• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Sierpień 2018

01

 śr

Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich

Kraków, NCK Galeria

509 SZT.

kup bilet

Maj 2021

28

 pt

Klub Gier Planszowych Taktyk

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

Czerwiec 2021

01

 wt

Kolekcja Miar i Wag

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

Kwiecień 2022

28

 czw

KARNET DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO „DOM SZTUKI”

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

18 SZT.

kup bilet

Październik 2022

03

 pn

 11:00

Chór La Musica "OBY ABBA"

Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

41 SZT.

kup bilet

03

 pn

 12:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

03

 pn

 12:30

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

03

 pn

 13:00

Stracone Złudzenia (2D)

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

510 SZT.

kup bilet

03

 pn

 13:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

03

 pn

 14:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

03

 pn

 14:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

03

 pn

 14:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

03

 pn

 14:45

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

142 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:00

Guliwer (2D/dubbing)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:30

Mia i ja. Film

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:30

Ogliki (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

03

 pn

 15:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Notre-Dame płonie (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Guliwer

Złotów, Kino Rodło

160 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:00

Guliwer

Turek, Kino Tur

237 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:30

Guliwer

Banie, Dom Kultury

154 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:30

InlanDimensions: Filmy krótkonmetrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad (2D/napisy ENG)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

46 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:45

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

03

 pn

 16:45

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

Cyrk Fantazja - Powietrzne Fantazje

Golina, Namiot Cyrkowy

114 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

330 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

Cyrk Zalewski - Jubileusz 30-lecia

Góra Kalwaria, Namiot Cyrkowy

381 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

Johnny (2D/oryginalny)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

Avatar (3D/dubbing)

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

311 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

335 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Skoczów, Teatr Elektryczny

104 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:00

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:15

Między łóżkami

Warszawa, Terminal Kultury Gocław

03

 pn

 17:15

Nerwica natręctw

Zamość, Zamojski Dom Kultury

03

 pn

 17:15

Nerwica natręctw

Zamość, Zamojski Dom Kultury

03

 pn

 17:30

Johnny (2D/oryginalny)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:30

O mało co... - Anna Mucha i Filip Bobek w kultowej komedii

Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

03

 pn

 17:30

Niewidzialna wojna

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:30

Inteligenci

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

03

 pn

 17:30

Dobrze się kłamie

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

03

 pn

 17:30

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:30

Cyrk Korona - Urodzinowo Bajkowo

Szczecin, Namiot Cyrkowy - Dąbie

116 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:45

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

03

 pn

 17:45

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Poznań, Kino Teatr Apollo

59 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Johnny (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

JOHNNY (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

130 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

03

 pn

 18:00

Johnny

Złotów, Kino Rodło

160 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:00

Zołza

Turek, Kino Tur

212 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:15

Zołza

Banie, Dom Kultury

152 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:15

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

201 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:15

Johnny (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

46 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

137 SZT.

kup bilet

03

 pn

 18:50

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Zagubieni

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

82 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Przychodzi baba do lekarza

Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

256 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury

52 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Ania (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

03

 pn

 19:00

Kryptonim Polska

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

233 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Grzegorz Dolniak - Lifehack

Poznań, Teatr Muzyczny

03

 pn

 19:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/dubbing)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy

Gorzów Wielkopolski, MagnetOffOn

03

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

03

 pn

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

20 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Skoczów, Teatr Elektryczny

101 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:00

Bullet Train (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:30

Avatar (2D/napisy)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:30

Johnny (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:45

Bodies Bodies Bodies (2D/napisy)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

03

 pn

 19:50

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:00

Niewidzialna wojna

Turek, Kino Tur

237 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:00

Johnny

Żyrardów, Kino Len

306 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:00

IO (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:00

Avatar (3D/napisy)

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

310 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:00

Rafał Rutkowski - Śmiejmy się bracia i siostry

Gorzów Wielkopolski, Bowling City

03

 pn

 20:00

Inteligenci

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

03

 pn

 20:15

Johnny

Banie, Dom Kultury

154 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:15

O mało co... - Anna Mucha i Filip Bobek w kultowej komedii

Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy

03

 pn

 20:15

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:15

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:15

Dobrze się kłamie

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

03

 pn

 20:15

Nerwica natręctw

Zamość, Zamojski Dom Kultury

03

 pn

 20:15

Niewidzialna wojna

Złotów, Kino Rodło

160 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:15

Nerwica natręctw

Zamość, Zamojski Dom Kultury

03

 pn

 20:30

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

201 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:30

Między łóżkami

Warszawa, Terminal Kultury Gocław

03

 pn

 20:30

Joanna Kołaczkowska & Improłajzers - "Nieoczytani"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

