Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar


sierpień

01

 śr

 11:00

Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie

Kraków, NCK Galeria

01

 sb

 18:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 sb

 20:00

Kazik & Kwartet ProForma

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

02

 nd

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

03

 pn

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Olsztyn, Amfiteatr

03

 pn

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Olsztyn, Amfiteatr

04

 wt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 wt

 20:30

Marek Dyjak - Piękny Instalator

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

05

 śr

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 śr

 20:00

Dead Kennedys

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

07

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Starogard Gdański, Kino Sokół

07

 pt

 20:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

08

 sb

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Kwidzyn, Kinoteatr Kwidzyńskiego Centrum Kultury

08

 sb

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 nd

 18:00

Stare Dobre Małżeństwo

Słupsk, Słupski Inkubator Technologiczny

11

 wt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 śr

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13

 czw

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 pt

 17:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

14

 pt

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 pt

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

15

 sb

 18:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 pn

 18:00

„Złe drogi” – spektakl w języku ukraińskim spektakl w wykonaniu artystów Akademickiego Teatru Dramatu i Komedii na Lewym Brzegu Dniepru z Kijowa

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

18

 wt

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 wt

 20:30

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

19

 śr

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

20

 czw

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Morąg, Morąski Dom Kultury

20

 czw

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20

 czw

 19:00

Mrozu - Aura Tour

Przecław k. Szczecina, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

20

 czw

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

21

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki

21

 pt

 19:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 pt

 19:00

Mrozu - Aura Tour

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

21

 pt

 19:00

Goran Bregović & The Wedding and Funeral Band

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

22

 sb

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 sb

 19:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

22

 sb

 19:00

Dżem - 12. Bella Skyway Festival

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

23

 nd

 15:00

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Nad piękną modrą Odrą - Koncert Wiedeński

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

23

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury

23

 nd

 17:30

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Nad piękną modrą Odrą - Koncert Wiedeński

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

23

 nd

 19:30

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Warszawa, Teatr Palladium

23

 nd

 20:00

Kasia Kowalska akustycznie

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

24

 pn

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

24

 pn

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

25

 wt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

25

 wt

 20:30

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

26

 śr

 19:00

IRA - Akustycznie The best of

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

26

 śr

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 czw

 17:45

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

27

 czw

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

27

 czw

 19:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

27

 czw

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

27

 czw

 20:00

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Kraków, Pałac pod Baranami

28

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

28

 pt

 17:00

Stand Up Familia - B. Krajewski, P. Chałupka, B. Zalewski, J. Borkowski, D. Gadowski, J. Stramik, R. Banaś

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

28

 pt

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Kraków, Kijów Centrum

28

 pt

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

28

 pt

 19:00

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena

28

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

28

 pt

 20:00

Stand Up Familia - B. Krajewski, P. Chałupka, B. Zalewski, J. Borkowski, D. Gadowski, J. Stramik, R. Banaś

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

29

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

29

 sb

 17:00

Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

Bydgoszcz, Opera Nova

29

 sb

 17:00

Sławek Uniatowski - The best of

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

29

 sb

 18:00

Dobrze się kłamie

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

29

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 sb

 19:00

Cud

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

29

 sb

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

29

 sb

 20:00

Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

Bydgoszcz, Opera Nova

29

 sb

 20:00

Tęskno

Kielce, Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia

29

 sb

 20:00

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

29

 sb

 20:30

Dobrze się kłamie

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

30

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

30

 nd

 18:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 nd

 20:00

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

30

 nd

 20:00

Dobrze się kłamie

Ostróda, Amfiteatr

20

 pt

 20:00

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos

styczeń

02

 czw

 08:00

Kolekcja Miar i Wag

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

03

 pt

 16:00

Klub Gier Planszowych Taktyk

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

03

 pt

 16:00

Hocki Klocki

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

22

 śr

 11:00

Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza

Kraków, NCK Galeria

22

 śr

 11:00

Bilet łączony- Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza i Galerii Zdzisława Beksińskiego

Kraków, NCK Galeria

03

 nd

 15:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Noworoczny

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

03

 nd

 20:00

Speaking Concerts - KANKAN, czyli zawracanie głowy nogami

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

05

 wt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Chełmek, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

06

 śr

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kęty, Dom Kultury w Kętach

08

 pt

 19:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Toruń, Aula UMK

09

 sb

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Brzozów, Brzozowski Dom Kultury

09

 sb

 17:00

Kobieta Idealna

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

09

 sb

 19:00

Piotr Rubik - Moja Historia

Wrocław, Hala Stulecia

10

 nd

 11:00

Czarodziej

Warszawa, Teatr Palladium

10

 nd

 15:30

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

10

 nd

 15:30

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

10

 nd

 16:00

Pomoc domowa

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

10

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Tarnów, Kino Marzenie

10

 nd

 18:30

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

10

 nd

 19:00

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

10

 nd

 19:00

Pomoc domowa

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

10

 nd

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Tarnów, Kino Marzenie

11

 pn

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

15

 pt

 17:00

Kolacja dla Głupca

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

15

 pt

 19:00

Gwiazdy Światowej Iluzji

Starogard Gdański, Kino Sokół

15

 pt

 20:00

Kolacja dla Głupca

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

16

 sb

 17:00

Cudowna terapia

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

16

 sb

 20:00

Ethno Jazz Festival: Shabaka and the Ancestors "Wisdom of Elders"

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

17

 nd

 17:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

18

 pn

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bełchatów, Hala Widowiskowo-Sportowa BOT KWB

18

 pn

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

21

 czw

 19:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

22

 pt

 19:00

Szalone Nożyczki

Kraków, Kijów Centrum

23

 sb

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

23

 sb

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

23

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kraków, Kijów Centrum

23

 sb

 19:00

Golec uOrkiestra - koncert kolęd i pastorałek

Toruń, Parafia Św. Józefa

23

 sb

 19:00

Przychodzi baba do lekarza

Olecko, Hala Widowiskowo - Sportowa Lega

24

 nd

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

24

 nd

 16:00

Queen Symfonicznie

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

25

 pn

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

28

 czw

 19:00

Jazz w Teatrze - Przemysław Strączek Quartet – Fig Tree

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

28

 czw

 20:00

Marek Torzewski

Łódź, Teatr Muzyczny

29

 pt

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

29

 pt

 20:15

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

30

 sb

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Leżajsk, Miejskie Centrum Kultury

30

 sb

 17:00

Między łóżkami

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

30

 sb

 18:00

IRA

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

30

 sb

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Jarosław, Hala MOSiR

31

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Nowy Sącz, Hala MOSiR

31

 nd

 18:00

Między łóżkami

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

31

 nd

 18:00

Między łóżkami

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

31

 nd

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Tarnów, Hala Gumniska

maj

27

 śr

 09:00

URODZINY ONLINE | SALE ZABAW FIKOŁKI

Warszawa, Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o.

