" , 90 min.

 Brodnica, Nurt

19:00 Viva Santana! , 90 min.

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19:00 Kabaret Neo-Nówka , 80 min.

 Lutynia (gm. Miękinia), Kulturalna Stodoła

19:00 Gra fortuny (2D/napisy)

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

19:00 Stand-up: Sebastian Rejent , 120 min.

 Stróża-Kolonia, Restauracja Dworska

19:00 Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy , 90 min.

 Warszawa, Scena Relax

19:00 Filmowa Premiera Miesiąca: W Trójkącie , 147 min.

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

19:00 Stand-up: Czarek Sikora "Do startu start" • Krosno , 120 min.

 Krosno, Klub K15

19:00 Stare Dobre Małżeństwo , 90 min.

 Kutno, Kutnowski Dom Kultury

19:00 Grupa MoCarta wśród gwiazd , 90 min.

 Zduńska Wola, Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli (ZCI Ratusz)

19:00 Masz Ci los! 2D (oryginalny) - Kino dla Kobiet

 Sochaczew, Kino Mazowsze

19:00 Prezent urodzinowy

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:10 Gra fortuny

 Żyrardów, Kino Len

19:30 Pokusa (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

19:30 Pokusa (2D/oryginalny) , 99 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

19:30 Marcin Zbigniew Wojciech - Nowy program "SZTOS" , 90 min.

 Jaworzno, Klub Gravitacja

19:50 Gra fortuny (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 M3GAN (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Chleb i sól (2D/oryginalny) , 98 min.

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

20:00 Właściciele(2D)DKF

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

20:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:00 Babilon (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

20:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:10 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Sławno, Duża sala SDK

20:10 Pokusa (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

20:15 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

20:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Terrifier 2. Masakra w święta (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:20 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

20:30 Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało? , 90 min.

 Lubliniec, Miejski Dom Kultury

21:00 W gorsecie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22:00 sesja nocna w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

3

pt

 

08:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

 Olkusz, Muzea MOK

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

 Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

KARNET Kolekcje MOK

 Olkusz, Muzea MOK

09:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

09:00 Pasztety, do boju! NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

 Olkusz, Muzea MOK

Muzeum Afrykanistyczne

 Olkusz, Muzea MOK

09:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

10:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

10:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

10:00 Avatar: Istota wody (3D/dubbing)

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

10:00 Prorok (2D/oryginalny)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

10:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

10:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

11:00 Wyspa Leopolda | Teatr Sztuka Ciała

 Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

11:00 „Ale Kino” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

11:30 Filharmonia Narodowa - Spotkania z muzyką - Zapisane w starych księgach , 45 min.

 Zielonka, OKiS Zielonka - Sala widowiskowa

11:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

12:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu , 60 min.

 Nysa, Nyski Dom Kultury

12:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:00 Mumie (2D/dubbing)

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

12:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

12:30 Avatar: Istota wody (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:40 SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

12:40 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

13:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

13:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

13:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

13:50 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

14:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Miejsce

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie , 100 min.

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

14:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

14:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

14:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:30 Avatar: Istota wody (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

14:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

15:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Żyrardów, Kino Len

15:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

15:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:30 Mumie (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:30 Till (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 90 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

15:30 Super Futrzak Ratuje Świat (2D/dubbing) , 90 min.

 Sławno, Duża sala SDK

15:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

15:30 Zadziwiający kot Maurycy

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

15:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

16:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

16:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Miejsce

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing) , 112 min.

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie , 100 min.

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

16:00 Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

16:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:05 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

16:15 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:15 Mumie (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:15 Mumie (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

16:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing) , 94 min.

 Sławno, Mała sala SDK

16:30 Fabelmanowie (2D)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

17:00 Dziwny świat (2D/dubbing)

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

17:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

17:00 Walentynkowa potańcówka dla dorosłych 2023

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

17:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

17:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (dubbing)

 Turek, Kino Tur

17:00 Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Łochów, Kino Łochów

17:00 Goło i Wesoło

 Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

17:00 Gra fortuny

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Berek, czyli upiór w moherze

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:15 Berek, czyli upiór w moherze

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:15 O mało co... - Anna Mucha i Filip Bobek w kultowej komedii

 Kraków, Kino Kijów

17:15 Niebezpieczni dżentelmeni

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

17:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Inteligenci

 Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

17:30 Ludzie inteligentni

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

17:30 Fenomen (2D/oryginalny) , 95 min.

 Sławno, Duża sala SDK

17:30 Nerwica natręctw

 Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Aftersun (2D/napisy) , 98 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

18:00 Babski Comber 2023 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach , 240 min.

 Rybnik, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

18:00 TeatRyle - Bajka o szczęściu , 90 min.

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Duża sala

18:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Człuchów, Kino Uciecha

18:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Dobrze się kłamie

 Warszawa, Terminal Kultury Gocław

18:00 Ślub doskonały , 98 min.

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

18:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

18:00 M3GAN (2D/napisy) , 102 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

18:00 Łukasz Nowak i Grupa Ballada

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

18:05 Chora na siebie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

18:10 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

18:10 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

18:15 Aftersun (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:30 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Sławno, Mała sala SDK

18:30 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:30 Niebezpieczni dżentelmeni , 107 min.

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

18:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19:00 DKF Kinocentrycy // IO + spotkanie z Agnieszką Glińską, montażystką filmu , 120 min.

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

19:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 Warszawa, Mała Warszawa

19:00 Gra fortuny (2D/napisy)

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

19:00 Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

19:00 Koncert symfoniczny

 Lublin, Filharmonia Lubelska - sala koncertowa

19:00 Wystrzałowe wesele (2D/napisy) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Viagra i Chryzantemy

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Wieczór Panieński Plus , 90 min.

 Marki, Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne

19:00 Avatar: Istota wody (2D/napisy)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

19:00 Klimakterium ... i już , 90 min.

 Łańcut, Miejski Dom Kultury

19:00 Komedia muzyczna "Ciekłokrystaliczni"

 Warszawa, Dom Kultury Portiernia

19:00 Teatr Cieni TEULIS , 90 min.

 Warszawa, Teatr Palladium

19:00 Bartosz Gajda - Pan z telewizji , 90 min.

 Pyskowice, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu

19:00 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

19:00 Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie , 90 min.

 Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

19:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Krzysztof Jahns Stand-up Format VHS , 90 min.

 Legnica, La Musica Club

19:00 Stand-up: Czarek Sikora "Do startu start" • Nowy Sącz , 120 min.

 Nowy Sącz, Restauracja Panorama

19:00 Balet Potskhishvili Georgia , 90 min.

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

19:00 Iluzjonista Adrian Mitoraj , 70 min.

 Andrychów, Miejski Dom Kultury

19:00 Między łóżkami

 Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza

19:00 Reggae Night , 90 min.

 Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian

19:00 ABBA i INNI Symfonicznie , 90 min.

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu , 60 min.

