Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

grudzień 2019

1

nd

 

10:00 Wkręć się w teatr: Droga do Betlejem

 Radom, Kuźnia Artystyczna

11:00 Doktor Dolittle i jego zwierzęta

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

11:00 Śpiąca Królewna - Royal Lviv Ballet

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

11:00 Happy Food Story - magia zdrowego jedzenia

 Warszawa, Cook Story by Samsung

11:30 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12:00 Byk Ferdynand

 Warszawa, Teatr IMKA

12:00 Wkręć się w teatr: Droga do Betlejem

 Radom, Kuźnia Artystyczna

13:00 Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

13:00 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Przemyśl, Bajkowy Labirynt w Galerii Sanowa w Przemyślu

13:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

14:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:00 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Częstochowa, Bajkowy Labirynt w Galerii Jurajskiej w Częstochowie

14:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

14:00 Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

14:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:45 Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Jesteśmy waszymi przyjaciółmi

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:00 Barbórka z Radiem Silesia i TVS

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

15:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

15:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Klimakterium ... i już

 Wrocław, Teatr Polski

15:30 MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ,,Zabawy z bałwankiem Bembenkiem''

 Racibórz, RCK RDK - sala kameralna

15:30 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Dąbrowa Górnicza, Bajkowy Labirynt w Galerii Pogoria Dąbrowie Górniczej

15:30 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Bydgoszcz, Bajkowy Labirynt w Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy

15:30 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Jaworzno, Bajkowy Labirynt w Galerii Galena w Jaworznie

15:30 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Katowice, Bajkowy Labirynt w Galerii Silesia City Center Katowice

15:30 Jedyne Takie Andrzejki w mieście

 Opole, Bajkowy Labirynt w Galerii Solaris Center Opole

15:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

15:30 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Kochanie wróciłem

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

16:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

16:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

16:00 Nerwica natręctw

 Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

16:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Gostyń, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

16:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Konin, Aula im. Jana A. P. Kaczmarka

16:00 Mój przyjaciel Ufik

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16:00 Baciary

 Ostrzeszów, Ostrzeszowskie Centrum Kultury

16:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Dwie pary do pary

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

16:00 Magiczny dywan (2D/dubbing)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16:00 Rodzina Adamsów (2D)

 Strzegom, Kino SCK

16:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16:00 Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

 Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury

16:00 Kryształowa Królowa Śniegu

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

16:00 Kłamstwo

 Bielany Wrocławskie, ATM SCENA

16:30 Jak poślubić milionera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Kult. Film (2D)

 Złotów, Dom Kultury

17:00 Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

 Zielona Góra, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego

17:00 Telewizja Kłamie

 Bełchatów, PGE Giganty Mocy

17:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury

17:00 Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

17:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

17:00 Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

17:00 Moc Klasyki - Symfonia Organowa Saint Seansa

 Warszawa, Atrium Budynku Focus

17:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17:00 Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17:00 Nieplanowane - Cykl Filmów Religijnych (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Jezioro Łabędzie - Royal Lviv Ballet

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:00 Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Czereśnie

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

17:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Dębica, Dom Kultury "Mors"

17:00 Sławek Uniatowski - Tribute To Wodecki / Zaucha / Sinatra

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

17:00 IV Biesiada Śląska. Gospodarzem wieczoru będzie Mirosław Jędrowski!

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:00 Legendy polskie

 Warszawa, Teatr Palladium

17:00 Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK

 Warszawa, Teatr Studio Buffo

17:00 Russian National Ballet - Kostroma

 Łódź, Teatr Wielki

17:00 Szlagierowy Koktajl Silesia

 Starogard Gdański, Miejska Hala Sportowa

18:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18:00 10 Tenorów

 Świdnica, Sala Widowiskowa przy I LO

18:00 Węgierskie Czardasze i Tańce

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

18:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Tenorów Prawie Trzech

 Łódź, Teatr DOM

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Katowice, Biuro Centrum

18:00 1800 gramów,

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

18:00 Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Arie i pieśni Stanisława Moniuszki

 Bieruń, Kinoteatr Jutrzenka

18:00 Czarny Mercedes

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18:00 Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w

 Elbląg, Biblioteka Elbląska im. C. Norwida, Sala koncertowa "U św. Ducha"

18:00 Artur Dutkiewicz Trio

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

18:00 Magda Umer - koncert jubileuszowy 50 lat na scenie

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18:00 Czarownica 2 (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Barbórka z Radiem Silesia i TVS

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

18:30 Kult. Film (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:30 Nerwica natręctw

 Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

18:30 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Wrocław, Teatr Polski

19:00 Kochanie wróciłem

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

19:00 muzyka(off)ważna: Opla

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19:00 Belfer

 Warszawa, Teatr Mazowiecki

19:00 Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

19:00 Dom o Zielonych Progach

 Wrocław, Klubokawiarnia Mleczarnia

19:00 Kobieta Idealna

 Połczyn Zdrój, Kino Goplana

19:00 Chcesz się bawić? Zadzwoń!

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

19:00 Chcesz się bawić? Zadzwoń!

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

19:00 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Midway (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Sonbird

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury

19:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

19:00 Szalone Nożyczki

 Wałbrzych, STARA KOPALNIA Centrum Nauki i Sztuki

19:00 Kłamstwo

 Bielany Wrocławskie, ATM SCENA

19:15 Doktor Sen (2D/napisy)

 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

19:15 Przygoda z ogrodnikiem

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19:30 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna

19:30 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Przeźmierowo, Centrum Kultury

20:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

 Bydgoszcz, Opera Nova

20:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Inowrocław, Teatr Miejski

20:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

20:00 Proceder

 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

20:00 Wojna o prąd

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

20:00 Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK

 Warszawa, Teatr Studio Buffo

20:10 Jak poślubić milionera (2D)

 Złotów, Dom Kultury

20:15 Jak poślubić milionera (2D)

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20:15 1800 gramów

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:15 Ukryta gra (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

20:30 Jak poślubić milionera (2D)

 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20:30 The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

20:30 Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Katowice, Biuro Centrum

21:00 The Lighthouse

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

2

pn

 

09:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

09:00 Kryształowa Królowa Śniegu

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

09:30 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10:00 Pinokio

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

11:00 Kryształowa Królowa Śniegu

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

12:30 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13:00 Kino Seniora - Ból i blask (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

14:00 Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

 Złotów, Dom Kultury

14:45 Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

16:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:30 Jak poślubić milionera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

16:30 Kult. Film (2D)

 Złotów, Dom Kultury

17:00 Kłamstewka

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

17:30 Nerwica natręctw

 Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

18:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Wrocław, Dom Kultury Bakara

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Złotów, Dom Kultury

18:00 Czarownica 2 (2D/dubbing)

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18:30 Kult. Film (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:30 Legendy polskie

 Warszawa, Teatr Palladium

18:30 Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

 Ostrowiec Świetokrzyski, Primo Pizza

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

19:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

19:00 Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

19:00 Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

19:00 Szalone Nożyczki

 Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Kultury

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Akt równoległy

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Chełm, Chełmski Dom Kultury

19:00 Rafał Pacześ - Zoba co jes

 Gdynia, Gdynia Arena

19:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

19:00 10 Tenorów

 Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

20:00 Kłamstewka

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

20:00 Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Last Christmas (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20:10 Jak poślubić milionera (2D)

 Złotów, Dom Kultury

20:15 Nerwica natręctw

 Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

20:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Wrocław, Dom Kultury Bakara

3

wt

 

09:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

09:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:00 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

11:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

14:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:45 Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

16:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:30 Jak poślubić milionera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Nowy Sącz, Miejski Ośrodek Kultury

18:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Łódź, Hotel Borowiecki

18:00 DZIADEK DO ORZECHÓW

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

18:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

18:30 Kult. Film (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

19:00 Chwała dziwkom

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

19:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Warszawa, Imka Light

19:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Midway (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Niebieskie Chachary (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Abelard Giza - Piniata

 Szczecin, Cafe Hormon

19:00 Rafał Pacześ - Zoba co jes

 Gdynia, Gdynia Arena

19:00 10 Tenorów

 Piła, RCK - Teatr Miejski

19:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Mężczyzna idealny

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

19:00 Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

 Krosno, Klub K15

19:30 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:30 Telewizja Kłamie

 Warszawa, Teatr Palladium

20:00 Stand-up | Wiolka Walaszczyk & Karol Modzelewski

 Poznań, BaRock Club

20:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Ethno Jazz Festival: Oana Cătălina Chiţu - Kolędy Rumunii i Bałkanów

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Złodziej

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20:15 1800 gramów

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Nowy Sącz, Miejski Ośrodek Kultury

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Łódź, Hotel Borowiecki

4

śr

 

09:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:00 Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

10:00 Doktor Dolittle i jego zwierzęta

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

11:00 Midway (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

14:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:00 Kobieta Idealna

 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

16:00 Kobieta Idealna

 Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

16:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Ucho Prezesa czyli SCHEDA

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

17:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

17:30 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

18:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Białystok, Hotel Silver

18:00 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

18:00 Był sobie las

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:30 Balet Dziadek do orzechów

 Warszawa, Teatr Palladium

18:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Dębica, Dom Kultury "Mors"

19:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

19:00 Dwie pary do pary

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Scena Piosenki Autorskiej Dzidka Muzolf 

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

19:00 Michał Szpak - The Moon Tour

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Kraków, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

19:00 MERY SPOLSKY - Bigotka Tour

 Warszawa, Klub Stodoła - Open Stage - mała sala na piętrze

19:00 Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

 Sanok, Royal Palace - Centrum Bankietowe

19:00 10 Tenorów

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

20:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Kraków, Klub Studio

20:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

20:00 Stand-up | Wiolka Walaszczyk & Karol Modzelewski

 Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

20:00 Neon Burlesque - Winter is coming

 Warszawa, BARdzo bardzo

20:00 Ethno Jazz Festival: HUUN-HUUR-TU

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Ucho Prezesa czyli SCHEDA

 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

20:00 Paris! The Show

 Kraków, Kijów Centrum

20:00 Czworo do poprawki

 Warszawa, Imka Light

20:00 Diego

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:15 1800 gramów

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20:15 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20:30 Ethno Jazz Festival: Mazolewski/Porter

 Wrocław, Zaklęte Rewiry

20:30 Cheap Tobacco

 Wrocław, Stary Klasztor

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Białystok, Hotel Silver

5

czw

 

08:30 Spektakl dla dzieci "Gdzie jesteś M?"

 Świdnik, Kino Lot

09:00 Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

09:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

09:30 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:30 #kopciuszek

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10:00 Cudowna lampa Aladyna

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10:30 Spektakl dla dzieci "Gdzie jesteś M?"

 Świdnik, Kino Lot

11:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

11:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:30 Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

11:30 Ulepimy dziś bałwana

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

12:30 Cudowna lampa Aladyna

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

14:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Nerwica natręctw

 Koszalin, Centrum Kultury 105

18:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Szczawno Zdrój, Teatr Zdrojowy

18:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Łomża, Centrum Kultury Katolickiej

18:00 Długi Łykend

 Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

18:00 Nieplanowane (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

18:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

18:15 Trzy orzeszki dla Kopciuszka

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

18:30 Kobieta Idealna

 Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

18:30 Antoni Czechow

 Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Kultury

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

19:00 10 Tenorów

 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

19:00 Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Lao Che

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

19:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

19:00 20 lat po metrze - musical

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Przekręt (nie)doskonały

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

19:00 Tribute to...