29

 pt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

29

 pt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 sb

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 sb

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 sb

 11:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

30

 sb

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 sb

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 sb

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

30

 sb

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 sb

 18:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 sb

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

30

 sb

 20:00

Algorhythm

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

30

 sb

 21:00

Imprezowi Rodzice

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

31

 nd

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

31

 nd

 11:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

31

 nd

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

31

 nd

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

31

 nd

 12:00

Woman Story - Odkryj swój kobiecy potencjał

Warszawa, Cook Story by Samsung

31

 nd

 12:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

31

 nd

 12:00

Czarodziej - magiczny spektakl familijny

Internet, Internet

31

 nd

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

31

 nd

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

31

 nd

 17:00

Robert Kasprzycki

Kielce, Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia

31

 nd

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

31

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

31

 nd

 18:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 sb

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

08

 sb

 18:30

Imię - spektakl komediowy

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

09

 nd

 20:00

Ethno Jazz Festival - Amadou & Mariam And The Blind Boys Of Alabama

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

15

 sb

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Nowa Dęba, Samorządowy Ośrodek Kultury

16

 nd

 15:00

wRock for Freedom - 100 lat JP II: Arka Noego, Raz, Dwa, Trzy, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, O.S.T.R.

Wrocław, Hala Stulecia

29

 sb

 16:00

Klimakterium ... i już

Tychy, Teatr Mały w Tychach

29

 sb

 19:15

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Tychy, Teatr Mały w Tychach

czerwiec

01

 pn

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

01

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pn

 11:00

O czerwonym kapturku

Internet, Online

01

 pn

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

01

 pn

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

01

 pn

 12:00

Jaś i Małgosia

Internet, Online

01

 pn

 12:00

Teatr Piasku Online - Kopciuszek

Internet, Online

01

 pn

 12:30

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pn

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

01

 pn

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

01

 pn

 17:00

O czerwonym kapturku

Internet, Online

01

 pn

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

01

 pn

 18:00

Jaś i Małgosia

Internet, Online

01

 pn

 18:00

Teatr Piasku Online - Mały Książę

Internet, Online

01

 pn

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pn

 19:00

Lotto - spektakl komediowy

Warszawa, Imka Light

02

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 wt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

02

 wt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

02

 wt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

02

 wt

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 wt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

02

 wt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

02

 wt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

02

 wt

 18:30

Chaczapuri Story - Kuchnia gruzińska ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

02

 wt

 19:00

Lotto - spektakl komediowy

Warszawa, Imka Light

02

 wt

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Augustów, Gruby Benek

03

 śr

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

03

 śr

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 śr

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

03

 śr

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

03

 śr

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

03

 śr

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Lubliniec, Miejski Dom Kultury

03

 śr

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

03

 śr

 18:30

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

03

 śr

 19:00

Lotto - spektakl komediowy

Warszawa, Imka Light

03

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 śr

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Zambrów, Krówka i połówka

03

 śr

 20:30

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

04

 czw

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

04

 czw

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 czw

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

04

 czw

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

04

 czw

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

04

 czw

 18:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Dom Kultury Świt

04

 czw

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

04

 czw

 18:30

Summer Vegan Story 2 - Lato z Iną Rybarczyk ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

04

 czw

 19:00

Klub Mężusiów

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 czw

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

04

 czw

 19:00

Moherowe Berety

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

04

 czw

 20:00

Nigel Kennedy plays Jimi Hendrix feat. Mike Stern

Wrocław, Hala Stulecia

04

 czw

 20:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Dom Kultury Świt

05

 pt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

05

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 pt

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 pt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

05

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 pt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

05

 pt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

05

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

05

 pt

 18:00

Cudowna terapia

Niepołomice, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

05

 pt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

05

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 pt

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 pt

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

05

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Radom, MOK "Amfiteatr" - Amfiteatr

05

 pt

 20:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Płock, Amfiteatr

05

 pt

 21:00

Grzech Piotrowski & Natalia Mateo - Six Seasons Festival

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

06

 sb

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

06

 sb

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 sb

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 sb

 11:00

Cudy Natury ze Smakoterapią

Warszawa, Cook Story by Samsung

06

 sb

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

06

 sb

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

06

 sb

 16:00

Dobrze się kłamie

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

06

 sb

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

06

 sb

 16:30

Sushi Junior Story 1 - Podstawy SUSHI z Aniką Ćwiek

Warszawa, Cook Story by Samsung

06

 sb

 17:00

Cudowna terapia

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

06

 sb

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Szczecin, Opera na Zamku

06

 sb

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

06

 sb

 18:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 sb

 19:00

Dobrze się kłamie

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

06

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 sb

 20:00

Justyna Steczkowska - 25 lat "Koncert Online na Dachu”

Internet, Online

06

 sb

 20:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Szczecin, Opera na Zamku

06

 sb

 21:00

Six Seasons Festiwal - Carmell

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

07

 nd

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

07

 nd

 11:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 nd

 11:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

07

 nd

 12:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

07

 nd

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

07

 nd

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

07

 nd

 15:00

ODWOŁANE - Giacomo Puccini "Tosca" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

07

 nd

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

07

 nd

 16:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury

07

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

07

 nd

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

07

 nd

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 nd

 19:00

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

Szczecin, Opera na Zamku

07

 nd

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Dom Kultury Świt

07

 nd

 19:00

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia "Amadeus"

Piła, RCK - Teatr Miejski

07

 nd

 20:00

WrocLove Guitar Top - Spadkobiercy B.B.Kinga

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

07

 nd

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

07

 nd

 21:00

Mili Morena & Fortet - Cuban Jazz Night

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Arkadia

Warszawa, Arkadia Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Wilanów

Warszawa, Wilanów Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna

Warszawa, Galeria Północna Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Ferio Wawer

Warszawa, Ferio Wawer Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Nowa Stacja

Pruszków, CH Nowa Stacja Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Wroclavia

Wrocław, Wroclavia Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Wołomin

Wołomin, Wołomin Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Galeria Sfera

Bielsko-Biała, Sala Zabaw Fikołki CH Sfera

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki Galeria Mazovia

Płock, Galeria Mazovia Sala Zabaw Fikołki

08

 pn

 08:30

Opieka dzienna Sala Zabaw Fikołki CH Bonarka

Kraków, Sala Zabaw Fikołki CH Bonarka

08

 pn

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pn

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

08

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 pn

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

08

 pn

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pn

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

08

 pn

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

08

 pn

 18:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Police, Miejski Ośrodek Kultury

08

 pn

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

08

 pn

 18:00

Ramen Story – Japońska opowieść Snecza

Warszawa, Cook Story by Samsung

08

 pn

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Radomsko, Miejski Dom Kultury

08

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pn

 20:00

Ola Jas "Jasna" feat. João de Sousa

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

08

 pn

 20:30

Magda Umer i Bogdan Hołownia - Bezsenna noc

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

09

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

09

 wt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

09

 wt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 wt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

