Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar


sierpień

01

 śr

 11:00

Galeria Zdzisława Beksińskiego w Krakowie

Kraków, NCK Galeria

październik

20

 nd

 17:30

Szkicownik Wajdy

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

27

 nd

 18:00

Samoobsługa - spektakl w reż. W. Malajkata

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

02

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Włocławek, Hala Mistrzów

03

 sb

 19:00

Zenek Martyniuk z zespołem Akcent: koncert Jubileuszowy XXX-lecia

Toruń, Hala Arena Toruń

03

 sb

 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Kalisz, Hala "Kalisz Arena"

03

 sb

 19:00

Baciary

Zbrosławice, Rogate Ranczo

04

 nd

 18:00

Polska Noc Kabaretowa 2020

Lubin, Regionalne Centrum Sportowe

08

 czw

 19:00

Kobieta Idealna

Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji

10

 sb

 19:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Toruń, Aula UMK

10

 sb

 19:00

Kapela Górole

Zbrosławice, Rogate Ranczo

14

 śr

 19:00

Rubinowe Gody

Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

16

 pt

 19:00

Rubinowe Gody

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

17

 sb

 19:00

Baciary

Zbrosławice, Rogate Ranczo

18

 nd

 17:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

24

 sb

 19:00

Kapela Górole

Zbrosławice, Rogate Ranczo

29

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury

listopad

08

 pt

 19:00

Wystawa Piotr Kolanko

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

13

 śr

 09:00

Pan Tadeusz NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

13

 śr

 09:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

13

 śr

 09:00

Fantazja polska, czyli Paderewski all inclusive

Poznań, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

13

 śr

 09:00

Legiony

Wałcz, Kino Tęcza

13

 śr

 11:00

DZIADY - NOC DRUGA

Zamość, Zamojski Dom Kultury

13

 śr

 11:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Włoszczowa, Kino Muza

13

 śr

 11:00

Fantazja polska, czyli Paderewski all inclusive

Poznań, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

13

 śr

 11:00

Basia 3. (2D)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13

 śr

 12:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13

 śr

 12:00

Basia 3. (2D)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13

 śr

 13:00

Był sobie pies 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13

 śr

 13:30

Nieplanowane (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13

 śr

 14:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

13

 śr

 14:15

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13

 śr

 14:15

Boże Ciało

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13

 śr

 14:30

Czarownica 2 (3D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

13

 śr

 14:30

Czarownica 2

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13

 śr

 14:30

O Yeti!

Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

13

 śr

 14:30

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13

 śr

 16:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

13

 śr

 16:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

13

 śr

 16:00

Tajemnica ojca Pio

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13

 śr

 16:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13

 śr

 16:00

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13

 śr

 16:00

O Yeti ! (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

13

 śr

 16:15

# JESTEM M.MISFIT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

13

 śr

 16:15

# JESTEM M.MISFIT

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

13

 śr

 16:15

Joker

Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

13

 śr

 16:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13

 śr

 16:30

Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

13

 śr

 16:30

Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13

 śr

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury

13

 śr

 16:45

Rodzina Addamsów

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13

 śr

 17:00

Koncert "Ekscentryczna Dalida - muzyczny portret niezwykłej artystki"

Kraków, Centrum Kultury Podgórza

13

 śr

 17:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

13

 śr

 17:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Marki, Namiot Cyrkowy

13

 śr

 17:00

Szpęgawsk 1939

Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

13

 śr

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

13

 śr

 17:30

Pikantni

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

13

 śr

 17:45

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

13

 śr

 17:45

Legiony

Wałcz, Kino Tęcza

13

 śr

 17:45

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13

 śr

 18:00

DZIADY - NOC DRUGA

Zamość, Zamojski Dom Kultury

13

 śr

 18:00

# JESTEM M.MISFIT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

13

 śr

 18:00

OBYWATEL JONES (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

13

 śr

 18:00

Boże Ciało

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

13

 śr

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

13

 śr

 18:00

Boże Ciało

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13

 śr

 18:00

Joker (2D/napisy)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

13

 śr

 18:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury

13

 śr

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

13

 śr

 18:10

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

13

 śr

 18:15

Obywatel Jones (napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13

 śr

 18:30

Midway.

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

13

 śr

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury

13

 śr

 18:30

Ukryta gra

Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

13

 śr

 18:30

Zjedz to

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13

 śr

 18:30

Dobry wieczór kawalerski

Polkowice, Aula Forum

13

 śr

 19:00

Opowieści z Narnii - Teatr Ancymon, Młodzieżowy Teatr Empiryk, Teatr Ab Intra

Kraków, NCK, 209, Budynek A

13

 śr

 19:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13

 śr

 19:00

Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

13

 śr

 19:00

Gdzie jesteś, Bernadette?

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

13

 śr

 19:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

13

 śr

 19:00

10 Tenorów

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

13

 śr

 19:00

Belfer

Warszawa, Teatr Mazowiecki

13

 śr

 19:00

Festiwal Polska w Imce: Śmierć komiwojażera reż. Radek Stępień

Warszawa, Teatr IMKA

13

 śr

 19:00

„Wszystko co nasze…”

Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

13

 śr

 19:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

13

 śr

 19:30

Nieplanowane (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

13

 śr

 20:00

Parasite (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

13

 śr

 20:00

Grzech & Ghostman - Rzeszów Jazz Festiwal

Rzeszów, Lord Jack

13

 śr

 20:00

Joker (2D/napisy)

Sochaczew, Kino Mazowsze

13

 śr

 20:00

Wieczór Szkoły AD HOC

Kraków, Artefakt Café

13

 śr

 20:00

Joker (2D/napisy)

Żyrardów, Kino Len

13

 śr

 20:00

Obywatel Jones (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

13

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: Hania Rani

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

13

 śr

 20:00

Tribute Night to Guns N 'Roses & AC/DC

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 śr

 20:00

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

13

 śr

 20:00

CZAQU

Toruń, Lizard King

13

 śr

 20:00

hype-art prezentuje: Bartosz Zalewski / Tomek Kołecki

Poznań, BaRock Club

13

 śr

 20:00

Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour

Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza

13

 śr

 20:15

Pikantni

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

13

 śr

 20:15

Portret kobiety w ogniu (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

13

 śr

 20:15

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

13

 śr

 20:15

Obywatel Jones. (2D/napisy)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13

 śr

 20:15

Boże Ciało

Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury - kino

13

 śr

 20:15

Terminator: Mroczne przeznaczenie (napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

13

 śr

 20:30

Obywatel Jones (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

13

 śr

 20:30

Ukryta gra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13

 śr

 20:30

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury

13

 śr

 20:45

Nieplanowane (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

13

 śr

 21:00

Bliźniak

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14

 czw

 09:00

Pan Tadeusz NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

14

 czw

 09:00

Fantazja polska, czyli Paderewski all inclusive

Poznań, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

14

 czw

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

14

 czw

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 czw

 11:00

Fantazja polska, czyli Paderewski all inclusive

Poznań, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

14

 czw

 11:00

Basia 3. (2D)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 11:45

Nieplanowane (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14

 czw

 12:00

Basia 3. (2D)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

14

 czw

 12:30

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14

 czw

 13:00

Basia 3. (2D)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 14:00

Był sobie pies 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 14:00

Czarownica 2

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14

 czw

 14:15

Basia 3

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14

 czw

 14:30

Czarownica 2 (3D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

14

 czw

 14:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Poznań, Kino Apollo

14

 czw

 14:30

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14

 czw

 15:45

Ostatnia góra

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14

 czw

 16:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

14

 czw

 16:00

Tajemnica ojca Pio

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

14

 czw

 16:00

Był sobie pies 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 16:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Ciechocinek, Kino Zdrój

14

 czw

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

14

 czw

 16:00

Ukryta gra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14

 czw

 16:00

O Yeti!

Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

14

 czw

 16:15

# JESTEM M.MISFIT

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14

 czw

 16:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14

 czw

 16:15

Rodzina Addamsów

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14

 czw

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Poznań, Kino Apollo

14

 czw

 16:30

Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

14

 czw

 17:00

Prywatna Klinika

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14

 czw

 17:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

14

 czw

 17:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Konstancin-Jeziorna, Namiot Cyrkowy

14

 czw

 17:00

O Yeti ! (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

14

 czw

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

14

 czw

 17:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

14

 czw

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kozienice, Kozienicki Dom Kultury - sala koncertowo-kinowa

14

 czw

 17:45

Legiony

Wałcz, Kino Tęcza

14

 czw

 17:45

Czarownica 2 (dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14

 czw

 18:00

PETRA - seans filmowy w ramach DKF PULS (2D/napisy)

Racibórz, RCK DK Strzecha - sala widowiskowa

14

 czw

 18:00

Obywatel Jones. (2D/napisy)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14

 czw

 18:00

Czarny Mercedes (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

14

 czw

 18:00

Szczęśliwy Lazzaro - DKF

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

14

 czw

 18:00

Małgorzata, córka Łazarza

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14

 czw

 18:00

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14

 czw

 18:00

Orient Soup Story - zupy dalekiego wschodu

Warszawa, Cook Story by Samsung

14

 czw

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

14

 czw

 18:00

Rodzina Addamsów

Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

14

 czw

 18:10

Joker (2D/napisy)

Żyrardów, Kino Len

14

 czw

 18:30

Węgierskie Czardasze i Tańce

Siemianowice Śląskie, Siemianowickie Centrum Kultury

14

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Poznań, Kino Apollo

14

 czw

 18:45

# JESTEM M.MISFIT (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

14

 czw

 19:00

Gdzie jesteś, Bernadette? (2D/napisy) - Kino dla Kobiet

Sochaczew, Kino Mazowsze

14

 czw

 19:00

OBYWATEL JONES (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

14

 czw

 19:00

Boże Ciało

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

14

 czw

 19:00

Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

14

 czw

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Częstochowa, Filharmonia Częstochowska

14

 czw

 19:00

Gdzie jesteś, Bernadette?

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

14

 czw

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

14

 czw

 19:00

„ONE” / DURSKI / KANIA / STANEK / USTOWSKA POLSKA SIEĆ TAŃCA

Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

14

 czw

 19:00

Przygoda z ogrodnikiem

Żagań, Pałac Książęcy w Żaganiu

14

 czw

 19:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

14

 czw

 19:00

The October Leaves i goście: Myslovitz, John Porter, Happysad, Tabu

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

14

 czw

 19:00

The Best of Bossa Nova, Grażyna Auguścik & Pulinho Garcia

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

14

 czw

 19:00

Nova Scena Kultury - Plateau

Warszawa, Dom Kultury Świt

14

 czw

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

14

 czw

 19:00

Tribute to...

Warszawa, Centralny Ośrodek Sportu - Hala Torwar

14

 czw

 19:00

Festiwal Polska w Imce: Śmierć komiwojażera reż. Radek Stępień

Warszawa, Teatr IMKA

14

 czw

 19:00

Obywatel Jones.

Ciechocinek, Kino Zdrój

14

 czw

 19:00

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

14

 czw

 19:00

10 Tenorów

Warszawa, Teatr Palladium

14

 czw

 19:00

"Taniec z Dusiołem" - spektakl poetycko-muzyczny

Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

14

 czw

 19:00

Dobry wieczór kawalerski

Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury

14

 czw

 19:00

CZARNY MERCEDES

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

14

 czw

 19:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Łódź, Magnetofon

14

 czw

 19:30

Nieplanowane (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

14

 czw

 20:00

Ukryta gra

Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

14

 czw

 20:00

Prywatna Klinika

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

14

 czw

 20:00

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

14

 czw

 20:00

Obywatel Jones (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

14

 czw

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Czarnków, Sala Kina Światowid

14

 czw

 20:00

Ed Sheeran Night

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 czw

 20:00

Raduli Squad - Rzeszów Jazz Festiwal

Rzeszów, Underground Pub

14

 czw

 20:00

Marek Piekarczyk Akustycznie

Łódź, Klub Wytwórnia

14

 czw

 20:00

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

Kielce, Klub Czerwony Fortepian

14

 czw

 20:00

Tribute to George Michael

Toruń, Lizard King

14

 czw

 20:15

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

14

 czw

 20:15

Obywatel Jones. (2D/napisy)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

 czw

 20:15

Proceder (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

14

 czw

 20:15

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

14

 czw

 20:15

KAWKI NA DRODZE (DKF) (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

14

 czw

 20:30

Obywatel Jones (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

14

 czw

 20:30

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

14

 czw

 20:30

Obywatel Jones (napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

14

 czw

 20:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

14

 czw

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kozienice, Kozienicki Dom Kultury - sala koncertowo-kinowa

14

 czw

 21:15

Miles Davis: Ikona jazzu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15

 pt

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pt

 10:00

Pinokio

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 pt

 11:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15

 pt

 13:30

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15

 pt

 14:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

15

 pt

 14:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

15

 pt

 14:00

Basia 3

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15

 pt

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15

 pt

 14:30

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15

 pt

 14:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

15

 pt

 14:30

Rodzina Addamsów

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

15

 pt

 15:00

O Yeti!

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

15

 pt

 15:00

Rodzina Adamsów (2D/dubbing)

Włoszczowa, Kino Muza

15

 pt

 15:15

Rodzina Addamsów (dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

15

 pt

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

15

 pt

 16:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15

 pt

 16:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

15

 pt

 16:00

O Yeti!

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

15

 pt

 16:00

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15

 pt

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Strzegom, Kino SCK

15

 pt

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

15

 pt

 16:00

Obywatel Jones.

Ciechocinek, Kino Zdrój

15

 pt

 16:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Złotów, Dom Kultury

15

 pt

 16:00

Ukryta gra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15

 pt

 16:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15

 pt

 16:00

Sztuka ścigania się w deszczu

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

15

 pt

 16:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

15

 pt

 16:15

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15

 pt

 16:15

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

15

 pt

 16:15

O Yeti!

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

15

 pt

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

15

 pt

 16:30

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

15

 pt

 17:00

Czarownica 2 (3D)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

15

 pt

 17:00

DOTKNĄĆ PRZESZŁOŚCI - SPOTKANIE Z ARCHEOLOGIEM "NIEZWYKŁE HISTORIE ZWYKŁYCH RZECZY"

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - pawilon pod Okiem

15

 pt

 17:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15

 pt

 17:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Ząbki, Namiot Cyrkowy

15

 pt

 17:00

Moje imię Tenor

Kraków, Piwnica pod Baranami

15

 pt

 17:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Włoszczowa, Kino Muza

15

 pt

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

15

 pt

 17:30

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Turek, Hala OSiR

15

 pt

 17:30

Ludzie inteligentni

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

15

 pt

 17:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Biłgoraj, Hala Widowiskowo Sportowa OSiR

15

 pt

 17:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

15

 pt

 17:30

Berek, czyli upiór w moherze 2

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

15

 pt

 17:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

15

 pt

 17:30

Prywatna Klinika

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

15

 pt

 17:45

Mój przyjaciel Ufik (dubbing)

Wałcz, Kino Tęcza

15

 pt

 18:00

Kobieta Idealna

Nowy Sącz, Sala widowiskowa PWSZ

15

 pt

 18:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15

 pt

 18:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15

 pt

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

15

 pt

 18:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

15

 pt

 18:00

Nieplanowane - Cykl Filmów Religijnych (napisy)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

15

 pt

 18:00

Czarny Mercedes (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

15

 pt

 18:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Tomaszów Mazowiecki, Hala Sportowa ZSP nr 3

15

 pt

 18:00

Deser z kulturą wietnamską

Włocławek, Klub "Stara Remiza"

15

 pt

 18:00

Dom Strachów (2D)

Strzegom, Kino SCK

15

 pt

 18:00

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

15

 pt

 18:00

XXXIV Silesian Jazz Meeting - Carling Family oraz 45-lecie South Silesian Brass Band

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

15

 pt

 18:00

Operetka "Wiedeńska krew"

Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury

15

 pt

 18:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15

 pt

 18:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Przemyśl, Centrum Kulturalne

15

 pt

 18:00

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury

15

 pt

 18:15

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15

 pt

 18:15

1800 GRAMÓW

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

15

 pt

 18:30

Obywatel Jones (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

15

 pt

 18:30

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

15

 pt

 18:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Leszno, Aula WSH im. S. Leszczyńskiego

15

 pt

 18:30

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy

15

 pt

 18:30

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

15

 pt

 18:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Wolsztyn, Wolsztyński Dom Kultury

15

 pt

 18:30

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Lubin, Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS

15

 pt

 18:30

10 Tenorów

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

15

 pt

 18:40

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

15

 pt

 19:00

Teatr Stajnia - Ułani u Ani

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

15

 pt

 19:00

Mała rzecz a cieszy

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

15

 pt

 19:00

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

15

 pt

 19:00

Ślicznotki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

15

 pt

 19:00

Artur Andrus - Sokratesa 18

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

15

 pt

 19:00

Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

15

 pt

 19:00

Telewizja Kłamie

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

15

 pt

 19:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

15

 pt

 19:00

Stare Dobre Małżeństwo

Nysa, Nyski Dom Kultury

15

 pt

 19:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

15

 pt

 19:00

Kwartet dla czterech aktorów

Rogoźno, Rogozińskie Centrum Kultury

15

 pt

 19:00

Kabaret Jurki - Last minute

Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

15

 pt

 19:00

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

15

 pt

 19:00

Kabaret Jurki - Last minute

Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

15

 pt

 19:00

Pozytywni

Warszawa, Imka Light

15

 pt

 19:00

Bajki dla Dorosłych - Erotyki

Wrocław, Scena Kamienica

15

 pt

 19:00

Nieznajomi (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

15

 pt

 19:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

15

 pt

 19:00

Kto otworzy drzwi?