03

 pn

 20:30

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:45

IO (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

45 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:45

Johnny (2D/oryginalny)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

326 SZT.

kup bilet

03

 pn

 20:45

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Poznań, Kino Teatr Apollo

46 SZT.

kup bilet

03

 pn

 21:00

Grzegorz Dolniak - Lifehack

Poznań, Teatr Muzyczny

03

 pn

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

326 SZT.

kup bilet

03

 pn

 21:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

03

 pn

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

03

 pn

 22:00

sesja nocna w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

04

 wt

 08:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 08:45

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

59 SZT.

kup bilet

04

 wt

Muzeum Afrykanistyczne

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

KARNET Kolekcje MOK

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

04

 wt

 09:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

15 SZT.

kup bilet

04

 wt

 09:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 09:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

04

 wt

 09:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 09:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 10:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

Zamek Rabsztyn TYDZIEŃ

Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

9993 SZT.

kup bilet

04

 wt

 10:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 10:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 10:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 10:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 10:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 10:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 11:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 11:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

04

 wt

 11:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 11:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 11:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 11:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 12:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 12:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 12:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 12:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 12:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 12:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

04

 wt

 12:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 13:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:15

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

137 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 13:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:30

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

04

 wt

 13:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:00

Guliwer (2D/dubbing)

Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:05

Zobacz Anioła (2D/lektor)

Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 14:45

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 15:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Guliwer (2D/dubbing)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

04

 wt

 15:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:30

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:30

Guliwer (2D/dubbing)

Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

237 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:30

Ogliki (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

04

 wt

 15:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:45

Simona (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

42 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:45

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

04

 wt

 16:45

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Cyrk Wictoria - Fantastico

Zielonki (pow. krakowski), Namiot Cyrkowy

127 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Cyrk Korona - Urodzinowo Bajkowo

Goleniów, Namiot Cyrkowy

307 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Cyrk Zalewski - Jubileusz 30-lecia

Kozienice, Namiot Cyrkowy

428 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Johnny (2D/oryginalny)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Niewidzialna wojna

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

IO (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Chłopiec z chmur

Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Skoczów, Teatr Elektryczny

104 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Warszawa, Dom Kultury Świt

298 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

367 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:05

Johnny (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:30

Nie martw się kochanie

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

299 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:30

Johnny (2D/oryginalny)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:30

Johnny (2D/oryginalny)

Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

236 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:30

Cyrk na wodzie Waterland

Szczytno, Namiot Cyrkowy

123 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:45

BILET DO RAJU

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

04

 wt

 17:45

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Zołza

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Niepamięć

Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

10 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Proszowice, Kawiarnia Muzealna

20 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

JOHNNY (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

132 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:45

IO (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

45 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

04

 wt

 18:50

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Koncert żałobny na sześciu tancerzy - TEATR POLSKA

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

24 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

04

 wt

 19:00

Kongo

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

364 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

330 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

List z Warszawy

Warszawa, Teatr Palladium

36 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Grzegorz Dolniak - Lifehack

Wrocław, Centrum Kultury AGORA

04

 wt

 19:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Rzeszów, Kino Zorza

83 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

„Najgorszy człowiek na świecie”

Warszawa, Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir"

277 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Rzeka(2021) (2D/napisy)

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

313 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Duża sala

231 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Dzień dobry, Robin

Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Miłość Ci wszystko wybaczy - Teatr Cabaret

Kraków, Teatr Cabaret

20 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej - The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone

Wrocław, Hala Stulecia

852 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Polski Teatr Tańca "45"

Piła, RCK - Teatr Miejski

52 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Skoczów, Teatr Elektryczny

103 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Johnny (2D)

Warszawa, Dom Kultury Świt

293 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

The Pau & Bajzel. Konopnicka

Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

15 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

Bullet Train (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:00

JAN PESZEK "Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego"

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

93 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:15

Johnny (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Sala Kameralna

50 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:30

The Twin

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

202 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:30

Avatar (2D/napisy)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:30

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:30

Johnny (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:45

Niewidzialna wojna

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:45

Bodies Bodies Bodies (2D/napisy)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

04

 wt

 19:50

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

332 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

Johnny

Żyrardów, Kino Len

306 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

Zołza (2D/oryginalny)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

Johnny

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

BILET DO RAJU

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Kraków, Drukarnia Klub

30 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

237 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:15

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:15

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:30

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

04

 wt

 20:30

Niepamięć

Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

22 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:30

IO (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:30

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:45

Johnny (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

04

 wt

 20:45

Johnny (2D/oryginalny)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

04

 wt

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

04

 wt

 21:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

04

 wt

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

04

 wt

 22:00

sesja nocna w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

05

 śr

 08:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 08:30

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 5.X. godz. 8:30 pokaz filmów i spotkanie z twórcami

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

05

 śr

Muzeum Afrykanistyczne

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

KARNET Kolekcje MOK

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

05

 śr

 09:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

10 SZT.

kup bilet

05

 śr

 09:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 09:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 09:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 09:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

Zamek Rabsztyn TYDZIEŃ

Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

10000 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

16 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:05

Johnny (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Sala Kameralna

05

 śr

 10:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 10:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 11:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 11:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 11:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 11:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 11:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 11:30