09

 wt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

09

 wt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

09

 wt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

09

 wt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

09

 wt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 wt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Warszawa, Teatr Palladium

09

 wt

 20:00

Ethno Jazz Festival: NeoKlez

Wrocław, Stary Klasztor

09

 wt

 20:30

Marcin Daniec

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

10

 śr

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10

 śr

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10

 śr

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10

 śr

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10

 śr

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10

 śr

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

10

 śr

 18:30

Shrimp and Prosecco Story - Warsztaty ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

10

 śr

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10

 śr

 20:00

Soul Night - Paulina Gołębiowska & band

Wrocław, Stary Klasztor

10

 śr

 20:30

Ryszard Rynkowski

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

11

 czw

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

11

 czw

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

11

 czw

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

11

 czw

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

11

 czw

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Sandomierz, Sala Domu Katolickiego

11

 czw

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

11

 czw

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11

 czw

 20:00

Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

11

 czw

 20:00

The Best Of Grunge - Noc w Seattle

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 czw

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Staszów, Staszowski Ośrodek Kultury

12

 pt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

12

 pt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

12

 pt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

12

 pt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

12

 pt

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

12

 pt

 17:30

Prywatna Klinika

Poznań, Kino Apollo

12

 pt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

12

 pt

 19:00

Kobieta Idealna

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

12

 pt

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Bielsko-Biała, Klub Klimat

12

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

12

 pt

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 pt

 19:00

Mario Szaban

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

12

 pt

 20:00

Ethno Jazz Festival: Tres Del Son - Noche en Cuba

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

 pt

 20:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

12

 pt

 20:30

Prywatna Klinika

Poznań, Kino Apollo

12

 pt

 20:45

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

13

 sb

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

13

 sb

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

13

 sb

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

13

 sb

 15:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13

 sb

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

13

 sb

 17:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Kraków, Kijów Centrum

13

 sb

 17:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Strzegom, Strzegomskie Centrum Kultury

13

 sb

 18:00

10 Tenorów

Olecko, Hala Widowiskowo - Sportowa Lega

13

 sb

 18:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13

 sb

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

13

 sb

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13

 sb

 19:00

Motywy Żydowskie w Muzyce Światowej

Łódź, ArtKombinat Scena Monopolis

13

 sb

 20:00

Tribute to... na BIS

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

13

 sb

 20:00

Koniec Świata

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 nd

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

14

 nd

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

14

 nd

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

14

 nd

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

14

 nd

 16:00

WEEKEND Z R

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

14

 nd

 16:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

14

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Sobótka, Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

14

 nd

 16:00

TEST

Poznań, Kino Apollo

14

 nd

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

14

 nd

 18:00

Cud

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 nd

 18:00

Memento - Zwier(z)ciadło

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

14

 nd

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Warszawa, Imka Light

14

 nd

 19:00

Andrzej Piaseczny

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

14

 nd

 19:00

WEEKEND Z R

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

14

 nd

 19:00

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

14

 nd

 19:00

Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 nd

 19:00

Stand-up Hybrydy

Warszawa, Klub Hybrydy

14

 nd

 20:00

TSA

Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

15

 pn

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 pn

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pn

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

15

 pn

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

15

 pn

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pn

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

15

 pn

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

15

 pn

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

15

 pn

 18:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Ostrowiec Świetokrzyski, Kino Etiuda

15

 pn

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pn

 20:30

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

16

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

16

 wt

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16

 wt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

16

 wt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

16

 wt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

16

 wt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

16

 wt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

16

 wt

 18:00

Spotkanie z Andrzejem Matysikiem + koncert KSW 4 BLUES

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

16

 wt

 19:00

Mała rzecz a cieszy

Warszawa, Teatr IMKA

16

 wt

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16

 wt

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

16

 wt

 20:30

Maryla Rodowicz akustycznie

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

17

 śr

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 śr

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

17

 śr

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

17

 śr

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

17

 śr

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

17

 śr

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

17

 śr

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

17

 śr

 18:00

Tel Aviv Story - Smaki Izraela

Warszawa, Cook Story by Samsung

17

 śr

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 śr

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Imka Light

17

 śr

 19:30

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

Gdynia, Blues Club

17

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival - Max Klezmer Band

Wrocław, Stary Klasztor

17

 śr

 20:30

Maryla Rodowicz akustycznie

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

18

 czw

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 czw

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

18

 czw

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

18

 czw

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

18

 czw

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

18

 czw

 17:00

Żona potrzebna od zaraz

Sławno, Duża sala SDK

18

 czw

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Warszawa, Dom Kultury Świt

18

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Trzebinia, Trzebińskie Centrum Kultury

18

 czw

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

18

 czw

 18:00

Magiczne Noce - film DKF

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

18

 czw

 18:30

Poke Bowl Story - Miseczki Mocy ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

18

 czw

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury

18

 czw

 19:00

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Łódź, Klub Scenografia

18

 czw

 19:30

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

Gdynia, Blues Club

18

 czw

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Gdańsk, Stary Maneż

18

 czw

 19:30

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Kutno, Kutnowski Dom Kultury

18

 czw

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Warszawa, Dom Kultury Świt

18

 czw

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Lublin, Kościół Ewangelicko-Augsburski

18

 czw

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Trzebinia, Trzebińskie Centrum Kultury

19

 pt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

19

 pt

 10:00

Wirtualne Targi Rozrywki

Internet, Online

19

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 pt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

19

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 pt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

19

 pt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

19

 pt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Proszowice, Centrum Kultury i Wypoczynku

19

 pt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

19

 pt

 19:00

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Łowicz, Art Piwnica

19

 pt

 19:00

10 Tenorów

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

19

 pt

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 pt

 19:00

Czy ty to ty?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

19

 pt

 19:00

Kobieta Idealna

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

19

 pt

 19:30

Błażej Krajewski w WCK

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19

 pt

 20:00

I Urodziny Six Seasons

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

19

 pt

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

19

 pt

 20:00

JUDE

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

19

 pt

 20:00

Zaklęte rewiry

Warszawa, Teatr WARSawy

19

 pt

 20:00

Lotek i Rutek prezentują

Internet, Internet

20

 sb

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

20

 sb

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

20

 sb

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

20

 sb

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

20

 sb

 16:00

Dobry wieczór kawalerski

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

20

 sb

 16:00

Amfiteatr Hip Hop Festiwal:Paluch, Kękę, Malik Montana, Sarius, Tymek, Major Spz i inni

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

20

 sb

 16:00

Amfiteatr Hip Hop Festiwal: KARNET DWUDNIOWY

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

20

 sb

 17:00

Rodzina Kaczmarków- koncert "Usta milczą dusza śpiewa"