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

15

 pt

 19:00

Krzysztof Piasecki

Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Kultury

15

 pt

 19:00

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

Lublin, Lubartowska 77

15

 pt

 19:00

4. Danuta Rinn Festiwal: Andrzej Rybiński

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

15

 pt

 19:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Ciechocinek, Kino Zdrój

15

 pt

 19:00

Shabbos Queen

Kraków, Cheder

15

 pt

 19:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Wrocław, Hala Stulecia

15

 pt

 19:00

Spektakl GĄSKA | BTD

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

15

 pt

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

15

 pt

 20:00

Boże Ciało

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

15

 pt

 20:00

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

Bielsko-Biała, Klub Klimat

15

 pt

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Łódź, Atlas Arena

15

 pt

 20:00

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

15

 pt

 20:00

Nowica 9, Jaźna

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

15

 pt

 20:00

Midway (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

15

 pt

 20:00

Ludzie inteligentni

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

15

 pt

 20:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Wągrowiec, Miejski Dom Kultury

15

 pt

 20:00

The Dumplings - Trasa Przykro mi

Łódź, Klub Wytwórnia

15

 pt

 20:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Poznań, Sala Ziemi

15

 pt

 20:00

Chuc Frazier Trio (USA)

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

15

 pt

 20:00

Percival Schuttenbach - Reakcja Pogańska

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

 pt

 20:00

Super Girl and Romantic Boys

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Dom Społeczny)

15

 pt

 20:00

Kłamstwo

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

15

 pt

 20:00

Guitar Fusions - Marcin Grzella, Mariusz Lemański, Przemysław Drewkowski

Świecie, Sala Widowiskowa Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

15

 pt

 20:00

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

15

 pt

 20:00

Sorry Boys - Miłość

Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych

15

 pt

 20:00

Kroke

Warszawa, Brawo! Bis!

15

 pt

 20:00

Nieznajomi

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

15

 pt

 20:15

Ukryta gra

Ińsko, Ińskie Centrum Kultury

15

 pt

 20:15

Proceder (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

15

 pt

 20:15

Proceder (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

15

 pt

 20:20

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

15

 pt

 20:30

Prywatna Klinika

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

15

 pt

 20:30

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

15

 pt

 20:30

1800 GRAMÓW (2D)

Żyrardów, Kino Len

15

 pt

 20:30

Czworo do poprawki

Poznań, Kino Apollo

15

 pt

 20:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Zamość, Hala OSiR

15

 pt

 20:30

Abelard Giza - Piniata

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

15

 pt

 20:30

Berek, czyli upiór w moherze 2

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

15

 pt

 20:30

PROCEDER (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

15

 pt

 20:30

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Biała Podlaska, Aula Państwowej Szkoły Wyższej

15

 pt

 20:45

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

15

 pt

 21:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

15

 pt

 21:15

Parasite

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15

 pt

 21:30

XXXIV Silesian Jazz Meeting - Jam Session

Rybnik, Kameralna TZR

16

 sb

 09:00

Warsztaty Artystyczne przy kawie: Gliniane domki - lampiony

Rybnik, Oblicza TZR

16

 sb

 09:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16

 sb

 10:00

Swingujące Bobobrzmienia - Koncert gordonowski

Kraków, Dwór Czeczów

16

 sb

 10:00

Poranek z Teatrem „Księżniczka Rosa i Klimek”

Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Kultury

16

 sb

 10:30

Joga rodzinna

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala taneczna 24

16

 sb

 11:00

Co w trawie piszczy (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

16

 sb

 11:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16

 sb

 11:00

„Gordon i Paddy”

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16

 sb

 11:00

Sushi Junior Story 3 - Podstawy SUSHI z Aniką Ćwiek

Warszawa, Cook Story by Samsung

16

 sb

 12:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

16

 sb

 12:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

16

 sb

 12:00

Ukryta gra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 sb

 13:00

Dzień ukraiński na Kopalni Ignacy

Rybnik, ZABYTKOWA KOPALNIA IGNACY

16

 sb

 13:00

UKRYTA GRA

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16

 sb

 13:15

Nieplanowane (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

16

 sb

 13:30

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16

 sb

 13:30

Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16

 sb

 13:40

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

16

 sb

 14:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

16

 sb

 14:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

16

 sb

 14:00

Warsztaty kulinarne kuchni krymsko-tatarskiej

Lublin, Szwedzki Stół

16

 sb

 14:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Warszawa, Namiot Cyrkowy - Białołęka

16

 sb

 14:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

16

 sb

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16

 sb

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16

 sb

 14:15

Wystawa na ekranie: Vincent Van Gogh - Nowy sposób widzenia

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 sb

 14:30

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16

 sb

 14:45

Boże Ciało

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16

 sb

 15:00

Baśniowy mural

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

16

 sb

 15:00

Basia 3 (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16

 sb

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

16

 sb

 15:30

O Yeti!

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16

 sb

 15:40

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

16

 sb

 16:00

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Sztum, Sztumskie Centrum Kultury

16

 sb

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Nowy Sącz, Hala MOSiR

16

 sb

 16:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16

 sb

 16:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

16

 sb

 16:00

O Yeti!

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16

 sb

 16:00

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16

 sb

 16:00

O Yeti!

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16

 sb

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Strzegom, Kino SCK

16

 sb

 16:00

Kabaret Ciach

Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza

16

 sb

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16

 sb

 16:00

Warsztaty kulinarne kuchni krymsko-tatarskiej

Lublin, Szwedzki Stół

16

 sb

 16:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16

 sb

 16:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16

 sb

 16:10

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

16

 sb

 16:15

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16

 sb

 16:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Środa Wielkopolska, Ośrodek Kultury

16

 sb

 16:30

SERCA NA ODWYKU

Zamość, Zamojski Dom Kultury

16

 sb

 16:30

Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 16:45

Nie ma nas w domu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 sb

 17:00

Czarownica 2 (3D)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

16

 sb

 17:00

Mixer Band -10-lecie zespołu

Bieruń, Dom Kultury "Gama"

16

 sb

 17:00

10 Tenorów

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice

16

 sb

 17:00

Kobieta Idealna

Bochnia, Sala Oratorium św. Kingi

16

 sb

 17:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

16

 sb

 17:00

Eleni

Świecie, Sala Widowiskowa Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

16

 sb

 17:00

Klimakterium ... i już

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

16

 sb

 17:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek

16

 sb

 17:00

Mayday 2

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

16

 sb

 17:00

Cała Polska śpiewa pieśni polskich kompozytorów

Raszyn (pow. pruszkowski), Centrum Kultury Raszyn

16

 sb

 17:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Pruszcz Gdański, Hala przy ZSO nr 1

16

 sb

 17:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Warszawa, Namiot Cyrkowy - Białołęka

16

 sb

 17:00

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

Bełchatów, Piwiarnia Warki

16

 sb

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

16

 sb

 17:00

Cezary Pazura: Wujek Czarek na żywo

Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ

16

 sb

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

16

 sb

 17:30

Dzień ukraiński w ICK

Rybnik, Industrialne Centrum Kultury w Rybniku - Niewiadomiu

16

 sb

 17:30

Czarownica 2

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16

 sb

 17:30

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury

16

 sb

 17:45

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16

 sb

 18:00

Piazzolla inaczej

Kraków, Piwnica pod Baranami

16

 sb

 18:00

Nahorny Trio: "Ballad Book - Okruchy dzieciństwa"

Izabelin, SALA KONCERTOWA

16

 sb

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

16

 sb

 18:00

WIECZORY BARDÓW - BALLADY MIRKA HRYNKIEWICZA

Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

16

 sb

 18:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16

 sb

 18:00

Koncert "Lata dwudzieste, lata trzydzieste..."

Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego

16

 sb

 18:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16

 sb

 18:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

16

 sb

 18:00

Mayday 2 NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

16

 sb

 18:00

Daria Zawiałow - koncert w WCK

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

16

 sb

 18:00

Adam Snopek Show

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

16

 sb

 18:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

16

 sb

 18:00

Gala Wiedeńska

Głuchołazy, Centrum Kultury

16

 sb

 18:00

Czarny Mercedes (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16

 sb

 18:00

Orkiestra Grandioso - Koncert

Radom, Sala koncertowa im. K. Pendereckiego

16

 sb

 18:00

Dom Strachów (2D)

Strzegom, Kino SCK

16

 sb

 18:00

XXXIV Silesian Jazz Meeting - Aga Zaryan Quartet / Grzegorz Karnas Formula feat. Miklós Lukács

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

16

 sb

 18:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Poznań, Hala Arena

16

 sb

 18:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16

 sb

 18:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Warszawa, Odessa Club

16

 sb

 18:00

Kochankowie nie z tej ziemi

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

16

 sb

 18:15

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16

 sb

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej

16

 sb

 18:30

Silnik Poezji

Rybnik, Dom Kultury Boguszowice

16

 sb

 18:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16

 sb

 18:30

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

16

 sb

 18:30

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

16

 sb

 18:30

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

16

 sb

 19:00

Musical Grease

Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

16

 sb

 19:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

16

 sb

 19:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

16

 sb

 19:00

Cud

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

16

 sb

 19:00

Dwie pary do pary

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

16

 sb

 19:00

Ukryta gra (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

16

 sb

 19:00

Folkowo Bemowo: Tołhaje

Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

16

 sb

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno

16

 sb

 19:00

Telewizja Kłamie

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

16

 sb

 19:00

Szalone Nożyczki

Inowrocław, Teatr Miejski

16

 sb

 19:00

Miłosne przypadki wg Bałuckiego

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

16

 sb

 19:00

Gospel UnderGrace

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

16

 sb

 19:00

Koko Die

Radom, MOK "Amfiteatr" - Kawiarnia Artystyczna

16

 sb

 19:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

16

 sb

 19:00

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

Kraków, Klub Zaścianek

16

 sb

 19:00

DYMNY – Teatr Polski w Szczecinie

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

16

 sb

 19:00

Dom o Zielonych Progach

Stronie Śląskie, Pub Galeria Marago

16

 sb

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Inowrocław, OSiR Hala Widowiskowo -Sportowa

16

 sb

 19:00

Chińska Orkiestra Symfoniczna

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

16

 sb

 19:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Ciechocinek, Kino Zdrój

16

 sb

 19:00

The Lighthouse

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

 sb

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

16

 sb

 19:00

Piotr Nowak Band

Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury

16

 sb

 19:00

Kapela Górole

Zbrosławice, Rogate Ranczo

16

 sb

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

16

 sb

 19:00

Stand-Up Polska THE BEST OF!

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

16

 sb

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

16

 sb

 19:00

Perfect

Wrocław, Hala Stulecia

16

 sb

 19:00

made in JAZZ: Kuba Płużek piano solo

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

16

 sb

 19:00

Voo Voo

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna

16

 sb

 19:30

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Gostyń, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

16

 sb

 19:30

SERCA NA ODWYKU

Zamość, Zamojski Dom Kultury

16

 sb

 19:30

Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

16

 sb

 19:30

Proceder

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

16

 sb

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

16

 sb

 20:00

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

16

 sb

 20:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Krosno, Hala Sportowo Widowiskowa

16

 sb

 20:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

16

 sb

 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Gdynia, Gdynia Arena

16

 sb

 20:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Łódź, Teatr Muzyczny

16

 sb

 20:00

Zombieland: Kulki w łeb

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

16

 sb

 20:00

Kabaret Ciach - Gołębie i krety

Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

16

 sb

 20:00

Mayday 2

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

16

 sb

 20:00

L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

 sb

 20:00

Michał Stawiński Oberschlesien

Tychy, Underground Pub

16

 sb

 20:00

Berek, czyli upiór w moherze 2

Dębica, Dom Kultury "Mors"

16

 sb

 20:00

Kłamstwo

Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza

16

 sb

 20:00

Kabaret Jurki - Last minute

Chełm, Chełmski Dom Kultury

16

 sb

 20:15

Proceder (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

16

 sb

 20:15

Proceder (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

16

 sb

 20:20

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

16

 sb

 20:30

ZŁE MIEJSCE (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

16

 sb

 20:30

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

16

 sb

 20:30

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

16

 sb

 20:30

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

16

 sb

 20:30

PROCEDER (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

16

 sb

 20:45

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

16

 sb

 21:00

Nieplanowane (2D/napisy)

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

16

 sb

 21:00

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

16

 sb

 21:30

Amazing Grace

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 nd

 10:00

Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką w Sali Zabaw Fikołki

Warszawa, Wilanów Sala Zabaw Fikołki

17

 nd

 10:15

# JESTEM M.MISFIT

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17

 nd

 11:00

Jaś i Małgosia

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 nd

 11:00

Proszę słonia

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17

 nd

 11:00

Inna Bajka

Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

17

 nd

 11:00

Smakoterapia - Jesienne potrawy wzmacniające odporność

Warszawa, Cook Story by Samsung

17

 nd

 12:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

17

 nd

 12:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

17

 nd

 12:00

„Gordon i Paddy”

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17

 nd

 12:00

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

17

 nd

 12:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

17

 nd

 12:15

Nieplanowane

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17

 nd

 12:30

ARTYSTYCZNA NIEDZIELA Z MAMĄ I TATĄ - "PCHŁA SZACHRAJKA" W WYK. TEATRU LALEK RABCIO

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty - sala widowiskowa Radomska

17

 nd

 13:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17

 nd

 13:00

Nie ma nas w domu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 nd

 13:15

Nieplanowane (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

17

 nd

 13:30

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

17

 nd

 13:30

Księżniczka Rosa i Klimek

Wołomin, Miejski Dom Kultury

17

 nd

 13:30

Angry Birds Film 2 (2D/dubbing)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17

 nd

 14:00

Nieplanowane (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

17

 nd

 14:00

O Yeti!

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

17

 nd

 14:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

17

 nd

 14:00

Premiera spektaklu "Chiński latawiec" Grupa Kasztanowa

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

17

 nd

 14:00

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17

 nd

 14:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

17

 nd

 14:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Złotów, Dom Kultury

17

 nd

 14:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Warszawa, Namiot Cyrkowy - Warszawa Ursynów

17

 nd

 14:00

Bajkowa Niedziela - Ciocia Jadzia

Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

17

 nd

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17

 nd

 14:30

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17

 nd

 14:30

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

17

 nd

 14:45

Obywatel Jones

Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

17

 nd

 15:00

Akademia Odkrywcy im. Tony Halika - Jak zdobyć świat aparatem fotograficznym

Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

17

 nd

 15:00

Rodzina Adamsów (2D/dubbing)

Włoszczowa, Kino Muza

17

 nd

 15:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Braniewo, Braniewskie Centrum Kultury

17

 nd

 15:00

XXIII "Rodzina Jednością" - Nina Nowak

Warszawa, Ośrodek Kultury ARSUS

17

 nd

 15:00

Brawl Stars z Farellem i Dżejdżejką w Sali Zabaw Fikołki

Warszawa, Wilanów Sala Zabaw Fikołki

17

 nd

 15:15

Ukryta gra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 nd

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

17

 nd

 15:30

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Lublin

Lublin, Hala Globus

17

 nd

 15:30

Kiedy kota nie ma...

Toruń, Aula UMK

17

 nd

 15:30

O Yeti!

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17

 nd

 15:30

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Nidzica, Nidzicki Ośrodek Kultury - Kino Wenus

17

 nd

 15:30

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

17

 nd

 16:00

Tydzień, nie dłużej...

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17

 nd

 16:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

17

 nd

 16:00

Wywrócona bajka o kapturku

Konstancin-Jeziorna, Sala widowiskowa-KDK-Mostowa

17

 nd

 16:00

Joker

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

17

 nd

 16:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

17

 nd

 16:00

O Yeti!

