Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar


sierpień

01

 śr

 11:00

Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie

Kraków, NCK Galeria

01

 sb

 18:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 sb

 20:00

Kazik & Kwartet ProForma

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

02

 nd

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

04

 wt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 wt

 20:30

Marek Dyjak - Piękny Instalator

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

05

 śr

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 śr

 20:00

Dead Kennedys

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

07

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 pt

 20:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

08

 sb

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11

 wt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 śr

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13

 czw

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 pt

 17:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

14

 pt

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 pt

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

15

 sb

 18:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 sb

 20:00

Pikantni

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

18

 wt

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 wt

 20:30

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

19

 śr

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

20

 czw

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki

21

 pt

 19:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 pt

 19:00

Mrozu - Aura Tour

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

21

 pt

 19:00

Goran Bregović & The Wedding and Funeral Band

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

21

 pt

 20:00

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos

22

 sb

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 sb

 19:00

Dżem - 12. Bella Skyway Festival

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

23

 nd

 15:00

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Nad piękną modrą Odrą - Koncert Wiedeński

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

23

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury

23

 nd

 17:30

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Nad piękną modrą Odrą - Koncert Wiedeński

Wrocław, Przystań Amfiteatralna

23

 nd

 19:30

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Warszawa, Teatr Palladium

24

 pn

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

24

 pn

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

25

 wt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

26

 śr

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 czw

 17:45

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

27

 czw

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

27

 czw

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

27

 czw

 20:00

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Kraków, Pałac pod Baranami

28

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

28

 pt

 17:00

Stand Up Familia - B. Krajewski, P. Chałupka, B. Zalewski, J. Borkowski, D. Gadowski, J. Stramik, R. Banaś

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

28

 pt

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

28

 pt

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

28

 pt

 19:00

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena

28

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

28

 pt

 20:00

Stand Up Familia - B. Krajewski, P. Chałupka, B. Zalewski, J. Borkowski, D. Gadowski, J. Stramik, R. Banaś

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

29

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

29

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 sb

 19:00

Cud

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

29

 sb

 19:00

Telewizja Kłamie

Warszawa, Imka Light

29

 sb

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

29

 sb

 20:00

Tęskno

Kielce, Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia

29

 sb

 20:00

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

30

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

30

 nd

 18:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 nd

 20:00

Koncert Wiedeński - Wiedeńska Gala Operowa

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

styczeń

02

 czw

 08:00

Kolekcja Miar i Wag

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

03

 pt

 16:00

Klub Gier Planszowych Taktyk

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

03

 pt

 16:00

Hocki Klocki

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

22

 śr

 11:00

Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza

Kraków, NCK Galeria

22

 śr

 11:00

Bilet łączony- Galeria Autorska Jerzego Dudy-Gracza i Galerii Zdzisława Beksińskiego

Kraków, NCK Galeria

03

 nd

 15:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Noworoczny

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

08

 pt

 19:00

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Toruń, Aula UMK

09

 sb

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Brzozów, Brzozowski Dom Kultury

09

 sb

 19:00

Piotr Rubik - Moja Historia

Wrocław, Hala Stulecia

10

 nd

 15:30

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

10

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Tarnów, Kino Marzenie

10

 nd

 18:30

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

10

 nd

 20:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Tarnów, Kino Marzenie

11

 pn

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

15

 pt

 17:00

Kolacja dla Głupca

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

15

 pt

 20:00

Kolacja dla Głupca

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

17

 nd

 17:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

18

 pn

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Bełchatów, Hala Widowiskowo-Sportowa BOT KWB

18

 pn

 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

23

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kraków, Kijów Centrum

24

 nd

 16:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

24

 nd

 16:00

Queen Symfonicznie

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

25

 pn

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

28

 czw

 20:00

Marek Torzewski

Łódź, Teatr Muzyczny

30

 sb

 18:00

IRA

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

kwiecień

01

 śr

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

01

 śr

 19:00

Cud

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

01

 śr

 20:00

WrocLove Guitar Top - Spadkobiercy B.B.Kinga

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

01

 śr

 20:00

Roast Koronawirusa

Internet, Transmisja on-line

02

 czw

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 czw

 17:00

Warsztaty z jajem

Świecie, OKSiR, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa

02

 czw

 18:00

Sala samobójców. Hejter

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

02

 czw

 18:00

Aleksandra Gelo-Piesta - Ja i moje obawy

Warszawa, Concept Centrum Rozwoju Osobistego

02

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza

02

 czw

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Lublin, The Mist Club

02

 czw

 19:00

Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

Kraków, Teatr Praska 52

03

 pt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

03

 pt

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

03

 pt

 18:00

Żona do adopcji

Kolbuszowa, Miejski Dom Kultury

03

 pt

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Przemyśl, Bowling Club Japa

03

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

03

 pt

 19:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 pt

 19:00

Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

Kraków, Teatr Praska 52

03

 pt

 20:00

Mikromusic Acoustic Trio

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

03

 pt

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

04

 sb

 11:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 sb

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

04

 sb

 15:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

04

 sb

 16:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

04

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

04

 sb

 18:00

12 TENORÓW I ONA

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

04

 sb

 18:30

Stand-up Augustów: Arkadiusz Pan Pawłowski

Augustów, Gruby Benek

04

 sb

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

04

 sb

 19:00

RENI JUSIS - Je suis Reni. Piosenka francuska

Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

04

 sb

 19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

04

 sb

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Rzeszów, Hotel Bristol

04

 sb

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

04

 sb

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 sb

 19:00

Napis - Komedia francuska

Kraków, Teatr Praska 52

04

 sb

 19:00

Natalia Przybysz - Jak malować ogień

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

04

 sb

 20:00

Kłamstwo

Bielsko-Biała, Klub Klimat

05

 nd

 12:00

Baw się razem z nami - Koncert dla dzieci

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

05

 nd

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Warszawa, Kino Elektronik

05

 nd

 14:00

Feel the Reel - muzyka i taniec irlandzki

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

05

 nd

 15:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 nd

 17:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Sosnowiec, Kamienica Klub & Bar

05

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Warszawa, Kino Elektronik

05

 nd

 17:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

05

 nd

 17:00

Feel the Reel - muzyka i taniec irlandzki

Jabłonna, Pałac w Jabłonnie

05

 nd

 17:00

Żona do adopcji

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

05

 nd

 17:00

Spotkanie z Bardami - koncert piosenki aktorskiej

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

05

 nd

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

05

 nd

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Kraków, Teatr Cabaret

05

 nd

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Warszawa, Kino Elektronik

05

 nd

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 nd

 19:00

Ostatnia wola Papy. Tragikomedia.

Kraków, Teatr Praska 52

05

 nd

 20:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Katowice, Dzień i noc

06

 pn

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 pn

 19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Warszawa, Teatr Palladium

06

 pn

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 pn

 20:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Zabrze, Kręgielnia Fun Fest

07

 wt

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

07

 wt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 wt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 wt

 17:30

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

07

 wt

 18:00

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

07

 wt

 19:00

Michał Szpak - The Moon Tour

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

08

 śr

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 śr

 10:00

Jaś i Małgosia

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 czw

 17:00

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Bydgoszcz, Opera Nova

09

 czw

 18:00

Wielkanocny Comfort Food - Warsztaty ONLINE

Warszawa, Cook Story by Samsung

09

 czw

 18:00

Unholy Thursday: Risk IT(DE) /Heavy Runner/Burning Sky/Payback

Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

09

 czw

 20:00

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Bydgoszcz, Opera Nova

13

 pn

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 wt

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

14

 wt

 19:00

Michał Kutek - Do skutku

Katowice, Królestwo

14

 wt

 20:30

Magda Umer - Recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

15

 śr

 09:00

Zemsta NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

15

 śr

 19:00

Czy ty to ty?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 śr

 19:00

Tomek Nowaczyk, Wojtek Pięta

Warszawa, Odessa Club

15

 śr

 20:30

Daria Zawiałow

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

16

 czw

 09:00

Zemsta NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

16

 czw

 16:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Chełmno, Kinoteatr Rondo

16

 czw

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa "Podlasie"

