Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

wrzesień 2019

1

nd

 

11:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Toy Story 4

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

12:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Poranek filmowy dla dzieci: Operacja człowiek w czerni (2D/dubbing)

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

13:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Playmobil: Film

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Na bank się uda (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:15 Tajemnica ojca Pio

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Toy Story 4 (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

14:30 Playmobil: Film - Premiera (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:00 Playmobil: Film (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:15 MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Gdzie jesteś, Bernadette?

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:45 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Toy Story 4 (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kielce, Namiot Cyrkowy

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Wejherowo, Namiot Cyrkowy

16:00 Gdzie jesteś, Bernadette?

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:30 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:30 Sługi wojny - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Yesterday (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Ja teraz kłamię (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:00 Yesterday (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 Belsk Duży, Pałac Mała Wieś

17:00 Opowieść o 3 siostrach

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Królowa Kier (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Koncert piosenek patriotycznych

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

17:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:30 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:30 Pewnego razu... w Hollywood

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:45 Ból i blask (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Maiden (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Sługi wojny (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Olga Bończyk

 Warszawa, Sala widowiskowa

18:00 Sługi wojny

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Made in USA pokaz przedpremierowy NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:00 Pavarotti. (2D)

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

18:00 PEWNEGO RAZU W ...HOLLYWOOD (2D/napisy)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Koncert piosenek Wiery Gran - Od serca... do serca

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:15 Pavarotti. (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:30 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Szybcy i Wściekli. Hobbs i Shaw (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Seks dla opornych NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:00 Na bank się uda

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Impostor

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku (2019)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 HENIO

 Warszawa, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

19:15 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Fighter (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Świat w ogniu (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:00 Ból i blask (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Królowe zbrodni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Na bank się uda (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Upiorne opowieści po zmroku (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 Pavarotti

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Między morzem a oceanem - przedpremiera

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:40 Ból i blask - Premiera (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:45 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Na bank się uda (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

21:10 Na bank się uda (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

2

pn

 

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:30 Pavarotti. (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Toy Story 4 (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Nietykalny

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Yesterday (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Starachowice, Namiot Cyrkowy

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Puck, Namiot Cyrkowy

17:15 Midsommar. W bialy dzień. (napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:45 Ból i blask (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Sługi wojny

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:45 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Sługi wojny (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:15 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Na bank się uda (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:40 Maiden (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Mistrzowie Kabaretu - Robert Korólczyk, Kabaret Czesuaf, Basia Kurdej-Szatan, Kabaret Jurki, Kabaret Czołówka Piekła

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Sztuka ścigania się w deszczu

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19:00 Na bank się uda

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku (2019)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:30 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Świat w ogniu (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Ból i blask - Premiera (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:15 Królowe zbrodni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:45 Apollo 11

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

3

wt

 

10:00 Tajemnica ojca Pio

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14:15 Tajemnica ojca Pio

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:45 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Toy Story 4 (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Yesterday (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Staszów, Namiot Cyrkowy

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Rumia, Namiot Cyrkowy

17:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

17:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

17:30 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:45 Ból i blask (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Pavarotti. (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:45 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Sługi wojny (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Sługi wojny

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:15 Na bank się uda (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Gdzie jesteś, Bernadette?

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Maiden (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Stand-up w Singers: Tomek Nowaczyk, Wojtek Pięta

 Warszawa, Singers

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Krosno, Klub K15

19:00 Magiczne noce

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Zabawa zabawa (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Wanda Johnson (USA)

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

19:00 Na bank się uda

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:15 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Świat w ogniu (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Maiden.

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Ból i blask - Premiera (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

20:15 Królowe zbrodni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Piranie

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

4

śr

 

11:00 Wyprawa Magellana

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

11:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:15 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Gdzie jesteś, Bernadette?

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:15 Tajemnica ojca Pio

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:15 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:30 Pavarotti. (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:45 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Toy Story 4 (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Maiden (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:15 Pavarotti

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:15 Pewnego razu... w Hollywood

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Yesterday (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Ja teraz kłamię (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Mielec, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Kartuzy, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:45 Ból i blask (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Sługi wojny

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Olesno, Miejski Dom Kultury

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Wieczór z muzyką klasyczną - Podróż przez style i epoki

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 Sługi wojny (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:15 Na bank się uda (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:45 Maiden

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Smile, Michał Wójcik

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Sanok, Royal Palace - Centrum Bankietowe

19:00 Na bank się uda

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:15 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

19:40 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

20:00 Trelecaster

 Wrocław, Stary Klasztor

20:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Świat w ogniu (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:00 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:15 Królowe zbrodni (2D/napisy)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Nietykalny

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Ad Astra

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:30 Ad Astra

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

5

czw

 

11:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Senior w Kinie - TAJEMNICA OJCA PIO / lektor

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12:00 Był sobie pies 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Tajemnica ojca Pio

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Yesterday (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:30 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:45 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Toy Story 4 (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Magiczne noce

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Na bank się uda

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Ja teraz kłamię (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Busko-Zdrój, Namiot Cyrkowy

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Pruszcz Gdański, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Toy Story 4. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:45 Ból i blask (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

18:00 Granica (2D/napisy)

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:15 Na bank się uda (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:45 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Dwie pary do pary

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Monika Borzym - W stylu Retro

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Kabaret Czesuaf - Przyjęcie

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Przemyśl, Papryczki Jazz i Wino

19:00 Fala dźwięku

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

19:00 Midsommar. W bialy dzień. (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 ABSOLUTELY FABULOUS DANCERS

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Loa Frida (Francja/Polska)

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

19:15 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Zagraj to jeszcze raz, Sam

 Warszawa, PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro)

19:30 Świat w ogniu (2D/napisy)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Królowe zbrodni. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Świat w ogniu (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 The Cuban Latin Jazz

 Wrocław, Stary Klasztor

20:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:00 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:15 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

21:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 Midsommar. W bialy dzień.