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17

 nd

 16:00

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17

 nd

 16:00

Kabaret Jurki - Last minute

Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji

17

 nd

 16:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Wolsztyn, Wolsztyński Dom Kultury

17

 nd

 16:00

Kobieta Idealna

Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna

17

 nd

 16:00

Bliźniak

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17

 nd

 16:00

Przygoda z ogrodnikiem

Nysa, Nyski Dom Kultury

17

 nd

 16:00

Był sobie pies 2 (2D/dubbing)

Strzegom, Kino SCK

17

 nd

 16:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Ciechocinek, Kino Zdrój

17

 nd

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

17

 nd

 16:00

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Przemyśl, Hala Sportowa

17

 nd

 16:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Złotów, Dom Kultury

17

 nd

 16:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17

 nd

 16:00

Sztuka ścigania się w deszczu

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17

 nd

 16:00

Niedziela z Bajką Baballon

Suszec, Gminny Ośrodek Kultury

17

 nd

 16:00

Premiera spektakl "Bez słów"

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala kameralna

17

 nd

 16:00

Bajkowa Niedziela - Ciocia Jadzia

Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

17

 nd

 16:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17

 nd

 16:00

Szalone Nożyczki

Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

17

 nd

 16:15

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17

 nd

 16:30

World-Wide Comedy & Wrocek Presents: Daniel-Ryan Spaulding

Wrocław, Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

17

 nd

 16:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

17

 nd

 16:40

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

17

 nd

 17:00

Czarownica 2 (3D)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17

 nd

 17:00

Cezary Pazura: Wujek Czarek na żywo

Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym

17

 nd

 17:00

Telewizja Kłamie

Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

17

 nd

 17:00

Polska Noc Kabaretowa 2019

Olsztyn, Hala Urania

17

 nd

 17:00

Prywatna Klinika

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

17

 nd

 17:00

Kłamstwo

Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa

17

 nd

 17:00

Eleni

Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki

17

 nd

 17:00

Jerzy Gorgoń i Zespół Gama - zabawa taneczna

Rybnik, Klub Kultury Harcówka

17

 nd

 17:00

Edyta Górniak - Akustycznie

Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe

17

 nd

 17:00

Konsternacja

Gdynia, Konsulat Kultury

17

 nd

 17:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Włoszczowa, Kino Muza

17

 nd

 17:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Końskie, Restauracja Leliwa

17

 nd

 17:00

CZARNY MERCEDES

Wrocław, Centrum Kultury Wrocław - Zachód

17

 nd

 17:00

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

17

 nd

 17:00

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)

17

 nd

 17:00

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Warszawa, Namiot Cyrku Zalewski - Ursynów

17

 nd

 17:00

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego

17

 nd

 17:00

Panny Wyklęte

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

17

 nd

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

17

 nd

 17:30

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17

 nd

 17:30

Czarownica 2

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17

 nd

 17:30

Niewidoczne życie sióstr Gusmao

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 nd

 17:45

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17

 nd

 17:45

Mój przyjaciel Ufik (dubbing)

Wałcz, Kino Tęcza

17

 nd

 18:00

Freygish Orchestra

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

17

 nd

 18:00

Francesco Napoli

Żukowo, Centrum Kultury "Spichlerz"

17

 nd

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

17

 nd

 18:00

WIECZORY BARDÓW - MIROSŁAW CZYŻYKIEWICZ "20 LAT AVE"

Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

17

 nd

 18:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

17

 nd

 18:00

Marcin Styczeń - Ta droga - the best of

Wrocław, Stary Klasztor

17

 nd

 18:00

Kandydat - Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus

Słupsk, Słupski Inkubator Technologiczny

17

 nd

 18:00

Blues Alive 2019

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

17

 nd

 18:00

Radiowcy bez cenzury

Halinów, Centrum Swobodna Przestrzeń

17

 nd

 18:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

17

 nd

 18:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

17

 nd

 18:00

Mayday 2 NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

17

 nd

 18:00

Czy ty to ty?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

17

 nd

 18:00

Nieplanowane - Cykl Filmów Religijnych (dubbing)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17

 nd

 18:00

Straszna Gospoda - musical

Otwock, Amatorski Teatr Miejski im. S.Jaracza

17

 nd

 18:00

Kabaret Ciach - Gołębie i krety

Józefów, Miejski Ośrodek Kultury Józefów

17

 nd

 18:00

Milord de Paris

Wrocław, Scena Kamienica

17

 nd

 18:00

Stand-up przy fortepianie - historia muzyki na wesoło / Adam Snopek Show

Wołomin, Miejski Dom Kultury

17

 nd

 18:00

NERKA

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

17

 nd

 18:00

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Łódź, Teatr Muzyczny

17

 nd

 18:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Warszawa, Kino Elektronik

17

 nd

 18:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Lublin, Filharmonia Lubelska

17

 nd

 18:00

Czarny Mercedes (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

17

 nd

 18:00

Orkiestra Grandioso - Koncert

Radom, Sala koncertowa im. K. Pendereckiego

17

 nd

 18:00

Dom Strachów (2D)

Strzegom, Kino SCK

17

 nd

 18:00

Russian National Ballet - Kostroma

Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

17

 nd

 18:00

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

17

 nd

 18:00

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Katowice, Spodek

17

 nd

 18:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17

 nd

 18:00

Nieplanowane (2D/napisy)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

17

 nd

 18:10

UKRYTA GRA

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17

 nd

 18:15

Ukryta gra

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

17

 nd

 18:15

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17

 nd

 18:30

O co biega?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

17

 nd

 18:30

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

17

 nd

 18:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

17

 nd

 18:30

Lady Pank - Trasa koncertowa LP1

Wrocław, Hala Stulecia

17

 nd

 18:40

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

17

 nd

 19:00

Tajemnica Asterionu - spektakl teatralny

Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

17

 nd

 19:00

Biedermann i podpalacze - Czarna komedia

Kraków, Teatr Praska 52

17

 nd

 19:00

Mayday 2

Sochaczew, Sochaczewskie Centrum Kultury Boryszew

17

 nd

 19:00

Tydzień, nie dłużej...

Chorzów, Teatr Rozrywki w Chorzowie

17

 nd

 19:00

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

17

 nd

 19:00

Ślicznotki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

17

 nd

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Katowice, Pałac Młodzieży

17

 nd

 19:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

17

 nd

 19:00

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

17

 nd

 19:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Kościan, Kościański Ośrodek Kultury

17

 nd

 19:00

Softer than Pillow: Kari

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

17

 nd

 19:00

Festiwal Wrocek 11.2019: Adam van Bendler

Wrocław, Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

17

 nd

 19:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Skierniewice, Klub Drugi Dom

17

 nd

 19:00

Nieznajomi (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

17

 nd

 19:00

10 Tenorów

Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

17

 nd

 19:00

DYMNY – Teatr Polski w Szczecinie

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

17

 nd

 19:00

Szalone Nożyczki

Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie

17

 nd

 19:00

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Wałbrzych, Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ

17

 nd

 19:00

Steńczyk / Osiecka - koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Bytów, Jaś Kowalski Klub

17

 nd

 19:00

Piotr Baron Quintet - Wodecki Jazz - Rzeszów Jazz Festiwal

Rzeszów, CH Plaza Rzeszów

17

 nd

 19:00

Midway.

Ciechocinek, Kino Zdrój

17

 nd

 19:00

Myrra Rós

Rzeszów, Niezła Sztuka

17

 nd

 19:00

Another Pink Floyd

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

17

 nd

 19:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Radom, Archiwum Club

17

 nd

 19:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

17

 nd

 19:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Jarosław, Hala MOSiR

17

 nd

 19:30

Proceder

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

17

 nd

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

17

 nd

 20:00

Sweet Noise - Respect Tour

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

17

 nd

 20:00

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

17

 nd

 20:00

Midway (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

17

 nd

 20:00

Kochanie wróciłem

Poznań, Kino Apollo

17

 nd

 20:00

Zombieland: Kulki w łeb

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

17

 nd

 20:00

Bednarek

Poznań, Klub B17

17

 nd

 20:00

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

17

 nd

 20:00

Nieznajomi

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

17

 nd

 20:00

Krzysztof Lenczowski Trio

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

17

 nd

 20:15

1800 GRAMÓW

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

17

 nd

 20:15

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

17

 nd

 20:15

Proceder (2D)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

17

 nd

 20:15

Proceder (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

17

 nd

 20:20

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

17

 nd

 20:30

ZŁE MIEJSCE (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

17

 nd

 20:30

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Łódź, Teatr Muzyczny

17

 nd

 20:30

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

17

 nd

 20:30

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

17

 nd

 20:30

The Lighthouse

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

 nd

 20:30

PROCEDER (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

17

 nd

 20:45

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18

 pn

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 pn

 10:00

Wanna Archimedesa

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 pn

 11:00

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Zespół Stara Robota "Listopadowe Zakopane"

Warszawa, Dom Kultury Śródmieście

18

 pn

 12:30

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 pn

 13:00

Kino Seniora - (NIE)ZNAJOMI (2D)

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

18

 pn

 14:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

18

 pn

 14:00

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18

 pn

 14:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

18

 pn

 14:30

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18

 pn

 14:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

18

 pn

 15:00

BUSKA ORKIESTRA ZDROJOWA

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

18

 pn

 15:15

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18

 pn

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

18

 pn

 15:45

Był sobie pies 2

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

18

 pn

 16:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18

 pn

 16:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

18

 pn

 16:00

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18

 pn

 16:00

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Złotów, Dom Kultury

18

 pn

 16:00

Midway.