Festiwal Kultura Nas Ocali 2022 - 5 X godz. 11:30 pokaz filmów i spotkanie z twórcami

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

05

 śr

 12:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 12:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 12:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 12:00

W tym wieku można być szczęśliwym

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

43 SZT.

kup bilet

05

 śr

 12:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 12:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 12:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 12:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 12:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 13:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Duża sala

05

 śr

 13:05

IO (2D/oryginalny)_Seans Seniora

Włoszczowa, Sala Kameralna

05

 śr

 13:15

Zołza (2D/oryginalny)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

139 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

05

 śr

 13:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 13:45

Johnny (2D)

Warszawa, Dom Kultury Świt

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

Simona (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

45 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 14:45

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Guliwer (2D/dubbing)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:30

Guliwer (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:30

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:30

Ogliki (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:45

Dragon Ball Super: Super Hero (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

139 SZT.

kup bilet

05

 śr

 15:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Notre-Dame płonie(2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Johnny (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

46 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:00

Mia i ja. Film

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:30

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:45

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

05

 śr

 16:45

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Cyrk Wictoria - Fantastico

Proszowice, Namiot Cyrkowy

138 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Cyrk Zalewski - Jubileusz 30-lecia

Ryki, Namiot Cyrku Zalewski

452 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Johnny (2D/oryginalny)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Cyrk Korona - Urodzinowo Bajkowo

Nowogard, Namiot Cyrkowy

331 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Niewidzialna wojna

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

AKADEMIA FILMOWA | NOWOGARD

Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

244 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Skoczów, Teatr Elektryczny

104 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Orlęta. Grodno '39 (2D)

Warszawa, Dom Kultury Świt

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:15

Johnny (2D/oryginalny)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

185 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:30

Nie martw się kochanie

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

301 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:30

Johnny (2D/oryginalny)

Świdnik, Kino Lot

334 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:30

Cyrk na wodzie Waterland

Szczytno, Namiot Cyrkowy

162 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:45

BILET DO RAJU

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

05

 śr

 17:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Johnny

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Eleni - koncert 45-lecia

Ruda Śląska, Dom Kultury Bielszowice

35 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

JOHNNY (2D/oryginalny)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

121 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Johnny (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Spektakl poetycko–muzyczny "Nad wszystkie są dwa słowa"

Kraków, Centrum Kultury Podgórza

60 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Zołza (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:00

Spotkanie GT: Kenia – przekroczyć granice wyobraźni

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki

154 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:30

Pisklę (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

138 SZT.

kup bilet

05

 śr

 18:50

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Warszawa, COS Torwar

938 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy

Wolsztyn, Wolsztyński Dom Kultury

05

 śr

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej - The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone

Poznań, MTP - Poznań Congress Center - Sala Ziemi

29 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Dziewczyny (2D/napisy)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

List z Warszawy

Warszawa, Teatr Palladium

21 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

„Chodź ze mną” – spotkanie literackie z Łukaszem Orbitowskim

Warszawa, Sala literacka „Mrożek” - wejściówki

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

W rytmie rumby (2D/napisy)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Dom Kultury Świt

300 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Skoczów, Teatr Elektryczny

103 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:00

Bullet Train (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:30

The Twin

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

301 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:30

Avatar (2D/napisy)

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:30

Johnny (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

334 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:45

Niewidzialna wojna

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

05

 śr

 19:50

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

IO (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Johnny

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

BILET DO RAJU

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant

41 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

James Bond Day 2022

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

55 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Zołza (2D/oryginalny)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:10

Niewidzialna wojna

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:15

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:15

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:30

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

135 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:30

IO (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:30

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:45

IO (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

05

 śr

 20:45

Johnny (2D/oryginalny)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

05

 śr

 21:00

Johnny (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

05

 śr

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

05

 śr

 21:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

05

 śr

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

06

 czw

 08:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 09:00

Alicja w Krainie Czarów - PREMIERA spektaklu dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły w produkcji Teatru Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

95 SZT.

kup bilet

06

 czw

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

06

 czw

Muzeum Afrykanistyczne

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

06

 czw

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

06

 czw

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

06

 czw

KARNET Kolekcje MOK

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

06

 czw

 09:00

Zemsta NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala

06

 czw

 09:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

06

 czw

 09:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 09:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 09:00

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 6.X. godz. 9:00 pokaz filmów i spotkanie z twórcami

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

06

 czw

 09:15

Guliwer (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 09:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 09:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 10:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

Zamek Rabsztyn TYDZIEŃ

Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

10000 SZT.

kup bilet

06

 czw

 10:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 10:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 10:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 10:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 10:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 10:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 10:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

108 SZT.

kup bilet

06

 czw

 11:00

Alicja w Krainie Czarów - PREMIERA spektaklu dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły w produkcji Teatru Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

85 SZT.

kup bilet

06

 czw

 11:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 11:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 11:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 11:15

Johnny (2D/oryginalny)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

142 SZT.

kup bilet

06

 czw

 11:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 11:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 12:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