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:00 Pewnego razu... w Hollywood (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

6

pt

 

10:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

10:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

11:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:15 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:15 Tajemnica ojca Pio (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

16:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Na bank się uda (2019)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Magiczne noce

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:15 Tajemnica ojca Pio (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16:30 Król Lew (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Maksymiuk. Koncert na dwoje

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 II Wesołogórska Fiesta

 Wetlina, Wesoła Górka

17:00 II Wesołogórska Fiesta

 Wetlina, Wesoła Górka

17:00 II Wesołogórska Fiesta

 Wetlina, Wesoła Górka

17:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17:30 Ludzie inteligentni

 Bydgoszcz, Opera Nova

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Gdańsk, Namiot Cyrkowy - Gdańsk Osowa

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Na bank się uda (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Spektakl Strefy Wolnosłowej "Zwierzęta"

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18:00 Instrukcja obsługi faceta

 Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

18:00 Gwiazdoteka "Serce Warszawie, duszę Bogu" - Stasiek Wielanek

 Włocławek, Klub "Stara Remiza"

18:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:30 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Cud

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Zabawa zabawa (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Na bank się uda (2019)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu.

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

19:00 Rasm Al-Mashan

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Koncert Muzyki Filmowej na BIS

 Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

19:00 Dom, który zbudował Jack

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Seks dla opornych NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:00 "Sonder" - Wystawa malarstwa Svetlany Biletnicovej

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

19:00 Koncert Czerwono - Czarni

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:15 "Przestrzenie" - Wystawa malarstwa Jadwigi Magryś-Borowiec i Doroty Magryś

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Skok w bok

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Ludzie inteligentni

 Bydgoszcz, Opera Nova

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Kobieta, która wpadała na drzwi

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Jarosław, Hotel Jarosław i Restauracja AMD

20:00 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Neon Burlesque

 Warszawa, BARdzo bardzo

20:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Master of SEX

 Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

21:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

7

sb

 

10:00 Burlesque Dance Tour - Mam tę moc! - warsztaty dla kobiet

 Łódź, Latin Dance Academy - Szkoła Tańca - Łódź

11:00 Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

11:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów (2D/dubbing)

 Izabelin, Kino za Rogiem

11:45 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:30 Operacja człowiek w czerni

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

13:30 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Król Lew (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:15 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:15 Tajemnica ojca Pio (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Nietykalny

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Gdynia, Namiot Cyrkowy

16:00 RODZINA ADDAMSÓW Czechowicki Teatr Muzyczny Movimento

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:30 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16:30 Król Lew (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

17:00 Instrukcja obsługi faceta

 Gdańsk, Focus Hotel Premium Gdańsk

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 II Wesołogórska Fiesta

 Wetlina, Wesoła Górka

17:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17:15 Król Lew (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Na bank się uda (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 Spider-Man: Daleko od domu (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Softer than Pillow: Aga Czyż

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Na bank się uda (2019)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

 Puławy, Peweks Art&Music

19:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Rzeszów, Niezła Sztuka

19:00 Liz Rosa Quintet

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Seks dla opornych NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:00 Sto lat szaleństw czyli świeczka zgasła - spektakl

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Master of SEX

 Gdańsk, Focus Hotel Premium Gdańsk

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Koncert Charytatywny: Zespół Sound and Grace oraz Andrzej Piaseczny

 Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

19:30 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:45 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Kobieta, która wpadała na drzwi

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 KAMP! Hot Dance Party - Festiwal Łódź Czterech Kultur

 Łódź, Klub Wytwórnia

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Księżyc

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

20:00 Zamek - spektakl Teatru Klepisko na podstawie powieści Franza Kafki

 Kazimierz Dolny, Zespół Zamkowy

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

21:00 36. Maraton Piosenki Osobistej - Sonbird

 Świecie, OKSiR, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa

21:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:40 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

22:00 IMPREZA KLUBOWA

 Warszawa, KLUB CAPITOL

8

nd

 

11:00 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 "Filiżanka" - spektakl dla dzieci

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

11:00 „Legenda o Poznańskich Koziołkach”

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

11:00 DZIEŃ OTWARTY - Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

11:45 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

12:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

12:00 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

12:00 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:30 Teatr Kultureska

 Warszawa, Dorożkarnia Sala widowiskowa (nr 1)

13:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

13:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

13:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Gdańsk, Namiot Cyrkowy - Gdańsk - Zaspa

13:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:15 Operacja człowiek w czerni

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:30 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 MIędzy morzem a oceanem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 Król Lew (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:15 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:15 Tajemnica ojca Pio (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Franek Jodłowski - magiczny pokaz iluzjonisty

 Warszawa, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

16:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

16:00 Michał Salamon Trio

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 RODZINA ADDAMSÓW Czechowicki Teatr Muzyczny Movimento

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Gdańsk, Namiot Cyrkowy - Gdańsk - Zaspa

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:30 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16:30 Król Lew (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Maksymiuk. Koncert na dwoje

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Dom, który zbudował Jack

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Instrukcja obsługi faceta

 Poznań, Hotel Grand Royal

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:15 Niezbędna konieczność

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:15 Król Lew (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Na bank się uda (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Green Book (2D/napisy)

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 ZOK. Kompulsywna komedia

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18:00 Wieczór Tańca Współczesnego - Scena Tańca VIVERO

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 Spider-Man: Daleko od domu (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Na bank się uda (2019)

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

 Lublin, Klub Silence

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta

 Siedlce, Pracownia Rannych Pantofli

19:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 Związek otwarty - spektakl ATM im. S. Jaracza w Otwocku (wrzesień)

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:30 Master of SEX

 Poznań, Hotel Grand Royal

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:45 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Wayne Hussey

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Liz Rosa Quintet - Brazylijska Diva z Nowego Yorku

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus - Zwłaszcza Piosenka

 Bydgoszcz, Opera Nova

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:40 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

21:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

9

pn

 

11:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Gloria Bell (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:15 Tajemnica ojca Pio (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

16:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Pavarotti

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:15 Tajemnica ojca Pio

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Wadowice, Namiot Cyrkowy

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Nowy Dwór Gdański, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Koncert „Szukając babiego lata - operetka na jesień”