Ciechocinek, Kino Zdrój

18

 pn

 16:15

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18

 pn

 16:15

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

18

 pn

 16:15

Nie ma nas w domu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 pn

 16:40

„Gordon i Paddy”

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18

 pn

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18

 pn

 17:00

Dynia na kilka sposobów

Lublin, Szwedzki Stół

18

 pn

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

18

 pn

 17:30

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18

 pn

 17:30

Ludzie inteligentni

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

18

 pn

 17:30

Żona potrzebna od zaraz

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

18

 pn

 17:45

Mój przyjaciel Ufik (dubbing)

Wałcz, Kino Tęcza

18

 pn

 18:00

Shrimp Story - Krewetki według Joli Kleser

Warszawa, Cook Story by Samsung

18

 pn

 18:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18

 pn

 18:00

Rodzina Addamsów

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

18

 pn

 18:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

18

 pn

 18:00

Eleni

Dębica, Kino Kosmos

18

 pn

 18:00

UKRYTA GRA

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18

 pn

 18:00

Człowiek z żelaza

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

18

 pn

 18:00

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

18

 pn

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

18

 pn

 18:15

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18

 pn

 18:30

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

18

 pn

 18:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18

 pn

 18:30

Pavarotti.

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

 pn

 18:40

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

18

 pn

 19:00

Mężczyzna idealny

Ostrów Mazowiecka, Kino Ostrovia

18

 pn

 19:00

Ślicznotki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

18

 pn

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

18

 pn

 19:00

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

18

 pn

 19:00

Klimakterium ... i już

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

18

 pn

 19:00

Akt równoległy

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

18

 pn

 19:00

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA

18

 pn

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Racibórz, RCK RDK - sala widowiskowa

18

 pn

 19:00

10 Tenorów

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

18

 pn

 19:00

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

18

 pn

 19:00

Alosza Awdiejew

Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych

18

 pn

 19:30

Telewizja Kłamie

Grodzisk Mazowiecki, Centrum Kultury

18

 pn

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

18

 pn

 20:00

1800 GRAMÓW

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

18

 pn

 20:00

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

18

 pn

 20:00

Midway (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

18

 pn

 20:00

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Kraków, Artefakt Café

18

 pn

 20:00

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Poznań, Aula UAM

18

 pn

 20:00

Ludzie inteligentni

Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

18

 pn

 20:00

1800 gramów (2D)

Złotów, Dom Kultury

18

 pn

 20:00

Nowy Jork. Prohibicja

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

18

 pn

 20:15

Proceder (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

18

 pn

 20:20

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

18

 pn

 20:30

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

18

 pn

 20:30

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

18

 pn

 20:30

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

18

 pn

 20:30

AB OVO Teatr Improv & Mikołaj Cieślak

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

18

 pn

 20:30

Żona potrzebna od zaraz

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

18

 pn

 20:45

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

18

 pn

 21:00

Amazing Grace

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 wt

 09:00

Kraina Lodu w Krasnymstawie

Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

19

 wt

 09:00

Świat Dorotki

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

19

 wt

 10:00

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

19

 wt

 10:00

Toy Story 4

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19

 wt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 wt

 11:00

Kraina Lodu w Krasnymstawie

Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury

19

 wt

 11:00

Świat Dorotki

Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

19

 wt

 11:30

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19

 wt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 wt

 13:30

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19

 wt

 14:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

19

 wt

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19

 wt

 14:30

Salma w krainie dusz

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19

 wt

 14:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

19

 wt

 14:45

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19

 wt

 15:00

Rodzina Adamsów (2D/dubbing)

Włoszczowa, Kino Muza

19

 wt

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

19

 wt

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 wt

 16:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 wt

 16:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

19

 wt

 16:00

Ostatnia góra

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19

 wt

 16:00

O Yeti!

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19

 wt

 16:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

19

 wt

 16:15

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19

 wt

 16:15

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Gryfino, Kino Gryf

19

 wt

 16:15

Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 wt

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19

 wt

 17:00

Ukryta gra (2D/napisy)

Włoszczowa, Kino Muza

19

 wt

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

19

 wt

 17:30

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19

 wt

 17:45

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19

 wt

 17:45

Mój przyjaciel Ufik (dubbing)

Wałcz, Kino Tęcza

19

 wt

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 wt

 18:00

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 wt

 18:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

19

 wt

 18:00

Sushi Story – zostań domowym sushi masterem

Warszawa, Cook Story by Samsung

19

 wt

 18:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

19

 wt

 18:00

Eleni

Lubaczów, Hala Sportowo - Widowiskowa MOSiR

19

 wt

 18:10

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

19

 wt

 18:15

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19

 wt

 18:30

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

19

 wt

 18:30

Krewetki w cekinach

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 wt

 18:30

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

Katowice, Królestwo

19

 wt

 19:00

Ślicznotki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

19

 wt

 19:00

Romeo & Juliet - Flamenco Show

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

19

 wt

 19:00

Parasite

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

19

 wt

 19:00

Dama bije Króla

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

19

 wt

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Rzeszów, Kino Zorza

19

 wt

 19:00

Czytanie performatywne IV, "Góry Parnasu" Cz. Miłosz, reż. Aleksandra Bielewicz (AT Warszawa)

Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

19

 wt

 19:00

10 Tenorów

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

19

 wt

 19:00

Nieznajomi (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

19

 wt

 19:00

UKRYTA GRA

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

19

 wt

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Poznań, Aula UAM

19

 wt

 19:00

Nerwica natręctw

Warszawa, Imka Light

19

 wt

 19:00

Synonimy

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

19

 wt

 19:00

DYMNY – Teatr Polski w Szczecinie

Kraków, ICE Kraków Congress Centre - sala teatralna

19

 wt

 19:30

Proceder

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

19

 wt

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

19

 wt

 20:00

Ethno Jazz Festival: Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19

 wt

 20:00

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

19

 wt

 20:00

Grupa AD HOC w Artefakcie

Kraków, Artefakt Café

19

 wt

 20:00

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

19

 wt

 20:00

Midway (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

19

 wt

 20:00

Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

19

 wt

 20:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Opole, Klub ZEBRA

19

 wt

 20:00

Wtorek Teatralny - Teatr Po 20-tej - "Nagi Król"

Piaseczno, Dom Kultury - sala teatralna

19

 wt

 20:15

Proceder (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

19

 wt

 20:20

1800 gramów (2D)

Gryfino, Kino Gryf

19

 wt

 20:30

Czarny Mercedes (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

19

 wt

 20:30

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

19

 wt

 20:30

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

19

 wt

 20:45

Nie ma nas w domu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

 wt

 21:00

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20

 śr

 09:00

Balladyna NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

20

 śr

 09:00

Hej Sokoły! (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

20

 śr

 10:00

Piotruś Pan

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

20

 śr

 10:00

Rzecz o stworzeniu artysty - musical dla dzieci

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

20

 śr

 11:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20

 śr

 11:00

Król Lew 3D

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

20

 śr

 11:30

Żałuję (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

20

 śr

 12:00

Balladyna NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

20

 śr

 12:00

Ukryta gra

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 śr

 12:00

Rzecz o stworzeniu artysty - musical dla dzieci

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

20

 śr

 13:30

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20

 śr

 14:00

Rodzina Addamsów (dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

20

 śr

 14:00

„Gordon i Paddy”

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20

 śr

 14:00

Nie ma nas w domu

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 śr

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20

 śr

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20

 śr

 15:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

20

 śr

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

20

 śr

 15:30

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20

 śr

 16:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

20

 śr

 16:00

Ostatnia góra

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20

 śr

 16:00

O Yeti!