 Poznań, Hala Arena

19:00 Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

 Ostrzeszów, Hulaj Kulaj

19:00 Milord de Paris

 Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

 Mielec, Klub Muzyczny Hades

19:00 Kwiat Jabłoni - koncert specjalny

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:00 Stand-up | Wiolka Walaszczyk & Karol Modzelewski

 Szczecin, Cafe Hormon

20:00 Dr Misio

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Ed Sheeran Night

 Toruń, Lizard King

20:00 Nerwica natręctw

 Koszalin, Centrum Kultury 105

20:00 ES jazz Festival - KINO JAZZ „Blue Note Records: Beyond the Notes” (2D/napisy)

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Ruth Wilhelmine Meyer & Grzech Piotrowski

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Paris! The Show

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

20:15 1800 gramów

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

6

pt

 

09:00 Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

09:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

09:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

09:30 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

10:00 Byk Ferdynand

 Warszawa, Teatr IMKA

10:00 Pinokio

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

11:00 Spotkania Mikołajkowe NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

11:00 Jaś i Małgosia

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11:30 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

11:30 Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

12:30 Pinokio

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14:00 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

14:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:30 Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

 Suszec, Gminny Ośrodek Kultury

16:00 Bajeczne Mikołajki

 Bydgoszcz, Bajkowy Labirynt w Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy

16:00 Mikołaj w MDK Batory

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

16:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16:30 Bajeczne Mikołajki

 Rumia, Bajkowy Labirynt w Galerii "Port Rumia"

16:30 Halo! Halo! Mikołaju! - spotkanie z Mikołajem w Domu Kultury

 Rybnik, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Gdańsk, Bajkowy Labirynt w Galerii Przymorze Gdańsk

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Dąbrowa Górnicza, Bajkowy Labirynt w Galerii Pogoria Dąbrowie Górniczej

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Lublin, Bajkowy Labirynt w Galerii VIVO! W Lublinie

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Jaworzno, Bajkowy Labirynt w Galerii Galena w Jaworznie

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Przemyśl, Bajkowy Labirynt w Galerii Sanowa w Przemyślu

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Katowice, Bajkowy Labirynt w Galerii Silesia City Center Katowice

17:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Częstochowa, Bajkowy Labirynt w Galerii Jurajskiej w Częstochowie

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Opole, Bajkowy Labirynt w Galerii Solaris Center Opole

17:00 Bajeczne Mikołajki

 Zabrze, Bajkowy Labirynt w Galerii Platan w Zabrzu

17:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Puławy, Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych

17:00 1800 gramów (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

17:30 Przygoda z ogrodnikiem

 Piła, Auditorium Maximum PWSZ

17:30 Czworo do poprawki

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17:30 Niesamowite przygody Ruperta Greena

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

18:00 Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv

 Poznań, Kino Apollo

18:00 Raj: Miłość

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

18:00 Mikołaj w MDK Batory

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

18:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Kościan, Kościański Ośrodek Kultury

18:00 Nieplanowane (2D)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

18:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Rokietnica, Rokietnicki Ośrodek Sportu

18:00 Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu 2019

 Suszec, Gminny Ośrodek Kultury

18:30 Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

 Dębica, Dom Kultury "Mors"

18:30 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:55 Wolfgang Amadeus Mozart "Zaczarowany flet" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 '52 Hz – Andrzej Kowalczyk' - performance, obiekt, instalacja

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

19:00 Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

 Żory, Kino Na Starówce

19:00 10 Tenorów

 Gniezno, Nowa Hala Widowiskowa w Gnieźnie

19:00 Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Luboń, Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

19:00 Chłopcy Kontra Basia

 Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

19:00 Edyta Geppert

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

19:00 Ludzie inteligentni

 Warszawa, Imka Light

19:00 Klimakterium ... i już

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Długi Łykend

 Nowa Dęba, Samorządowy Ośrodek Kultury

19:00 Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

 Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

19:00 KONCERT KOLĘDOWY w ramach 14. Międzynarodowego Festiwalu im. G.G. Gorczyckiego

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19:00 Rafał Banaś - Samozwańczy szakal / Tomek Kołecki - Kołdżej Simpson

 Legnica, Spiżarnia

19:00 Klimakterium ... i już

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury

19:00 Kobieta Idealna

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

19:00 Tribute to...

 Zielona Góra, Hala CRS

19:00 20 lat po metrze - musical

 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

19:00 Proceder (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

20:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Katowice, Klub Old Timers Garage

20:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

20:00 Ruth Wilhelmine Meyer & Grzech Piotrowski

 Dorotowo, Hotel Galery69

20:00 Grzegorz Turnau Bedford Tour

 Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

20:00 Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 ES jazz Festival - Małgorzata Markiewicz

 Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala Strakacza

20:00 Folkowe Mikołajki w Starym Klasztorze

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 IRA

 Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

20:00 Preludium słowiańskie

 Wrocław, Impart

20:00 Polska Noc Kabaretowa 2019

 Poznań, Hala Arena

20:00 Czworo do poprawki

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:00 Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

 Łódź, Klub Wytwórnia

20:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Lublin, Hala Globus

20:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

20:30 Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv

 Poznań, Kino Apollo

20:30 Przygoda z ogrodnikiem

 Piła, Auditorium Maximum PWSZ

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

7

sb

 

11:00 Marysia ma Rysia

 Gdynia, Konsulat Kultury

11:00 Pinokio

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Vito i Bella Show

 Gdańsk, ERGO ARENA

14:00 Operetka Dla Dzieci - Premiera

 Wrocław, Scena Kamienica

14:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

15:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Gryfino, Kino Gryf

15:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:30 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Łódź, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka

16:00 Marysia ma Rysia

 Gdynia, Konsulat Kultury

16:00 Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

16:00 Ludzie inteligentni

 Warszawa, Imka Light

16:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

16:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Ostrowiec Świetokrzyski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

16:00 Boże Ciało (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Myszków, Miejski Dom Kultury

16:00 Między łóżkami

 Częstochowa, Miejski Dom Kultury

16:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Suszec, Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - sala widowiskowa (układ teatralny)

16:00 Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

16:00 PARANIENORMALNI

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

16:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

16:15 Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:00 Poparzeni Kawą Trzy

 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

17:00 Jezioro Łabędzie - spektakl baletowy

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

17:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Kostrzyn nad Odrą, Sala Widowiskowa Kręgielnia

17:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

17:00 O co biega?