 Nysa, Nyski Dom Kultury

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy) , 151 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

19:00 Koncert Chopinowski na Starym Mieście , 60 min.

 Warszawa, Chopin Point Warsaw/Dom Literatury

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy) , 151 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

19:00 Dzieła wszystkie Szekspira , 90 min.

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 ABBA i INNI Symfonicznie

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 KRĘGI BĘBNÓW – 3 MIEJSCE

 Radom, Scena Obozisko

19:00 W trójkącie (2D/napisy) , 150 min.

 Przeźmierowo, Centrum Kultury

19:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

19:00 Niespodziewany powrót , 120 min.

 Warszawa, Teatr IMKA

19:00 Kabaret Chyba w programie „4”

 Łask, Łaski Dom Kultury

19:00 Sexapil , 90 min.

 Kraków, Teatr Cabaret

19:00 Lunana. Szkoła na końcu świata

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19:00 Kabaret Paranienormalni

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

19:00 Cudowna terapia

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:10 Masz Ci los!

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

19:10 Niebezpieczni dżentelmeni

 Żyrardów, Kino Len

19:15 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Łochów, Kino Łochów

19:15 NA TWOIM MIEJSCU

 Turek, Kino Tur

19:30 Babilon (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:30 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:30 Michał Łangowski & Wojciech Szymański , 90 min.

 Gorzów Wielkopolski, Łazienki 6 Klub

19:30 Pokusa (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

19:30 ŚWIECZOWISKO

 Piaseczno, Dom Kultury

19:30 Fabelmanowie (2D)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

19:30 Pokusa (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

19:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Sławno, Duża sala SDK

19:45 Duchy Inisherin (2D/napisy) , 114 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

20:00 Ludzie inteligentni

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

20:00 JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

 Łomianki, Lemon Tree Restauracja i Ogród

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Człuchów, Kino Uciecha

20:00 M3GAN (2D/napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

20:00 Nerwica natręctw

 Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

20:00 Paweł Tur , 90 min.

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Witrażowa

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

20:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

20:00 Babilon (2D/napisy) , 190 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

20:00 IMPRO Atak! Teatru Komedii Impro , 60 min.

 Łódź, Teatr Komedii Impro - Scena OFF Piotrkowska

20:00 Inteligenci

 Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

20:00 KUBAŃSKI KARNAWAŁ Z MUSIC OF BUENA VISTA The Cuban Latin Jazz , 90 min.

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Pokusa (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:15 Terrifier 2. Masakra w święta (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Berek, czyli upiór w moherze

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

20:15 Goło i Wesoło

 Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

20:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

20:15 Berek, czyli upiór w moherze

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

20:30 Dobrze się kłamie

 Warszawa, Terminal Kultury Gocław

20:30 O mało co... - Anna Mucha i Filip Bobek w kultowej komedii

 Kraków, Kino Kijów

20:30 Podejrzana (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

20:30 M3GAN (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 Podejrzana (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 W trójkącie (2D/napisy)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:00 Pokusa (2D/oryginalny) , 99 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

21:00 Pokusa

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

22:00 sesja nocna w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

4

sb

 

Muzeum Afrykanistyczne

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

KARNET Kolekcje MOK

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

 Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

09:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

Zamek Rabsztyn WEEKEND

 Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

10000 SZT.

kup bilet

09:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:00 Mumie (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

10:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

372 SZT.

kup bilet

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

16 SZT.

kup bilet

10:00 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30 SZT.

kup bilet

10:00 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 - Tomaszów Mazowiecki , 90 min.

 Tomaszów Mazowiecki, Chrześcijańskie Centrum Kultury Proem Edu

42 SZT.

kup bilet

10:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

10:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

38 SZT.

kup bilet

10:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:00 Królowa śniegu - Teatr Capitol

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

11:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing) , 94 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

11:00 "NIEbo i dłoNIE"

 Słupsk, Teatr Lalki Tęcza w Słupsku

130 SZT.

kup bilet

11:00 Brzechwa 2020

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11:00 Czerwony Kapturek w wielkim mieście

 Warszawa, Teatr IMKA

113 SZT.

kup bilet

11:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

334 SZT.

kup bilet

11:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

11:00 Malowanie na szkle , 70 min.

 Bielany Wrocławskie, Między Stołami Aleja Bielany

11:30 Mumie (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

11:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:50 ZESTAW BAJEK (2D/oryginalny)

 Świdnik, Kino Lot

321 SZT.

kup bilet

12:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

12:00 Bal Karnawałowy dla dzieci w CePeKu! , 120 min.

 Warszawa, Centrum Promocji Kultury Dzielnicy Praga - Południe

12:00 Super Futrzak Ratuje Świat (2D/dubbing) , 90 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

12:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie , 100 min.

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

79 SZT.

kup bilet

12:00 Spektakl teatralny dla dzieci „Brzydkie kaczątko” w Zastowie

 Warszawa, Zastów - sala widowiskowa

12:00 Klubowe bajeczki

 Józefosław, Klub Kultury w Józefosławiu sala widowiskowa

12:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

14 SZT.

kup bilet

12:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:30 Till (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

31 SZT.

kup bilet

12:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:40 SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

12:40 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

13:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

13:00 Malowanie na szkle , 70 min.

 Bielany Wrocławskie, Między Stołami Aleja Bielany

13:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:00 Alicja w krainie czarów - Spektakl familijny

 Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

67 SZT.

kup bilet

13:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

200 SZT.

kup bilet

13:30 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

332 SZT.

kup bilet

13:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:50 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

201 SZT.

kup bilet

14:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach Ostatnie życzenie

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

14:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

14:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

258 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

210 SZT.

kup bilet

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

223 SZT.

kup bilet

14:05 Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica (2D/dubbing)_Ferie w Kinie_dubbing ukraiński

 Włoszczowa, Sala Kameralna

14:15 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

180 SZT.

kup bilet

14:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

14:30 Avatar: Istota wody (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

105 SZT.

kup bilet

14:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

184 SZT.

kup bilet

14:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:30 Avatar: Istota wody (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

15:00 Super Futrzak Ratuje Świat (2D/dubbing) , 90 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

15:00 Avatar: Istota wody (3D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

211 SZT.

kup bilet

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

364 SZT.

kup bilet

15:00 Śpiąca Królewna - Royal Lviv Ballet

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

13 SZT.

kup bilet

15:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Warszawa, ADA Kino Studyjne

60 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

206 SZT.

kup bilet

15:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

113 SZT.

kup bilet

15:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

15:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

15:15 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

37 SZT.

kup bilet

15:20 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

15:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing) , 94 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

15:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 90 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

15:30 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15:30 Testosteron - kultowa komedia w teatralnej odsłonie

 Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

176 SZT.

kup bilet

15:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:30 Berek, czyli upiór w moherze

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

64 SZT.

kup bilet

15:30 Mumie (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

131 SZT.

kup bilet

15:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

192 SZT.

kup bilet

16:00 Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

41 SZT.

kup bilet

16:00 Kabaret Paranienormalni - nowy program: Osiemnastka , 90 min.