377 SZT.

kup bilet

06

 czw

 12:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 12:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 12:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

06

 czw

 12:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 12:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

06

 czw

 12:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 12:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:15

Zołza (2D/oryginalny)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

139 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 13:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

10 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:15

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Sokół

338 SZT.

kup bilet

06

 czw

 14:45

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

Guliwer (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

Mia i ja. Film

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:30

Ogliki (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

06

 czw

 15:45

Dragon Ball Super: Super Hero (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

138 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Konikowe obrazy- z cyklu "Czwartkowa manufaktura"

Rybnik, Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu

06

 czw

 16:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

Guliwer (2D/dubbing)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:00

IO (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:15

IO (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:20

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Sokół

340 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:30

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:45

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

06

 czw

 16:45

Johnny (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Cyrk Zalewski - Jubileusz 30-lecia

Otwock, Namiot Cyrku Zalewski.

408 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Ania (2D/oryginalny)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Cyrk Korona - Urodzinowo Bajkowo

Kołobrzeg, Namiot Cyrkowy

302 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Niewidzialna wojna

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

André Rieu - Niech znów nastaną szczęśliwe dni!

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

126 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Dom Kultury Świt

300 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

O czym dzisiaj marzą zwierzęta

Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Cyrk Wictoria - Fantastico

Pilzno, Namiot Cyrkowy

143 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Skoczów, Teatr Elektryczny

104 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Festiwal Kultura Nas Ocali 2022 - 6X godz. 17:00 - spotkanie: Tymon Tymański, film: Jak najdalej stąd

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

138 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:15

String Art- z cyklu "Czwartkowa manufaktura"

Rybnik, Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu

06

 czw

 17:15

Johnny (2D/oryginalny)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:30

Nie martw się kochanie

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

301 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:30

Johnny (2D/oryginalny)

Świdnik, Kino Lot

333 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:30

Niewidzialna wojna

Żyrardów, Kino Len

308 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:30

Magic Circus Show

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

47 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:30

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:45

BILET DO RAJU

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 17:45

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Zołza

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

135 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Orlęta. Grodno '39 (2D/oryginalny)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Cudowna terapia - spektakl - komedia terapeutyczna

Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

06

 czw

 18:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Krapkowice, Krapkowicki Dom Kultury

45 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Koncert Chóru z Korei Południowej STEPHANOS PRAISE MISSION

Włocławek, Klub "Stara Remiza"

06

 czw

 18:00

Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Zołza (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

PIOSENKI O MIŁOŚCI - seans filmowy w DKF PULS (2D/oryginalny)

Racibórz, RCK DK Strzecha - sala widowiskowa

200 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

TAK JAK W KINIE - recital zespołu STARsi

Puławy, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

373 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:00

Johnny (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

357 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:15

Johnny (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

06

 czw

 18:30

Eleni - koncert 45-lecia

Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

06

 czw

 18:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

258 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Irena Salwowska z zespołem

Żarów, Teatr Bezdomny im. Bohumila Hrabala

27 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

50/50

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

26 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

André Rieu - Niech znów nastaną szczęśliwe dni!

Zakopane, Kino Sokół

305 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Niespodziewany powrót

Warszawa, Teatr IMKA

104 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Narodowa Perła Gruzji

Słupsk, Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara

06

 czw

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

UNBODY Hertz Haus, chor. Magdalena Kowala, Natalia Murawska, Joanna Woźna, Anna Zglenicka | POLSKA SIEĆ TAŃCA

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

208 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Ania (2D/oryginalny) - Kino dla Kobiet

Sochaczew, Kino Mazowsze

254 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

367 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

201 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy

Poznań, Trops - Akademickie Centrum Kultury

06

 czw

 19:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie

Kutno, Kutnowski Dom Kultury

06

 czw

 19:00

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Leszno, Zakład

20 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

51 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Kino KADR: Stracone złudzenia

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

217 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Pies

Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury

20 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Bodo - Teatr Cabaret

Kraków, Teatr Cabaret

20 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Skoczów, Teatr Elektryczny

104 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:00

Bullet Train (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:30

The Twin

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

301 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:30

Młodzi i Moralni - rejestracja TV Polsat

Warszawa, Studio CP 1600

06

 czw

 19:30

Stracone Złudzenia (2D/napisy)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

188 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:30

Johnny (2D/oryginalny)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:45

Niewidzialna wojna

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

06

 czw

 19:50

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Cztery Pory Miłowania

Poznań, Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"

06

 czw

 20:00

Johnny

Żyrardów, Kino Len

306 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Zołza (2D/oryginalny)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Johnny

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

BILET DO RAJU

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Opole, Restauracja Opolanka

37 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Zołza (2D/oryginalny)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

Vortex (2D/napisy) DKF

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:00

HAŃBA!