 Poznań, Kino Apollo

17:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Olsztyn, Aula Kongresowa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

17:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Łódź, Teatr DOM

17:00 Klimakterium ... i już

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

17:00 Zaklinacz Kobiet

 Poznań, Hotel & Centrum Kongresowe IOR

17:00 Szalone Nożyczki

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

17:00 Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 Katowice, Filharmonia Śląska

17:00 Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

 Płock, Płock Szkoła Muzyczna

17:30 Czworo do poprawki

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:30 Abelard Giza - Piniata

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

18:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Chojnice, Centrum Park

18:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Wałbrzych, Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ

18:00 Troy Satchmo Anderson

 Żyrardów, Resursa

18:00 Baby, ach te baby

 Kraków, Piwnica pod Baranami

18:00 American Dream. Tonight, Tonight!

 Warszawa, Klubokawiarnia Babel

18:00 10 Tenorów

 Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

18:00 Nieplanowane (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Krzysztof Daukszewicz - Nie dać się sprowokować

 Drezdenko, Centrum Promocji Kultury

18:15 Boże Ciało (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Dwie pary do pary

 Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

19:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Łódź, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Stalowa Wola, Labirynt

19:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Polska Noc Kabaretowa 2019

 Szczecin, Netto Arena

19:00 Ludzie inteligentni

 Warszawa, Imka Light

19:00 Zbigniew Zamachowski - Recital "Nie tylko o miłości"

 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

19:00 Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19:00 made in JAZZ: SKICKI-SKIUK

 Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Czy ty to ty?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Lady Pank

 Tarnów, Hala widowiskowo - sportowa Pałacu Młodzieży

19:00 GRUBSON - Sentymentalnie Tour

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

19:00 Proceder (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Nasze Żony

 Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

19:00 „Jaki ojciec, taki syn” - Kabaret Kwiatkowski i Bank

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

19:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

19:30 Instrukcja obsługi faceta

 Poznań, Hotel & Centrum Kongresowe IOR

19:30 Między łóżkami

 Częstochowa, Miejski Dom Kultury

19:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Suszec, Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - sala widowiskowa (układ teatralny)

20:00 Kabaret Jurki - Last minute

 Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

20:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

20:00 Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

 Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

20:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Sandomierz, Hala Widowiskowo-Sportowa

20:00 Świetliki

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 ES jazz Festival - Wojtek Mazolewski Quintet

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20:00 Prohibicja - Party Like It's 1933! - Monika Kuczera

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Szalone Nożyczki

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

20:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Łódź, Teatr DOM

20:00 Karolina Czarnecka - Cud

 Tychy, Underground Pub

20:00 Bednarek

 Wrocław, Centrum Koncertowe A2

20:00 Koncert W górach jest wszytko co kocham - Karkonosze

 Przesieka, Schronisko PTTK "Odrodzenie" na Przełęczy Karkonoskiej

20:30 Czworo do poprawki

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20:30 Abelard Giza - Piniata

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

8

nd

 

10:30 Vegan Xmas Story - wegańskie święta Iny Rybarczyk

 Warszawa, Cook Story by Samsung

11:00 Marysia ma Rysia

 Gdynia, Konsulat Kultury

11:00 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11:00 Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Czarodziej

 Warszawa, Teatr Palladium

12:00 Jaś i Małgosia

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12:00 Balet Dziadek do orzechów - IMKA

 Warszawa, Teatr IMKA

12:00 „Ulepimy dziś bałwana” - spektakl rodzinny

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

12:30 Bajeczne Mikołajki

 Przemyśl, Bajkowy Labirynt w Galerii Sanowa w Przemyślu

12:30 Bajeczne Mikołajki

 Opole, Bajkowy Labirynt w Galerii Solaris Center Opole

14:00 Bajeczne Mikołajki

 Częstochowa, Bajkowy Labirynt w Galerii Jurajskiej w Częstochowie

14:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Katowice, Pałac Młodzieży

15:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Łaziska Górne, Miejski Dom Kultury

15:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:30 Bajeczne Mikołajki

 Dąbrowa Górnicza, Bajkowy Labirynt w Galerii Pogoria Dąbrowie Górniczej

15:30 Bajeczne Mikołajki

 Bydgoszcz, Bajkowy Labirynt w Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy

15:30 Bajeczne Mikołajki

 Jaworzno, Bajkowy Labirynt w Galerii Galena w Jaworznie

15:30 Bajeczne Mikołajki

 Katowice, Bajkowy Labirynt w Galerii Silesia City Center Katowice

16:00 Pozory Mylą

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

16:00 Marysia ma Rysia

 Gdynia, Konsulat Kultury

16:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

16:00 Nerwica natręctw

 Płock, Teatr Dramatyczny

16:00 Bajeczne Mikołajki

 Zabrze, Bajkowy Labirynt w Galerii Platan w Zabrzu

16:00 Boże Ciało (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Artystokraci: Telenowela Brazylijska

 Wrocław, Scena Kamienica

16:00 Cud - Teatr Capitol

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16:00 Kobieta Idealna

 Tarnów, Teatr im. Ludwika Solskiego

16:00 Szalone Nożyczki

 Poznań, Kino Apollo

16:00 Ludzie inteligentni

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

16:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Kiedy kota nie ma...

 Piotrków Trybunalski, Sala widowiskowa Klubu MOK

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

16:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

16:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Chełmno, Kinoteatr Rondo

16:00 Mikołajkowy spektakl w WCK

 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16:00 Przygoda z ogrodnikiem

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

16:30 Wykrywacz kłamstw NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

16:30 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Wołomin, Kino Kultura

16:30 Skok w bok

 Gdańsk, Dom Technika NOT

17:00 Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

17:00 Nasze Żony

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:00 Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - "Co tu jest grane?"

 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

17:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury

17:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

17:00 Zaklinacz Kobiet

 Szczecin, Novotel Szczecin Centrum

17:00 Paris! The Show

 Warszawa, Teatr Polski

17:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Katowice, Pałac Młodzieży

17:00 "Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta-znane i lubiane" - koncert

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17:30 Mężczyzna idealny

 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Łaziska Górne, Miejski Dom Kultury

17:30 Piotr Wyleżoł & Aga Zaryan - Human Things - Wieczór Wigilijny

 Warszawa, Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Hotel Boss

18:00 Robert Kasprzycki - Pół wieku, Człowieku!