16

 czw

 18:00

Aleksandra Gelo-Piesta: Asertywna Ja - w poszukiwaniu własnych granic

Warszawa, Concept Centrum Rozwoju Osobistego

16

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

16

 czw

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Warszawa, Imka Light

16

 czw

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16

 czw

 19:00

"Strategie małżeńskie" Krotochwila

Kraków, Teatr Praska 52

16

 czw

 19:00

Michał Kutek - Do skutku

Rybnik, Szepty

16

 czw

 19:00

Najpiękniejsze piosenki, Justyna Panfilewicz śpiewa Jacka Kaczmarskiego

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

16

 czw

 20:00

Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

 czw

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa "Podlasie"

17

 pt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 pt

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17

 pt

 19:00

keep rockin'

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

17

 pt

 19:00

Zakała | Spektakl BTD Koszalin

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17

 pt

 19:00

Czworo do poprawki

Warszawa, Imka Light

17

 pt

 19:00

Edukacja Rity

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

17

 pt

 19:00

Broadway, Broadway… - Musicale Świata

Wrocław, Scena Kamienica

17

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 pt

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 pt

 19:00

"Strategie małżeńskie" Krotochwila

Kraków, Teatr Praska 52

17

 pt

 19:00

Koncert Limboski

Świdnik, CK - sala kameralna

17

 pt

 19:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

17

 pt

 19:00

Żona potrzebna od zaraz NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

17

 pt

 20:00

IRA

Kalisz, Hala Widowiskowo - Sportowa

17

 pt

 20:00

Janek Wolańczyk - Jąkający się Psychopata + Acze/Rap (support)

Krzeszów, Centrum Biblioteczno Kulturalne

17

 pt

 20:00

Dezerter

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

17

 pt

 20:00

FILM NIEMY z muzyką na żywo / Orkiestra Ludwika Sarskiego

Rzeszów, Niezła Sztuka

18

 sb

 11:00

Sushi Junior Story 2 - Podstawy SUSHI z Aniką Ćwiek cz.2

Warszawa, Cook Story by Samsung

18

 sb

 11:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 sb

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

18

 sb

 15:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 sb

 16:00

Czworo do poprawki

Warszawa, Imka Light

18

 sb

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

18

 sb

 16:00

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

18

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Aula Duża

18

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

18

 sb

 17:00

Kabaret Ani Mru-Mru

Wołomin, Kino Kultura

18

 sb

 18:00

Zakała – Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

18

 sb

 18:00

Edukacja Rity

Gdynia, Teatr Muzyczny - nowa scena

18

 sb

 18:00

Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Dębica, Dom Kultury "Mors"

18

 sb

 18:00

Koncert Julia Pietrucha - "FOLK it! TOUR"

Radzionków, Centrum Kultury Karolinka

18

 sb

 18:00

Żona potrzebna od zaraz NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

18

 sb

 19:00

Festiwal Łykend – zagrajmy To Jeszcze Raz!: Karnet dwudniowy

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18

 sb

 19:00

Festiwal Łykend - zagrajmy to jeszcze raz!: Jerzy Filar & Nasza Basia Kochana, U Studni, Bez Idola

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18

 sb

 19:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Tychy, Riedel Music Club

18

 sb

 19:00

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

18

 sb

 19:00

Kompleks Portnoya

Warszawa, Teatr WARSawy

18

 sb

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Piła, Inwest-Park Piła

18

 sb

 19:00

Imię - spektakl komediowy

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

18

 sb

 19:00

ENERGIA ŹRÓDEŁ - FOLKOWE OKO - LOS DUENDES

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

18

 sb

 19:00

Gdybyś tu był, mój brat by nie umarł - Dramat psychologiczny

Kraków, Teatr Praska 52

18

 sb

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 sb

 19:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Wołomin, Kino Kultura

18

 sb

 20:00

Dżem

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

18

 sb

 20:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 nd

 11:00

Woman Story - Odkryj swój kobiecy potencjał

Warszawa, Cook Story by Samsung

19

 nd

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 nd

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19

 nd

 16:00

Klimakterium ... i już

Szczecin, Teatr Lalek Pleciuga

19

 nd

 16:00

Imię - spektakl komediowy

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

19

 nd

 16:00

Same plusy

Warszawa, Imka Light

19

 nd

 17:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

19

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

19

 nd

 17:00

Edukacja Rity

Płock, Teatr Dramatyczny

19

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

19

 nd

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Marki, Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne

19

 nd

 17:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 nd

 18:00

Festiwal Łykend - zagrajmy To Jeszcze Raz!: Wrocławscy Bardowie - Kaczmarek, Waligórski, Zwoźniak

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19

 nd

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Piła, RCK - Teatr Miejski

19

 nd

 18:00

Spektakl taneczny " SAMOBÓJSTWO"

Rogoźno, Rogozińskie Centrum Kultury

19

 nd

 18:00

Wieczór Klezmerski

Wrocław, Scena Kamienica

19

 nd

 19:00

Monika Borzym - Radiohedonistycznie Białołęckie Wieczory Jazzowe

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

19

 nd

 19:00

Kompleks Portnoya

Warszawa, Teatr WARSawy

19

 nd

 19:00

Klimakterium ... i już

Szczecin, Teatr Lalek Pleciuga

19

 nd

 19:00

Janek Wolańczyk - Jąkający się Psychopata + Acze/Rap (support)

Częstochowa, Muzyczna Meta

19

 nd

 19:00

Mariusz Kalaga

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

19

 nd

 19:00

Same plusy

Warszawa, Imka Light

19

 nd

 19:30

Spektakl taneczny " SAMOBÓJSTWO"

Rogoźno, Rogozińskie Centrum Kultury

20

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

20

 pn

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20

 pn

 17:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Szczecin, Teatr Lalek Pleciuga

20

 pn

 17:30

Najsłodszy owoc

Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

20

 pn

 19:00

Koncert "Lata dwudzieste, lata trzydzieste..."

Płońsk, Miejskie Centrum Kultury

20

 pn

 19:00

Kolacja dla Głupca - Premiera

Warszawa, Teatr IMKA

20

 pn

 19:30

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Warszawa, Teatr Palladium

20

 pn

 20:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Szczecin, Teatr Lalek Pleciuga

20

 pn

 20:00

Janek Wolańczyk - Jąkający się Psychopata + Acze/Rap (support)

Kalisz, Richmond Music Club

20

 pn

 20:30

Edyta Geppert - recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20

 pn

 20:30

Najsłodszy owoc

Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

21

 wt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21

 wt

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

21

 wt

 19:00

Mayday. Run For Your Wife

Gdynia, Klub UCHO

21

 wt

 19:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

21

 wt

 19:30

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Warszawa, Teatr Palladium

21

 wt

 20:00

Janek Wolańczyk - Jąkający się Psychopata + Acze/Rap (support)

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

21

 wt

 20:30

Edyta Geppert - recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

22

 śr

 10:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

22

 śr

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

22

 śr

 18:00

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

Koszalin, Teatr Variete Muza

22

 śr

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Imka Light

22

 śr

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Warszawa, COS Torwar

22

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

22

 śr

 19:00

Mayday. Run For Your Wife

Gdynia, Klub UCHO

22

 śr

 19:00

Stand-up: Michał Kutek, Mieszko Minkiewicz

Kielce, MASKA Incognito Club

22

 śr

 19:00

Możdżer Danielsson Fresco & Holland Baroque - Just Ignore It

Łódź, Klub Wytwórnia

22

 śr

 20:00

Janek Wolańczyk - Jąkający się Psychopata + Acze/Rap (support)

Poznań, Trops - Akademickie Centrum Kultury

22

 śr

 20:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

23

 czw

 17:45

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

23

 czw

 18:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Warszawa, Teatr Palladium

23

 czw

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Imka Light

23

 czw

 19:00

Scena Piosenki Autorskiej - Drabina Jakuba Trio

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

23

 czw

 19:00

Arystokraci - Telenowela Brazylijska

Wrocław, Scena Kamienica

23

 czw

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Stalowa Wola, Labirynt

23

 czw

 19:00

Klub Mężusiów

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

23

 czw

 19:00

Mayday. Run For Your Wife

Gdynia, Klub UCHO

23

 czw

 19:00

Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

Kraków, Teatr Praska 52

23

 czw

 19:00

Moherowe Berety

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

23

 czw

 19:00

Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

Ostrowiec Świetokrzyski, Primo Pizza

23

 czw

 19:00

Teatr KOREZ - Nerwica natręctw

Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

23

 czw

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

Koło, Miejski Dom Kultury

23

 czw

 19:30

Koncert kwartetu jazzowego „The Beat Freaks”

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

23

 czw

 20:00

Niechęć

Rzeszów, Niezła Sztuka

23

 czw

 20:00

Koncert - Meek, Oh Why?