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 Instrukcja obsługi faceta

 Łódź, Hotel Borowiecki

18:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Ramen Story – Japońska opowieść Snecza

 Warszawa, Cook Story by Samsung

18:15 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:15 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta

 Łomianki, Spot-Łomianki

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:30 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv

 Warszawa, Teatr Studio Buffo

20:00 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Kuba Badach & MaBaSo - Back to School

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Master of SEX

 Łódź, Hotel Borowiecki

20:30 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

10

wt

 

00:00 KINO NIECZYNNE

 Świdnik, Kino Lot

10:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

11:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Piranie

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:15 Tajemnica ojca Pio (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Wieliczka, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Warszawa, Dom Kultury Świt

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Malbork, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 In cucina con Margherita – Smaki Sycylii

 Warszawa, Cook Story by Samsung

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Król Lew (2019)

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Instrukcja obsługi faceta

 Kraków, Klub Akademicki ARKA

18:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:15 Magiczne noce

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta

 Rawa Mazowiecka, Pizzeria Level Up

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Sauvage

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 STAND-UP Karol Modzelewski & Wiolka Walaszczyk

 Gliwice, Klub STARY Browar Restauracja&Klub muzyczny&Catering

19:00 Wojciech Cejrowski - Prawo Dżungli

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19:00 Madame (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Madame (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:30 Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat: Kabaret Jurki - Last Minute

 Warszawa, Cyfrowy Polsat - hala 1600

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Warszawa, Dom Kultury Świt

20:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Piranie

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Grupa AD HOC w Artefakcie

 Kraków, Artefakt Café

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Kuba Badach & MaBaSo - Back to School

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Master of SEX

 Kraków, Klub Akademicki ARKA

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Królowa Kier

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

11

śr

 

00:00 KINO NIECZYNNE

 Świdnik, Kino Lot

10:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

11:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:30 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

13:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Playmobil: Film (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Tajemnica ojca Pio (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Maiden

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Bochnia, Namiot Cyrkowy

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Starogard Gdański, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 „Radość Najpiękniejszych Lat" - koncert piosenek Anny Jantar

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 Kino Letnie NAVIGATOR: „Chasing Balance”

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Instrukcja obsługi faceta

 Katowice, Biuro Centrum

18:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:30 Nietykalny

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Przekręt (nie)doskonały

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta

 Radomsko, Belfast

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 STAND-UP Karol Modzelewski & Wiolka Walaszczyk

 Chorzów, Kraken Pub

19:00 To tylko sex

 Warszawa, Teatr IMKA

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Ból i blask (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Wieczór Szkoły AD HOC

 Kraków, Artefakt Café

20:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Ból i blask (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

20:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant

20:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Master of SEX

 Katowice, Biuro Centrum

20:30 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 MIędzy morzem a oceanem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

12

czw

 

11:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:30 Pavarotti

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:30 Playmobil: Film

 Trzcińsko-Zdrój, Trzcińskie Centrum Kultury

14:50 Wilk w owczej skórze 2 (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:15 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:15 Tajemnica ojca Pio (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:30 Tajemnica ojca Pio

 Trzcińsko-Zdrój, Trzcińskie Centrum Kultury

16:30 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:30 Król Lew (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:30 Tajemnica ojca Pio

 Trzcińsko-Zdrój, Trzcińskie Centrum Kultury

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Niepołomice, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Kwidzyn, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Ludzie inteligentni

 Wrocław, Teatr Polski

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Instrukcja obsługi faceta

 Wrocław, Dom Kultury Bakara

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Alexandros Tefarikis - recital gitarowy

 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

18:15 Tajemnica ojca Pio (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Starsi Panowie Chórem

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 STAND-UP Karol Modzelewski & Wiolka Walaszczyk

 Katowice, Królestwo

19:00 TRIBUTE TO THE BEATLES – YESTERDAY

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka

 Trzcińsko-Zdrój, Trzcińskie Centrum Kultury

19:00 To tylko sex

 Warszawa, Teatr IMKA

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Wojciech Cejrowski - Maniana

 Opole, Aula Seminarium Duchownego

20:00 Carrantuohill & Bob Bales

 Wrocław, Stary Klasztor

20:00 Na zawsze razem. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Ludzie inteligentni

 Wrocław, Teatr Polski

20:00 Tribute to Erykah Badu

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Master of SEX

 Wrocław, Dom Kultury Bakara

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:40 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

13

pt

 

09:00 Playmobil: Film

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

11:00 Piłsudski

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

11:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:30 Pavarotti

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:30 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Playmobil: Film

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:15 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Wyprawa Magellana (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16:30 Polityka

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

17:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Mój piękny syn

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Bydgoszcz, Namiot Cyrkowy - Bydgoszcz Fordon

17:30 Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu.

 Bytów, Bytowskie Centrum Kultury

17:30 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Starogard Gdański, Kino Sokół

17:30 Między łóżkami

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Koncert "Trzynastego wszystko zdarzyć się może ..."

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Jo był ukradziony - Teatr SAFO

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Kościerzyna, Kino Remus

18:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Koncert Glospat 919 GrupaLab-Plejrek

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

18:30 Ból i blask

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Kaz Bałagane - Książe Nieporządek

 Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

19:00 Polska Noc Kabaretowa 2019

 Sopot, Opera Leśna

19:00 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 U schyłku lata

 Warszawa, Sala teatralna Radosna

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Janusze Stand-upu: Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Pan Li

 Wołomin, Kino Kultura

19:00 Królowe zbrodni

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 Kafarnaum

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Piłsudski

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

19:00 Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

 Kraków, Teatr Praska 52

19:00 Lao Che

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

19:00 Sługi wojny

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Osiecka, Grechuta - ważne piosenki

 Ciechocinek, Teatr Letni

19:00 Koncert Muzyki Filmowej na BIS

 Wałbrzych, Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ

19:00 Na mlecznej drodze (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Zespół Niespokojnych Nóg

 Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

19:00 To tylko sex

 Warszawa, Teatr IMKA

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Zaklęte rewiry

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Ceremonia gongów i mis tybetańskich

 Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK"

20:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Klara Cloud & The Vultures

 Rzeszów, Niezła Sztuka

20:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Między łóżkami

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

21:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14

sb

 

11:00 Ja, Maluch i morze - SCENA MAŁEGO WIDZA Z TEATREM BAJ

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

11:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

11:00 Jaskiniowiec (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

11:45 Operacja człowiek w czerni

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:15 Maiden

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:30 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

13:30 Playmobil: Film

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

14:00 W magicznej krainie - bajka improwizowana dla dzieci

 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

14:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

14:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

15:00 Cud

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 André Rieu. Zatańczymy? | Koncert Z Maastricht (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:15 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 Polityka

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Wyprawa Magellana (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Płońsk, Miejskie Centrum Kultury

16:00 Toy Story 4 (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

16:00 II Festiwal Podróżniczy Wataha

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

16:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Sługi wojny

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16:30 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16:30 Yesterday (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

17:00 Kabaret OT.TO

 Tarnów, Klub Gwiazda

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Bydgoszcz, Namiot Cyrkowy.

17:00 Mój piękny syn

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Instrukcja obsługi faceta

 Białystok, Hotel Silver

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Dzięki Bogu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Gala Otwarcia Jubileuszowego 5. Sezonu Artystycznego 2019/2020

 Wrocław, Scena Kamienica

18:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Piłsudski

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

18:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:15 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu.

 Sochaczew, Sochaczewskie Centrum Kultury Boryszew

18:40 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Dajcie mi Tenora!

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Koszt życia

 Gdynia, Konsulat Kultury

19:00 made in JAZZ: Artur Dutkiewicz Trio

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Janusze Stand-upu: Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Pan Li

 Wyszków, Wyszkowski Ośrodek Kultury Hutnik

19:00 Królowe zbrodni

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 Aleksandra Szwed & Kabaret Chyba

 Warszawa, Dom Kultury Świt

19:00 Kafarnaum

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Koncert Muzyki Filmowej na BIS

 Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

19:00 M-2 NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

19:00 Polska Noc Kabaretowa 2019

 Płock, Amfiteatr

19:00 Ławeczka

 Gryfino, Sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Ewa Błachnio i Marcin Zbigniew Wojciech

 Halinów, Centrum Swobodna Przestrzeń

19:30 Master of SEX

 Białystok, Hotel Silver

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Zaklęte rewiry

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Martyna Jakubowicz

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Polityka

 Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

20:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

21:20 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

22:00 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

22:00 IMPREZA KLUBOWA

 Warszawa, KLUB CAPITOL

15

nd

 

10:15 10.15 - 11.35 Warszawa Gdańska - Warszawa Falenica

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury - Pociąg do Kultury

10:30 Sweet Junior Story 2 - Słodkie opowieści cz.2

 Warszawa, Cook Story by Samsung

11:00 Ja, Maluch i morze - SCENA MAŁEGO WIDZA Z TEATREM BAJ

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

11:00 Poranek Familijny - Teatr Tak "Śmieciaki ratują świat”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Supa Modo - Kinowy Poranek (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Operacja człowiek w czerni

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

12:00 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

12:00 Drugi Charytatywny mecz o Psią Krew - czyli Komicy vs Raperzy

 Gdynia, Narodowy Stadion Rugby

12:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

12:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

12:30 Bajo - Grajki

 Warszawa, Filia CKW na Zawadach

12:30 Teatr Kultureska - Kolory miasta

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

12:59 12.59 - 14.35 Warszawa Falenica - Warszawa Gdańska

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury - Pociąg do Kultury

13:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

13:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Bydgoszcz, Namiot Cyrkowy

13:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:30 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13:30 Playmobil: Film

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

13:30 Polityka (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

14:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

14:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:15 Niezbędna konieczność

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Playmobil: Film. (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:10 15.10 - 16.35 Warszawa Gdańska - Warszawa Falenica

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury - Pociąg do Kultury

15:15 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:30 Polityka

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Wyprawa Magellana (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

16:00 Toy Story 4 (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Kraków, Namiot Cyrkowy

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Bydgoszcz, Namiot Cyrkowy

16:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 II Festiwal Podróżniczy Wataha

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

16:00 Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

16:00 Król Lew (2019) (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:30 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:00 Koszt życia

 Gdynia, Konsulat Kultury

17:00 Basia Gałaj z Zespołem „Nieopowiedziane 39–45”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

17:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Toruń, Aula UMK

17:00 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Wystawa na duzym ekranie: Goya: widzenie krwi i ciała (2D)

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

17:00 Dróżki Pana Moniuszki

 Warszawa, sala kameralna Kolegiacka

17:00 Mój piękny syn

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Instrukcja obsługi faceta

 Lublin, Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Edukacja Rity - Teatr CoMeta

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury / 3 pokoje

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:59 17.59 - 19.33 Warszawa Falenica - Warszawa Gdańska

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury - Pociąg do Kultury

18:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 Przekręt (nie)doskonały

 Kraków, Opera Krakowska

18:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 W deszczowy dzień w Nowym Jorku. (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:00 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

 Piła, RCK - Teatr Miejski

18:00 Światowy Dzień Bluesa - Shakin'Dudi i Grzegorz Kapołka Trio

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Piłsudski

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

18:00 GF Darwin

 Warszawa, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

18:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:30 DORA I MIASTO ZŁOTA

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:30 Yesterday (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

19:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

19:00 Koncert "Lata dwudzieste, lata trzydzieste..."