Sławno, Duża sala SDK

20

 sb

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Jędrzejów, Centrum Kultury

20

 sb

 18:00

Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

20

 sb

 18:00

Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

20

 sb

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

20

 sb

 18:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20

 sb

 19:00

Dobry wieczór kawalerski

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

20

 sb

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

20

 sb

 19:00

To tylko sex

Warszawa, Teatr IMKA

20

 sb

 20:00

Kielecka Gala Disco Polo 2020

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

20

 sb

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Poznań, Kościół Ewangelicko-Augsburski

20

 sb

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Września, Amfiteatr im. Anny Jantar

20

 sb

 20:00

Zaklęte rewiry

Warszawa, Teatr WARSawy

20

 sb

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Jędrzejów, Centrum Kultury

21

 nd

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

21

 nd

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

21

 nd

 16:00

Amfiteatr Hip Hop Festiwal: Pro8l3m, Szpaku, Hemp Gru i inni

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

21

 nd

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

21

 nd

 17:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Szczecin, Kościół św. Piotra i Pawła

21

 nd

 18:00

Jacek Gessek - premiera płyty "Życie"

Toruń, Lizard King

21

 nd

 18:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 nd

 19:00

Dzień św. Patryka CARRANTUOHILL & GOŚCIE - "W Irlandzkim Rytmie"

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

21

 nd

 19:00

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Skierniewice, Klub Drugi Dom

21

 nd

 19:00

Kobieta Idealna

Toruń, Aula UMK

21

 nd

 20:00

Rafał Rutkowski - Bajki dla dorosłych

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

21

 nd

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Szczecin, Kościół św. Piotra i Pawła

21

 nd

 20:00

Roast Gracjana Roztockiego

Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

21

 nd

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

22

 pn

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

22

 pn

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

22

 pn

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

22

 pn

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

22

 pn

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

22

 pn

 19:00

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy wieczór kabaretowy

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

22

 pn

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 pn

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

22

 pn

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

23

 wt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

23

 wt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

23

 wt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

23

 wt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

23

 wt

 17:15

Nie książka zdobi człowieka

Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

23

 wt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

23

 wt

 18:00

Food & Beer Story - Męskie gotowanie w Dzień Ojca

Warszawa, Cook Story by Samsung

23

 wt

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

23

 wt

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

23

 wt

 20:15

Nie książka zdobi człowieka

Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

23

 wt

 20:30

Joanna Kołaczkowska - Recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

24

 śr

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

24

 śr

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

24

 śr

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

24

 śr

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

24

 śr

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

24

 śr

 18:30

My Israel Story - Izraelskie Przysmaki ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

24

 śr

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

24

 śr

 20:00

Marcin Świetlicki i Zgniłość

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

 śr

 20:30

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

25

 czw

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

25

 czw

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

25

 czw

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

25

 czw

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

25

 czw

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

25

 czw

 19:00

Między łóżkami: Kurowska, Barciś, Pazura, Żurek, Sawka

Chełm, Chełmski Dom Kultury

25

 czw

 19:00

10 Tenorów

Łódź, Teatr Muzyczny

25

 czw

 19:30

Bond in Conecert

Poznań, Sala Ziemi

25

 czw

 20:30

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

26

 pt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

26

 pt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

26

 pt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

26

 pt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

26

 pt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

26

 pt

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Łódź, Teatr Muzyczny

26

 pt

 19:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

26

 pt

 19:00

Fachowca Zatrudnię czyli Mistrzowski Kabareton w Dolinie Charlotty

Strzelinko koło Ustki, Dolina Charlotty

26

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

26

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

26

 pt

 19:30

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

26

 pt

 19:30

The 3 Tenors & Soprano - Italian Pop Opera

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

27

 sb

 10:00

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

27

 sb

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

27

 sb

 11:00

Junior Fast Food Story - Zdrowe, domowe Fast Foody

Warszawa, Cook Story by Samsung

27

 sb

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

27

 sb

 13:00

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

27

 sb

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

27

 sb

 16:00

Pomoc domowa

Tychy, Teatr Mały w Tychach

27

 sb

 16:00

13 Festiwal Disco Dance

Złoty Potok, Błonia Złotopotockie

27

 sb

 16:00

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

27

 sb

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

27

 sb

 18:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 sb

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

27

 sb

 19:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

27

 sb

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

27

 sb

 20:00

Anthony B & House of Riddim feat. Mesayah

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

27

 sb

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

27

 sb

 20:00

Kobieta Idealna

Łódź, Monopolis

27

 sb

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Italian Pop Opera

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

28

 nd

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

28

 nd

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

28

 nd

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

28

 nd

 15:00

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Piosenki Francuskie i Włoskie

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

28

 nd

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

28

 nd

 17:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

28

 nd

 17:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

28

 nd

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Poznań, Kino Apollo

28

 nd

 17:30

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Piosenki Francuskie i Włoskie

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

28

 nd

 18:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

28

 nd

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

28

 nd

 19:00

Stand-up Hybrydy

Warszawa, Klub Hybrydy

28

 nd

 19:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Barcin, Miejski Dom Kultury

28

 nd

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Poznań, Kino Apollo

28

 nd

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

28

 nd

 20:00

Agata Galik - Harfa Solo+

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

28

 nd

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Italian Pop Opera

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

29

 pn

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pn

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pn

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pn

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pn

 17:30

Wiesz, że wiem

Wrocław, Teatr Polski

29

 pn

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

29

 pn

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Poznań, Aula UAM

29

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 pn

 20:15

Wiesz, że wiem

Wrocław, Teatr Polski

29

 pn

 20:30

Pojedynek Stand-up: Nowaczyk Wojciech Jachimek Błachnio Gumulec

Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

30

 wt

 10:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 wt

 12:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 wt

 14:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 wt

 16:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 wt

 18:00

Zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

30

 wt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 wt

 20:30

Warszawskie Combo Taneczne Janka Młynarskiego

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

02

 śr

 19:00

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Płock, Amfiteatr

13

 nd

 17:00

KABAryjTON 2021

Rybnik, Stadion MOSiR Rybnik

19

 sb

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Białystok, Stadion Miejski

lipiec

01

 śr

 10:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

02

 czw

 10:30

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 czw

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

02

 czw

 20:00

Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

03

 pt

 20:30

Andrzej Poniedzielski – 66. Wieczór Urodzinowy

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

04

 sb

 17:00

PSIUNIO

Gdynia, Konsulat Kultury

04

 sb

 18:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

04

 sb

 19:30

PSIUNIO

Gdynia, Konsulat Kultury

05

 nd

 17:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 nd

 18:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

06

 pn

 19:00

Pojedynek na głosy (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

07

 wt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

07

 wt

 20:30

LIMBOSKI - Ucieczka Saula

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

08

 śr

 10:30

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 śr

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

09

 czw

 10:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 czw

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10

 pt

 20:00

Koszt życia

Gdynia, Konsulat Kultury

10

 pt

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Olsztyn, Amfiteatr

11

 sb

 18:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11

 sb

 19:30

22. Mazurska Noc Kabaretowa

Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos

11

 sb

 20:00

Koszt życia

Gdynia, Konsulat Kultury

13

 pn

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 wt

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 wt

 20:30

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

15

 śr

 10:30

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 śr

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

15

 śr

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 śr

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

16

 czw

 10:30

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

16

 czw

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Inowrocław, Teatr Miejski

16

 czw

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 pt

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kwidzyn, Kinoteatr Kwidzyńskiego Centrum Kultury