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

16:00 Prywatna Klinika

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19 SZT.

kup bilet

16:00 Kabaret Chyba w programie „4”

 Prudnik, Sala Kina Diana

25 SZT.

kup bilet

16:00 Elfinki

 Strzegom, Kino SCK

276 SZT.

kup bilet

16:00 Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie , 90 min.

 Choszczno, Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 2

49 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

223 SZT.

kup bilet

16:00 Ludzie inteligentni

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

74 SZT.

kup bilet

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

271 SZT.

kup bilet

16:00 Inteligenci

 Poznań, Kino Teatr Apollo

11 SZT.

kup bilet

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing) , 112 min.

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

240 SZT.

kup bilet

16:00 Niebezpieczni dżentelmeni

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

265 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

148 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

105 SZT.

kup bilet

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

264 SZT.

kup bilet

16:00 Wieczór Panieński Plus , 90 min.

 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

16:00 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 - Piotrków Trybunalski , 90 min.

 Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

240 SZT.

kup bilet

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

214 SZT.

kup bilet

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

16:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

16:00 Juliusz Verne – mariaż wiedzy i literatury | Prelekcja dr. Krzysztofa Czubaszka

 Warszawa, Sala literacka „Mrożek” - wejściówki

16:00 Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

144 SZT.

kup bilet

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

224 SZT.

kup bilet

16:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Miejsce

50 SZT.

kup bilet

16:00 "Jabłko" Teatr Żelazny , 90 min.

 Katowice, Teatr Żelazny

16:00 Dobrze się kłamie

 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

124 SZT.

kup bilet

16:00 Goło i Wesoło

 Legnica, Legnickie Centrum Kultury

16:00 Między łóżkami

 Warszawa, Teatr Palladium

112 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

16:05 Chora na siebie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

16:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

16:15 Mumie (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

16:15 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

16:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

210 SZT.

kup bilet

16:30 Kot w butach Ostatnie życzenie

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

360 SZT.

kup bilet

16:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

16:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

329 SZT.

kup bilet

17:00 KARNAWAŁOWA REWIA PRZEBOJÓW

 Skoczów, Teatr Elektryczny

52 SZT.

kup bilet

17:00 Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie , 90 min.

 Poznań, Sala Ziemi

49 SZT.

kup bilet

17:00 Spotkanie z Adamem Węgłowskim, autorem książki „Labirynt Verne’a, czyli drugie życie kapitana Nemo"

 Warszawa, Sala literacka „Mrożek” - wejściówki

14 SZT.

kup bilet

17:00 Niezapomniane Melodie Wiednia. Wiedeńskiej operetki Czar , 95 min.

 Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

17 SZT.

kup bilet

17:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (dubbing)

 Turek, Kino Tur

134 SZT.

kup bilet

17:00 Fenomen (2D/oryginalny) , 95 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

17:00 Irena Salwowska z zespołem , 90 min.

 Krzyż Wielkopolski, Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury

71 SZT.

kup bilet

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Łochów, Kino Łochów

95 SZT.

kup bilet

17:00 Klika Francika Zabawa Karnawałowa

 Rybnik, Klub Kultury Harcówka

17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - Chemeko-System Gwardia Wrocław

 Bydgoszcz, HSW Immobile Łuczniczka

120 SZT.

kup bilet

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

365 SZT.

kup bilet

17:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu , 60 min.

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

117 SZT.

kup bilet

17:00 Nerwica natręctw

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

213 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

129 SZT.

kup bilet

17:00 Fenomen (2D/oryginalny)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

124 SZT.

kup bilet

17:15 Niebezpieczni dżentelmeni

 Żyrardów, Kino Len

295 SZT.

kup bilet

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

17:30 Podejrzana (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18 SZT.

kup bilet

17:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

17:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

17:45 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 - Piotrków Trybunalski , 90 min.

 Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

194 SZT.

kup bilet

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

266 SZT.

kup bilet

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

188 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

326 SZT.

kup bilet

18:00 ABBA i INNI Symfonicznie , 90 min.

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

58 SZT.

kup bilet

18:00 Ślub doskonały , 98 min.

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

238 SZT.

kup bilet

18:00 Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy , 90 min.

 Wrocław, Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

18:00 Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny , 150 min.

 Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

18:00 Bartosz Gajda - Pan z telewizji , 90 min.

 Katowice, Miejski Dom Kultury "Koszutka" Filia "Dąb"

18:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

105 SZT.

kup bilet

18:00 M3GAN (2D/napisy) , 102 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Złotów, Kino Rodło

151 SZT.

kup bilet

18:00 Kłamstwo

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

18:00 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

187 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

18:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Duża sala

223 SZT.

kup bilet

18:00 KARNAWAŁOWY KONCERT GOSPEL

 Radom, MOK "Amfiteatr" - Kawiarnia Artystyczna

18:00 Stare Dobre Małżeństwo , 90 min.

 Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

18:00 Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie , 90 min.

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

18:00 Babski Comber 2023 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach , 240 min.

 Rybnik, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

18:00 Seans filmowy – niespodzianka: klasyczna amerykańska adaptacja jednej z najgłośniejszych powieści Juliusza Verne’a, w angielskiej wersji językowej

 Warszawa, sala „Bareja” - wejściówki

24 SZT.

kup bilet

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

18:00 Paulina Potocka - Ja to mam szczęście , 80 min.

 Warszawa, Terminal Kultury Gocław sala 207

10 SZT.

kup bilet

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Strzegom, Kino SCK

276 SZT.

kup bilet

18:00 Cudowna terapia , 90 min.

 Olkusz, Sala widowiskowa MOK

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

275 SZT.

kup bilet

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

280 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los!

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

276 SZT.

kup bilet

18:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Warszawa, ADA Kino Studyjne

58 SZT.

kup bilet

18:00 Kłamstwo , 115 min.

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

18:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Człuchów, Kino Uciecha

225 SZT.

kup bilet

18:05 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

18:10 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

180 SZT.

kup bilet

18:10 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

18:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

115 SZT.

kup bilet

18:15 Niebezpieczni dżentelmeni

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

110 SZT.

kup bilet

18:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

302 SZT.

kup bilet

18:30 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

18:30 Inteligenci

 Poznań, Kino Teatr Apollo

18:30 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

66 SZT.

kup bilet

19:00 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

19:00 Dajcie mi Tenora!

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Testosteron - kultowa komedia w teatralnej odsłonie

 Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

84 SZT.

kup bilet

19:00 Teatr Na Bruku - "Ambasador" Sławomira Mrożka , 90 min.

 Wrocław, Teatr Na bruku w Centrum Aktywności Lokalnej na Ołtaszynie

80 SZT.

kup bilet

19:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

338 SZT.

kup bilet

19:00 Obserwuję Cię (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem) , 90 min.