 Koło, Miejski Dom Kultury

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Janusze Stand-upu: Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Pan Li

 Otwock, Młodzieżowy Dom Kultury

19:00 Królowe zbrodni

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 Kafarnaum

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 M-2 NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 Łódź, Klub Wytwórnia

19:30 Polityka (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:30 Master of SEX

 Lublin, Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:30 Edukacja Rity - Teatr CoMeta

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury / 3 pokoje

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Tato nie wraca

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 Silent Concert - Grzech Piotrowski

 Warszawa, World Orchestra Studio

20:00 Mowa ptaków

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Łódź, Klub Scenografia

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Druga Charytatywna Gala Stand-up Comedy

 Gdynia, Gdynia Arena

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Polityka

 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:30 Polityka (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

16

pn

 

11:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Kino Seniora: Ogród rodzinny : Przyjaciel (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

16:00 Wyprawa Magellana (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Złodziejaszki

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Playmobil: Film

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

16:00 Toy Story 4 (2019) (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Inowrocław, Namiot Cyrkowy

17:00 Ucho Prezesa czyli SCHEDA - Teatr 6.pietro

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Mysłowice, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Piłsudski

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 Ból i blask

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:15 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, M. Januszkiewicz i inni

 Łódź, Teatr Wielki

19:30 Szkło kontaktowe live&touch

 Warszawa, PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro)

19:30 Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:30 Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat: Męskie Sprawy

 Warszawa, Cyfrowy Polsat - hala 1600

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Polityka

 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

20:00 Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

 Poznań, Teatr Wielki

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Skierniewice, Ministerstwo Śledzia i Wódki

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Ucho Prezesa czyli SCHEDA - Teatr 6.pietro

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20:45 Polityka (2D)

 Złotów, Dom Kultury

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17

wt

 

09:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

10:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

11:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:45 Tajemnica ojca Pio

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:30 Playmobil: Film

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 Wyprawa Magellana (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Apollo 11

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Polityka

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Włocławek, Namiot Cyrkowy

17:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Tarnowskie Góry, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Abelard Giza - Piniata

 Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

17:45 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Nowa Rewia Kabaretowa 2 - Formacja Chatelet oraz Kabaret Czesuaf

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Skok w bok

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Niezbędna konieczność

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 1920 Bitwa warszawska (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Piłsudski

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

19:00 Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być

 Bydgoszcz, Multikino - sala 1

19:30 Szkło kontaktowe live&touch

 Warszawa, PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro)

19:30 Polityka (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Ból i blask (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Abelard Giza - Piniata

 Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

20:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Tomaszów Mazowiecki, Ministerstwo Śledzia i Wódki

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Raz Dwa Trzy - Młynarski

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Polityka - Premiera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

20:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka

 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

21:15 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

śr

 

11:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 MIędzy morzem a oceanem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:45 Tajemnica ojca Pio

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:30 Playmobil: Film

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

14:50 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:00 Diego

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:30 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 Wyprawa Magellana (dubbing)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Pavarotti. (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Polityka

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

16:30 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Kutno, Namiot Cyrkowy

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Częstochowa, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Abelard Giza - Piniata

 Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:30 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18:00 Koncert fortepianowy „Muzyczne kolory jesieni”

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 Cała przyjemność po stronie kobiet

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18:00 FILHARMONIA

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Pikantni

 Poznań, Kino Apollo

18:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Jazz w Teatrze: Coherence Quartet

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Piłsudski

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

19:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta

 Tychy, Underground Pub

19:00 Najpiękniejsze piosenki - Anna German - Zoriana Grzybowska

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Nowa Rewia Kabaretowa 2 - Kabaret Skeczów Meczących

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Stand-up: Modzelewski, Walaszczyk, Banaś

 Kraków, Klub Zet Pe Te

19:30 Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat: Kabaret K2

 Warszawa, Cyfrowy Polsat - hala 1600

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Abelard Giza - Piniata

 Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

20:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:15 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:30 Pikantni

 Poznań, Kino Apollo

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:45 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19

czw

 

11:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Senior w Kinie - TAJEMNICA OJCA PIO / lektor

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Tajemnica ojca Pio

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:30 Playmobil: Film

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

15:00 Pewnego razu... w Hollywood

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Piłsudski

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

16:15 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:30 Polityka

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

16:30 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Pavarotti. (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Operacja Człowiek w czerni. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Piotrków Trybunalski, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Wilk w owczej skórze 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Radogoszcz

17:30 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17:30 Polityka

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:45 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Piłsudski

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

18:00 OBSERWATOR - PREMIERA

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

18:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:00 Pikantni

 Poznań, Kino Apollo

18:30 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Pavarotti. (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Piłsudski

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

19:00 Operetki Czar - Czwartek z Operetką

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta

 Rybnik, Klub Powstańcza

19:00 Truposze nie umierają (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Polityka (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Stand-up: Karol Modzelewski, Rafał Banaś

 Nowy Sącz, Fabryka Klub Muzyczny

19:00 Mała rzecz a cieszy

 Warszawa, Teatr IMKA

19:00 Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

 Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

19:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:15 3x20 - PREMIERA

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19:30 Polityka (2D)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19:45 Polityka (2D)

 Świdnik, Kino Lot

20:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Kompleks Portnoya

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 To:Rozdział 2 (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Polityka

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Polityka

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:30 Urszula Dudziak - Warszawa - Wyśpiewam Wam Więcej

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Polityka (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

20:30 Pikantni

 Poznań, Kino Apollo

20:30 Polityka (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

21:00 Polityka

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Krewetki w cekinach

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Polityka

 Międzychód, Centrum Animacji Kultury

21:00 DEUS EX RUNNING MACHINA/NATIONAL BODY ART/VANITAS ZDEKOMPONOWANY

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

20

pt

 

09:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

10:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

12:45 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

13:00 Toy Story 4

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Playmobil: Film

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

14:30 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

15:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Playmobil: Film

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:45 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:30 Polityka

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

17:00 Pavarotti. (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

17:00 Przedszkolanka

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:30 Na bank się uda

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:30 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:30 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Chojny

17:30 Zenon Laskowik - Tey, to się zdarzyło w 1971 roku

 Poznań, Scena na Piętrze

17:30 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

17:30 Polityka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:45 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Dzięki Bogu + spotkanie

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Koncert charytatywny PCK - Cleo

 Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Żona do adopcji

 Gryfino, Sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:30 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Joanna Morea with Swinging On Air