17

 pt

 20:00

Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia: The Best of Bossa Nova

Kielce, Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia

17

 pt

 20:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

17

 pt

 20:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

18

 sb

 18:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 sb

 20:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

19

 nd

 19:00

Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

21

 wt

 10:30

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 wt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21

 wt

 20:30

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

22

 śr

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

23

 czw

 10:30

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

23

 czw

 17:45

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

23

 czw

 17:45

Opera da Camera di Roma - La Traviata

Kraków, Pałac pod Baranami

23

 czw

 20:00

Carmen - Opera da Camera di Roma

Kraków, Pałac pod Baranami

24

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

24

 pt

 16:30

Opera da Camera di Roma - La Traviata

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

24

 pt

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

24

 pt

 19:00

Motywy Żydowskie w Muzyce Światowej

Szczawno Zdrój, Teatr Zdrojowy

24

 pt

 19:30

Carmen - Opera da Camera di Roma

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

24

 pt

 20:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

24

 pt

 20:00

Wschód Piękna VI

Olsztyn, Przystań Hotel&Spa

25

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

25

 sb

 16:30

Opera da Camera di Roma - La Traviata

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

25

 sb

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

25

 sb

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

25

 sb

 20:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

25

 sb

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

25

 sb

 20:00

Carmen - Opera da Camera di Roma

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

26

 nd

 15:00

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Gala Operetkowa

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

26

 nd

 17:30

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Gala Operetkowa

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

26

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

26

 nd

 18:00

Opera da Camera di Roma - La Traviata

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

26

 nd

 20:00

Carmen - Opera da Camera di Roma

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

28

 wt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 śr

 10:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 czw

 10:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

30

 czw

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

31

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

31

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

31

 pt

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

10

 sb

 21:00

Ich Troje - 10 Przykazań, czyli Projekt X

Sopot, Opera Leśna

wrzesień

01

 wt

 17:30

Tre Voci

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

01

 wt

 17:30

Nerwica natręctw

Wrocław, Teatr Polski

01

 wt

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Szczecin, Netto Arena

01

 wt

 20:00

Tre Voci

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

01

 wt

 20:00

Nerwica natręctw

Wrocław, Teatr Polski

02

 śr

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

02

 śr

 20:00

Sławek Uniatowski - The best of

Wrocław, Teatr Polski

02

 śr

 20:15

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

03

 czw

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 pt

 17:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

04

 pt

 17:15

Wiesz, że wiem

Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

04

 pt

 17:30

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

04

 pt

 18:00

Koncert Wiedeński

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

04

 pt

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Zielona Góra, Hala CRS

04

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

04

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 pt

 19:30

Zaczarowany koncert Andrzeja Piasecznego

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

04

 pt

 20:00

Tabu

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

04

 pt

 20:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

04

 pt

 20:00

Lao Che - trasa pożegnalna "No To Che!"

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

04

 pt

 20:15

Wiesz, że wiem

Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

04

 pt

 20:30

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

05

 sb

 16:00

Ludzie inteligentni

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

05

 sb

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

05

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

05

 sb

 18:00

Stare Dobre Małżeństwo

Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

05

 sb

 18:00

Historie łóżkowe

Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

05

 sb

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

05

 sb

 19:00

Mela Koteluk - Migawka

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

05

 sb

 19:00

Kobieta Idealna

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

05

 sb

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 sb

 19:00

Cud

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 sb

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

05

 sb

 20:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

05

 sb

 20:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Ostróda, Amfiteatr

06

 nd

 11:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Poznań, Aula UAM

06

 nd

 15:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Poznań, Aula UAM

06

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

06

 nd

 16:00

Stand-Up Night: Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Wrocław, Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

06

 nd

 16:00

Festiwal Wrocek 22.03.2020: Stand-up Night Korólczyk, Jachimek, Kaczmarczyk, Wojciech

Wrocław, Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

06

 nd

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Poznań, Kino Apollo

06

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

06

 nd

 17:30

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 nd

 18:00

Spektakl taneczny " SAMOBÓJSTWO"

Rogoźno, Rogozińskie Centrum Kultury

06

 nd

 18:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Poznań, Aula UAM

06

 nd

 18:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 nd

 19:00

Stand-up Hybrydy

Warszawa, Klub Hybrydy

06

 nd

 19:00

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz i inni

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

06

 nd

 19:00

Pomoc domowa

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

06

 nd

 19:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Połaniec, Centrum Kultury i Sztuki

06

 nd

 19:30

Spektakl taneczny " SAMOBÓJSTWO"

Rogoźno, Rogozińskie Centrum Kultury

06

 nd

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

06

 nd

 19:45

Koncert Wiedeński

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

06

 nd

 20:00

Kroke

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

06

 nd

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Poznań, Kino Apollo

07

 pn

 17:30

Nerwica natręctw

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

07

 pn

 18:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Warszawa, Teatr Palladium

07

 pn

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

07

 pn

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Warszawa, COS Torwar

07

 pn

 19:00

Kłamstwo

Strzegom, Strzegomskie Centrum Kultury

07

 pn

 19:00

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

07

 pn

 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Kraków, Kijów Centrum

07

 pn

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 pn

 20:00

Nerwica natręctw

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

08

 wt

 17:30

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

08

 wt

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 wt

 20:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

08

 wt

 20:30

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

08

 wt

 20:30

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

09

 śr

 17:30

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

09

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

09

 śr

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Warszawa, COS Torwar

09

 śr

 20:00

Michał Pałubski

Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

09

 śr

 20:30

Baranovski

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

09

 śr

 20:30

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

10

 czw

 17:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

10

 czw

 18:00

Imię - spektakl komediowy

Kraków, Kijów Centrum

10

 czw

 18:30

Eleni dla Mam w WCK

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

10

 czw

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji

10

 czw

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Bydgoszcz, Pub Antena

10

 czw

 19:00

Tre Voci

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

10

 czw

 19:00

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

Kutno, Kutnowski Dom Kultury

10

 czw

 19:00

Teatr KOREZ - Nerwica natręctw

Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

10

 czw

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10

 czw

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Nysa, Nyski Dom Kultury

10

 czw

 20:00

Urodziny Wojciecha Młynarskiego

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 czw

 20:00

Pikantni

Warszawa, Teatr Palladium

10

 czw

 20:30

Imię - spektakl komediowy

Kraków, Kijów Centrum

11

 pt

 17:00

Pomoc domowa

Poznań, Kino Apollo

11

 pt

 17:00

Imię - spektakl komediowy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

11

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

11

 pt

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Piła, RCK - Teatr Miejski

11

 pt

 18:30

Eleni z zespołem

Nysa, Nyski Dom Kultury

11

 pt

 19:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Kalisz, Kuchnia

11

 pt

 19:00

Punky Reggae live 2020: Farben Lehre, Analogs, Dr Misio

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 pt

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa "Podlasie"