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 KARNAWAŁOWA POTAŃCÓWKA , 240 min.

 Izabelin, SALA KONCERTOWA

19:00 Telewizja Kłamie

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

23 SZT.

kup bilet

19:00 Berek, czyli upiór w moherze

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

76 SZT.

kup bilet

19:00 Koncert Chopinowski na Starym Mieście , 60 min.

 Warszawa, Chopin Point Warsaw/Dom Literatury

16 SZT.

kup bilet

19:00 Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia

 Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

76 SZT.

kup bilet

19:00 Sklep z facetami , 90 min.

 Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

19:00 Dobrze się kłamie

 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

141 SZT.

kup bilet

19:00 żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

91 SZT.

kup bilet

19:00 Stand-up: Czarek Sikora "Do startu start" • Mielec , 120 min.

 Mielec, Hotel Atena

10 SZT.

kup bilet

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

19:00 Krzysztof Jahns Stand-up Format VHS , 90 min.

 Kalisz, Kontrabas Cafe Club

10 SZT.

kup bilet

19:00 Piosenka aktorska | recital słuchaczek i słuchaczy Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego

 Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

13 SZT.

kup bilet

19:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków , 90 min.

 Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

19:00 Pub-Przegląd utworów Big-Beatowych

 Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

127 SZT.

kup bilet

19:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

19:00 Ludzie inteligentni

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

112 SZT.

kup bilet

19:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

207 SZT.

kup bilet

19:00 JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

 Częstochowa, Ośrodek Promocji Kultury GAUDE MATER

19:00 John Porter Solo , 90 min.

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

19:00 Rewia - Lata 20 lata 30 , 90 min.

 Kraków, Teatr Cabaret

20 SZT.

kup bilet

19:00 Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 Zielona Góra, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego

19:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

19:00 Prywatna Klinika

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

32 SZT.

kup bilet

19:00 Sławek Uniatowski - Love Story

 Piła, RCK - Teatr Miejski

19:00 Frida. Życie. Sztuka. Rewolucja – spektakl o Fridzie Kahlo , 70 min.

 Łódź, ARTKOMBINAT Scena Monopolis

19:00 Pokusa

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

374 SZT.

kup bilet

19:00 Ni pies, ni wydra ... coś na kształt miłości

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

118 SZT.

kup bilet

19:00 Wystrzałowe wesele (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

294 SZT.

kup bilet

19:00 Wystrzałowe wesele (2D/napisy) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

236 SZT.

kup bilet

19:00 Projekt Pięć / Beş

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

19:00 Pokusa (2D/oryginalny) , 99 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

19:00 Avatar: Istota wody (2D/napisy)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

258 SZT.

kup bilet

19:00 „Jezioro łabędzie” – spektakl Royal Lviv Ballet

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Wieczór Panieński Plus , 90 min.

 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

19:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Łochów, Kino Łochów

110 SZT.

kup bilet

19:15 NA TWOIM MIEJSCU

 Turek, Kino Tur

208 SZT.

kup bilet

19:30 SIX | egzamin grupy musicalowej Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego

 Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

19:30 Pokusa (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

197 SZT.

kup bilet

19:30 Goło i Wesoło

 Legnica, Legnickie Centrum Kultury

19:30 Między łóżkami

 Warszawa, Teatr Palladium

57 SZT.

kup bilet

19:30 "Jabłko" Teatr Żelazny , 90 min.

 Katowice, Teatr Żelazny

19:30 Gra fortuny

 Żyrardów, Kino Len

306 SZT.

kup bilet

19:30 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:30 Babilon (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

19:30 Pokusa (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

19:40 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

20:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni , 90 min.

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

20:00 Masz Ci los! (2D) , 85 min.

 Warszawa, Kino Głębocka 66

358 SZT.

kup bilet

20:00 Nerwica natręctw

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20:00 Kabaret Chyba w programie „4”

 Krapkowice, Krapkowicki Dom Kultury

57 SZT.

kup bilet

20:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

175 SZT.

kup bilet

20:00 Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy , 90 min.

 Wrocław, Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

20:00 Rap Stage Fest , 90 min.

 Gdańsk, Klub B90

41 SZT.

kup bilet

20:00 Babilon (2D/napisy) , 190 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

20:00 American Musical - Wieczór Amerykański

 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

29 SZT.

kup bilet

20:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

278 SZT.

kup bilet

20:00 Beltaine , 90 min.

 Łódź, Pub Keja

23 SZT.

kup bilet

20:00 Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie , 90 min.

 Stargard, Hala OSiR

159 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

271 SZT.

kup bilet

20:00 Kryminał improwizowany Teatru Komedii Impro , 90 min.

 Łódź, Teatr Komedii Impro - Scena OFF Piotrkowska

20:00 Three Ways Out , 90 min.

 Siedlce, Rock Pub Lemmy

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

339 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

355 SZT.

kup bilet

20:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

259 SZT.

kup bilet

20:00 Ralph Kaminski - Bal u Rafała , 90 min.

 Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Człuchów, Kino Uciecha

204 SZT.

kup bilet

20:00 M3GAN (2D/napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

187 SZT.

kup bilet

20:00 Marleyki 2023 - "The best of Bob Marley and more..." , 90 min.

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

40 SZT.

kup bilet

20:00 Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie , 90 min.

 Poznań, Sala Ziemi

191 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

105 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Złotów, Kino Rodło

145 SZT.

kup bilet

20:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

328 SZT.

kup bilet

20:15 Wilcze stado (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

20:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

20:30 Podejrzana (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

50 SZT.

kup bilet

20:30 M3GAN (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

137 SZT.

kup bilet

20:30 Aftersun (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

28 SZT.

kup bilet

21:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

133 SZT.

kup bilet

21:00 Przemek Burel z zespołem Mielizna , 90 min.

 Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian

41 SZT.

kup bilet

22:00 Nocne zwiedzanie Zamku w Leśnicy , 90 min.

 Wrocław, Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

22:00 sesja nocna w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

5

nd

 

09:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

Zamek Rabsztyn WEEKEND

 Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

10000 SZT.

kup bilet

09:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

Drugie Targi terrarystyczne SZCZECIN 5-02-2023 Wild Animal Expo , 360 min.

 Szczecin, Event Arena

10:00 WKRĘĆ SIĘ W TEATR: BAJKA O SZCZĘŚCIU

 Radom, Daszyńskiego 5 - parter

45 SZT.

kup bilet

10:00 Kot w butach Ostatnie życzenie

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

10:00 Muzyczka dla Smyczka - Koncert Gordonowski dla rodzin z dziećmi

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:00 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 , 75 min.

 Wrocław, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej

10:00 Mumie (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

10:30 Poranek Teatralny - "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" Teatr Katarynka , 45 min.

 Pruszków, Miejski Ośrodek Kultury im. Aleksandra Kamińskiego "Kamyka" - Sala Widowiskowa

10:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:00 „Do góry” spektakl dla naj najmłodszych Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 - Łódź , 90 min.