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Poznań, MTP - Poznań Congress Center - Sala Ziemi

18:00 Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

18:00 Smolik//Kev Fox

 Radom, Sala koncertowa im. K. Pendereckiego

18:00 Roksana Węgiel

 Bielsko-Biała, Klub Klimat

18:00 Polska Noc Kabaretowa 2019

 Toruń, Hala Arena Toruń

18:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Nieplanowane (2D/napisy)

 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

18:00 Dżem - 40-lecie

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

18:00 10 Tenorów

 Lublin, Filharmonia Lubelska

18:00 Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów

 Wolsztyn, Hala Świtezianka

18:00 Dziadek do Orzechów już w grudniu w Sępólnie Krajeńskim

 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

18:00 Stare Dobre Małżeństwo

 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

18:15 Boże Ciało (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Artystokraci: Telenowela Brazylijska

 Wrocław, Scena Kamienica

18:30 Ludzie inteligentni

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

19:00 Pozory Mylą

 Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

19:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

19:00 Balet Dziadek do orzechów - IMKA

 Warszawa, Teatr IMKA

19:00 Wykrywacz kłamstw NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

19:00 Kandydat - Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus

 Łódź, Teatr DOM

19:00 Miłosne przypadki wg Bałuckiego

 Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

19:00 Stand-up Hybrydy

 Warszawa, Klub Hybrydy

19:00 Cud - Teatr Capitol

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19:00 Koncert - Troy„Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong

 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

19:00 LemON Akustycznie

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

19:00 Pamaruna

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Piotrków Trybunalski, Sala widowiskowa Klubu MOK

19:00 Die Krupps

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19:00 Berek, czyli upiór w moherze 2

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

19:00 Proceder (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Szalone Nożyczki

 Poznań, Kino Apollo

19:15 Przygoda z ogrodnikiem

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

19:15 Przygoda z ogrodnikiem

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

19:30 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

19:30 Skok w bok

 Gdańsk, Dom Technika NOT

19:30 Instrukcja obsługi faceta

 Szczecin, Novotel Szczecin Centrum

20:00 Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

20:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Rzeszów, Klub Pod Palmą

20:00 Bednarek

 Łódź, Klub Wytwórnia

20:00 Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

 Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

20:30 Piazzolla. Show Me Your Tango - I. Kopeć & G. Pereyra

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Paris! The Show

 Warszawa, Teatr Polski

9

pn

 

09:30 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10:00 Doktor Dolittle i jego zwierzęta

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12:00 Balet Dziadek do orzechów - IMKA

 Warszawa, Teatr IMKA

12:30 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13:00 Kino Seniora - Ogród rodzinny: Ukochany (2D)

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

17:30 Kochanie wróciłem

 Łódź, Teatr Muzyczny

17:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

17:30 Kłamstewka

 Poznań, Teatr Wielki

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 SPOTKANIE AUTORSKIE Z GABRIELĄ MUSKAŁĄ

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19:00 Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

 Poznań, Teatr Muzyczny

19:00 Balet Dziadek do orzechów - IMKA

 Warszawa, Teatr IMKA

19:00 Skok w bok

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Nerwica natręctw

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

19:00 Śmiejemy się dla Paulinki! Charytatywny wieczór stand-up comedy

 Grodzisk Mazowiecki, Mediateka Grodzisk

19:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Tarnów, Teatr im. Ludwika Solskiego

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Wrocław, Teatr Polski

19:00 Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do Orzechów

 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19:30 Akt równoległy

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20:00 Edyta Geppert

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

20:00 Voo Voo - Za niebawem

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20:00 Paris! The Show

 Poznań, Sala Ziemi

20:15 Kochanie wróciłem

 Łódź, Teatr Muzyczny

20:15 Kłamstewka

 Poznań, Teatr Wielki

20:30 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

20:30 Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

10

wt

 

10:00 Piotruś Pan

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10:00 Cudowna lampa Aladyna

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12:30 Cudowna lampa Aladyna

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

14:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15:00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 1800 gramów (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 1800 gramów

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

18:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Legionowo, Arena Legionowo

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Piła, RCK - Teatr Miejski

19:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 O co biega?

 Wrocław, Impart

19:00 Telewizja Kłamie

 Warszawa, Imka Light

19:00 Piotr Sałajczyk

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

19:00 Proceder (2D)

 Włoszczowa, Kino Muza

19:00 Krzysztof Krawczyk - Jubileusz 55 lat!

 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

20:00 Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

 Kraków, Klub Studio

20:00 Pikantni

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

20:00 Paris! The Show

 Łódź, Klub Wytwórnia

11

śr

 

10:00 Jaś i Małgosia

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16:00 Ziarno. Nieznana historia

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

17:30 Pikantni

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

18:00 DZIADEK DO ORZECHÓW - Royal Lviv Ballet

 Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

18:00 Jak poślubić milionera (2D)

 Sochaczew, Kino Mazowsze

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Kraków, Vanilla Aparthotel

18:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Skierniewice, Hala OSiR

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Toruń, OD NOWA Nowa Sala Kinowo - Teatralna

19:00 Lunapark - Piosenki Grzegorza Ciechowskiego

 Toruń, Sala Kameralna CKK JORDANKI

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Szczecinek, The Black Rock Irish Pub

19:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

19:00 Nerwica natręctw

 Warszawa, Imka Light

19:00 Christmas Time! Concert

 Suwałki, Suwałki Arena

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

19:00 Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 1800 gramów

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

20:00 Pikantni

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Kraków, Vanilla Aparthotel

20:30 Sorry Boys - Miłość

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

20:30 Paris! The Show

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

12

czw

 

09:00 ANTYGONA.

 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

11:30 ANTYGONA.