11

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11

 pt

 19:00

Kabaret Jurki - Wolność

Łódź, Monopolis

11

 pt

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

11

 pt

 19:00

Dobrze się kłamie

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

11

 pt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury

11

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

11

 pt

 19:30

Koncert Muzyki Przedwojennej

Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

11

 pt

 19:30

Imię - spektakl komediowy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

11

 pt

 20:00

Pomoc domowa

Poznań, Kino Apollo

11

 pt

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

11

 pt

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

11

 pt

 20:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Ostróda, Amfiteatr

11

 pt

 20:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Piła, RCK - Teatr Miejski

12

 sb

 16:00

Preludium słowiańskie

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

12

 sb

 16:00

Kabaret Jurki - Wolność

Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury

12

 sb

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Dobczyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (RCOS)

12

 sb

 16:00

Pikantni

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

12

 sb

 16:00

Przychodzi baba do lekarza

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

12

 sb

 17:00

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Wrocław, Teatr Polski

12

 sb

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Ciechanów, Hala Sportowa Mazovia

12

 sb

 17:00

Ariel Radomiński | Recital Piórko

Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

12

 sb

 17:30

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

12

 sb

 18:00

Poligon Kabaretowy.

Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

12

 sb

 18:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

12

 sb

 18:00

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

12

 sb

 18:30

Koncert Wiedeński

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

12

 sb

 18:30

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

12

 sb

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

12

 sb

 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

12

 sb

 19:00

Pomoc domowa

Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

12

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

12

 sb

 19:00

Koncert UNIVERSE - Tacy Byliśmy... czyli Złote Przeboje UNIVERSE

Tychy, Teatr Mały w Tychach

12

 sb

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

12

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Płock, Amfiteatr

12

 sb

 19:00

Preludium słowiańskie

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

12

 sb

 19:00

Michał Szpak - The Moon Tour

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

12

 sb

 19:00

Szalone Nożyczki

Przemyśl, Centrum Kulturalne

12

 sb

 19:00

Pikantni

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

12

 sb

 19:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 sb

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Wieliczka, Kampus Wielicki

12

 sb

 20:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Rybnik, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa

12

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Wolność

Tomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury, Filia "Tkacz"

13

 nd

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

13

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kraków, Kijów Centrum

13

 nd

 16:00

Sławek Uniatowski - The best of

Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury

13

 nd

 16:00

Cholonek - spektakl Teatru KOREZ

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13

 nd

 16:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

13

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Tczew, Hala Sportowa Powiatowe Centrum Sportu

13

 nd

 16:00

Kabaret Jurki - Wolność

Sienno, Gminny Ośrodek Kultury

13

 nd

 17:00

Kobieta Idealna

Sandomierz, Sala Domu Katolickiego

13

 nd

 17:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Piła, Inwest-Park Piła

13

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Legnica, Legnickie Centrum Kultury

13

 nd

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Poznań, Kino Apollo

13

 nd

 17:00

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

13

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

13

 nd

 18:00

Haker umysłu

Warszawa, Teatr Palladium

13

 nd

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

13

 nd

 18:00

Telewizja Kłamie

Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

13

 nd

 18:00

„Beethoven – wielki inspirator” - Koncert w ramach 24. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena

Radom, Sala koncertowa im. K. Pendereckiego

13

 nd

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

13

 nd

 18:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13

 nd

 18:00

Another Pink Floyd - The Wall

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

13

 nd

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Kielce, Hala Legionów

13

 nd

 19:00

Szalone Nożyczki

Dębica, Dom Kultury "Mors"

13

 nd

 19:00

Wąsik – spektakl komediowy

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

13

 nd

 19:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kraków, Kijów Centrum

13

 nd

 19:00

Andrzej Piaseczny

Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

13

 nd

 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

13

 nd

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

13

 nd

 20:00

Dobry wieczór kawalerski

Poznań, Kino Apollo

13

 nd

 20:00

Mery Spolsky - Bigotka Tour

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 nd

 20:00

Red Box

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

14

 pn

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

14

 pn

 17:30

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

14

 pn

 17:30

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Warszawa, Dom Kultury Świt

14

 pn

 17:30

Dobrze się kłamie

Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

14

 pn

 19:00

Kobieta Idealna

Pisz, Piski Dom Kultury

14

 pn

 19:00

Andrzej Piaseczny

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

14

 pn

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 pn

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

14

 pn

 20:00

Dobrze się kłamie

Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

14

 pn

 20:30

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

14

 pn

 20:30

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Warszawa, Dom Kultury Świt

14

 pn

 20:30

Cezary Pazura: Wujek Czarek na żywo

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

15

 wt

 19:00

Artur Rojek - Kundel

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

15

 wt

 19:00

Klub Mężusiów

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 wt

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

15

 wt

 19:00

Andrzej Piaseczny

Nysa, Nyski Dom Kultury

15

 wt

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

15

 wt

 20:30

IRA - Akustycznie The best of

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

16

 śr

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16

 śr

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16

 śr

 19:00

Andrzej Piaseczny

Czerwionka-Leszczyny, CKE Czerwionka-Leszczyny

16

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: World of Bossa Nova - Latin Trio fest. Luis Nubiola

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

 śr

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16

 śr

 20:30

IRA - Akustycznie The best of

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

17

 czw

 17:30

Pikantni

Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

17

 czw

 18:00

VIA-GRA

Poznań, Kino Apollo

17

 czw

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17

 czw

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

17

 czw

 19:00

Andrzej Piaseczny

Wolbrom, Dom Kultury

17

 czw

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 czw

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

17

 czw

 20:00

Kabaret Czesuaf - Przyjęcie

Strzelin, Strzeliński Ośrodek Kultury

17

 czw

 20:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

17

 czw

 20:15

Pikantni

Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

17

 czw

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

18

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

18

 pt

 17:00

Koncert Wiedeński

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

18

 pt

 17:30

Pikantni

Łańcut, Miejski Dom Kultury

18

 pt

 18:00

Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK - "A to Polska właśnie"

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18

 pt

 19:00

Milord de Paris

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

18

 pt

 19:00

Milord de Paris

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

18

 pt

 19:00

Pomoc domowa

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

18

 pt

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Tarnowskie Góry, Kompleks Zamkowy

18

 pt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Kielce, MASKA Incognito Club