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

25 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:20

JOHNNY (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:30

IO (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Miejsce

54 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:45

Dziewczyny (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

06

 czw

 20:50

Johnny (2D/oryginalny)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

06

 czw

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

332 SZT.

kup bilet

06

 czw

 21:00

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

144 SZT.

kup bilet

06

 czw

 21:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Zakopane, Kino Giewont

182 SZT.

kup bilet

07

 pt

 08:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 08:30

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 7.X. godz.8:30 spotkanie z Maria Strzelecką, Dorotą Sumińską i spacer dendrologiczny

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

50 SZT.

kup bilet

07

 pt

 08:40

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:00

Alicja w Krainie Czarów - PREMIERA spektaklu dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły w produkcji Teatru Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

227 SZT.

kup bilet

07

 pt

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

07

 pt

Muzeum Afrykanistyczne

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:00

Zemsta NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala

07

 pt

KARNET Kolekcje MOK

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

07

 pt

 09:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

07

 pt

 09:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

72 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:30

Wszystkie myszy lubią ser

Warszawa, Terminal Kultury Gocław

247 SZT.

kup bilet

07

 pt

 09:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

18 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:00

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 7.X. godz. 10:00 pokaz filmów Pawła Łozińskiego

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

44 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:00

Mały Książe - spektakl familijny

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

07

 pt

 10:00

Avatar (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

07

 pt

Zamek Rabsztyn TYDZIEŃ

Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

10000 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

07

 pt

 10:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 10:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

07

 pt

 11:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 11:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 11:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 11:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

38 SZT.

kup bilet

07

 pt

 11:30

Guliwer (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

139 SZT.

kup bilet

07

 pt

 11:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:00

Mały Książe - spektakl familijny

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

07

 pt

 12:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:00

Wszystkie myszy lubią ser

Warszawa, Terminal Kultury Gocław

269 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 12:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

38 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:00

Ania (2D/oryginalny)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

36 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 13:45

JOHNNY (2D/oryginalny)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

135 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Włoszczowa, Duża sala

07

 pt

 14:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Łochów, Kino Łochów

116 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:05

Guliwer (2D/dubbing)

Włoszczowa, Sala Kameralna

07

 pt

 14:15

Zobacz Anioła (2D/lektor)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:30

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino Głębocka 66

362 SZT.

kup bilet

07

 pt

 14:30

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Guliwer (2D/dubbing)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:15

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:30

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:30

Emigranci (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

46 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:30

Mama Mu wraca do domu

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

112 SZT.

kup bilet

07

 pt

 15:30

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Lena i Śnieżek (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Ania (2D/oryginalny)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

383 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Pasażerowie Nocy (2D/napisy)

Włoszczowa, Duża sala

07

 pt

 16:00

Ania (2D/oryginalny)

Łochów, Kino Łochów

110 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:05

Serce Dębu (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Sala Kameralna

07

 pt

 16:15

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

134 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:15

Ania (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:30

Johnny (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:30

Ania (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

310 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:30

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

244 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

07

 pt

 16:40

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Cyrk Fantazja - Powietrzne Fantazje

Inowrocław, Namiot Cyrkowy

101 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

King: Mój przyjaciel lew

Turek, Kino Tur

237 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Greckie Wakacje (2D/napisy)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Ania (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Cyrk Zalewski - Jubileusz 30-lecia

Sulejówek, Namiot Cyrkowy

446 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Ania (2D/oryginalny)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Cyrk Korona - Urodzinowo Bajkowo

Koszalin, Namiot Cyrkowy

319 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Ania

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

109 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Zołza (2D/oryginalny)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

96 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Miłość na pierwszą stronę

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Iława, Iławskie Centrum Kultury

12 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

Cyrk Wictoria - Fantastico

Dębica, Namiot Cyrkowy

148 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:00

,,KONCERT WIEDEŃSKI 2 - NOWY PROGRAM''

Słupsk, Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara

07

 pt

 17:20

JOHNNY (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

201 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

Miłość na pierwszą stronę (2D/oryginalny)

Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

237 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

Szalone Nożyczki

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

11 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

Imię - spektakl komediowy

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

34 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

Zołza (2D/oryginalny)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

Goło i Wesoło

Kraków, Kino Kijów

07

 pt

 17:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kłobuck, Miejski Ośrodek Kultury

07

 pt

 17:30

Wieczór Panieński Plus

Inowrocław, Teatr Miejski

07

 pt

 17:30

Pikantni

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

07

 pt

 17:30

Cyrk na wodzie Waterland

Łomża, Namiot Cyrkowy

252 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

The Strings

Poznań, Kino Teatr Apollo

24 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:30

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:45

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 17:45

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

260 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Mały Książe - spektakl familijny

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

229 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Epic Game Music

Poznań, Sala Ziemi

190 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Zołza

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Żona do adopcji

Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

34 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Marta Rubik Quintet

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

27 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Alicja w Krainie Czarów - PREMIERA spektaklu dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły w produkcji Teatru Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

07

 pt

 18:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Duża sala

07

 pt

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

382 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Cudowna terapia

Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

33 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

JOHNNY (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Pszów, Miejski Ośrodek Kultury