 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK

14:15 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

17:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

17:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

17:30 Pikantni

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Rzeszów, Grein Hotel

18:00 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Będzin, Klub Latawiec

18:30 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

 Rumia, Hala MOSiR

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Poznań, Centrum Kultury Zamek

19:00 Wykrywacz kłamstw

 Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

19:00 Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

 Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

19:00 Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

 Katowice, Klub Podróżników - Namaste

19:00 Dni Ciechowskiego - "Uwaga, Tu Obywatelka!" - Karolina Micuła

 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

19:00 Czworo do poprawki

 Warszawa, Imka Light

19:00 Gala Wiedeńska

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

19:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Kartuzy, Kartuskie Centrum Kultury

20:00 Edyta Górniak - Akustycznie

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

20:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Słupsk, Słupski Ośrodek Kultury

20:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

20:00 Mili Morena & Fortet - Cuban Jazz Night

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Ethno Jazz Festival: Babski wieczór - Pochwalone, Same Suki

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 1800 gramów

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

20:15 Pikantni

 Lublin, Centrum Spotkania Kultur

20:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

20:30 Akompaniator

 Poznań, Kino Apollo

20:30 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Rzeszów, Grein Hotel

13

pt

 

13:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

15:00 Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

 Włoszczowa, Kino Muza

17:00 Wspólne Kolędowanie z kapelą "Ondraszki"

 Przysucha, Dom Kultury

17:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

17:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Kołobrzeg, Klub Muzyczny Centrala

17:00 Scenariusz dla trzech aktorów - Bogusława Schaeffera

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

17:00 „Randez-vous z Moniuszką” - koncert

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17:30 Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

 Nysa, Nyski Dom Kultury

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Ruda Śląska, Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty

17:30 Pikantni

 Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

17:30 Czworo do poprawki

 Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

18:00 Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

 Pszów, Miejski Ośrodek Kultury

18:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Kraków, Kijów Centrum

18:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury

18:00 Koncert " Trzy miłości...- ballady Bułata Okudżawy

 Kraków, Piwnica pod Baranami

18:00 Węgierskie Czardasze i Tańce

 Ząbkowice Śląskie, Ząbkowicki Ośrodek Kultury

18:00 Zaklinacz Kobiet

 Lublin, Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne

18:00 Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:00 Cudowna terapia

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

18:00 ŚPIĄCA KRÓLEWNA BALLET W II AKTACH

 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19:00 Kariera po polsku

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Wrocław, Impart

19:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Mszczonów, Mszczonowski Ośrodek Kultury

19:00 Kredyt Zaufania - Teatr KTO

 Kraków, Scena Klasyczna Akademii Sztuk Teatralnych

19:00 Klimakterium ... i już

 Toruń, Aula UMK

19:00 Kałasznikof Zaprasza 5 - Czesuaf

 Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

19:00 Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

19:00 Koncert zespołu Federacja pt. "Nasze najlepsze"

 Świdnik, CK - sala kameralna

19:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Łódź, Klub Scenografia

19:00 Festiwal Polska w IMCE: Testosteron reż. Andrzej Saramonowicz

 Warszawa, Teatr IMKA

19:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Augustów, Augustowskie Centrum Edukacyjne

19:00 Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy wieczór kabaretowy

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Mickiewicz Unplugged - zespół Piramidy

 Warszawa, Aula Dobrego Miejsca im. bł. Ks. Popiełuszki

19:00 Kariera po polsku

 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

19:00 COMA - Game Over

 Łódź, Klub Wytwórnia

19:00 Dama bije Króla

 Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

19:00 Atmasfera Exclusive - Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski

 Poznań, Hala Arena

19:00 Koncert Piosenki Żydowskiej z okresu międzywojennego

 Kudowa-Zdrój, Teatr Zdrojowy

19:30 Dom o Zielonych Progach

 Częstochowa, Sala koncertowa przy Kościele Św. Zygmunta

19:30 Last Christmas (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

20:00 Łąki Łan - Tour 2019

 Wrocław, Centrum Koncertowe A2

20:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Kołobrzeg, Klub Muzyczny Centrala

20:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

20:00 Scenariusz dla trzech aktorów - Bogusława Schaeffera

 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

20:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

20:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Poznań, Centrum Kongresowo - Dydaktyczne UM

20:00 Pikantni

 Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

20:00 Bednarek

 Warszawa, Klub Stodoła

20:00 Jelonek - Masakra Klasyki

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

 Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

20:15 Czworo do poprawki

 Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

20:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Kraków, Kijów Centrum

20:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20:30 Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

 Poznań, Trops - Akademickie Centrum Kultury

20:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Ruda Śląska, Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty

20:30 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20:30 Instrukcja obsługi faceta

 Lublin, Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne

14

sb

 

15:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

16:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury

16:00 Milord de Paris

 Lwówek Śląski, Lwówecki Ośrodek Kultury

16:00 O co biega?

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

16:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Grodzisk Mazowiecki, Hala Widowiskowo-Sportowa OSIR

16:00 Festiwal Polska w IMCE: Testosteron reż. Andrzej Saramonowicz

 Warszawa, Teatr IMKA

16:00 Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:30 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Koło, Miejski Dom Kultury

17:00 Mayday 2

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

17:00 Przekręt (nie)doskonały

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17:00 Mayday 2

 Zamość, Zamojski Dom Kultury

17:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Ruda Śląska, Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty

18:00 Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

 Żywiec, Miejskie Centrum Kultury

18:00 Zadzwońcie po Milicję

 Gdynia, Gdynia Arena

18:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

18:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Płock, NoveKino Przedwiośnie

18:00 Pasztety do boju NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18:00 Dom o Zielonych Progach

 Toruń, Dom MUZ

18:00 "Dziadek do orzechów"-przedstawienie baletowe Royal Lviv Ballet

 Świdnik, Kino Lot

18:00 V Świąteczna Gala Disco Polo

 Toruń, Hala Arena Toruń

18:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

18:00 Święta za pasem

 Kraków, Piwnica pod Baranami

18:00 Koncert gwiazdkowy

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

18:15 Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

19:00 Farben Lehre i Gutek

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19:00 Początek Końca

 Kraków, Scena Klasyczna Akademii Sztuk Teatralnych

19:00 Milord de Paris

 Lwówek Śląski, Lwówecki Ośrodek Kultury

19:00 Edyta Górniak - Akustycznie

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19:00 Kasia Kowalska akustycznie

 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

19:00 O co biega?