18

 pt

 19:00

Andrzej Piaseczny

Andrychów, Miejski Dom Kultury

18

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 pt

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 pt

 19:00

Kobieta Idealna

Kraków, Kijów Centrum

18

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

18

 pt

 19:30

Koncert Muzyki Filmowej - Wojciech Kilar - Kraków

Kraków, TAURON Arena Kraków

18

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

18

 pt

 20:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

18

 pt

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

18

 pt

 20:00

Pikantni

Łańcut, Miejski Dom Kultury

18

 pt

 20:00

Sławek Uniatowski - The best of

Leszno, Miejski Ośrodek Kultury

18

 pt

 21:00

Bartek Deryło

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19

 sb

 11:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Katowice, Pałac Młodzieży

19

 sb

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Katowice, Pałac Młodzieży

19

 sb

 16:00

Pikantni

Częstochowa, Klub Politechnik

19

 sb

 16:00

Nerwica natręctw

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19

 sb

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Wieliczka, Kampus Wielicki

19

 sb

 16:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Poznań, Sala Ziemi

19

 sb

 16:00

Nerwica natręctw

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19

 sb

 16:00

Szalone Nożyczki

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

19

 sb

 16:30

Sławek Uniatowski - The best of

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

19

 sb

 16:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

19

 sb

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19

 sb

 17:00

Prywatna Klinika

Piła, RCK - Teatr Miejski

19

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

19

 sb

 17:00

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

19

 sb

 17:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek

19

 sb

 17:00

Alibi od zaraz

Poznań, Kino Apollo

19

 sb

 17:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

19

 sb

 18:00

Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Dębica, Dom Kultury "Mors"

19

 sb

 18:00

Czarno to widzę - czyli wymieszani posortowani

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

19

 sb

 18:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Katowice, Pałac Młodzieży

19

 sb

 18:30

Nerwica natręctw

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19

 sb

 18:30

Nerwica natręctw

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

19

 sb

 19:00

10 Tenorów

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19

 sb

 19:00

Dwoje na huśtawce

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

19

 sb

 19:00

Pikantni

Częstochowa, Klub Politechnik

19

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

19

 sb

 19:00

10 Tenorów

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19

 sb

 19:00

AudioFeels

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

19

 sb

 19:00

Szalone Nożyczki

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

19

 sb

 19:00

Dama bije Króla

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19

 sb

 19:00

Imię - spektakl komediowy

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

19

 sb

 19:00

Kabaret Weźrzesz

Halinów, Centrum Swobodna Przestrzeń

19

 sb

 20:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

19

 sb

 20:00

Prywatna Klinika

Piła, RCK - Teatr Miejski

19

 sb

 20:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

19

 sb

 20:00

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Łódź, Klub Wytwórnia

19

 sb

 20:00

Lao Che - trasa pożegnalna "No To Che!"

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

19

 sb

 20:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Poznań, Sala Ziemi

19

 sb

 20:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

19

 sb

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19

 sb

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20

 nd

 10:00

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20

 nd

 11:00

BAJKI NAJNAJKI - Daleki Daleki Wschód

Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

20

 nd

 13:00

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

20

 nd

 16:00

Prywatna Klinika

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

20

 nd

 16:00

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka - spektakl dla dzieci

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

20

 nd

 16:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

20

 nd

 16:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

20

 nd

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Łódź, Teatr Wielki

20

 nd

 16:00

Nerwica natręctw

Piła, RCK - Teatr Miejski

20

 nd

 16:00

Pikantni

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

20

 nd

 17:00

Mayday 2

Katowice, Pałac Młodzieży

20

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

20

 nd

 17:00

Żona do adopcji

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20

 nd

 17:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20

 nd

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Kraków, Plac Nowy 1

20

 nd

 18:00

10 Tenorów

Poznań, Aula UAM

20

 nd

 18:00

Alosza Awdiejew

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

20

 nd

 18:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Katowice, Klub Old Timers Garage

20

 nd

 18:00

Lata dwudzieste, lata trzydzieste...

Wrocław, Scena Kamienica

20

 nd

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

20

 nd

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

20

 nd

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

20

 nd

 19:00

Prywatna Klinika

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

20

 nd

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

20

 nd

 19:00

Marek Dyjak - Piękny Instalator

Łódź, Klub Wytwórnia

20

 nd

 19:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

20

 nd

 19:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

20

 nd

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gliwice, Kino Amok

20

 nd

 19:00

Nerwica natręctw

Piła, RCK - Teatr Miejski

20

 nd

 19:00

Pikantni

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

20

 nd

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

20

 nd

 19:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Łódź, Teatr Wielki

20

 nd

 20:00

Mayday 2

Katowice, Pałac Młodzieży

20

 nd

 20:30

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Kraków, Plac Nowy 1

21

 pn

 17:00

Oszuści - spektakl komediowy Och-Teatru

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

21

 pn

 17:00

Dobrze się kłamie

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

21

 pn

 17:30

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

21

 pn

 17:30

Nerwica natręctw

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

21

 pn

 17:30

Pikantni

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

21

 pn

 18:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

21

 pn

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Łódź, Klub Scenografia

21

 pn

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Warszawa, MultiPub "Pod Grubą Kaśką"

21

 pn

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

21

 pn

 19:00

Akt równoległy

Radom, Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego

21

 pn

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 pn

 19:00

Kobieta Idealna

Kąty Wrocławskie, Hala widowiskowo-sportowa GOKiS

21

 pn

 19:00

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Kraków, Kijów Centrum

21

 pn

 19:00

10 Tenorów

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

21

 pn

 20:00

Oszuści - spektakl komediowy Och-Teatru

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

21

 pn

 20:00

Janusz Radek - Kocham Tobą

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

21

 pn

 20:00

Nerwica natręctw

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

21

 pn

 20:00

Dobrze się kłamie

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

21

 pn

 20:15

Pikantni

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

21

 pn

 20:30

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

21

 pn

 20:30

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

21

 pn

 20:30

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Łódź, Klub Scenografia

22

 wt

 19:00

12 Tenorów & Diva

Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

22

 wt

 19:00

10 Tenorów

Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

22

 wt

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

22

 wt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Bydgoszcz, Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

22

 wt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 wt

 20:00

Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

23

 śr

 17:30

Dobrze się kłamie

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

23

 śr

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Olkusz, Miejski Ośrodek Kultury

23

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

23

 śr

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Płock, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

23

 śr

 19:00

12 Tenorów & Diva

Poznań, Aula UAM

23

 śr

 19:00

Młynarski-Okudżawa-Cohen | Jerzy Mamcarz | koncert

Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

23

 śr

 19:00

10 Tenorów

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

23

 śr

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Rzeszów, Hotel Bristol

23

 śr

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

23

 śr

 20:00

Tribute To Krzysztof Klenczon - The Klenczon Experience

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

23

 śr

 20:00

IRA

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

23

 śr

 20:00

Dobrze się kłamie

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

23

 śr

 20:30

Magda Umer - Recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

24

 czw

 17:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Ruda Śląska, Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty