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

23

 czw

 20:00

Mery Spolsky - Bigotka Tour

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

 pt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

24

 pt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

24

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

24

 pt

 17:00

Sławek Uniatowski - The best of

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

24

 pt

 17:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

24

 pt

 18:00

Wielka sława to żart

Jastrzębie Zdrój, Kino Centrum

24

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

24

 pt

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury

24

 pt

 19:00

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

24

 pt

 19:00

O.N.E. Quintet

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

24

 pt

 19:00

Węgierskie Czardasze i Tańce

Wrocław, Scena Kamienica

24

 pt

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

24

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

24

 pt

 19:00

Kosztowny romans - Komedia dla raczej dorosłych

Kraków, Teatr Praska 52

24

 pt

 19:00

Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

Piotrków Trybunalski, Klub Hawana

24

 pt

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

24

 pt

 20:00

Tęskno

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

 pt

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Wieliczka, Kampus Wielicki

24

 pt

 20:00

IRA

Piotrków Trybunalski, Hala Relax OSiR

24

 pt

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Hrubieszów, Hrubieszowski Dom Kultury

24

 pt

 20:00

Natalia Nykiel - Origo Tour

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

24

 pt

 20:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

25

 sb

 10:00

Naturalnie na wiosnę z Agnieszką Cegielską

Warszawa, Cook Story by Samsung

25

 sb

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

25

 sb

 15:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

25

 sb

 16:00

Pozytywni

Warszawa, Imka Light

25

 sb

 16:00

Dobrze się kłamie

Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego

25

 sb

 16:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

25

 sb

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Nowy Sącz, Hala MOSiR

25

 sb

 16:00

Bajki dla Dorosłych - Erotyki

Wrocław, Scena Kamienica

25

 sb

 16:00

Pomoc Domowa – Och Teatr

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

25

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

25

 sb

 16:30

Sławek Uniatowski - The best of

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

25

 sb

 16:30

Sławek Uniatowski THE BEST OF - WODECKI-ZAUCHA-SINATRA

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

25

 sb

 17:00

Wielka sława to żart

Głuchołazy, Centrum Kultury

25

 sb

 17:00

Biesiada Śląska z Jędrowski Show!

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

25

 sb

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Poznań, Kino Apollo

25

 sb

 17:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury

25

 sb

 17:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury

25

 sb

 17:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

25

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński

Olsztyn, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

25

 sb

 18:00

Mazowsze i Przyjaciele - Międzynarodowy Dzień Tańca

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

25

 sb

 18:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Lipsko, Lipskie Centrum Kultury

25

 sb

 18:00

(Re)discovering Harvey Hope

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

25

 sb

 18:00

Eleni

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury

25

 sb

 18:30

Bajki dla Dorosłych - Erotyki

Wrocław, Scena Kamienica

25

 sb

 19:00

Dobrze się kłamie

Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego

25

 sb

 19:00

Skok w bok - Teatr Capitol

Kielce, Wojewódzki Dom Kultury

25

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski THE BEST OF - WODECKI-ZAUCHA-SINATRA

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

25

 sb

 19:00

Natalia Nykiel - Origo Tour

Łódź, Klub Wytwórnia

25

 sb

 19:00

Dama bije Króla

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

25

 sb

 19:00

Wzór na pole trójkąta NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

25

 sb

 19:00

SOLVAY NOCĄ Koncert zespołu "Prowizorium"

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

25

 sb

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

25

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

25

 sb

 19:00

Baciary

Zbrosławice, Rogate Ranczo

25

 sb

 19:00

Napis - Komedia francuska

Kraków, Teatr Praska 52

25

 sb

 19:00

Pomoc Domowa – Och Teatr

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

25

 sb

 19:00

Stand-up: Mieszko Minkiewicz, Karol Modzelewski

Puławy, Peweks Art&Music

25

 sb

 19:00

Kobieta Idealna

Kraków, Kijów Centrum

25

 sb

 19:15

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

25

 sb

 20:00

Tabu

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

25

 sb

 20:00

empati

Rzeszów, Niezła Sztuka

25

 sb

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Poznań, Kino Apollo

25

 sb

 20:00

Mateusz Franczak / M8N

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

25

 sb

 20:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

25

 sb

 20:00

IRA - Akustycznie The best of

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

25

 sb

 20:00

Zaklęte rewiry

Warszawa, Teatr WARSawy

25

 sb

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury

25

 sb

 20:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Mszczonów, Mszczonowski Ośrodek Kultury

25

 sb

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Tarnów, Hala Gumniska

26

 nd

 11:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

26

 nd

 11:00

Spring Vegan Story - Wiosenna energia w kuchni Iny

Warszawa, Cook Story by Samsung

26

 nd

 12:00

Bergamuty - Kabaret dla dzieci wg Jana Brzechwy

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

26

 nd

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

26

 nd

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kraków, Kijów Centrum

26

 nd

 16:00

NOWE SZATY KRÓLA

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

26

 nd

 16:00

Same plusy

Warszawa, Imka Light

26

 nd

 17:00

Moje serce zostało we Lwowie - Koncert

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

26

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

26

 nd

 17:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

26

 nd

 17:00

Pielgrzym

Otrębusy, Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

26

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

26

 nd

 18:00

LAO CHE - Koncert pożegnalny

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

26

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

26

 nd

 18:00

Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

26

 nd

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

26

 nd

 18:00

Wielka sława to żart

Wieliczka, Kampus Wielicki

26

 nd

 18:00

Eleni

Gostyń, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

26

 nd

 18:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Łosice, Łosicki Dom Kultury

26

 nd

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

26

 nd

 18:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

26

 nd

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

26

 nd

 19:00

Dobry wieczór kawalerski

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

26

 nd

 19:00

Majka Jeżowska na Rockowo

Tychy, Underground Pub

26

 nd

 19:00

Closterkeller

Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

26

 nd

 19:00

Wzór na pole trójkąta NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

26

 nd

 19:00

Marek Napiórkowski & Artur Lesicki - Celuloid

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

26

 nd

 19:00

Zaklęte rewiry

Warszawa, Teatr WARSawy

26

 nd

 19:00

Koncert "Muniek i przyjaciele"

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

26

 nd

 19:00

Napis - Komedia francuska

Kraków, Teatr Praska 52

26

 nd

 19:00

Stand-up: Michał Kutek, Mieszko Minkiewicz

Tarnów, Restauracja Pół na Pół

26

 nd

 19:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kraków, Kijów Centrum

26

 nd

 19:00

Same plusy

Warszawa, Imka Light

26

 nd

 19:00

Ralph Kaminski - trasa "Młodość"

Toruń, Klub OD NOWA

26

 nd

 19:05

Sztywny Pal Azji

Gorzów Wielkopolski, Klub C-60

27

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

27

 pn

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 pn

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury

27

 pn

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Sanok, Sanocki Dom Kultury

27

 pn

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Warszawa, Imka Light

27

 pn

 19:00

Koncert "Lata dwudzieste, lata trzydzieste..."