 Warszawa, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

19:00 Piłsudski

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Scena Zaułek // Wojtek Gęsicki, Rafał Grząka

 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

19:00 Woch & Guzik Duo

 Warszawa, sala kameralna Kolegiacka

19:00 Na bank się uda (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

19:00 Stand-up: Karol Modzelewski, Rafał Banaś

 Tarnów, Restauracja Pół na Pół

19:00 Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 Piła, RCK - Teatr Miejski

19:00 Legiony (2D)

 Złotów, Dom Kultury

19:00 Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

 Wrocław, One Love Wrocław

19:00 Mikser

 Warszawa, Dom Kultury Świt

19:00 LIMBOSKI

 Wałcz, Sala Klubowa WCK / Wałcz

19:00 ABSOLWENCI / ciało na głos

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19:00 Wilcze echa

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Pozycja obowiązkowa (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Muzyka w Ciemności - Koncert 5 zmysłów - Michał Zator

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

19:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Las Cuatro Estaciones - koncert instrumentalny

 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

19:15 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:25 GRZECZNI CHŁOPCY

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:30 Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

 Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

19:30 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:30 Legiony (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:45 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Kompleks Portnoya

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 Czechowickie Prezentacje Filmowe

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Piotr Matusik TRIO feat. Grzech Piotrowski

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Joanna Kołaczkowska - Recital

 Katowice, Teatr Korez

20:00 Parasite (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Rambo: Ostatnia krew

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Mazolewski/Porter

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

20:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Katowice, Klub Old Timers Garage

20:00 Pieśni Piwnicy Pod Baranami - Agata Ślazyk z zespołem

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:15 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

20:15 Polityka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:30 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Zenon Laskowik - Tey, to się zdarzyło w 1971 roku

 Poznań, Scena na Piętrze

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:45 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

21:00 Polityka

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

21:00 To: Rozdział 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

22:30 Młody Ahmed (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

21

sb

 

10:00 Adam Palma - warsztaty gitarowe

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

10:00 Poranek z Teatrem "Trzej bracia Chrum"

 Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Kultury

10:00 Palma Festiwal - warsztaty

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

10:30 Mali i duzi muzykanci

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Rodzinna Młynarska)

11:00 Wyprawa Magellana

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Playmobil: Film

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

11:00 "Bam-Bam" - spektakl teatralny dla najmłodszych (od 8. miesiąca życia)

 Kraków, Klub Kliny

11:00 Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

11:00 Best of Ina Story – wegańskie smaki Iny Rybarczyk

 Warszawa, Cook Story by Samsung

12:00 Maciej Balcar - warsztaty wokalne

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

12:45 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

13:00 Toy Story 4

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

13:15 Playmobil: Film

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

13:15 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Retkinia

14:00 Krzesimir Dębski - warsztaty z kompozycji i aranżacji

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

14:30 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

15:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Playmobil: Film

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:00 „Smok nielot”

 Warszawa, Sala widowiskowa

15:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Polityka

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:45 Cała przyjemność po stronie kobiet

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Zabawa zabawa (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Widzew

16:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:20 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Retkinia

17:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Scena Dorosłego Widza - Jesteśmy dorośli... Prawie.. / Idź pobiegaj

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

17:00 Pavarotti. (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

17:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Przedszkolanka

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:30 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:30 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:30 Pikantni

 Częstochowa, Miejski Dom Kultury

17:30 Polityka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:45 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Piłsudski

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

18:00 Dzięki Bogu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Wieczór Ekwadorski

 Izabelin, SALA KONCERTOWA

18:00 Edith & Marlene NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:00 Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w

 Warszawa, Dom Kultury Stokłosy

18:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Anna Maria Jopek - AMJ5TET

 Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Olecko, Hala Widowiskowo - Sportowa Lega

18:00 Operetkowa Petarda Przebojów

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

18:00 American Dream. Tonight, Tonight!

 Kraków, Piwnica pod Baranami

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

18:30 Kwartet

 Tychy, Teatr Mały w Tychach

19:00 Katarzyna Groniec "Ach"

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Cud

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Klasycznie Niepoważni: sopran, głos nad głosami

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Folkowo Bemowo:Czessband , 90 min.

 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

19:00 Dzieła wszystkie Szekspira

 Warszawa, Teatr Scena Współczesna

19:00 Argentyna. Tango live show

 Koziegłowy (powiat poznański), Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

19:00 Na bank się uda (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Opole, Amfiteatr Tysiąclecia

19:00 Legiony (2D)

 Złotów, Dom Kultury

19:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Alibi od zaraz

 Gdańsk, Dom Technika NOT

19:00 BLACK SQR

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19:00 3. Koncert Muzyki Filmowej

 Wrocław, Hala Stulecia

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Legiony (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Wilcze echa

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Premiera w OKO - Leash Eye, gościnie 4dots

 Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

19:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:15 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:20 GRZECZNI CHŁOPCY

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:30 Magda Steczkowska - "SeriaLove"

 Kraków, Klub Kliny

19:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:45 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:00 Na bank się uda

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Rambo: Ostatnia krew (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Polityka

 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek

20:00 Pikantni

 Częstochowa, Miejski Dom Kultury

20:00 Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv

 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

20:00 Enchanted Hunters

 Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 VAN GOGH.U BRAM WIECZNOŚCI (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Turbo - The Last Warrior Tour

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Sosnowiec, Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

20:00 Rambo: Ostatnia krew

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:15 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:30 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 WYCIEKA ZE MNIE SAMO ZŁOTO

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 To: Rozdział 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

22:00 IMPREZA KLUBOWA

 Warszawa, KLUB CAPITOL

22:10 Wysoka dziewczyna (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

nd

 

11:00 Wyprawa Magellana

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów „Sklep z zabawkami”

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

11:00 Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:30 HOP-SIUP warsztaty teatralno-plastyczne

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury s.42 - Sala teatralna

12:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Poranek filmowy dla dzieci: Operacja człowiek w czerni (2D)

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

12:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

12:00 Spektakl teatralny dla dzieci "Zielona wyspa pirata Pifpafa"