07

 pt

 18:00

Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Zołza (2D/oryginalny)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Ania (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Orkiestra Filharmonii im. Leoša Janáčka z Ostrawy pod dyrekcją Aleny Jelínkovej

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

458 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Kraków, Kościół Franciszkanów św. Kazimierza

62 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:00

Miłość na pierwszą stronę (2D/oryginalny)

Łochów, Kino Łochów

116 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:05

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Sala Kameralna

07

 pt

 18:30

XIII International Ochota Blues Festival KARNET

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

35 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:30

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Koło, Miejski Dom Kultury

07

 pt

 18:30

DIANA THE PRINCESS (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

45 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:30

Ania (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino Głębocka 66

336 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:30

Orlęta. Grodno '39 (2D)

Nowogard, Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury

244 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:30

XIII International Ochota Blues Festival: Wojciech Gruszczyński - TOTEN BLUES/Gęsia Skórka/Dark Leaves

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

27 SZT.

kup bilet

07

 pt

 18:50

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Kto nas odwiedzi

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

43 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Musical "NAPRAWCZAK" II 7 października 2022 r.

Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

07

 pt

 19:00

Pasażerowie Nocy (2D/napisy)

Warszawa, ADA Kino Studyjne

60 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Koncert Chopinowski na Starym Mieście

Warszawa, Chopin Point Warsaw/Dom Literatury

16 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Niespodziewany powrót

Warszawa, Teatr IMKA

69 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Miłosna pułapka

Więcbork, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury

28 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 pt

 19:00

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Narodowa Perła Gruzji

Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

95 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Historia świata w skróconej wersji

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

12 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Niewidzialna wojna

Turek, Kino Tur

237 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Sierota. Narodziny zła (2D/napisy)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

340 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Ania (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

202 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Teresa Werner

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

54 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Między płotem a kowadłem

Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

113 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie

Sochaczew, Sochaczewskie Centrum Kultury

07

 pt

 19:00

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Szamotuły, Chata Alchemika

18 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

old BREAKOUT - Tribute to Nalepa

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

255 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury

37 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

Kluczbork, Hala OSiR

65 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Bezpieczne miejsce | Teatr Łaźnia Nowa | Teatr Polska

Ełk, Sala Kameralna - Ełckie Centrum Kultury

36 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Fanatyk: Mistrzostwa Świata w Łowieniu Metodą Gruntową

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

07

 pt

 19:00

Łona i Webber + The Pimps

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

221 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Johnny

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

112 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

"Bank napada, czyli ściana!" Teatr Żelazny

Katowice, Teatr Żelazny

10 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Ludzie inteligentni

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

07

 pt

 19:00

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

VOYSYS

Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

127 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Koncert - wokół Skrzypiec

Piła, RCK - Teatr Miejski

67 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Ania (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Romans - spektakl + spotkanie autorskie

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

„Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci”. Koncert symfoniczny

Lublin, Sala koncertowa Filharmonia Lubelskiej

475 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

95 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Andrzej Poniedzielski

Zabrze, Miejski Ośrodek Kultury Guido

91 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

100 lat polskiej piosenki

Kraków, Teatr Cabaret

20 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Kabaret Chyba w programie „4”

Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

28 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Baciary

Głogówek, Centrum Kultury w Głogówku

16 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

07

 pt

 19:00

Johnny (2D/oryginalny)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:00

MECHANICY SHANTY i EKT - GDYNIA

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

33 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:30

O! Ożenku

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

46 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:30

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

07

 pt

 19:30

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:30

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:30

Andrzej Sikorowski

Kraków, Księgarnia Muzyczna Kurant

24 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:30

Miłość na pierwszą stronę

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

07

 pt

 19:45

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

237 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Niewidzialna wojna (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Koncert:Tomasz Chyła Quintet - Jazz&Literatura

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

90 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Imię - spektakl komediowy

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala

Kraków, Kościół Franciszkanów św. Kazimierza

88 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Apokawixa (2D/oryginalny)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Johnny

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

376 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Euforia Dźwięku - Gdańsk

Gdańsk, Klub B90

71 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Kabaret Czesuaf - Skandal

Piekary Śląskie, Kino Zacisze

79 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Pikantni

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

07

 pt

 20:00

T.Love - trasa koncertowa HAU! HAU!