Łódź, ArtKombinat Scena Monopolis

27

 pn

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

27

 pn

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Szczecin, Netto Arena

27

 pn

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 pn

 20:30

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

27

 pn

 21:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Międzychód, Centrum Animacji Kultury

28

 wt

 09:00

Pasztety, do boju! NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

28

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

28

 wt

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

28

 wt

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

28

 wt

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

28

 wt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Dębica, Dom Kultury "Mors"

28

 wt

 18:00

Wielka sława to żart

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

28

 wt

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Zielona Góra, Hala CRS

28

 wt

 19:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

28

 wt

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy

28

 wt

 20:15

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury

28

 wt

 20:30

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

29

 śr

 09:00

Pasztety, do boju! NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

29

 śr

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 śr

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

29

 śr

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 śr

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

29

 śr

 17:30

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

29

 śr

 18:00

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

29

 śr

 19:00

Stand-up: Darek Gadowski & Tomasz Boras Borkowski

Grodzisk Mazowiecki, Mediateka Grodzisk

29

 śr

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

29

 śr

 19:00

Michał Szpak - The Moon Tour

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

29

 śr

 20:00

Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

Warszawa, Odessa Club

29

 śr

 20:30

LIMBOSKI - Ucieczka Saula

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

30

 czw

 09:00

Pasztety, do boju! NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

30

 czw

 10:00

Jaś i Małgosia

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 czw

 19:00

Gala Wiedeńska

Wrocław, Scena Kamienica

30

 czw

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 czw

 19:00

Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

30

 czw

 20:00

Gitarowe riffy i solówki wszech czasów przed Gitarowym Rekordem Guinnessa

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 nd

 17:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Poznań, Aula UAM

18

 nd

 16:00

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18

 nd

 19:00

Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

maj

01

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pt

 19:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

01

 pt

 20:00

Sztywny Pal Azji

Płock, Rock 69

01

 pt

 20:00

Tribute To Michael Jackson w Six Seasons

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

02

 sb

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 sb

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

02

 sb

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

02

 sb

 19:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

02

 sb

 20:00

Mateusz Krautwurst SoloAct+

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

03

 nd

 17:00

Cześć, kochanie. Głowacki 3.1

Gdynia, Konsulat Kultury

03

 nd

 17:00

Ariel Radomiński | Recital Piórko

Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

03

 nd

 18:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

04

 pn

 18:00

Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

Poznań, Teatr Muzyczny

04

 pn

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

04

 pn

 19:00

Patrycja Markowska - Akustycznie

Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol

04

 pn

 19:00

Dobrze się kłamie

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

04

 pn

 20:30

IRA - Akustycznie The best of

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

05

 wt

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 wt

 20:00

Forever Amy

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

05

 wt

 20:30

IRA - Akustycznie The best of

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

06

 śr

 09:00

Szary domek NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

06

 śr

 19:00

Zdradziłeś mnie... Kotku!

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

06

 śr

 19:00

Kobieta Idealna

Mielec, Samorządowe Centrum Kultury

06

 śr

 20:00

Forever Amy

Poznań, Klub TAMA

06

 śr

 20:30

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

06

 śr

 20:30

Księgi Ofeliowe roz.5

Wrocław, Stary Klasztor

07

 czw

 09:00

Szary domek NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

07

 czw

 17:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

07

 czw

 18:00

VIA-GRA

Poznań, Kino Apollo

07

 czw

 19:00

Kobieta Idealna

Pisz, Piski Dom Kultury

07

 czw

 19:00

Fala dźwięku 67 - Pokusa / Ślina

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

07

 czw

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

07

 czw

 19:00

Wiosenna Piosenka

Wrocław, Scena Kamienica

07

 czw

 20:00

Forever Amy

Gdańsk, Stary Maneż

07

 czw

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

07

 czw

 20:00

Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour

Bielsko-Biała, Klub Klimat

07

 czw

 20:00

Pamięci Zbigniewa - piosenki Zbigniewa Wodeckiego

Toruń, Lizard King

07

 czw

 20:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

07

 czw

 20:30

SOSNOWSKI

Wrocław, Stary Klasztor

07

 czw

 20:30

Bartosz Zalewski x Darek Gadowski

Warszawa, Odessa Club

08

 pt

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 pt

 17:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

08

 pt

 17:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie

08

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Oława, Centrum Sztuki

08

 pt

 18:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Zdzieszowice, Sala widowiskowa M-GOKSiR

08

 pt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Prudnik, Sala Kina Diana

08

 pt

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Kraków, Kijów Centrum

08

 pt

 19:00

Cudowna terapia w Siedlcach

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

08

 pt

 19:00

Pozytywni

Warszawa, Imka Light

08

 pt

 19:00

Czy ty to ty?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 pt

 19:00

Wind Dancer - spektakl tańca irlandzkiego Eriu& SheeBan

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

08

 pt

 19:00

Historia świata w skróconej wersji

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

08

 pt

 19:00

Recital Michała Bajora - Kolor Cafe

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

08

 pt

 19:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Kudowa-Zdrój, Teatr Zdrojowy

08

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński

Konin, Koniński Dom Kultury

08

 pt

 20:00

Michele Morrone - Dark Room

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

08

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Opole, Amfiteatr Tysiąclecia

08

 pt

 20:00

Tribute to Erykah Badu

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

08

 pt

 20:00

Forever Amy

Warszawa, Progresja Music Zone

09

 sb

 11:00

Jaś i Małgosia

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 sb

 15:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Włoszczowa, Dom Kultury - sala widowiskowa

09

 sb

 16:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

09

 sb

 16:00

Pozytywni

Warszawa, Imka Light

09

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Starachowice, Starachowickie Centrum Kultury

09

 sb

 17:00

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

09

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

09

 sb

 18:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

09

 sb

 18:00

Szalone nożyczki gościnnie BTD Koszalin

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

09

 sb

 18:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

09

 sb

 18:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Staszów, Staszowski Ośrodek Kultury

09

 sb

 18:00

O co biega?

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

09

 sb

 18:00

Wielka sława to żart

Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

09

 sb

 18:00

Komedia Osadzeni

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

09

 sb

 18:55

ODWOŁANE - Donizetti "Maria Stuart" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

09

 sb

 19:00

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Kielce, Hala Legionów

09

 sb

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 sb

 19:00

Pozytywni

Warszawa, Imka Light

09

 sb

 19:00

1984

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

09

 sb

 19:00

Dzieła wszystkie Szekspira

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

09

 sb

 19:00

Imię - spektakl komediowy

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

09

 sb

 20:00

Lech Janerka

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

09

 sb

 20:00

Forever Amy

Kraków, Klub Studio

09

 sb

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

10

 nd

 11:00

Czarodziej

Warszawa, Teatr Palladium

10

 nd

 11:00

BAJKI NAJNAJKI - Daleki Daleki Wschód

Rybnik, Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach

10

 nd

 12:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

10

 nd

 14:00

Spoko Loko - Piosenki dla dzieci

Wrocław, Scena Kamienica

10

 nd

 16:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

10

 nd

 16:00

Pomoc domowa

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

10

 nd

 16:00

Księga Dżungli

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

10

 nd

 16:30

Marta Gałuszewska - Meet & Greet

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 nd

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Wrocław, Impart

10

 nd

 17:00

Grzegorz Turnau - koncert oraz uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Rybnika w dziedzinie kultury

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

10

 nd

 17:00

ATMASFERA – PECTUS

Zielona Góra, Amfiteatr

10

 nd

 17:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

10

 nd

 17:00

Krzysztof Krawczyk - Ostatni raz zatańcz ze mną

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

10

 nd

 18:00

Kobieta Idealna

Starachowice, Starachowickie Centrum Kultury

10

 nd

 18:00

Dżem

Warszawa, COS Torwar

10

 nd

 18:00

Szalone nożyczki gościnnie BTD Koszalin

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

10

 nd

 18:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

10

 nd

 18:00

Koncert Wiedeński

Piła, RCK - Teatr Miejski

10

 nd

 18:30

Marta Gałuszewska

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 nd

 19:00

Stand-up Hybrydy

Warszawa, Klub Hybrydy

10

 nd

 19:00

LemON Akustycznie

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

10

 nd

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

10

 nd

 19:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Bielsko-Biała, Klub Miasto

10

 nd

 20:00

Michele Morrone - Dark Room

Gdańsk, Stary Maneż

10

 nd

 20:00

Strings Avenue

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

10

 nd

 20:00

Forever Amy

Łódź, Klub Wytwórnia

10

 nd

 20:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

10

 nd

 21:00

Bartek Deryło

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 pn

 09:00

Księga Dżungli

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

11

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11

 pn

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11

 pn

 11:00

Księga Dżungli

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

11

 pn

 18:00

Step by step: MEXICO - Podstawy kuchni meksykańskiej

Warszawa, Cook Story by Samsung

11

 pn

 18:00

Muzyczne Spotkanie Seniorów w WCK

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

11

 pn

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Łódź, Klub Scenografia

11

 pn

 18:30

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Łódź, Król Kul

11

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11

 pn

 19:00

Tre Voci

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

11

 pn

 19:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

11

 pn

 19:00

LemON Akustycznie

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

11

 pn

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

11

 pn

 20:00

Janusz Radek - Kocham Tobą

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 pn

 20:30

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Łódź, Klub Scenografia

11

 pn

 20:30

Beata Rybotycka recital

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

12

 wt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

12

 wt

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 wt

 19:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Bielsko-Biała, Klub Miasto