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

12:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

12:45 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

12:45 „Czerwony kapturek”

 Warszawa, sala kameralna Kolegiacka

13:00 Toy Story 4

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Retkinia

13:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Budyń Julka Tuwima

 Wołomin, Miejski Dom Kultury

13:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Widzew

13:00 Szkicownik Vincenta – weekendowa pracownia plastyczna dla dzieci

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

13:00 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13:00 Warsztaty Rodzinne "Spotkanie z Japonią"

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Dzięki Bogu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 DORA I MIASTO ZŁOTA (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Toy Story 4 (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

15:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 Playmobil: Film

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15:00 Toy Story 4

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:00 Playmobil: Film (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

15:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Skok w bok - Teatr Capitol

 Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:45 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

16:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16:00 Tajemnica ojca Pio (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Retkinia

16:00 Piosenki Agnieszki Osieckiej - zespół Ponad Chmurami

 Wrocław, Scena Kamienica

16:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Łódź, Namiot Cyrkowy - Łódź Widzew

16:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

16:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

16:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Jak dwie krople... Baśń Taneczna - Scena Tańca VIVERO

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

16:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

16:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:00 Dziecięce Ogrody Muzyczne - USA

 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

16:00 Pikantni

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

17:00 Pavarotti. (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Koncert pieśni żydowskich "Hevenu Shalom Alejchem"

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

17:00 Palma Festiwal: Krzesimir Dębski, Maciej Balcar, Adam Palma

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

17:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Żona do adopcji

 Złotów, Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej

17:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Przedszkolanka

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17:00 Wniebowzięte komedia dla dorosłych

 Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

17:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

17:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:30 Na bank się uda

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:30 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17:30 Portret kobiety w ogniu - Przedpremiera

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:30 Polityka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:45 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Piłsudski (2D)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:00 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

18:00 MY POLACY - Marcin Zbigniew Wojciech Stand-up

 Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

18:00 Rafał Pacześ - Zoba co jes

 Poznań, Hala Arena

18:00 Edith & Marlene NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/dubbing)

 Strzegom, Kino SCK

18:00 Wyspy Dobrej Nadziei

 Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 Wysocki, Okudżawa - Najwięksi bardowie XX wieku - PIRAMIDY - koncert

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

18:20 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

18:30 Piosenki Agnieszki Osieckiej - zespół Ponad Chmurami

 Wrocław, Scena Kamienica

18:30 Skok w bok - Teatr Capitol

 Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

19:00 Lao Che

 Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Dwie pary do pary

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Silent Concert - Grzech Piotrowski

 Warszawa, World Orchestra Studio

19:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

19:00 Czterech Jeźdźców Jutubkalipsy

 Wrocław, Wall Street Club

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Kraśnik, Piaskowa Pub

19:00 Albo Inaczej 2 Koncert Inauguracyjny (12+)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

19:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19:00 Małe zbrodnie małżeńskie

 Warszawa, Teatr Mazowiecki

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Legiony (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

19:00 Wilcze echa

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 Cztery pory w roku, czyli czego nie wiemy o Antonim V. ?

 Poznań, Aula UAM

19:00 Pikantni

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

19:15 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:20 GRZECZNI CHŁOPCY

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Na bank się uda (2D)

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19:30 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:45 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

20:00 Rambo: Ostatnia krew (2D/napisy)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

20:00 Piłsudski (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Olkusz, Miejski Ośrodek Kultury

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Portret kobiety w ogniu (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Rambo: Ostatnia krew

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Tribute to Tomasz Stańko - Piotr Schmidt Quartet feat. Wojciech Niedziela

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:15 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Polityka

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:30 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 To: Rozdział 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

22:10 Niezbędna konieczność (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

23

pn

 

11:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Kino Seniora: Winni (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

13:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Playmobil: Film

 Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

15:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Świdnik, Kino Lot

15:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

15:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 Na zawsze razem

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:45 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

16:30 Polityka

 Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Brzeziny, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Pabianice, Namiot Cyrkowy

17:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

17:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Królowa Kier

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:45 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:30 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Piłsudski

 Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

19:00 Teatrzyk a’la Kabaret "Retrospektywa X"

 Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

19:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Chór Sierot - Teatr KTO

 Kraków, Scena Klasyczna Akademii Sztuk Teatralnych

19:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Lao Che

 Ciechocinek, Teatr Letni

19:00 Legiony (2D)

 Złotów, Dom Kultury

19:00 Arcydzieła Muzyki Kameralnej: Trio Laflamme

 Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Projekt: 3 siostry

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Polityka

 Ciechocinek, Kino Zdrój

19:00 "Już nie zapomnisz mnie" w wykonaniu Urszuli Lidwin

 Poznań, Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"

19:15 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:25 GRZECZNI CHŁOPCY

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Zagraj to jeszcze raz, Sam

 Warszawa, PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro)

19:30 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Piotr Schmidt Quartet Kestutis Vaiginis Tribute to Tomasz Stańko

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Kobieta idzie na wojnę (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:15 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 Michał Szpak - Recital

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Polityka

 Kalisz Pomorski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

21:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:00 TO: ROZDZIAŁ 2 / napisy (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

24

wt

 

09:15 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:00 Na bank się uda

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

11:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:15 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

12:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

13:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Wyprawa Magellana

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:30 Playmobil: Film

 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

15:30 Dzięki Bogu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:45 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:45 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Skierniewice, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Aleksandrów Łódzki, Namiot Cyrkowy

17:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:30 Piłsudski

 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

17:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:45 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Eleni

 Brzozów, Brzozowski Dom Kultury

18:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:15 Midsommar. W bialy dzień.