 Łódź, Centrum Rozrywki Sukcesja

11:00 „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” (2D/dubbing) , 83 min.

 Warszawa, Kino Głębocka 66

329 SZT.

kup bilet

11:00 „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

201 SZT.

kup bilet

11:00 Czerwony Kapturek w wielkim mieście

 Warszawa, Teatr IMKA

83 SZT.

kup bilet

11:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

11:00 Teatr Tup Tup "Kim będę, gdy dorosnę?"

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

24 SZT.

kup bilet

11:00 „Dobre rady Lisa Witalisa” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

11:00 Spektakl dla dzieci "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" Teatru Katarynka , 45 min.

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

13 SZT.

kup bilet

11:00 Pasztety, do boju! NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala

154 SZT.

kup bilet

11:30 EKO. PRZEDSTAWIENIE NAUKOWE DLA DZIECI

 Józefosław, Klub Kultury w Józefosławiu sala widowiskowa

46 SZT.

kup bilet

11:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:30 Super Futrzak Ratuje Świat (2D/dubbing) , 90 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

11:30 Mumie (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

11:30 Teatralny Poranek Bajkowy "Wars i Sawa"

 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

10 SZT.

kup bilet

11:45 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 , 75 min.

 Wrocław, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej

12:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

219 SZT.

kup bilet

12:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:00 Nikt Nic Nie Wie - spektakl improwizowany dla dzieci.

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

10 SZT.

kup bilet

12:00 Baletniczki | pokaz karnawałowy

 Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

31 SZT.

kup bilet

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

12:00 ZESTAW BAJEK (2D/oryginalny)

 Świdnik, Kino Lot

317 SZT.

kup bilet

12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona , 83 min.

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

138 SZT.

kup bilet

12:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:00 Poranek Teatralny - "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" Teatr Katarynka , 45 min.

 Pruszków, Miejski Ośrodek Kultury im. Aleksandra Kamińskiego "Kamyka" - Sala Widowiskowa

12:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

12:00 MUMIE (2D/dubbing) , 88 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

12:00 WKRĘĆ SIĘ W TEATR: BAJKA O SZCZĘŚCIU

 Radom, Daszyńskiego 5 - parter

21 SZT.

kup bilet

12:30 "W Krainie Grzeczności" - Teatr Dur-Moll , 45 min.

 Warszawa, Artystyczny Dom Animacji

14 SZT.

kup bilet

12:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:30 "O Bałwanku, który miał gorące serce" spektakl lalkowy dla dzieci , 60 min.

 Gdańsk, klub Miasto Aniołów/BARKA

43 SZT.

kup bilet

12:30 Teatr Lalkowy Bajka "Krawiec niteczka"

 Warszawa, Dom Kultury Portiernia

12:40 SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

12:40 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

13:00 Bal karnawałowy dla dzieci

 Warszawa, Sala nr 29 (kominkowa)

13:00 „Dobre rady Lisa Witalisa” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

13:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

189 SZT.

kup bilet

13:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:00 „Do góry” spektakl dla naj najmłodszych Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

13:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

332 SZT.

kup bilet

13:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

13:00 Teatr Baj - Pinokio , 70 min.

 Zielonka, OKiS Zielonka - Sala widowiskowa

13:00 Spektakl dla dzieci "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" Teatru Katarynka , 45 min.

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

46 SZT.

kup bilet

13:00 Mumie (2D/dubbing) , 86 min.

 Warszawa, Kino Głębocka 66

362 SZT.

kup bilet

13:00 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 - Łódź , 90 min.

 Łódź, Centrum Rozrywki Sukcesja

52 SZT.

kup bilet

13:00 Balet Jezioro łabędzie - familijny spektakl baletowy , 60 min.

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

13 SZT.

kup bilet

13:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

261 SZT.

kup bilet

13:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:30 Bajka o Smoku Wawelskim

 Wołomin, Miejski Dom Kultury

119 SZT.

kup bilet

13:45 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 , 75 min.

 Wrocław, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej

13:45 Avatar: Istota wody (2D/dubbing)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

125 SZT.

kup bilet

13:50 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

201 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

215 SZT.

kup bilet

14:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie , 100 min.

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

112 SZT.

kup bilet

14:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:00 Super Futrzak Ratuje Świat (2D/dubbing) , 90 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

14:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing) , 94 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

14:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

373 SZT.

kup bilet

14:00 André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok

 Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

14:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

333 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

14:05 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

22 SZT.

kup bilet

14:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

14:15 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

179 SZT.

kup bilet

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

14:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:30 Avatar: Istota wody (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

14:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

15:00 Goło i Wesoło

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

42 SZT.

kup bilet

15:00 Między łóżkami

 Konin, Koniński Dom Kultury

15:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Łochów, Kino Łochów

109 SZT.

kup bilet

15:00 Klub filmowy „Alternatywy” dla młodzieży (14-25 lat)

 Warszawa, Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala „Bareja”

35 SZT.

kup bilet

15:00 Avatar: Istota wody (3D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

235 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing) , 86 min.

 Warszawa, Kino Głębocka 66

362 SZT.

kup bilet

15:00 Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie , 90 min.

 Gryfice, Gryf Arena Hala widowiskowo-sportowa

54 SZT.

kup bilet

15:00 Yuku i magiczny kwiat (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

15:00 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 - Warszawa , 90 min.

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18 SZT.

kup bilet

15:00 Ślub doskonały

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

278 SZT.

kup bilet

15:00 Till (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

44 SZT.

kup bilet

15:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

15:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Warszawa, ADA Kino Studyjne

58 SZT.

kup bilet

15:00 André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

69 SZT.

kup bilet

15:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

15:00 Filharmonia Krakowska "Słoń Trębacz jakich mało" , 60 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

209 SZT.

kup bilet

15:00 Goło i Wesoło

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

16 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

334 SZT.

kup bilet

15:20 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

329 SZT.

kup bilet

15:30 Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia

 Dębica, Dom Kultury "Mors"

108 SZT.

kup bilet

15:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:30 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 , 75 min.

 Wrocław, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej

15:30 Mumie (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

15:30 Dobrze się kłamie

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

15:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 90 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

15:30 Berek, czyli upiór w moherze

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

15 SZT.

kup bilet

15:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

16:00 Balet Jezioro łabędzie - familijny spektakl baletowy , 60 min.

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

25 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

281 SZT.

kup bilet

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

16:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

16:00 Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

16:00 Szalone Nożyczki

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

16:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

296 SZT.

kup bilet

16:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Miejsce

53 SZT.

kup bilet

16:00 Prywatna Klinika

 Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

41 SZT.

kup bilet

16:00 Maciej Klociński , 60 min.

 Warszawa, Klub Kultury Seniora

16:00 Elfinki (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

276 SZT.

kup bilet

16:00 "KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU" TEATRALNA NIEDZIELA , 60 min.

 Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

110 SZT.

kup bilet

16:00 Telewizja Kłamie

 Katowice, Pałac Młodzieży

16:00 Bal karnawałowy dla dzieci 5 - 7 lat , 90 min.

 Piaseczno, Dom Kultury

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

16:00 Kabaret Chyba w programie „4”

 Strzelce Opolskie, Strzelecki Ośrodek Kultury

50 SZT.

kup bilet

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

16:00 Wieczór Panieński Plus , 90 min.

 Lubin, Centrum Kultury Muza

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

217 SZT.

kup bilet

16:00 Koncert charytatywny dla Jagody: Cała Praga Śpiewa, Czessband, Staynia - Eksperymentalna Pracownia Muzyczna, Bum Bum Orkiestra, Werwa i Piąteczki , 80 min.

 Warszawa, Terminal Kultury Gocław

219 SZT.

kup bilet

16:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

300 SZT.

kup bilet

16:00 Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie , 90 min.

 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

28 SZT.

kup bilet

16:00 Wymyślanka - bajka improwizowana , 60 min.

 Łódź, Teatr Komedii Impro - Scena OFF Piotrkowska

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie , 100 min.

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

109 SZT.

kup bilet

16:00 Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy

 Opole, Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing) , 94 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

16:00 Inteligenci

 Warszawa, Teatr Palladium

86 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Człuchów, Kino Uciecha

225 SZT.

kup bilet

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing) , 112 min.

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

244 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

160 SZT.

kup bilet

16:00 Ludzie inteligentni

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

16:00 Marcin Zbigniew Wojciech - Nowy program "SZTOS" , 90 min.

 Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

30 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

105 SZT.

kup bilet

16:05 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

16:15 Mumie (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

16:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

16:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent (Cieślak, Zbieć, Borkowski, Podobas) , 100 min.

 Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

38 SZT.

kup bilet

16:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

16:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

16:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

215 SZT.

kup bilet

16:30 Kot w butach Ostatnie życzenie

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

374 SZT.

kup bilet

17:00 Teatr Jednej Chwili i Goście. Wieczór Komedii

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

35 SZT.

kup bilet

17:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

97 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los!

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

275 SZT.

kup bilet

17:00 ABBA i INNI Symfonicznie , 90 min.

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

17:00 Johnny (2D)

 Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

75 SZT.

kup bilet

17:00 Retro śpiewanie - karaoke , 90 min.

 Kraków, Teatr Cabaret

20 SZT.

kup bilet

17:00 Babski Comber 2023 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach , 240 min.

 Rybnik, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa

17:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Józefów, Holiday Inn Resort Warszawa Józefów ****

39 SZT.

kup bilet

17:00 Sielska wpadka , 90 min.

 Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury

17:00 Klub Mężusiów

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17:00 Filharmonia Krakowska "Słoń Trębacz jakich mało" , 60 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

296 SZT.

kup bilet

17:00 Czerwone Gitary - Platynowy Koncert

 Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

28 SZT.

kup bilet

17:00 Fenomen (2D/oryginalny)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

17:00 Hrabina Pączek - recital Joanny Kołaczkowskiej , 90 min.

 Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza

96 SZT.

kup bilet

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

17:00 Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie , 90 min.

 Drzewica, Regionalne Centrum Kultury

17:00 Rewia musicalowa ,,Broadway Show"

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

17:00 "Hejt MADE" spektakl muzyczny dla młodzieży OSTATNI POKAZ

 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

68 SZT.

kup bilet

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

328 SZT.

kup bilet

17:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (dubbing)

 Turek, Kino Tur

199 SZT.

kup bilet

17:00 Stare Dobre Małżeństwo , 90 min.

 Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

29 SZT.

kup bilet

17:00 Kabaret Czesuaf - Skandal , 90 min.

 Kalwaria Zebrzydowska, Centrum Kultury, Sportu i Turystyki

14 SZT.

kup bilet

17:00 Najsłodszy owoc , 120 min.

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

104 SZT.

kup bilet

17:00 Mumie (2D/dubbing) , 86 min.

 Warszawa, Kino Głębocka 66

362 SZT.

kup bilet

17:00 Dziwny świat (2D/dubbing)

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

202 SZT.

kup bilet

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Łochów, Kino Łochów

105 SZT.

kup bilet

17:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

17:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

17:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

194 SZT.

kup bilet

17:30 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023 , 75 min.

 Wrocław, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

17:45 Aftersun (2D/napisy) , 98 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

17:45 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

136 SZT.

kup bilet

17:45 Aftersun (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30 SZT.

kup bilet

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Sławno, Duża sala SDK

187 SZT.

kup bilet

18:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Warszawa, ADA Kino Studyjne

58 SZT.

kup bilet

18:00 Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali , 90 min.

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni

 Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

110 SZT.

kup bilet

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

278 SZT.

kup bilet

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

18:00 Dobrze się kłamie

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

357 SZT.

kup bilet

18:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Człuchów, Kino Uciecha

222 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

328 SZT.

kup bilet

18:00 Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia

 Dębica, Dom Kultury "Mors"

127 SZT.

kup bilet

18:00 JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

 Jaworzno, Jazz Club “Muzeum"

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

284 SZT.

kup bilet

18:00 Ślub doskonały , 98 min.

 Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

244 SZT.

kup bilet

18:00 Koncert piosenek Krzysztofa Klenczona

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Michał Łangowski & Wojciech Szymański , 90 min.

 Zielona Góra, Cafe Noir

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

18:00 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

105 SZT.

kup bilet

18:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Duża sala

229 SZT.

kup bilet

18:00 M3GAN (2D/napisy) , 102 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Złotów, Kino Rodło

158 SZT.

kup bilet

18:00 Panny Dworskie , 90 min.

 Serock, Centrum Kultury i Czytelnictwa

15 SZT.

kup bilet

18:00 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

18:00 Kochane Pieniążki

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Michał Bajor - No, a ja? , 90 min.

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

297 SZT.

kup bilet

18:00 Stand-up: Czarek Sikora "Do startu start" • Lublin , 120 min.

 Lublin, klub Studencki Kazik, Politechnika Lubelska

14 SZT.

kup bilet

18:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Strzegom, Kino SCK

276 SZT.

kup bilet

18:00 Nerwica natręctw

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

66 SZT.

kup bilet

18:00 Grupa MoCarta wśród gwiazd , 90 min.

 Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

21 SZT.

kup bilet

18:05 Chora na siebie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

18:10 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

18:15 Niebezpieczni dżentelmeni

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

18:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

129 SZT.

kup bilet

18:30 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

18:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

320 SZT.

kup bilet

18:30 Inteligenci

 Warszawa, Teatr Palladium

157 SZT.

kup bilet

18:30 Berek, czyli upiór w moherze

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

37 SZT.

kup bilet

18:30 Goło i Wesoło

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

16 SZT.

kup bilet

18:30 Ludzie inteligentni

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

18:30 Goło i Wesoło

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

90 SZT.

kup bilet

18:30 Między łóżkami

 Konin, Koniński Dom Kultury

18:30 Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie , 90 min.