24

 czw

 17:30

Sławek Uniatowski - The best of

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

24

 czw

 17:30

Sławek Uniatowski THE BEST OF - WODECKI-ZAUCHA-SINATRA

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

24

 czw

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

24

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Jawor, Jaworski Ośrodek Kultury

24

 czw

 17:45

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

24

 czw

 18:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

24

 czw

 19:00

Anna Wyszkoni akustycznie

Kraków, Kijów Centrum

24

 czw

 19:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Bielsko-Biała, Hala BKS Stal Bielsko-Biała

24

 czw

 19:00

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

24

 czw

 19:00

Milord de Paris

Wrocław, Scena Kamienica

24

 czw

 19:00

Czy ty to ty?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

24

 czw

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

24

 czw

 20:00

Super Trio - gitarzyści Dżemu, Turbo i Budki Suflera

Wrocław, Stary Klasztor

24

 czw

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Łaziska Górne, Miejski Dom Kultury

24

 czw

 20:00

Sławek Uniatowski THE BEST OF - WODECKI-ZAUCHA-SINATRA

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

24

 czw

 20:00

Sławek Uniatowski - The best of

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

24

 czw

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Broadway Musicals

Kraków, Pałac pod Baranami

25

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

25

 pt

 17:00

Wąsik – spektakl komediowy

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

25

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Oława, Centrum Sztuki

25

 pt

 17:30

Nerwica natręctw

Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

25

 pt

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

25

 pt

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

25

 pt

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa "Podlasie"

25

 pt

 18:00

Bułat Okudżawa- najpiękniejsze pieśni i ballady

Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury

25

 pt

 18:00

Muzyczne Spotkanie Seniorów w WCK

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

25

 pt

 18:00

Zaklinacz Kobiet

Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

25

 pt

 18:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Zdzieszowice, Sala widowiskowa M-GOKSiR

25

 pt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Prudnik, Sala Kina Diana

25

 pt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Sochaczew, Sochaczewskie Centrum Kultury

25

 pt

 19:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Warszawa, Klub Stodoła

25

 pt

 19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

25

 pt

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza

25

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

25

 pt

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

25

 pt

 19:00

Milord de Paris

Wrocław, Scena Kamienica

25

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

25

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Elbląg, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR

25

 pt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

25

 pt

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

25

 pt

 19:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

25

 pt

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

25

 pt

 19:30

The 3 Tenors & Soprano - Broadway Musicals

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

25

 pt

 20:00

Nerwica natręctw

Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

25

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Opole, Amfiteatr Tysiąclecia

25

 pt

 20:00

Wąsik – spektakl komediowy

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

25

 pt

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa "Podlasie"

25

 pt

 20:30

Instrukcja obsługi faceta

Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

25

 pt

 20:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Jastrzębie Zdrój, Hala Widowiskowo - Sportowa

26

 sb

 16:00

Zamiana

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

26

 sb

 16:00

Wiesz, że wiem

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

26

 sb

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

26

 sb

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kępno, Hala Widowiskowo-Sportowa Spółki Projekt Kępno Sp.zo.o.

26

 sb

 16:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Wieliczka, Kampus Wielicki

26

 sb

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Świdnica, Hala Sportowa Osiedle Zawiszów

26

 sb

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

26

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

26

 sb

 17:00

Kolacja dla Głupca

Poznań, Kino Apollo

26

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 17:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

26

 sb

 17:00

Wąsik – spektakl komediowy

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

26

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

26

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

26

 sb

 17:30

Dobrze się kłamie

Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

26

 sb

 17:30

Nerwica natręctw

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

26

 sb

 18:00

Węgierskie Czardasze i Tańce

Kraków, Kijów Centrum

26

 sb

 18:00

Stanisława Celińska - Malinowa...

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

26

 sb

 18:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Wolbrom, Dom Kultury

26

 sb

 18:00

Zaklinacz Kobiet

Poznań, Hotel Grand Royal

26

 sb

 18:00

(Re)discovering Harvey Hope

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

26

 sb

 18:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

26

 sb

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Żuromin, Żuromińskie Centrum Kultury

26

 sb

 19:00

Zamiana

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

26

 sb

 19:00

Wiesz, że wiem

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

26

 sb

 19:00

Cudowna terapia w Siedlcach

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

26

 sb

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Płock, Płock Szkoła Muzyczna

26

 sb

 19:00

Koncert Trzech Tenorów: Mirosław Niewiadomski, Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

26

 sb

 19:00

Pomoc domowa

Toruń, Aula UMK

26

 sb

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

26

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

26

 sb

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

26

 sb

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

26

 sb

 19:00

Fisz Emade Tworzywo

Wałbrzych, STARA KOPALNIA Centrum Nauki i Sztuki

26

 sb

 19:00

10 Tenorów

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

26

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

26

 sb

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

26

 sb

 19:00

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

Olsztyn, Hala Urania

26

 sb

 19:15

Przygoda z ogrodnikiem

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

26

 sb

 19:40

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

26

 sb

 20:00

Kolacja dla Głupca

Poznań, Kino Apollo

26

 sb

 20:00

Dobrze się kłamie

Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

26

 sb

 20:00

Wąsik – spektakl komediowy

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

26

 sb

 20:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

26

 sb

 20:00

The 3 Tenors & Soprano - Broadway Musicals

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

26

 sb

 20:00

Nerwica natręctw

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

26

 sb

 20:30

Instrukcja obsługi faceta

Poznań, Hotel Grand Royal

27

 nd

 14:00

Spoko Loko - Piosenki dla dzieci

Wrocław, Scena Kamienica

27

 nd

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

27

 nd

 16:00

Wiesz, że wiem

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

27

 nd

 16:00

Pomoc domowa

Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

27

 nd

 16:00

10 Tenorów

Warszawa, Teatr Palladium

27

 nd

 16:00

Benefis 25.lecia grupy muzycznej Time z Radiem Silesia i śląskimi gwiazdami

Radlin, Miejski Ośrodek Kultury

27

 nd

 16:00

Kabaret Jurki - Wolność

Przecław, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

27

 nd

 16:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Wolbrom, Dom Kultury

27

 nd

 16:30

Klimakterium ... i już

Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury

27

 nd

 17:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

27

 nd

 17:00

Bułat Okudżawa- najpiękniejsze pieśni i ballady

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

27

 nd

 17:00

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

27

 nd

 17:00

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

27

 nd

 17:00

12 Tenorów & Diva

Tychy, Teatr Mały w Tychach

27

 nd

 17:00

Marcin Styczeń - Lubię gadać z Leonardem

Kraków, Klub Zaścianek

27

 nd

 17:00

Noc w Wenecji operetka J. Straussa - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

27

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy prog