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20

 śr

 16:00

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20

 śr

 16:00

Rodzina Addamsów

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

20

 śr

 16:00

Van Gogh. U bram wieczności

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 śr

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

20

 śr

 16:30

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

20

 śr

 17:00

Muzyczna opowieść "Dzieje przyjaźni Jarosława Iwaszkiewicza i Karola Szymanowskiego"

Kraków, Centrum Kultury Podgórza

20

 śr

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20

 śr

 17:00

Brazylijski talerz

Lublin, Szwedzki Stół

20

 śr

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

20

 śr

 17:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Legnica, Spiżarnia

20

 śr

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

20

 śr

 17:45

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20

 śr

 17:45

Mój przyjaciel Ufik (dubbing)

Wałcz, Kino Tęcza

20

 śr

 18:00

Obywatel Jones

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

20

 śr

 18:00

XXV Festiwal Zderzenie Teatrów / 20-25.11.2019 r. / KARNET

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

20

 śr

 18:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

20

 śr

 18:00

WE_SELLE Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

20

 śr

 18:00

Nieplanowane

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

20

 śr

 18:00

"Boże Mój!" - Teatr im. S. Jaracza, Łódź

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

20

 śr

 18:10

UKRYTA GRA

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20

 śr

 18:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

20

 śr

 18:30

Robaki

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 śr

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Wałbrzych, Filharmonia Sudecka

20

 śr

 18:40

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

20

 śr

 19:00

Mianujom mie Hanka

Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory

20

 śr

 19:00

Kobiety mafii (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

20

 śr

 19:00

Ślicznotki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

20

 śr

 19:00

10 Tenorów

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

20

 śr

 19:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Płock, Rock 69

20

 śr

 19:00

Parasite

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

20

 śr

 19:00

Proceder (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

20

 śr

 19:00

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa

20

 śr

 19:00

Przekręt (nie)doskonały

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

20

 śr

 19:00

Spektakl Charytatywny "Znani, a nieznani": Siedem grzechów

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

20

 śr

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

20

 śr

 19:00

Niemcewicz od przodu i od tyłu

Duszniki-Zdrój, Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina

20

 śr

 19:00

Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia: The Best of Bossa Nova

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

20

 śr

 19:00

we are not superheroes

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

20

 śr

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Wrocław, Opera Wrocławska

20

 śr

 19:00

Nowy Jork. Prohibicja

Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki

20

 śr

 19:00

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna

20

 śr

 19:00

20 lat po metrze - musical

Białystok, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki

20

 śr

 19:00

Eleni

Kolbuszowa, Miejski Dom Kultury

20

 śr

 19:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Szczawno Zdrój, Teatr Zdrojowy

20

 śr

 19:00

10 Tenorów

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

20

 śr

 19:30

Proceder

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

20

 śr

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

20

 śr

 20:00

Stand-up Kings: Michał Pałubski & Tomasz Kwiatkowski

Toruń, Lizard King

20

 śr

 20:00

Czarny Mercedes (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

20

 śr

 20:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Poznań, Aula UAM

20

 śr

 20:00

Neon Burlesque - Winter is coming

Warszawa, BARdzo bardzo

20

 śr

 20:00

Midway (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

20

 śr

 20:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Legnica, Spiżarnia

20

 śr

 20:00

1800 GRAMÓW

Choszczno, Choszczeński Dom Kultury

20

 śr

 20:00

LOR

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20

 śr

 20:00

Tribute to...

Wrocław, Hala Stulecia

20

 śr

 20:15

Proceder (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

20

 śr

 20:30

Imię - WojArt

Poznań, Kino Apollo

20

 śr

 20:30

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

20

 śr

 20:30

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

20

 śr

 20:30

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

20

 śr

 20:30

Niewidoczne życie sióstr Gusmao

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

 śr

 20:45

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21

 czw

 09:00

Balladyna NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

21

 czw

 10:00

Byk Ferdynand

Warszawa, Teatr IMKA

21

 czw

 10:00

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

21

 czw

 12:00

Kino seniora

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21

 czw

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

21

 czw

 14:15

# JESTEM M.MISFIT

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21

 czw

 14:15

„Gordon i Paddy”

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21

 czw

 14:30

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21

 czw

 15:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

21

 czw

 15:00

Czarownica 2. (2D/dubbing)

Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

21

 czw

 15:00

Rodzina Addamsów

Międzychód, Centrum Animacji Kultury

21

 czw

 15:30

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

21

 czw

 16:00

POMELO JEST ZAKOCHANY... W ŻABIE W DESZCZU I NIE TYLKO Teatr Polska

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt - nienumerowana

21

 czw

 16:00

Ostatnia góra

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

21

 czw

 16:00

O Yeti!

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

21

 czw

 16:00

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21

 czw

 16:00

Czarownica 2 (3D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

21

 czw

 16:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Żyrardów, Kino Len

21

 czw

 16:15

Ukryta gra

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21

 czw

 16:15

Amazing Grace

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 czw

 16:30

UKRYTA GRA

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21

 czw

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

21

 czw

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

21

 czw

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

21

 czw

 17:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia

21

 czw

 17:00

Nieplanowane

Międzychód, Centrum Animacji Kultury

21

 czw

 17:15

Proceder (2D)

Świdnik, Kino Lot

21

 czw

 17:30

24. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK: One Ryj Show, Abelard Giza - Piniata

Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej

21

 czw

 17:30

Król Lew 3D

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

21

 czw

 17:30

Prywatna Klinika

Wrocław, Teatr Polski

21

 czw

 17:45

Ukryta gra

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

21

 czw

 17:45

Mój przyjaciel Ufik (dubbing)

Wałcz, Kino Tęcza

21

 czw

 18:00

Sputnik nad Polską „Słonie mogą w piłkę grać”

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

21

 czw

 18:00

Eleni

Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

21

 czw

 18:00

Pluszowe misie tańczą i śpiewają

Kraków, Ośrodek Ruczaj

21

 czw

 18:00

KONCERT JESIENNY „LUBIMY SOBIE POMARZYĆ”

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

21

 czw

 18:00

Nieplanowane (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

21

 czw

 18:00

Wieczór Monodramu/"Mamy problem.Monodram macierzyński"/"Od przodu do tyłu"

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

21

 czw

 18:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Rzeszów, Kino Zorza

21

 czw

 18:10

Ukryta gra (2D)

Żyrardów, Kino Len

21

 czw

 18:15

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21

 czw

 18:15

Obywatel Jones (2D/napisy)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

21

 czw

 18:15

Adela jeszcze nie jadła kolacji

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 czw

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Toruń, Aula UMK

21

 czw

 18:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21

 czw

 19:00

Kabaret Ani Mru-Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

21

 czw

 19:00

Obywatel Jones

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

21

 czw

 19:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Katowice, Kościół Ewangelicko- Augsburski

21

 czw

 19:00

10 Tenorów

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

21

 czw

 19:00

Ślicznotki (2D/napisy)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

21

 czw

 19:00

Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa - Teatr KTO

Kraków, Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY

21

 czw

 19:00

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury

21

 czw

 19:00

Dansing w Aquarium // Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Bielsko-Biała, Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)

21

 czw

 19:00

Wojtek Pięta - Zrzutka na alimenty

Poznań, 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu

21

 czw

 19:00

Proceder (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

21

 czw

 19:00

Parasite

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

21

 czw

 19:00

Spektakl Charytatywny "Znani, a nieznani": Siedem grzechów

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

21

 czw

 19:00

1800 GRAMÓW

Międzychód, Centrum Animacji Kultury

21

 czw

 19:00

Portret kobiety w ogniu

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

21

 czw

 19:00

Fraszkoterapia

Wrocław, Scena Kamienica

21

 czw

 19:00

Agnieszka Babicz: Wędrująca Eurydyka

Warszawa, Klub Hybrydy

21

 czw

 19:00

COMA - Game Over

Toruń, Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

21

 czw

 19:00

Czworo do poprawki

Warszawa, Imka Light

21

 czw

 19:00

Śmieszne miłości

Warszawa, Teatr WARSawy

21

 czw

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

21

 czw

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

21

 czw

 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie

Lubliniec, Miejski Dom Kultury

21

 czw

 19:30

XIII Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

21

 czw

 19:30

Czarny Mercedes (2D)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

21

 czw

 19:30

Scena Jazzowa Solvay - Zespół Elokwencja

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

21

 czw

 19:30

Proceder

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

21

 czw

 19:45

1800 gramów (2D)

Świdnik, Kino Lot

21

 czw

 20:00

OPPA 2019 "KAREL KRYL IN MEMORIAM" PROGRAM SŁOWNO-MUZYCZNY. SCENARIUSZ I REŻ. PIOTR BAKAL.

Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

21

 czw

 20:00

1800 gramów (2D)

Żyrardów, Kino Len

21

 czw

 20:00

Midway (napisy)

Wałcz, Kino Tęcza

21

 czw

 20:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia

21

 czw

 20:00

Dama bije Króla

Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci

21

 czw

 20:00

Ethno Jazz Festival: Morrison Tres - koncert-widowisko / hołd legendom rocka lat 60.i 70.