 Łobez, Hala Widowiskowo-Sportowa

48 SZT.

kup bilet

19:00 Wieczór Panieński Plus , 90 min.

 Lubin, Centrum Kultury Muza

19:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

19:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

19:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

85 SZT.

kup bilet

19:00 Pokusa

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

375 SZT.

kup bilet

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy) , 151 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

332 SZT.

kup bilet

19:00 Wystrzałowe wesele (2D/napisy)

 Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

295 SZT.

kup bilet

19:00 Kabaret Paranienormalni

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19:00 Wystrzałowe wesele (2D/napisy) , 100 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

240 SZT.

kup bilet

19:00 NA TWOIM MIEJSCU (2D/oryginalny)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

254 SZT.

kup bilet

19:00 Koncert Chopinowski na Starym Mieście

 Warszawa, Chopin Point Warsaw/Dom Literatury

16 SZT.

kup bilet

19:00 Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

19:00 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

19:00 W trójkącie

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

279 SZT.

kup bilet

19:00 Obserwuję Cię (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem) , 90 min.

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 Szalone Nożyczki

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

19:00 Gra fortuny (2D/napisy)

 Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

202 SZT.

kup bilet

19:00 Ethno Jazz Festival - BELTAINE "Observer Tour” , 90 min.

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Witrażowa

30 SZT.

kup bilet

19:00 Ponad Chmurami

 Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian

14 SZT.

kup bilet

19:00 Prywatna Klinika

 Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

32 SZT.

kup bilet

19:00 Kabaret Paranienormalni - nowy program: Osiemnastka

 Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19:00 Cudowna terapia , 120 min.

 Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

14 SZT.

kup bilet

19:00 Bartosz Gajda - Pan z telewizji , 90 min.

 Pszczyna, Sztamfer Burger Bar

19:15 NA TWOIM MIEJSCU

 Turek, Kino Tur

231 SZT.

kup bilet

19:15 ARTIA Akademia Artystyczna - Pokaz Noworoczny 2023

 Wrocław, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej

25 SZT.

kup bilet

19:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Łochów, Kino Łochów

114 SZT.

kup bilet

19:15 Telewizja Kłamie

 Katowice, Pałac Młodzieży

20 SZT.

kup bilet

19:30 Fabelmanowie (2D)

 Dzierżoniów, Kino Zbyszek

268 SZT.

kup bilet

19:30 Babilon (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

19:30 Pokusa (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

19:30 Masz Ci los! (2D) , 85 min.

 Warszawa, Kino Głębocka 66

357 SZT.

kup bilet

19:30 Pokusa (2D/oryginalny)

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

201 SZT.

kup bilet

19:40 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

19:45 Duchy Inisherin (2D/napisy) , 114 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

298 SZT.

kup bilet

20:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

278 SZT.

kup bilet

20:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

20:00 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

20:00 W trójkącie (2D/napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

20:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

365 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury - kino Relaks

284 SZT.

kup bilet

20:00 Marcin Zbigniew Wojciech - Nowy program "SZTOS" , 90 min.

 Wrocław, WędrówkiPub

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Człuchów, Kino Uciecha

223 SZT.

kup bilet

20:00 M3GAN (2D/napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria

103 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Złotów, Kino Rodło

158 SZT.

kup bilet

20:00 Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy

 Opole, Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

69 SZT.

kup bilet

20:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

20:00 Babilon (2D/napisy) , 190 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

20:15 Wilcze stado (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

20:15 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

130 SZT.

kup bilet

20:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

330 SZT.

kup bilet

20:15 Masz Ci los!

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

20:30 M3GAN (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

20:30 Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Podejrzana (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

22:00 sesja nocna w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

6

pn

 

08:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

11:00 Przytul mnie. Poszukiwacze miodu (2D/dubbing) , 70 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

237 SZT.

kup bilet

11:00 „Amelka, Bóbr i Król na dachu” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

234 SZT.

kup bilet

11:00 Wojciech Pokora technik, który został aktorem

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

12:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

12:40 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

12:40 SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

13:00 Superbohaterowie (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

510 SZT.

kup bilet

13:45 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

300 SZT.

kup bilet

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

14:15 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

14:30 Zadziwiający kot Maurycy

 Jastrowie, Ośrodek Kultury

168 SZT.

kup bilet

14:30 Avatar: Istota wody (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

14:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

14:30 Mumie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

14:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

15:00 Chora na siebie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

47 SZT.

kup bilet

15:00 Zadziwiający kot Maurycy

 Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

15:20 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

15:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 90 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

15:30 Mumie (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

16:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

16:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Złotów, Kino Rodło

157 SZT.

kup bilet

16:00 Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

16:00 ZIMOWE ETIUDY BALETOWE , 60 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

29 SZT.

kup bilet

16:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

296 SZT.

kup bilet

16:15 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

16:30 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

17:00 Gra fortuny

 Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

17:00 Pan Zabawka (2D/napisy) , 112 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

240 SZT.

kup bilet

17:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (dubbing)

 Turek, Kino Tur

230 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

17:00 Goło i Wesoło

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

126 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los!

 Jastrowie, Ośrodek Kultury

168 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

17:30 Kiedy kota nie ma...

 Szczecin, Teatr Współczesny

17:30 ZIMOWE ETIUDY BALETOWE , 60 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

11 SZT.

kup bilet

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

17:30 Nerwica natręctw

 Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

31 SZT.

kup bilet

17:30 Berek, czyli upiór w moherze

 Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

21 SZT.

kup bilet

17:30 Podejrzana (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

39 SZT.

kup bilet

17:30 Ludzie inteligentni

 Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

17:30 Nic się nie stało

 Łódź, Teatr Muzyczny

155 SZT.

kup bilet

17:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

17:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

17:30 Dobrze się kłamie

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

128 SZT.

kup bilet

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

17:45 Aftersun (2D/napisy) , 98 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

18:00 Spotkanie Kartki z przeszłości „Przy(e)wracanie”

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

59 SZT.

kup bilet

18:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

13 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

357 SZT.

kup bilet

18:00 Andre Rieu w Dublinie

 Działdowo, Miejski Dom Kultury

177 SZT.

kup bilet

18:00 Michał Łangowski & Wojciech Szymański , 90 min.

 Szczecin, Technopark

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

18:00 M3GAN (2D/napisy) , 102 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Złotów, Kino Rodło

160 SZT.

kup bilet

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

18:10 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

18:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

18:15 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

19:00 Balet Potskhishvili Georgia , 90 min.

 Łódź, Teatr Wielki

46 SZT.

kup bilet

19:00 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

19:00 Pokusa

 Jastrowie, Ośrodek Kultury

163 SZT.

kup bilet

19:00 Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy , 90 min.