Koszalin, Event Center G38

07

 pt

 20:00

Trzy tysiące lat tęsknoty (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Apokawixa (2D/oryginalny)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

,,KONCERT WIEDEŃSKI 2 - NOWY PROGRAM''

Słupsk, Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara

07

 pt

 20:00

made in JAZZ: Marek Napiórkowski Trio – HIPOKAMP

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

36 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Klub jazzowy SWING: Klara Cloud &The Vultures

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala Strakacza

61 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2022

Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa

98 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:00

Apokawixa (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

359 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:15

Avatar (3D/dubbing)

Łochów, Kino Łochów

116 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:15

Nie martw się kochanie (2D/napisy)

Gryfino, Kino Gryf

134 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:30

Szalone Nożyczki

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

07

 pt

 20:30

Epic Game Music

Poznań, Sala Ziemi

177 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:30

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

Racibórz, Kino Bałtyk

87 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:30

The Strings

Poznań, Kino Teatr Apollo

24 SZT.

kup bilet

07

 pt

 20:45

Johnny (2D/oryginalny)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

07

 pt

 21:00

Johnny (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

07

 pt

 21:00

VODA

Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian

47 SZT.

kup bilet

07

 pt

 21:00

Goło i Wesoło

Kraków, Kino Kijów

08

 sb

PROMOCJA Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

Olkusz, Kolekcje MOK + Podziemny Olkusz

500 SZT.

kup bilet

08

 sb

 09:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

Muzeum Afrykanistyczne

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

08

 sb

Muzeum twórczości Władysława Wołkowskiego

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

08

 sb

Kolekcja Minerałów Ziemi Olkuskiej oraz Skamieniałości Jury Krakowsko- Częstochowskiej

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

08

 sb

KARNET Kolekcje MOK

Olkusz, Muzea MOK

300 SZT.

kup bilet

08

 sb

 09:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 10:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

Zamek Rabsztyn WEEKEND

Rabsztyn, Zamek Rabsztyn

10000 SZT.

kup bilet

08

 sb

 10:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

13 SZT.

kup bilet

08

 sb

 10:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 10:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 10:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 10:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 10:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

08

 sb

 11:00

Róża w krainie łobuzów

Warszawa, Teatr IMKA

57 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:00

"NIEbo i dłoNIE"

Słupsk, Teatr Lalki Tęcza w Słupsku

157 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 sb

 11:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

23 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:00

Co w trawie piszczy

Kraków, NCK 2, Budynek C

08

 sb

 11:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

336 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 11:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

137 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Sławno, Duża sala SDK

189 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Simona (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

44 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Mama Mu wraca do domu

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

112 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 12:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

08

 sb

 12:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 12:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 12:30

Co w trawie piszczy

Kraków, NCK 2, Budynek C

20 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

36 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:00

Cyrk na wodzie Waterland

Łomża, Namiot Cyrkowy

253 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 13:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 13:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 13:45

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

139 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Spoko Loko - koncert dla dzieci

Zabrze, Miejski Ośrodek Kultury Guido

08

 sb

 14:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Włoszczowa, Duża sala

08

 sb

 14:00

IO (2D/oryginalny)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Sesja w komorze normobarycznej

Mogilno, Spa Tlenowe

17 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing)

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

282 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Mama Mu wraca do domu

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

112 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

08

 sb

 14:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Cyrk Zalewski - XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2022

Warszawa, Namiot Cyrku Zalewski

490 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Łochów, Kino Łochów

116 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:05

Guliwer (2D/dubbing)

Włoszczowa, Sala Kameralna

08

 sb

 14:15

Lena i Śnieżek (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

189 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 14:30

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

369 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

484 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Pasażerowie Nocy (2D)

Warszawa, ADA Kino Studyjne

60 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

128 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Mama Mu wraca do domu (2D/dubbing)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:00

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:30

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:30

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:30

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

279 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 15:30

Prezent urodzinowy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 sb

 16:00

SZALONE NOŻYCZKI - spektakl komediowy

Słupsk, Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara

08

 sb

 16:00

Cyrk Wictoria - Fantastico

Mielec, Namiot Cyrkowy

148 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Wieczór Panieński Plus

Konin, Koniński Dom Kultury

08

 sb

 16:00

Pies w rozmiarze XXL (2D)

Strzegom, Kino SCK

276 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Mia i ja. Film (2D/dubbing)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Ludzie inteligentni

Poznań, Kino Teatr Apollo

08

 sb

 16:00

Zołza (2D/oryginalny)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

139 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Spoko Loko - koncert dla dzieci

Zabrze, Miejski Ośrodek Kultury Guido

18 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

MIŚ BAMSE NA WULKANIE (2D/dubbing)

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

240 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Podziemny Olkusz indywidualny

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

12 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

I LOVE YOU, a teraz się zmień

Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

08

 sb

 16:00

Ania (2D/oryginalny)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Szczęścia Chodzą Parami (2D/oryginalny)

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

282 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Kabaret Chyba w programie „4”

Błonie (pow. warszawski zachodni), Centrum Kultury w Błoniu

64 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Cyrk Korona - Urodzinowo Bajkowo

Koszalin, Namiot Cyrkowy

310 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Pasażerowie Nocy (2D/napisy)

Włoszczowa, Duża sala

08

 sb

 16:00

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

Kraków, Kino Kijów

31 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Johnny

Warszawa, Kino Domu Sztuki Ursynów

110 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Pikantni

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

08

 sb

 16:00

Cyrk na wodzie Waterland

Łomża, Namiot Cyrkowy

252 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Szalone Nożyczki

Słupsk, Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara

08

 sb

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

08

 sb

 16:00

The Strings

Płock, Płock Szkoła Muzyczna

50 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących - Polska misja komiczna