12

 wt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 wt

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Warszawa, Imka Light

12

 wt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

12

 wt

 20:30

Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

13

 śr

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13

 śr

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Żagań, Pałac Książęcy w Żaganiu

13

 śr

 18:30

Eleni z zespołem

Nysa, Nyski Dom Kultury

13

 śr

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

13

 śr

 19:00

Klub Mężusiów

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13

 śr

 19:00

Mała rzecz a cieszy

Warszawa, Teatr IMKA

13

 śr

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

13

 śr

 19:00

Michał Kutek - Do skutku

Bełchatów, Piwiarnia Warki

13

 śr

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

13

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival - Amadou & Mariam And The Blind Boys Of Alabama

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

13

 śr

 20:30

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

14

 czw

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

14

 czw

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

14

 czw

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kostrzyn nad Odrą, Sala Widowiskowa Kręgielnia

14

 czw

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Chełm, Chełmski Dom Kultury

14

 czw

 19:00

Marek Dyjak - Piękny Instalator

Łódź, Klub Wytwórnia

14

 czw

 19:00

Pikantni

Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

14

 czw

 19:00

Między łóżkami

Warszawa, Imka Light

14

 czw

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

14

 czw

 19:00

Jazz w Teatrze - Przemysław Strączek Quartet – Fig Tree

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

14

 czw

 19:00

Koncert Trzech Tenorów: Mirosław Niewiadomski, Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

14

 czw

 19:00

Operetkowa Bombonierka

Wrocław, Scena Kamienica

14

 czw

 20:00

Mariusz Kałamaga i Jacek Noch - "Śląska Scena Stand-upu"

Mikołów, Mikołowski Klub Studencki Fraktal

14

 czw

 20:00

Red Box

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 czw

 20:15

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

14

 czw

 20:30

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

15

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pt

 17:00

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

15

 pt

 17:00

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

15

 pt

 17:00

Seks dla opornych NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

15

 pt

 17:30

Pikantni

Kraków, Kijów Centrum

15

 pt

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Leżajsk, Miejskie Centrum Kultury

15

 pt

 17:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Niepołomice, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

15

 pt

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

15

 pt

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Bydgoszcz, Pub Antena

15

 pt

 19:00

Dama bije Króla

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pt

 19:00

Seks dla opornych NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

15

 pt

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

15

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury

15

 pt

 19:00

Biblia dla opornych

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

15

 pt

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

15

 pt

 20:00

Ethno Jazz Festival: Shabaka and the Ancestors "Wisdom of Elders"

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

 pt

 20:00

Woińska

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

15

 pt

 20:00

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Łódź, Klub Wytwórnia

15

 pt

 20:15

Pikantni

Kraków, Kijów Centrum

15

 pt

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Jarosław, Hala MOSiR

15

 pt

 20:30

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Wieliczka, Kampus Wielicki

16

 sb

 11:00

Sushi Junior Story 1 - Podstawy SUSHI z Aniką Ćwiek

Warszawa, Cook Story by Samsung

16

 sb

 15:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Nowa Dęba, Samorządowy Ośrodek Kultury

16

 sb

 15:00

wRock for Freedom - 100 lat JP II: Arka Noego, Raz, Dwa, Trzy, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, O.S.T.R.

Wrocław, Hala Stulecia

16

 sb

 16:00

Baciary

Jastrzębie Zdrój, Kino Centrum

16

 sb

 16:00

Preludium słowiańskie

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

16

 sb

 16:00

Sztuka Obłapiania - Erotyki II

Wrocław, Scena Kamienica

16

 sb

 16:00

IV Grudziądzkie Disco Granie

Grudziądz, Stadion żużlowy GKM Grudziądz

16

 sb

 16:00

Żona potrzebna od zaraz NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

16

 sb

 16:30

Sławek Uniatowski - The best of

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 17:00

Pomoc domowa

Poznań, Kino Apollo

16

 sb

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Tarnobrzeg, Tarnobrzeski Dom Kultury

16

 sb

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

16

 sb

 17:00

Przyszedł mężczyzna do kobiety NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

16

 sb

 17:00

Szalone Nożyczki

Kraków, Kijów Centrum

16

 sb

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

16

 sb

 17:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Strzyżów, Dom Kultury "Sokół"

16

 sb

 18:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16

 sb

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Łomża, Centrum Kultury Katolickiej

16

 sb

 18:00

Stare Dobre Małżeństwo

Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały

16

 sb

 18:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Lędziny, Miejski Ośrodek Kultury

16

 sb

 18:00

Muzyczne Podróże

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

16

 sb

 18:30

Sztuka Obłapiania - Erotyki II

Wrocław, Scena Kamienica

16

 sb

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Rzeszów, Hala Podpromie

16

 sb

 19:00

Koncert UNIVERSE - Tacy Byliśmy... czyli Złote Przeboje UNIVERSE

Pawłowice, Gminny Ośrodek Kultury

16

 sb

 19:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

16

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

16

 sb

 19:00

Przyszedł mężczyzna do kobiety NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

16

 sb

 19:00

Preludium słowiańskie

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

16

 sb

 19:00

Historia świata w skróconej wersji

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

16

 sb

 19:30

Żona potrzebna od zaraz NT

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

16

 sb

 20:00

Pomoc domowa

Poznań, Kino Apollo

16

 sb

 20:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

17

 nd

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 nd

 11:30

Teatralny Poranek Bajkowy "Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing"

Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

17

 nd

 12:30

Bajka dla dzieci pt. "Awanturka z leśnego podwórka" - Agencja "Bajlandia"

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17

 nd

 13:00

Czerwony Kapturek - spektakl dla dzieci Teatru Baj Pomorski

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17

 nd

 15:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Środa Wielkopolska, Ośrodek Kultury

17

 nd

 16:00

Baciary

Myszków, Miejski Dom Kultury

17

 nd

 16:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

17

 nd

 16:00

Szalone Nożyczki

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

17

 nd

 16:00

Teresa Werner i Goran Karan

Toruń, Aula UMK

17

 nd

 16:00

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17

 nd

 16:00

Ludzie inteligentni

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

17

 nd

 16:30

Mayday 2

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

17

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

17

 nd

 17:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Poznań, Poznań Congress Center pawilon 3A (teren MTP)

17

 nd

 17:00

ATMASFERA – PECTUS

Kielce, Amfiteatr Kadzielnia

17

 nd

 17:30

A mi to Rybka 17.05

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

17

 nd

 17:30

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

17

 nd

 18:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

17

 nd

 18:00

Dobrze się kłamie

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

17

 nd

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Leszno, Miejski Ośrodek Kultury

17

 nd

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 nd

 18:00

Wielka Gala Polskich Tenorów

Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

17

 nd

 18:00

Koncert Mirosława Jędrowskiego

Rybnik, Industrialne Centrum Kultury w Rybniku - Niewiadomiu

17

 nd

 18:30

Seks dla opornych w reżyserii Dominika Nowaka

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

17

 nd

 19:00

SPEAKING CONCERT - Wielka cisza, rzecz o Beethovenie

Poznań, Aula UAM

17

 nd

 19:00

Ethno Jazz Festival: Lizz Wright

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

17

 nd

 19:00

Same plusy

Warszawa, Imka Light

17

 nd

 19:00

Nadzwyczajny koncert Papieski - Totus Tuus

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

17

 nd

 19:00

Hanna Banaszak

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

17

 nd

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

17

 nd

 19:00

Szalone Nożyczki

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

17

 nd

 19:00

Ludzie inteligentni

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

17

 nd

 20:00

Rafał Rutkowski - Bajki dla dorosłych

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

17

 nd

 20:30

A mi to Rybka 17.05

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

18

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 pn

 17:00

Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

18

 pn

 17:30

Dobrze się kłamie

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

18

 pn

 18:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

18

 pn

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 pn

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 pn

 19:00

Jacek Wójcicki oraz Beata Rybotycka z Zespołem

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

18

 pn

 19:00

Między łóżkami

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

18

 pn

 19:00

Kobieta Idealna

Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce

18

 pn

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Ostrołęka, Ostrołęckie Centrum Kultury

18

 pn

 19:30

Rafał Pacześ - Zoba co jes

Warszawa, COS Torwar

18

 pn

 20:00

Dobrze się kłamie

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

18

 pn

 20:15

Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska

18

 pn

 20:30

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

19

 wt

 10:00

Jaś i Małgosia

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19

 wt

 10:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Poznań, Kino Apollo

19

 wt

 12:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 wt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 wt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Poznań, Kino Apollo

19

 wt

 19:00

Kobieta Idealna

Wołów, Wołowski Ośrodek Kultury

19

 wt

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

19

 wt

 20:30

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20

 śr

 10:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Warszawa, Kino Elektronik

20

 śr

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury

20

 śr

 17:30

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20

 śr

 18:00

Lata dwudzieste, lata trzydzieste...