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

19:00 Mieszko Minkiewicz - Żółć , 90 min.

 Piotrków Trybunalski, Pub Ósemka

19:00 Michał Bajor - No, a ja? , 90 min.

 Gliwice, Teatr Miejski

19:00 Pokusa (2D/oryginalny) , 99 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

19:00 ABBA i INNI Symfonicznie , 90 min.

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

19:00 Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 Legnica, Legnickie Centrum Kultury

19:00 Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński z Wiednia do Nowego Jorku

 Poznań, Aula UAM

19:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

79 SZT.

kup bilet

19:00 Ponad Chmurami , 75 min.

 Ostrów Mazowiecka, Kino Ostrovia

18 SZT.

kup bilet

19:10 Niebezpieczni dżentelmeni

 Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

19:15 NA TWOIM MIEJSCU

 Turek, Kino Tur

237 SZT.

kup bilet

19:30 Babilon (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

19:30 Pokusa (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

19:40 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

19:45 Duchy Inisherin (2D/napisy) , 114 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Złotów, Kino Rodło

160 SZT.

kup bilet

20:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

20:00 Nerwica natręctw

 Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

92 SZT.

kup bilet

20:00 Ludzie inteligentni

 Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

20:00 Dobrze się kłamie

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

115 SZT.

kup bilet

20:00 Babilon (2D/napisy) , 190 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

20:00 Ceremonia gongów i mis tybetańskich , 90 min.

 Wrocław, Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

20:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

20:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

20:00 Pokusa (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

357 SZT.

kup bilet

20:15 Berek, czyli upiór w moherze

 Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

56 SZT.

kup bilet

20:15 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

20:30 Aftersun (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

35 SZT.

kup bilet

20:30 Goło i Wesoło

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

157 SZT.

kup bilet

20:30 Nic się nie stało

 Łódź, Teatr Muzyczny

111 SZT.

kup bilet

20:30 Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 M3GAN (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

20:30 Kiedy kota nie ma...

 Szczecin, Teatr Współczesny

22:00 sesja nocna w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

7

wt

 

08:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

09:00 "NIEbo i dłoNIE"

 Słupsk, Teatr Lalki Tęcza w Słupsku

21 SZT.

kup bilet

KARNET Kolekcje MOK

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

Muzeum Afrykanistyczne

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

09:00 Pasztety, do boju! NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala

99 SZT.

kup bilet

09:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

 Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

 Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

09:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:00 Księżniczka Muzalinda - Węgierski kociołek

 Piaseczno, Dom Kultury

15 SZT.

kup bilet

10:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

60 SZT.

kup bilet

10:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:00 Pan Zabawka (2D/dubbing) , 112 min.

 Przeźmierowo, Centrum Kultury

155 SZT.

kup bilet

10:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

10:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

10:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:00 „Dziób w dziób” Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

159 SZT.

kup bilet

11:00 Elfinki (2D/dubbing) , 78 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

240 SZT.

kup bilet

11:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

11:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

11:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

11:00 Księżniczka Muzalinda - Węgierski kociołek

 Piaseczno, Dom Kultury

11 SZT.

kup bilet

11:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:00 Księżniczka Muzalinda - Węgierski kociołek

 Piaseczno, Dom Kultury

15 SZT.

kup bilet

12:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

12:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

12:40 SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

12:40 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

13:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

13:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

13:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

13:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

14:00 MUMIE (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

14:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

14:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

15 SZT.

kup bilet

14:15 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

14:30 Avatar: Istota wody (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

14:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

14:45 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

15:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

15:00 Mumie (2D/dubbing)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

15:00 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:15 Zadziwiający kot Maurycy

 Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

15:20 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

15:30 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 90 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

383 SZT.

kup bilet

15:30 Mumie (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

15:30 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

15:30 Super Futrzak Ratuje Świat (2D/dubbing) , 90 min.

 Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

16:00 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

16:00 Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

16:00 Podziemny Olkusz indywidualny

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

16:00 Kot w butach : Ostatnie życzenie (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

16:00 Mumie (2D/dubbing) , 88 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

16:00 Pan Zabawka (2D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

16:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

16:00 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

46 SZT.

kup bilet

16:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

16:05 Chora na siebie (2D/napisy)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

16:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing) , 94 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

16:30 Podziemny Olkusz Grupy

 Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

16:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

17:00 Nowe Szaty Cesarza , 90 min.

 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

17:00 Avatar: Istota wody (2D/napisy) , 192 min.

 Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

17:00 Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing) , 93 min.

 Skoczów, Teatr Elektryczny

104 SZT.

kup bilet

17:00 Biały Kieł

 Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

17:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny) , 100 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

17:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D)

 Warszawa, Kino Świt

300 SZT.

kup bilet

17:00 Wykład z cyklu „ O dziejach wybranych rzeczy, miejsc i osób": "Od paciorków do aluminiowych stronic - zarys historii książki"

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

60 SZT.

kup bilet

17:00 Pan Zabawka (2D/napisy) , 112 min.

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

238 SZT.

kup bilet

17:15 Niebezpieczni dżentelmeni

 Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

17:15 Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 Warszawa, Scena Relax

248 SZT.

kup bilet

17:30 Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

 Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

17:30 Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

17:30 Kiedy kota nie ma...

 Szczecin, Teatr Współczesny

17:30 Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało? , 90 min.

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:30 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

17:30 Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:45 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

272 SZT.

kup bilet

17:45 Aftersun (2D/napisy) , 98 min.

 Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

18:00 Masz Ci los! (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

357 SZT.

kup bilet

18:00 Złote przeboje/ Tercet, czyli kwartet/ Śleszyńska, Gąsowski, Rozmus , 120 min.

 Warszawa, Terminal Kultury Gocław

18:00 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

334 SZT.

kup bilet

18:00 Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

 Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

18:00 Pokusa (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

18:00 Sesja w komorze normobarycznej

 Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

18:00 Ślub doskonały (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

18:00 M3GAN (2D/napisy) , 102 min.

 Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

18:00 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny)

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

18:05 Chleb i sól (2D/oryginalny)

 Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

18:10 Duchy Inisherin (2D/napisy)

 Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

18:10 Masz Ci los! (2D/oryginalny)

 Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

18:15 Gadki - szmatki

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS - Sala Zajęć

19 SZT.

kup bilet

18:15 Aftersun (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

47 SZT.

kup bilet

18:30 Pokusa (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

18:30 Niebezpieczni dżentelmeni (2D/oryginalny) , 107 min.

 Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

19:00 Pokusa (2D/oryginalny) , 99 min.

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

365 SZT.

kup bilet

19:00 Fabelmanowie (2D/napisy)

 Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

19:00 "Legendy bardów XX wieku" , 90 min.

 Łódź, Teatr Muzyczny

23 SZT.

kup bilet

19:00 Kobieta na dachu (2D/oryginalny)

 Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

303 SZT.

kup bilet

19:00 ABBA i INNI Symfonicznie

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1