 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

19:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Cudowna terapia

 Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

19:00 Muzyka Pink Floyd - The Wall po polsku

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

19:00 Atmasfera Exclusive - Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski

 Kraków, TAURON Arena Kraków

19:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Myślenice, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

19:30 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Słupca, Miejski Dom Kultury

20:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20:00 Kovalczyk - Piosenki Mistrza: Tribute to Grzegorz Ciechowski elektronicznie

 Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

20:00 Rewia Burleski Pin Up Candy

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Bednarek

 Kraków, Klub Studio

20:00 Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

 Wrocław, Centrum Koncertowe A2

20:00 Łąki Łan

 Łódź, Klub Wytwórnia

20:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Ruda Śląska, Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty

15

nd

 

10:00 Wkręć się w muzykowanie: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

 Radom, Kuźnia Artystyczna

11:00 Pasztety do boju NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

12:00 Byk Ferdynand

 Warszawa, Teatr IMKA

12:00 Wkręć się w muzykowanie: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

 Radom, Kuźnia Artystyczna

12:30 Bajka dla dzieci "Świąteczna pocztówka z Afryki"

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Łódź, Teatr Wielki

16:00 Wieczór Kolęd i Pastorałek

 Wrocław, Scena Kamienica

16:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

16:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Wolbrom, Dom Kultury

16:00 Mayday 2

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

16:00 Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala

 Toruń, Hala Arena Toruń

16:00 Szalone Nożyczki

 Leszno, Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej AUDITORIUM MAXIMUM

16:00 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Tarnowskie Góry, Hala Sportowa

16:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

16:00 Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:00 Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

17:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

17:00 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Tuchów, Dom Kultury w Tuchowie

17:00 Katarzyna Pakosińska - Oko w pończosze

 Warszawa, Brawo! Bis!

17:00 Zaklinacz Kobiet

 Gdańsk, Focus Hotel Premium Gdańsk

18:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Brzesko, Restauracja RZYM

18:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

18:00 20 lat po metrze - musical

 Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

18:00 Wieczór Kolędowy - Kolędy u źródła

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18:00 Akt równoległy

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:00 Dom o Zielonych Progach

 Warszawa, Klub Mechanik

18:15 Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Skok w bok

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18:30 Czworo do poprawki

 Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

19:00 Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

19:00 Aga Zaryan oraz European Jazz Quartet "Christmas Songs"” z gościnnym udziałem Grzegorza Dowgiałło.

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Kwiat Jabłoni

 Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

19:00 Raport Panika - Arti Grabowski

 Kraków, Scena Klasyczna Akademii Sztuk Teatralnych

19:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Gdańsk, Dom Technika NOT

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta, Damian Skóra

 Chełmża, Klub Cuma Chełmża

19:00 Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury

19:00 Mayday 2

 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

19:00 Szalone Nożyczki

 Leszno, Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej AUDITORIUM MAXIMUM

19:00 XIII Międzynarodowy Silesia Gospel Festival - koncert galowy

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19:00 Warszawska Orkiestra Sentymentalna "Śpiewnik kolędowy" - koncert

 Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

19:00 Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

19:00 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 Wolbrom, Dom Kultury

19:00 Natalia Przybysz - Jak malować ogień

 Bielsko-Biała, Klub Klimat

19:00 Festiwal Wrocek 2019: Marcin Zbigniew Wojciech

 Wrocław, Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

19:30 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Łódź, Teatr Wielki

19:30 Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Tarnowskie Góry, Hala Sportowa

19:30 Instrukcja obsługi faceta

 Gdańsk, Focus Hotel Premium Gdańsk

19:30 Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

 Gniezno, Leo Libra | Dziki Dwór Pod Kaczką

19:30 Koncert Muzyki Filmowej - Sport Celebration

 Warszawa, COS Torwar

20:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Trzebinia, Trzebińskie Centrum Kultury

20:00 Piaseczny The Best

 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

20:00 Mazolewski/Porter

 Kielce, Klub Czerwony Fortepian

20:00 Rafał Rutkowski - Bajki dla dorosłych

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:30 Andrzej Poniedzielski - Świąteczny wieczór kabaretowy

 Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20:30 Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

 Tarnów, Restauracja Pół na Pół

16

pn

 

09:00 Pasztety do boju NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

09:30 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

12:00 Pasztety do boju NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

12:30 Wanna Archimedesa

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17:00 Klaps! 50 twarzy Greya

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17:00 Szalone Nożyczki

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

17:30 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18:00 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

18:00 Nieplanowane

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

19:00 25.lat Marcin Wasilewski Trio - Trasa Jubileuszowa

 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Nowy Sącz, Fabryka Klub Muzyczny

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Gdynia, Gdynia Arena

19:00 Kolędowanie z Enejem

 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta, Damian Skóra

 Toruń, Klub NRD

19:00 Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

 Poznań, Aula UAM

19:00 Klimakterium ... i już

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Nerwica natręctw

 Warszawa, Imka Light

20:00 Klaps! 50 twarzy Greya

 Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

20:00 Szalone Nożyczki

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

20:30 Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20:30 Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

17

wt

 

09:00 Pasztety do boju NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

17:30 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:00 "Callas jakiej nie znacie..." - koncert

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

18:30 Niezbędna konieczność

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Chorzów, Kraken Pub

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

19:00 Stand-up: Wojtek Pięta, Damian Skóra

 Kwidzyn, Winners Sport Bar

19:00 Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Nerwica natręctw

 Warszawa, Imka Light

19:00 Michał Wiśniewski Akustycznie

 Poznań, Blue Note Jazz Club

19:00 Andrzej Sikorowski - Jubileusz

 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

19:30 Last Christmas (2D/napisy)

 Włoszczowa, Kino Muza

20:00 Nieplanowane

 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

20:30 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18

śr

 

17:30 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18:30 Więcej niż miód

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Christmas Time! Concert

 Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

19:00 Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

 Gliwice, Klub STARY Browar Restauracja&Klub muzyczny&Catering

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

19:00 Najpiękniejsze Piosenki: Édith Piaf śpiewa Jaga Wrońska

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

19:00 Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka - "Widzialność marzeń"

 Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

20:30 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19

czw

 

18:00 Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 Kutno, Kutnowski Dom Kultury

19:00 Kobieta Idealna

 Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka

19:00 Byle nie o miłości

 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

19:00 Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Opole, Hala Okrąglak / Stegu Arena