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Wojciech Cejrowski - Ale Meksyk

 Zabrze, Multikino

19:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 VOŁOSI

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Brzesko, Restauracja RZYM

19:00 Gra o wszystko (2D)

 Izabelin, Kino za Rogiem

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:15 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:25 GRZECZNI CHŁOPCY

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Czy ty to ty?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:30 Szkło kontaktowe live&touch

 Warszawa, PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro)

19:30 Mazowsze w sercu Wolnej Niepodległej - koncert

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

19:30 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:45 Polityka

 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

20:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Nowy Sącz, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ

20:00 Grupa AD HOC w Artefakcie

 Kraków, Artefakt Café

20:00 Wtorek Teatralny - Czarownica z Piaseczna

 Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Opowieść o trzech siostrach (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Rambo: Ostatnia krew

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 MIędzy morzem a oceanem (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Legiony (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:30 AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 TO: ROZDZIAŁ 2 / napisy (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

21:15 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

śr

 

09:00 Brzechwolandia NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

09:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

09:15 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:15 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

12:00 Niezbędna konieczność

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12:00 Legiony (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

13:00 Magiczny dywan. (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14:00 Maiden

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

15:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:15 Polityka (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

15:15 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15:45 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16:00 Ból i blask

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Polityka (2D)

 Żyrardów, Kino Len

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Żyrardów, Namiot Cyrkowy

17:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

17:00 Piłsudski (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:45 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Koncert „La Vita e Bella”

 Kraków, Centrum Kultury Podgórza

18:00 Eleni

 Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

18:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Legiony

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

18:00 Dwoje na huśtawce

 Białystok, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:15 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Przekręt (nie)doskonały

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Scena Piosenki Autorskiej Andrzej Wawrzyniak

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

19:00 Spektakl teatralny: Rozkłady jazdy

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Michał Wójcik - Live Volume 1

 Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury

19:00 Piłsudski (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Pewnego razu... w Hollywood (2D/napisy)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Festiwal Polska w Imce: Turnus mija, a ja niczyja. Operetka sanatoryjna reż. Cezary Tomaszewski

 Warszawa, Teatr IMKA

19:00 Kwartet

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Kabaret Kałasznikof - Hajs Hajs Bejbe

 Chybie, Gminny Ośrodek Kultury Chybie - Klub Pod Amfiteatrem

19:15 Piłsudski (2D)

 Świdnik, Kino Lot

19:25 GRZECZNI CHŁOPCY

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:30 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Legiony (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Taśma

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 Piranie (2D/napisy)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:00 hype-art prezentuje: STAND-UP - Rafał Rutkowski

 Legnica, Spiżarnia

20:00 Norman Beaker TRIO

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Rambo: Ostatnia krew

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Angelo (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 MUZYCZNE HITY ELITY - Jerzy Skoczylas z zespołem

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Legiony (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:15 Legiony (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:15 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:30 Waglewski & Pospieszalski akustycznie

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Dwoje na huśtawce

 Białystok, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 Dzięki Bogu

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 TO: ROZDZIAŁ 2 / napisy (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

26

czw

 

00:00 KINO NIECZYNNE

 Świdnik, Kino Lot

08:00 Piłsudski (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

09:00 Brzechwolandia NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:15 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:00 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:15 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

13:00 Wyprawa Magellana

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13:45 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14:00 Wyprawa Magellana (2D/dubbing)

 Żyrardów, Kino Len

14:30 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Playmobil: Film

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

14:30 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Piłsudski

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15:15 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15:25 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

15:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Piłsudski (2D)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

16:30 Polityka

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

17:00 Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

 Grójec, Namiot Cyrku Zalewski

17:00 Toy Story 4 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17:00 Piłsudski (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

 Sochaczew, Namiot Cyrkowy

17:15 Parasite

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:15 Angry Birds Film 2

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:30 Legiony

 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17:30 Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17:45 DORA I MIASTO ZŁOTA (dubbing)

 Wałcz, Kino Tęcza

18:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury

18:00 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Leonard Cohen - Jestem Twoim Mężczyzną

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury - Kawiarnia

18:00 Piłsudski

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury

18:00 Eleni

 Nowa Dęba, Samorządowy Ośrodek Kultury

18:00 Piłsudski

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:00 Dwoje na huśtawce

 Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

18:00 LEGIONY. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18:00 SYBILLA (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18:00 ANGRY BIRDS FILM 2 (2D/dubbing)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

18:30 Filmowa premiera miesiąca: Parasite (Pasożyt) (2D)

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18:30 Klub Podróżnika: Kazachstan- niekończące się stepy, piękne góry i życzliwi ludzie

 Kraków, Ośrodek Ruczaj

18:30 Legiony (2D)

 Żyrardów, Kino Len

19:00 Dom o Zielonych Progach

 Katowice, Teatr Korez

19:00 Klub Mężusiów

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

19:00 Hiszpański Wieczór z Carmen

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

 Radom, Archiwum Club

19:00 SPEKTAKL: OSADZENI

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

19:00 I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE! / napisy

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19:00 Polityka (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

 Mielec, Klub Muzyczny Hades

19:00 hype-art prezentuje: STAND-UP - Rafał Rutkowski

 Ostrzeszów, Hulaj Kulaj

19:00 Wojciech Cejrowski - Nie chcecie tam być

 Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Aula Duża

19:00 Piłsudski (2D)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:00 Festiwal Polska w Imce: Turnus mija, a ja niczyja. Operetka sanatoryjna reż. Cezary Tomaszewski

 Warszawa, Teatr IMKA

19:30 Scena Jazzowa Solvay RB Dixi Five

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

19:30 Piłsudski. (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Legiony (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:00 Taśma

 Warszawa, Teatr WARSawy

20:00 SARAKINA BALKAN BAND

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

20:00 Ethno Jazz Festival – Muzyka Świata: Conexión Cubana

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 To:Rozdział 2 (napisy)

 Wałcz, Kino Tęcza

20:00 Tribute To The Rolling Stones

 Toruń, Lizard King

20:00 Rambo: Ostatnia krew

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:00 Magiczne noce (2D/napisy)

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20:00 Legiony (2D)

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

20:30 Legiony (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

20:30 Piłsudski. (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:45 Polityka (2D)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21:00 TO: ROZDZIAŁ 2 / napisy (napisy)

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21:00 Polityka

 Dębno (pow. myśliborski), Dębnowski Ośrodek Kultury