Wrocław, Stary Klasztor

21

 czw

 20:00

Bipolar Order - Duality

Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House

21

 czw

 20:00

Bednarek

Przecław, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

21

 czw

 20:00

Sorry Boys - Miłość

Łódź, Klub Wytwórnia

21

 czw

 20:00

ASPROMONTE (DKF) (2D/napisy)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

21

 czw

 20:10

Obywatel Jones

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

21

 czw

 20:30

1800 GRAMÓW

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1

21

 czw

 20:30

Prywatna Klinika

Wrocław, Teatr Polski

21

 czw

 20:30

Van Gogh. U bram wieczności (2D/napisy)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

21

 czw

 20:30

Maiden

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

 czw

 20:45

Proceder

Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2

21

 czw

 21:00

Ukryta gra

Międzychód, Centrum Animacji Kultury

21

 czw

 21:00

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

22

 pt

 09:30

Cudowna lampa Aladyna

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

22

 pt

 10:00

Nieplanowane (2D/dubbing)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 pt

 10:00

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 pt

 12:30

FRIENDS

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 pt

 14:00

Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

22

 pt

 14:00

Kraina lodu 2

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

22

 pt

 14:15

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

22

 pt

 15:00

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

22

 pt

 15:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Włoszczowa, Kino Muza

22

 pt

 15:30

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 pt

 15:30

Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

22

 pt

 15:30

Rodzina Adamsów

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

22

 pt

 15:30

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

22

 pt

 16:00

Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

22

 pt

 16:00

O Yeti! (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

22

 pt

 16:00

Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

22

 pt

 16:00

Był sobie pies 2

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

22

 pt

 16:00

Kraina lodu 2

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

22

 pt

 16:00

Czarownica 2 (3D/dubbing)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

22

 pt

 16:00

Mój przyjaciel Ufik (2D/dubbing)

Strzegom, Kino SCK

22

 pt

 16:00

Sztuka ścigania się w deszczu

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

22

 pt

 16:15

Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

22

 pt

 16:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

22

 pt

 17:00

Jesienny Recital Doroty Helbin

Kraków, Centrum Kultury Podgórza

22

 pt

 17:00

Scena Klasyczna Solvay - "Od Operetki do Musicalu" - koncert

Kraków, Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

22

 pt

 17:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

22

 pt

 17:00

Mayday 2

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

22

 pt

 17:00

Zamiana

Poznań, Kino Apollo

22

 pt

 17:00

KULT.FILM (2D)

Włoszczowa, Kino Muza

22

 pt

 17:30

UKRYTA GRA

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

22

 pt

 17:30

24. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK: Konkurs Główny I

Rybnik, Klub Energetyka

22

 pt

 17:30

Pikantni

Kraków, Kijów Centrum

22

 pt

 17:30

Prywatna Klinika

Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury

22

 pt

 17:45

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Świdnik, Kino Lot

22

 pt

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

22

 pt

 18:00

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Sochaczew, Kino Mazowsze

22

 pt

 18:00

PROCEDER (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 pt

 18:00

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

22

 pt

 18:00

Nieplanowane - Cykl Filmów Religijnych (napisy)

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

22

 pt

 18:00

Kraina lodu 2

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

22

 pt

 18:00

Wesoła wdówka - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK

22

 pt

 18:00

Eleni

Olkusz, Miejski Ośrodek Kultury

22

 pt

 18:00

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Strzegom, Kino SCK

22

 pt

 18:00

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury

22

 pt

 18:00

Biesiada bez granic

Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."

22

 pt

 18:00

"Żeby nie było śladów" - Teatr Polonia, Warszawa

Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury

22

 pt

 18:00

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Niepołomice, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

22

 pt

 18:00

Kraina lodu 2 (2D/dubbing)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

22

 pt

 18:00

Ukryta gra (2D)

Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego

22

 pt

 18:15

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

22

 pt

 18:15

Obywatel Jones (2D/napisy)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

22

 pt

 18:30

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny

22

 pt

 18:30

Niećpa 2019 - Anna Wyszkoni

Gdynia, Gdynia Arena

22

 pt

 19:00

LemON Akustycznie

Toruń, Aula UMK

22

 pt

 19:00

KULT

Wrocław, Hala Orbita

22

 pt

 19:00

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Warszawa, Sala Prowincjalska przy Klasztorze oo. Dominikanów

22

 pt

 19:00

Telewizja Kłamie

Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

22

 pt

 19:00

Scena Zaułek // Lidia Stanisławska

Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach

22

 pt

 19:00

Niebezpieczna gra - spektakl popremierowy

Warszawa, Teatr Mazowiecki

22

 pt

 19:00

Koszt życia

Gdynia, Konsulat Kultury

22

 pt

 19:00

Piranie (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem

22

 pt

 19:00

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gdybym był bogaczem

Warszawa, Teatr Palladium

22

 pt

 19:00

Klimakterium ... i już

Trzebnica, Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu

22

 pt

 19:00

Pomoc domowa NT

Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

22

 pt

 19:00

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

22

 pt

 19:00

Ślicznotki

Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój

22

 pt

 19:00

Proceder (2D)

Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos

22

 pt

 19:00

Skok w bok

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Duża

22

 pt

 19:00

10 Tenorów

Wrocław, Teatr Polski

22

 pt

 19:00

Lady Pank

Konin, Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO

22

 pt

 19:00

Softer than Pillow: Pola Rise

Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr

22

 pt

 19:00

Gala Trzech Tenorów

Wrocław, Scena Kamienica

22

 pt

 19:00

Obywatel Jones (2D/napisy)

Włoszczowa, Kino Muza

22

 pt

 19:00

Happysad +18 Tour

Radom, Klub Muzyczny STREFA G2

22

 pt

 19:00

Kłamstwo

Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury

22

 pt

 19:00

Golden LIfe - akustycznie

Lubań, Miejski Dom Kultury

22

 pt

 19:00

Pablopavo i Ludziki - Pierwsze tournee warszawskie

Warszawa, Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa

22

 pt

 19:00

„Naturgemälde” – premiera

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

22

 pt

 19:00

Piotr ZOLA Szulowski - Granice Wytrzymałości

Sochaczew, Sochaczewskie Centrum Kultury

22

 pt

 19:00

Tajna misja

Warszawa, Teatr IMKA

22

 pt

 19:00

Russian National Ballet - Kostroma

Szczecin, Scena na Łasztowni

22

 pt

 19:00

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 4

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza

22

 pt

 19:00

Sztywny Pal Azji

Kwidzyn, Pub Music Kwidzyn

22

 pt

 19:30

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

22

 pt

 19:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury

22

 pt

 19:30

Czy ty to ty?

Warszawa, Teatr Capitol - Scena Mniejsza

22

 pt

 19:30

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

22

 pt

 19:30

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

Kraśnik, Piaskowa Pub

22

 pt

 19:30

Pawlik/ Moniuszko Polish Jazz

Zielonki-Parcela, Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

22

 pt

 20:00

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

22

 pt

 20:00

Obywatel Jones

Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa

22

 pt

 20:00

1800 gramów (2D)

Sochaczew, Kino Mazowsze

22

 pt

 20:00

Prawda, Azotox, Leśne Ludki

Gomunice, Club Muzyczny BOGART

22

 pt

 20:00

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Krasnystaw, Kino Morskie Oko

22

 pt

 20:00

Bobby McFerrin with Gil Goldstein, Louis Cato, Jeff Carney

Warszawa, Arena Ursynów

22

 pt

 20:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Koło, Miejski Dom Kultury

22

 pt

 20:00

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Świdnik, Kino Lot

22

 pt

 20:00

Zamiana

Poznań, Kino Apollo

22

 pt

 20:00

Irlandczyk

Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

 pt

 20:00

1800 GRAMÓW

Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

22

 pt

 20:00

Multimedialny wieczór czterech kolorów

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

22

 pt

 20:00

Mayday 2

Gdańsk, Scena Teatralna w Domu Technika NOT

22

 pt

 20:00

Nieznajomi

Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury

22

 pt

 20:00

Klub jazzowy SWING: Aneta Figiel „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów”

Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki - Sala Strakacza

22

 pt

 20:00

PREMIERA W OKO - Banda Edwarda

Warszawa, OKO Ośrodek Kultury Ochoty

22

 pt

 20:15

1800 GRAMÓW (2D)

Czechowice-Dziedzice, Kino Świt

22

 pt

 20:15

Ukryta gra (2D)

Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

22

 pt

 20:15

Pikantni

Kraków, Kijów Centrum

22

 pt

 20:30

Terminator: Mroczne przeznaczenie (2D/napisy)

Chełmno, Kinoteatr Rondo

22

 pt

 20:30

Van Gogh. U bram wieczności (2D/napisy)

Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury

22

 pt

 20:30

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Pabianice, Powiatowa Hala Sportowa

22

 pt

 20:30

Prywatna Klinika

Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury

22

 pt

 20:30

PROCEDER (2D)

Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury

22

 pt

 21:00

„Naturgemälde” – premiera

Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

23

 sb

 10:30

Mali i duzi muzykanci

Warszawa, Wolskie Centrum Kultury (Rodzinna Młynarska)

23

 sb

 11:00

Paddington 2 (2D)

Izabelin, Kino za Rogiem