Czerwionka-Leszczyny, CKE Czerwionka-Leszczyny

08

 sb

 16:00

Ania (2D/oryginalny)

Łochów, Kino Łochów

101 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Sekretne dzieła impresjonistów (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

45 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:00

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:05

Serce Dębu (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Sala Kameralna

08

 sb

 16:30

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury - kinowa

295 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:30

Avatar (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

335 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:30

Johnny (2D/oryginalny)

Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna

365 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:30

Ania (2D/oryginalny)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

318 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:30

Goło i Wesoło

Tychy, Teatr Mały w Tychach

08

 sb

 16:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 16:30

Podziemny Olkusz Grupy

Olkusz, Podziemny Olkusz

40 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Spotkanie z Jakubem Żulczykiem - Jazz&Literatura

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

28 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

Warszawa, Garnizon Sztuki-teatr pozytywnych emocji

08

 sb

 17:00

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 8.X. godz. 17:00 pokaz filmów, spotkanie z twórcami PAWEŁ DELĄG

Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"

100 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

484 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Urodziny - U Hanki i Jana - 120. rocznica

Kraków, Piwnica pod Baranami

28 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

King: Mój przyjaciel lew

Turek, Kino Tur

237 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

50 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Teresa Werner

Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

86 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Najsłodszy owoc

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

29 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Ania (2D/oryginalny)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

280 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

Nowa Ruda, Miejski Ośrodek Kultury

23 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Olsztynek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich

90 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

336 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Fanatyk: Mistrzostwa Świata w Łowieniu Metodą Gruntową

Bydgoszcz, Adria Teatr

08

 sb

 17:00

Kobieta, która ugotowała męża

Gdańsk, Dom Technika NOT

45 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Teresa Werner

Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

116 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Zołza (2D/oryginalny)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

126 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka

111 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Miłość na pierwszą stronę

Zagórów, Gminny Ośrodek Kultury

133 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

BILET DO RAJU (2D/napisy)

Sławno, Mała sala SDK

42 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Andre Rieu - niech znów nastaną szczęśliwe dni! - retransmisja

Chełmno, Kinoteatr Rondo

247 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program 2022

Łaziska Górne, Miejski Dom Kultury

38 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Baciary

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

08

 sb

 17:00

King: Mój przyjaciel lew (2D/dubbing)

Skoczów, Teatr Elektryczny

99 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy

Tomaszów Mazowiecki, Skansen Rzeki Pilicy

150 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:00

Baciary

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

08

 sb

 17:20

JOHNNY (2D/oryginalny)

Działdowo, Miejski Dom Kultury

203 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:30

Miłość na pierwszą stronę (2D/oryginalny)

Solec-Zdrój, Kino Solec-Zdrój

237 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:30

Zołza (2D/oryginalny)

Olkusz, Kino "Zbyszek"

300 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:30

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk

30 SZT.

kup bilet

08

 sb

 17:30

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Tomaszów Mazowiecki, Groty Nagórzyckie

25 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Sochaczew, Kino Mazowsze

273 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Kryptonim Polska (2D/oryginalny)

Strzegom, Kino SCK

276 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Pasażerowie Nocy (2D)

Warszawa, ADA Kino Studyjne

60 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Żnin, Żniński Dom Kultury

72 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Gdańsk, ERGO ARENA

904 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Żona do adopcji

Starogard Gdański, Kino Sokół

38 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Warszawa, Kino na boku

203 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Włoszczowa, Duża sala

08

 sb

 18:00

DIANA THE PRINCESS (2D/napisy)

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

48 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Johnny (2D/oryginalny)

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

280 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Ania (2D/oryginalny)

Chrzanów, Sala Kinowa MOKSiR

386 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

Skoczów, Sala Pod Pegazem

08

 sb

 18:00

Hip-hop szansą

Warszawa, sala „Bareja” - wejściówki

60 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

56 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

JOHNNY (2D/oryginalny)

Gryfino, Kino Gryf

136 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Eleni - koncert 45-lecia

Namysłów, Namysłowski Ośrodek Kultury

22 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Koncert chopinowski w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

Warszawa, Sala koncertowa w Starej Galerii ZPAF

20 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Krystyna Janda - Monodram "Biała Bluzka" - Och Teatr

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

35 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Familijne Show Iluzji

Warszawa, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynow

135 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

Skoczów, Sala Pod Pegazem

08

 sb

 18:00

NIKAJ - spektakl Teatru Zagłębia na podstawie tekstu Zbigniewa Rokity

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

93 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

21 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Cyrk Zalewski - XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2022

Warszawa, Namiot Cyrku Zalewski

573 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

Trzech Tenorów FACECI W BIELI - koncert pieśni neapolitańskich z wybuchową dawką humoru

Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

113 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

61 SZT.

kup bilet

08

 sb

 18:00