Wrocław, Scena Kamienica

20

 śr

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20

 śr

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Imka Light

20

 śr

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Warszawa, Kino Elektronik

20

 śr

 19:00

Milord de Paris

Wrocław, Scena Kamienica

20

 śr

 19:00

Baciary

Siemianowice Śląskie, Siemianowickie Centrum Kultury

20

 śr

 20:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

20

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: BASIA (Barbara Trzetrzelewska)

Wrocław, Impart

20

 śr

 20:30

Poparzeni Kawą Trzy

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

21

 czw

 10:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

21

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Słupca, Miejski Dom Kultury

21

 czw

 19:00

Akt równoległy

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

21

 czw

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Wrocław, Cafe Niebo

21

 czw

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Warszawa, MultiPub "Pod Grubą Kaśką"

21

 czw

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21

 czw

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Imka Light

21

 czw

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

21

 czw

 19:00

Milord de Paris

Wrocław, Scena Kamienica

21

 czw

 19:00

Forever Tango

Warszawa, COS Torwar

21

 czw

 19:00

Klimakterium ... i już

Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza

21

 czw

 19:00

Milord de Paris

Wrocław, Scena Kamienica

21

 czw

 19:00

Najpiękniejsze piosenki Jonasz Kofta, Nula Stankiewicz i Janusz Strobel

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

21

 czw

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

21

 czw

 20:00

Ethno Jazz Festival: Irlandia - widowisko taneczno-muzyczne na Dzień Św. Patryka

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

21

 czw

 20:00

Koncert duetu jazzowego Surreal Players

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

21

 czw

 20:00

Ethno Jazz Festival: Al Di Meola - Across The Universe Tour

Wrocław, Impart

22

 pt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 pt

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Przecław k. Szczecina, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

22

 pt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

22

 pt

 18:00

Koncert "Dziękuję Ci, Mamo"

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

22

 pt

 18:00

Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

22

 pt

 18:00

Księżniczka czardasza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

22

 pt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

22

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 pt

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

22

 pt

 19:00

Czworo do poprawki

Warszawa, Imka Light

22

 pt

 19:00

Forever Tango

Wrocław, Hala Orbita

22

 pt

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie

22

 pt

 19:00

Steńczyk / Osiecka - koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Kutno, Hotel Rondo

22

 pt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

22

 pt

 19:00

Dzieła wszystkie Szekspira

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

22

 pt

 19:00

Milord de Paris

Koszalin, Teatr Variete Muza

22

 pt

 19:00

Q YA VY

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

22

 pt

 19:30

Polsat SuperHit Festiwal 2020 - Dzień 1

Sopot, Opera Leśna

22

 pt

 20:00

Marcin Świetlicki i Zgniłość

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

23

 sb

 11:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

23

 sb

 11:00

Warsztat Hashimoto i tarczyca – jak żyć i co jeść, aby czuć się wspaniale

Warszawa, Cook Story by Samsung

23

 sb

 15:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Sierpc, Centrum Kultury i Sztuki

23

 sb

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

23

 sb

 16:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Wieliczka, Kampus Wielicki

23

 sb

 17:00

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

23

 sb

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

23

 sb

 17:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Słubice, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury

23

 sb

 17:00

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat

Szczecinek, SAPiK Kino Wolność

23

 sb

 18:00

Superheroes - Live in Concert

Warszawa, COS Torwar

23

 sb

 18:00

Dajcie mi Tenora!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

23

 sb

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Inowrocław, Teatr Miejski

23

 sb

 18:00

Milord de Paris

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

23

 sb

 18:00

Żona potrzebna od zaraz NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

23

 sb

 18:00

Tre Voci

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

23

 sb

 18:00

Telewizja Kłamie

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

23

 sb

 18:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

23

 sb

 18:00

Operetka "Noc w Wenecji"

Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

23

 sb

 18:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Lublin, Filharmonia Lubelska

23

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

23

 sb

 19:00

Czworo do poprawki

Warszawa, Imka Light

23

 sb

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Płock, Amfiteatr

23

 sb

 19:00

Imię - spektakl komediowy

Piła, RCK - Teatr Miejski

23

 sb

 19:00

Dzieła wszystkie Szekspira

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

23

 sb

 19:15

Przygoda z ogrodnikiem

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

23

 sb

 19:30

Polsat SuperHit Festiwal 2020 - Dzień 2

Sopot, Opera Leśna

23

 sb

 19:30

Czarno to widzę - czyli wymieszani posortowani

Warszawa, Teatr Palladium

23

 sb

 20:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

23

 sb

 20:00

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Grodzisk Wielkopolski, Centrum Kultury RONDO

23

 sb

 20:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

23

 sb

 20:00

Edyta Geppert z zespołem Vasie - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

23

 sb

 20:00

Niemoc

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

24

 nd

 11:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

24

 nd

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

24

 nd

 15:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Drezdenko, Centrum Promocji Kultury

24

 nd

 16:00

Baciary

Pszów, Miejski Ośrodek Kultury

24

 nd

 16:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury

24

 nd

 16:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

24

 nd

 16:00

Dzień Matki z Radiem Silesia

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

24

 nd

 16:00

Mężczyzna idealny

Wrocław, Impart

24

 nd

 16:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

24

 nd

 16:00

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Wolbrom, Dom Kultury

24

 nd

 17:00

Telewizja Kłamie

Jastrzębie Zdrój, Kino Centrum

24

 nd

 17:00

Przygoda z ogrodnikiem

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

24

 nd

 17:00

Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze - Kalejdoskop Barw Polski

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

24

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

24

 nd

 17:00

Dobry wieczór kawalerski

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

24

 nd

 17:00

Tre Voci

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

24

 nd

 18:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

24

 nd

 18:00

Żona potrzebna od zaraz NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

24

 nd

 18:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Przytoczna, Gminny Ośrodek Kultury

24

 nd

 18:00

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

Płock, Teatr Dramatyczny

24

 nd

 19:00

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

24

 nd

 19:00

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

24

 nd

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

24

 nd

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury

24

 nd

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

24

 nd

 19:30

Polsat SuperHit Festiwal 2020 - Dzień 3 - Kabareton

Sopot, Opera Leśna

24

 nd

 19:45

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Siewierz, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

24

 nd

 20:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Libiąż, Restauracja 4 Smaki

24

 nd

 20:30

Przygoda z ogrodnikiem

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

25

 pn

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

25

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

25

 pn

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

25

 pn

 17:30

Nerwica natręctw

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

25

 pn

 18:00

Kłamstwo

Strzegom, Strzegomskie Centrum Kultury

25

 pn

 18:00

Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi

Warszawa, Cook Story by Samsung

25

 pn

 19:00

IRA - Akustycznie The best of

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

25

 pn

 19:00

Najsłodszy owoc

Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek

25

 pn

 19:00

Mrozu - Aura Tour

Przecław k. Szczecina, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

25

 pn

 19:00

Eleni

Piła, RCK - Teatr Miejski

25

 pn

 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

25

 pn

 19:30

Koncert Wiedeński

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

25

 pn

 20:00

Sławek Uniatowski - The best of

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

25

 pn

 20:00

Nerwica natręctw

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

25

 pn

 20:30

RENI JUSIS - Je suis Reni. Piosenka francuska

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

26

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

26

 wt

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

26

 wt

 17:00

Seks dla opornych NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

26

 wt

 17:30

Klimakterium ... i już

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

26

 wt

 18:00

Anna Wyszkoni akustycznie

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

26

 wt

 18:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Leszno, Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej AUDITORIUM MAXIMUM