20:00 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

20:00 The Dumplings - Trasa Przykro mi

 Bydgoszcz, Sala MCK

20

pt

 

18:00 Koncert Świąteczny ZPiT Krakowiacy

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19:00 Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

19:00 Narodowy Balet Kijowski z orkiestrą - Dziadek do Orzechów

 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19:00 Pozytywni

 Warszawa, Imka Light

19:00 Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

20:00 Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

 Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

20:00 Szanty w Starym Klasztorze - RYCZĄCE DWUDZIESTKI

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

21

sb

 

10:00 Junior Christmas Story - Wigilijne wypieki z Olkiem Multanem

 Warszawa, Cook Story by Samsung

14:30 Asian Christmas Story - Wigilia z Azjatyckim Twistem

 Warszawa, Cook Story by Samsung

16:00 „Dziadek do orzechów” – rodzinny spektakl taneczny

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

16:00 Świąteczna Gala Śląska

 Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

16:00 Last Christmas (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Nerwica natręctw

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

18:00 Last Christmas (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

19:00 Christmas Time! Concert

 Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

19:00 Art on Ice Poland

 Gdańsk, ERGO ARENA

19:00 „Dziadek do orzechów” – rodzinny spektakl taneczny

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20:00 Śląska Grupa Bluesowa

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:00 Laura Jazz Band - koncert świąteczny

 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

20:00 Nerwica natręctw

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

22

nd

 

10:00 Family Christmas Story - Rodzinna podróż smaków z Artystą Smaku

 Warszawa, Cook Story by Samsung

11:30 Poranek Teatralny „Elfy trzy”

 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

12:00 Spektakl świąteczny dla dzieci „Gdzie jest Mikołaj”

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

13:30 Poranek Teatralny „Elfy trzy”

 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

16:00 Same plusy

 Warszawa, Imka Light

16:00 Last Christmas (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17:00 Koncert kolęd „Gore gwiazda Jezusowi”

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17:00 Kolędy Włodzimierza Nahornego i Bogdana Loebela

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

17:00 "Piękna i Bestia" - rodzinny spektakl taneczny

 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17:30 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

18:00 Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

18:00 Last Christmas (2D/napisy)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

19:00 Michał Szpak - The Moon Tour

 Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

23

pn

 

19:00 Christmas Time! Concert

 Kielce, Hala Legionów

24

wt

 

25

śr

 

17:00 Kolędy świata

 Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

26

czw

 

14:00 Kolędy świata

 Warszawa, Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka

18:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Christmas Time! Concert

 Koszalin, Hala Widowiskowo - Sportowa

27

pt

 

18:00 Kolędy świata

 Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

19:00 Christmas Time! Concert

 Olsztyn, Hala Urania

19:00 Dajcie mi Tenora!

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Klub Mężusiów

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

28

sb

 

15:00 Czarownica 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:30 Związek otwarty

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:00 Ożenek

 Gdynia, Konsulat Kultury

17:15 Czarownica 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:30 Cud

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Związek otwarty

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

19:00 Alibi od zaraz

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Seks dla opornych NT

 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

20:00 Kolędy świata

 Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

20:30 Ożenek

 Gdynia, Konsulat Kultury

29

nd

 

12:00 Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

 Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

12:00 Byk Ferdynand

 Warszawa, Teatr IMKA

14:00 Kolędy świata

 Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

15:00 Czarownica 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

16:30 Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17:00 Ożenek

 Gdynia, Konsulat Kultury

17:00 Winter Songs of Frank Sinatra

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

17:15 Czarownica 2 (2D/dubbing)

 Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

18:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18:30 Dwie pary do pary

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19:00 Christmas Time! Concert

 Wałbrzych, Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ

19:00 Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

 Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20:00 Winter Songs of Frank Sinatra

 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

20:30 Kolędy świata

 Bydgoszcz, Kościół Najświętszej Marii Panny

30

pn

 

19:00 Kolędy świata

 Szczecin, Kościół św. Piotra i Pawła

19:00 Kiedy kota nie ma...

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19:00 Broadway, Broadway.. - Koncert Sylwestrowy

 Wrocław, Scena Kamienica

19:00 Lekko nie będzie - Jean-Claude Islert

 Gdynia, Konsulat Kultury

19:30 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

31

wt

 

12:00 Klub Gier Planszowych Taktyk

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

12:00 Hocki Klocki

 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

17:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17:00 Kiedy kota nie ma...

 Poznań, Kino Apollo

17:00 Rewia Sylwestrowa 2019

 Wrocław, Scena Kamienica

18:00 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18:00 Gala sylwestrowa

 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

19:00 Joanna Trzepiecińska - koncert "Jak wybrnąć z gafy"

 Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

19:00 Pozytywni - Sylwester

 Warszawa, Imka Light

19:00 Koncert Sylwestrowy - Niezapomniane Melodie Wiednia

 Łódź, Teatr DOM

20:00 Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Koncert Sylwestrowy

 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

20:00 Sylwestrowa Domówka vol. 2

 Bielsko-Biała, Klub Klimat

20:00 Rewia Sylwestrowa 2019

 Wrocław, Scena Kamienica

20:00 Sylwestrowy spektakl operetkowy "Nasza to Krew"

 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

20:00 Sylwester z MDK Batory

 Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory - sala taneczna

20:00 Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - koncert Sylwestrowy

 Toruń, Aula UMK

20:00 Sylwester 2019

 Gomunice, Club Muzyczny BOGART

20:30 Akt równoległy

 Warszawa, Multikino Ursynów - sala nr 7

21:00 O co biega?

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21:00 Kiedy kota nie ma...

 Poznań, Kino Apollo

21:00 Skok w bok

 Warszawa, Multikino Ursynów - sala nr 11

21:00 Gala Sylwestrowa - Grażyna Brodzińska i goście

 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

21:30 Wykrywacz kłamstw

 Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21:30 Pozytywni - Sylwester

 Warszawa, Imka Light

22:00 Sylwestrowa Gala Operetkowa

 Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

22:00 KLASYKA Z HUMOREM - Wielka Gala Sylwestrowa

 Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

22:00 Sylwester Stand-up Night

 Warszawa, Teatr Palladium