26

 wt

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

26

 wt

 18:00

Mamma Mia - prawdziwa opowieść o włoskim makaronie

Warszawa, Cook Story by Samsung

26

 wt

 18:00

Wielka sława to żart

Łódź, Teatr DOM

26

 wt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

26

 wt

 19:00

Gdy opera spotyka się z operetką

Wrocław, Aula Wystawowa NOT

26

 wt

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

26

 wt

 19:00

Najsłodszy owoc

Wieliczka, Kampus Wielicki

26

 wt

 19:00

Seks dla opornych NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

26

 wt

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

26

 wt

 20:00

Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

26

 wt

 20:15

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, sala MCM

26

 wt

 20:30

Krzysztof Kiljański - LOVE. Piosenki o miłości

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

27

 śr

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 śr

 18:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

27

 śr

 18:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

27

 śr

 18:00

Wielka sława to żart

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

27

 śr

 19:00

Baciary

Leszno, Miejski Ośrodek Kultury

27

 śr

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

27

 śr

 19:00

Scena Piosenki Autorskiej - Włodek Mazoń

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

27

 śr

 19:00

Forever Tango

Katowice, Spodek

27

 śr

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

27

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: Stefan Mladenovic Orchestra & Heyli (Serbia/Polska)

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

27

 śr

 20:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

28

 czw

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

28

 czw

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

28

 czw

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kraków, Kijów Centrum

28

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kęty, Dom Kultury w Kętach

28

 czw

 17:45

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

28

 czw

 18:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Kraków, Plac Nowy 1

28

 czw

 18:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Nysa, Nyski Dom Kultury

28

 czw

 18:00

Tresowany Mężczyzna

Poznań, Kino Apollo

28

 czw

 18:30

Kobieta Idealna

Bolesławiec, Kino Forum

28

 czw

 19:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - KARNET

Kraków, Klub Studio

28

 czw

 19:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - "Gwiazda się rodzi, czyli Benefis Krzysztofa Jaślara"

Kraków, Klub Studio

28

 czw

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

28

 czw

 19:00

Dobrze się kłamie

Warszawa, Scena Teatralna Mała Warszawa

28

 czw

 19:00

Najsłodszy owoc

Łańcut, Miejski Dom Kultury

28

 czw

 19:00

Eleni

Proszowice, Centrum Kultury i Wypoczynku

28

 czw

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Kraków, Kijów Centrum

28

 czw

 20:30

LOR

Wrocław, Stary Klasztor

28

 czw

 20:30

Opera Tosca

Kraków, Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego

28

 czw

 20:30

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Kraków, Plac Nowy 1

29

 pt

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

29

 pt

 17:15

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Chełmek, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

29

 pt

 18:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - Konkurs 1

Kraków, Klub Studio

29

 pt

 18:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - PIĄTEK

Kraków, Klub Studio

29

 pt

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

29

 pt

 19:00

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Łódź, Klub Wytwórnia

29

 pt

 19:00

Eleni

Brzesko, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

29

 pt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Kielce, MASKA Incognito Club

29

 pt

 19:00

Historia świata w skróconej wersji

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

29

 pt

 19:30

Węgierskie Czardasze i Tańce

Kraków, Kijów Centrum

29

 pt

 19:30

Opera Tosca

Wrocław, Katedra Marii Magdaleny

29

 pt

 20:00

Najsłodszy owoc

Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

29

 pt

 21:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - Pojedynki

Kraków, Klub Studio

30

 sb

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 sb

 11:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

30

 sb

 11:00

Junior Fast Food Story - Zdrowe, domowe Fast Foody

Warszawa, Cook Story by Samsung

30

 sb

 13:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Toruń, Aula UMK

30

 sb

 16:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

30

 sb

 16:30

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

30

 sb

 17:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - Konkurs 2

Kraków, Klub Studio

30

 sb

 17:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - SOBOTA

Kraków, Klub Studio

30

 sb

 17:00

Skok w bok

Poznań, Kino Apollo

30

 sb

 17:00

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

30

 sb

 17:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Wołomin, Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości

30

 sb

 18:00

Koncert Muzyki Przedwojennej

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

30

 sb

 18:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

30

 sb

 18:00

Seks dla opornych - Ave Teatr

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

30

 sb

 18:00

Stare Dobre Małżeństwo

Myszków, Miejski Dom Kultury

30

 sb

 18:00

Pielgrzym

Otrębusy, Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

30

 sb

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

30

 sb

 19:00

M-2 NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

30

 sb

 19:00

Biblia dla opornych

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

30

 sb

 20:00

Rosalie

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

30

 sb

 20:00

36.Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA - Improwizacje

Kraków, Klub Studio

30

 sb

 20:00

Opera Tosca

Gdańsk, Kościół św. Katarzyny

30

 sb

 20:00

Algorhythm

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)

30

 sb

 20:00

Sławek Uniatowski - The best of

Leszno, Miejski Ośrodek Kultury

31

 nd

 11:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

31

 nd

 11:00

Balet Kopciuszek

Warszawa, Teatr Palladium

31

 nd

 11:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

31

 nd

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

31

 nd

 12:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

31

 nd

 14:00

Operetka Dla Dzieci

Wrocław, Scena Kamienica

31

 nd

 16:00

Marysia ma Rysia

Gdynia, Konsulat Kultury

31

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

31

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

31

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury

31

 nd

 17:00

Pielgrzym

Otrębusy, Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

31

 nd

 17:00

Formidable! Aznavour

Warszawa, Scena Relax

31

 nd

 18:00

Sklep z facetami

Pabianice, Miejski Ośrodek Kultury im. Z. Herberta

31

 nd

 18:00

Włoscy artyści w hołdzie dla Jana Pawła II

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

31

 nd

 18:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

31

 nd

 18:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

31

 nd

 19:00

Dżem

Lublin, Hala Globus

31

 nd

 19:00

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Płock, Amfiteatr

31

 nd

 19:00

M-2 NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena

31

 nd

 19:00

Mateusz Ziółko

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

31

 nd

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

31

 nd

 20:00

Opera Tosca

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze św Jacka

29

 sb

 16:00

Klimakterium ... i już

Tychy, Teatr Mały w Tychach

29

 sb

 19:15

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Tychy, Teatr Mały w Tychach

czerwiec

01

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pn

 11:00

Szary domek NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

01

 pn

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

01

 pn

 12:30

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pn

 18:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Łódź, Teatr DOM

01

 pn

 19:00

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

01

 pn

 19:00

Pojedynek na głosy (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

01

 pn

 19:00

Mayday. Run For Your Wife

Gdynia, Klub UCHO

01

 pn

 19:00

Lotto - spektakl komediowy

Warszawa, Imka Light

01

 pn

 20:30

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

02

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 wt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

02

 wt

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

02

 wt

 17:30

Fredro dla dorosłych mężów i żon

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

02

 wt

 19:00

Lotto - spektakl komediowy

Warszawa, Imka Light

02

 wt

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Augustów, Gruby Benek

02

 wt

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Chełm, Chełmski Dom Kultury

02

 wt

 20:30

Fredro dla dorosłych mężów i żon

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

02

 wt

 20:30

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

03

 śr

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 śr

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Lubliniec, Miejski Dom Kultury

03

 śr

 18:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

03

 śr

 19:00

Lotto - spektakl komediowy

Warszawa, Imka Light

03

 śr

 19:00

Sklep z facetami

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

03

 śr

 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

03

 śr

 19:00

Bilguun Ariunbaatar - Mongoł Stand-upu

Zambrów, Krówka i połówka

03

 śr

 19:00

Mayday. Run For Your Wife

Gdynia, Klub UCHO

03

 śr

 19:00

Sławek Uniatowski - The best of

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

03

 śr

 20:30

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

04

 czw

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

04

 czw

 19:00

Klub Mężusiów

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

04

 czw

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

04

 czw

 19:00

Mayday. Run For Your Wife

Gdynia, Klub UCHO

04

 czw

 19:30

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Warszawa, Teatr Palladium

04

 czw

 20:00

Nigel Kennedy plays Jimi Hendrix feat. Mike Stern

Wrocław, Hala Stulecia

05

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 pt

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 pt

 17:00

Dobrze się kłamie

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

05

 pt

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

05

 pt

 17:00

Sławek Uniatowski - The best of

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

05

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

05

 pt

 18:00

Cudowna terapia

Niepołomice, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

05

 pt

 18:00

Kobieta na zamówienie

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

05

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

05

 pt

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

05

 pt

 19:00

Ludzie inteligentni

Warszawa, Imka Light

05

 pt

 19:00

Szalone Lata 50/60

Wrocław, Scena Kamienica

05

 pt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Gniezno, Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego

05

 pt

 19:00

Pomoc domowa

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

05

 pt

 19:00

Kobieta Idealna

Ełk, Ełckie Centrum Kultury

05

 pt

 19:00

Historia świata w skróconej wersji

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

05

 pt

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

05

 pt

 19:30

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury

05

 pt

 20:00

Dobrze się kłamie

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

05

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Radom, MOK "Amfiteatr" - Amfiteatr

05

 pt

 20:00

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Płock, Amfiteatr

05

 pt

 21:00

Grzech Piotrowski & Natalia Mateo - Six Seasons Festival

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

06

 sb

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 sb

 11:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 sb

 13:00

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

06

 sb

 16:00

Dobrze się kłamie

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

06

 sb

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Ełk, Amfiteatr

06

 sb

 17:00

Przygoda z ogrodnikiem

Tychy, Teatr Mały w Tychach

06

 sb

 17:00

Sławek Uniatowski - The best of

Piła, RCK - Teatr Miejski

06

 sb

 17:00

Kobieta Pierwotna

Włocławek, Teatr Impresaryjny

06

 sb

 17:00

Cudowna terapia

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

06

 sb

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Szczecin, Opera na Zamku

06

 sb

 18:00

XIX Dzień Akordeonu

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

06

 sb

 18:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

06

 sb

 18:00

Stare Dobre Małżeństwo

Morąg, Morąski Dom Kultury

06

 sb

 18:00

CHOPIN - Zakończenie sezonu artystycznego 2019/2020

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

06

 sb

 19:00

Dobrze się kłamie

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

06

 sb

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

06

 sb

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Gliwice, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

06

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Białystok, Stadion Miejski

06

 sb

 19:00

Biblia dla opornych

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

06

 sb

 19:30

Sławek Uniatowski - The best of

Piła, RCK - Teatr Miejski

06

 sb

 20:00

Przygoda z ogrodnikiem

Tychy, Teatr Mały w Tychach

06

 sb

 20:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

06

 sb

 20:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Szczecin, Opera na Zamku

06

 sb

 21:00

Six Seasons Festiwal - Carmell

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

07

 nd

 11:00

Czarodziej

Warszawa, Teatr Palladium

07

 nd

 11:00

Woman Story – znajdź swój wewnętrzny spokój i równowagę

Warszawa, Cook Story by Samsung

07

 nd

 11:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 nd

 11:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

07

 nd

 11:30

Teatralny Poranek Bajkowy "Cyrk w ogrodzie"

Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201

07

 nd

 12:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

07

 nd

 12:30

Bajka dla dzieci "Wycieczka do tajemniczej krainy"

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

07

 nd

 15:00

ODWOŁANE - Giacomo Puccini "Tosca" - The Metropolitan Opera: Live in HD.

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

07

 nd

 16:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

07

 nd

 16:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury

07

 nd

 17:00

Stare Dobre Małżeństwo

Kwidzyn, Kinoteatr Kwidzyńskiego Centrum Kultury

07

 nd

 17:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Józefów, Holiday Inn Warszawa Józefów ****

07

 nd

 17:00

Erotyki Polskie - Maraton [Bajki Dla Dorosłych + Sztuka Obłapiania]

Wrocław, Scena Kamienica

07

 nd

 18:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

07

 nd

 18:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

07

 nd

 19:00

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

Szczecin, Opera na Zamku

07

 nd

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Dom Kultury Świt

07

 nd

 19:00

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia "Amadeus"

Piła, RCK - Teatr Miejski

07

 nd

 19:00

Hanna Banaszak

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

07

 nd

 20:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury

07

 nd

 21:00

Mili Morena & Fortet - Cuban Jazz Night

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

08

 pn

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

08

 pn

 12:30

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pn

 18:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Police, Miejski Ośrodek Kultury

08

 pn

 18:00

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska

08

 pn

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Radomsko, Miejski Dom Kultury

08

 pn

 18:00

My Thai Story - Klasyki kuchni tajskiej

Warszawa, Cook Story by Samsung

08

 pn

 19:00

Nerwica natręctw

Pruszków, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

08

 pn

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Katowice, Spodek

08

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

08

 pn

 19:00

Mrozu - Aura Tour

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

08

 pn

 19:00

Małgorzata Ostrowska - The Best Of

Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

08

 pn

 19:00

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza

08

 pn

 20:00

Ola Jas "Jasna" feat. João de Sousa

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

08

 pn

 20:30

Magda Umer i Bogdan Hołownia - Bezsenna noc

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

09

 wt

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

09

 wt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 wt

 18:00

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Zdzieszowice, Sala widowiskowa M-GOKSiR

09

 wt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

09

 wt

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

09

 wt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

09

 wt

 19:00

Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty

Warszawa, Teatr Palladium

09

 wt

 19:00

Hanna Banaszak

Poznań, Teatr Wielki

09

 wt

 20:00

Ethno Jazz Festival: NeoKlez

Wrocław, Stary Klasztor

09

 wt

 20:30

Marcin Daniec

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

10

 śr

 10:00

#kopciuszek

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10

 śr

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Lubin, Centrum Kultury Muza

10

 śr

 18:00

IRA

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

10

 śr

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Zielona Góra, Hala CRS

10

 śr

 19:00

Alibi od zaraz

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

10

 śr

 20:00

Soul Night - Paulina Gołębiowska & band

Wrocław, Stary Klasztor

10

 śr

 20:00

Lao Che - trasa pożegnalna "No To Che!"

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

10

 śr

 20:30

Ryszard Rynkowski

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

11

 czw

 17:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Sandomierz, Sala Domu Katolickiego

11

 czw

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

11

 czw

 20:00

Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

11

 czw

 20:00

The Best Of Grunge - Noc w Seattle

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 czw

 20:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Staszów, Staszowski Ośrodek Kultury

12

 pt

 17:30

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Dzierżoniów, Kinoteatr "Zbyszek"

12

 pt

 17:30

Prywatna Klinika

Poznań, Kino Apollo

12

 pt

 19:00

Kobieta Idealna

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

12

 pt

 19:00

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Bielsko-Biała, Klub Klimat

12

 pt

 19:00

Kiedy kota nie ma...

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

12

 pt

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

12

 pt

 19:00

Pomoc domowa NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

12

 pt

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Gliwice, Kino Amok

12

 pt

 19:00

Król - Nieumiarkowania

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

12

 pt

 19:00

10 Tenorów

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

12

 pt

 19:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

12

 pt

 19:00

Dzieła wszystkie Szekspira

Warszawa, Teatr Scena Współczesna

12

 pt

 19:00

Mario Szaban

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

12

 pt

 20:00

Ethno Jazz Festival: Tres Del Son - Noche en Cuba

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

 pt

 20:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

12

 pt

 20:30

Prywatna Klinika

Poznań, Kino Apollo

12

 pt

 20:45

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

13

 sb

 15:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13

 sb

 15:30

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

13

 sb

 16:00

Prywatna Klinika

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

13

 sb

 16:00

Nerwica natręctw

Kwidzyn, Kinoteatr Kwidzyńskiego Centrum Kultury

13

 sb

 17:00

Kolacja dla Głupca

Poznań, Kino Apollo

13

 sb

 17:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Kraków, Kijów Centrum

13

 sb

 17:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Strzegom, Strzegomskie Centrum Kultury

13

 sb

 18:00

10 Tenorów

Olecko, Hala Widowiskowo - Sportowa Lega

13

 sb

 18:00

Dobrze się kłamie

Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

13

 sb

 18:00

Pomoc domowa NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

13

 sb

 18:00

Wykrywacz kłamstw

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

13

 sb

 18:30

Nerwica natręctw

Kwidzyn, Kinoteatr Kwidzyńskiego Centrum Kultury

13

 sb

 19:00

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

13

 sb

 19:00

Prywatna Klinika

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

13

 sb

 19:00

A mi to rybka!

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

13

 sb

 19:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Tarnowskie Góry, Kompleks Zamkowy